[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Carbo Gliwice 30 69 21 6 3 75-31 11 2 2 41-15 10 4 1 34-16
2.  Ruch II Radzionków 30 58 17 7 6 65-28 11 3 1 42-11 6 4 5 23-17 2 4 1 1 0 5-2
3.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 58 17 7 6 72-40 11 4 0 49-14 6 3 6 23-26 2 1 0 1 1 2-5
4.  Szombierki Bytom 30 55 16 7 7 60-38 10 3 2 34-12 6 4 5 26-26
5.  Gazobudowa Zabrze 30 51 15 6 9 48-37 7 3 5 23-17 8 3 4 25-20
6.  Silesia Miechowice (Bytom) 30 48 14 6 10 38-40 7 4 4 18-18 7 2 6 20-22
7.  Urania Ruda Śląska 30 47 15 2 13 54-48 7 0 8 22-26 8 2 5 32-22
8.  Tempo Paniówki 30 42 11 9 10 49-41 6 4 5 24-21 5 5 5 25-20
9.  Fortuna Gliwice 30 40 12 4 14 47-45 8 1 6 26-18 4 3 8 21-27
10.  MOSiR Sparta Zabrze 30 37 11 4 15 41-52 7 2 6 23-25 4 2 9 18-27
11.  Gwarek Zabrze 30 33 10 3 17 31-62 6 2 7 19-26 4 1 10 12-36
12.  Tęcza Wielowieś 30 32 8 8 14 42-57 5 3 7 29-26 3 5 7 13-31 2 4 1 1 0 7-5
13.  Orzeł Miedary 30 32 8 8 14 42-63 6 4 5 25-25 2 4 9 17-38 2 1 0 1 1 5-7
14.  Orzeł Nakło Śląskie 30 29 8 5 17 49-52 5 4 6 34-22 3 1 11 15-30
15.  KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 25 7 4 19 24-62 3 4 8 9-23 4 0 11 15-39
16.  Jedność 32 Przyszowice 30 20 6 2 22 32-73 5 1 9 20-32 1 1 13 12-41
Rezerwy Walki Makoszowy stały się pierwszym zespołem tego klubu po wycofaniu drużyny z rozgrywek III ligi.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Carbo Gliwice    4-0 3-2 2-1 1-1 1-2 0-3 3-2 3-1 5-1 5-1 1-1 6-0 2-0 1-0 4-0 
 2 Ruch II Radzionków2-2     4-1 5-0 1-1 3-0 4-1 1-1 4-1 1-0 0-1 5-0 3-1 2-1 3-0 4-1 
 3 Walka Makoszowy (Zabrze)1-1 1-1     2-2 6-1 5-1 1-1 2-1 4-1 4-2 3-0 1-0 3-1 5-1 9-0 2-1 
 4 Szombierki Bytom2-1 2-2 0-0     1-1 1-2 2-1 4-0 4-2 1-2 3-0 3-0 3-0 2-0 1-0 5-1 
 5 Gazobudowa Zabrze1-2 1-1 2-0 1-0     1-0 1-2 2-2 1-2 2-0 4-0 1-1 3-0 0-4 1-2 2-1 
 6 Silesia Miechowice (Bytom)0-1 1-0 0-2 2-2 1-3     2-5 1-0 0-0 2-2 2-0 1-1 1-0 1-0 1-0 3-2 
 7 Urania Ruda Śląska1-5 2-1 0-3 1-3 1-2 2-0     0-4 1-2 1-0 1-3 1-2 2-0 2-1 4-0 3-0 
 8 Tempo Paniówki2-2 0-2 0-1 2-4 1-0 1-2 2-1     3-1 1-1 3-1 1-1 2-2 1-3 3-0 2-0 
 9 Fortuna Gliwice0-1 1-4 3-1 0-0 0-1 2-0 2-1 0-4     1-0 3-1 5-0 1-3 4-0 1-2 3-0 
 10 MOSiR Sparta Zabrze0-2 0-2 2-0 3-2 3-5 0-4 1-2 4-2 3-0*     2-0 1-0 2-2 0-0 0-3 2-1 
 11 Gwarek Zabrze0-1 2-0 1-3 2-2 2-0 0-2 2-2 0-4 0-4 2-1     0-1 0-3 2-1 3-1 3-1 
 12 Tęcza Wielowieś2-4 1-3 7-3 2-4 1-2 0-0 1-2 1-1 0-0 3-0 1-2     4-2 3-0* 2-1 1-2 
 13 Orzeł Miedary2-3 0-0 1-3 3-1 1-0 1-1 2-1 0-0 2-1 0-4 0-2 3-3     1-3 6-2 3-1 
 14 Orzeł Nakło Śląskie2-2 0-3 2-2 0-1 1-2 5-1 2-3 1-1 1-1 4-1 5-0 1-2 5-0     2-3 3-0 
 15 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)0-4 0-4 1-1 0-1 0-2 0-2 0-2 0-1 1-0 0-2 1-1 2-1 1-1 2-0     1-1 
 16 Jedność 32 Przyszowice1-3 2-0 0-1 1-3 0-4 0-3 0-5 1-2 0-5 0-2 3-0 5-0 2-2 3-1 2-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Carbo Gliwice 5-1 MOSiR Sparta Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 0-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 16 sierpnia, 15:00
Tęcza Wielowieś 0-0 Silesia Miechowice (Bytom) 16 sierpnia, 16:00
Gwarek Zabrze 2-0 Ruch II Radzionków 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-2 Gazobudowa Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Fortuna Gliwice 3-0 Jedność 32 Przyszowice 15 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 4-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 3-1 Szombierki Bytom 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

MOSiR Sparta Zabrze 0-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 22 sierpnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 0-5 Urania Ruda Śląska 22 sierpnia, 17:00
boisko Tempo Paniówki
Orzeł Miedary 2-1 Fortuna Gliwice 22 sierpnia, 17:00
Gazobudowa Zabrze 1-0 Szombierki Bytom 22 sierpnia, 17:00
Ruch II Radzionków 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 23 sierpnia, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-0 Gwarek Zabrze 22 sierpnia, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Tęcza Wielowieś 22 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 3-2 Tempo Paniówki 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Tempo Paniówki 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 26 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 2-4 Carbo Gliwice 26 sierpnia, 17:30
Gwarek Zabrze 1-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 5-1 Silesia Miechowice (Bytom) 26 sierpnia, 17:00
Szombierki Bytom 2-2 Ruch II Radzionków 26 sierpnia, 17:00
Fortuna Gliwice 0-1 Gazobudowa Zabrze 26 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-0 Orzeł Miedary 26 sierpnia, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Jedność 32 Przyszowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

MOSiR Sparta Zabrze 2-1 Jedność 32 Przyszowice 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 6-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 29 sierpnia, 17:00
Gazobudowa Zabrze 1-2 Urania Ruda Śląska 29 sierpnia, 17:00
Ruch II Radzionków 4-1 Fortuna Gliwice 30 sierpnia, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-2 Szombierki Bytom 29 sierpnia, 12:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 5-1 Orzeł Nakło Śląskie 29 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 5-1 Gwarek Zabrze 29 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 1-1 Tęcza Wielowieś 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Tęcza Wielowieś 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 6 września, 16:00
Gwarek Zabrze 0-4 Tempo Paniówki 5 września, 12:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-2 Carbo Gliwice 5 września, 17:00
Szombierki Bytom 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 5 września, 17:00
Fortuna Gliwice 2-0 Silesia Miechowice (Bytom) 5 września, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-1 Ruch II Radzionków 5 września, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Gazobudowa Zabrze 5 września, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 2-2 Orzeł Miedary 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

MOSiR Sparta Zabrze 2-2 Orzeł Miedary 12 września, 17:00
Gazobudowa Zabrze 2-1 Jedność 32 Przyszowice 12 września, 17:00
Ruch II Radzionków 3-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 13 września, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-5 Urania Ruda Śląska 12 września, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-1 Fortuna Gliwice 12 września, 17:00
Carbo Gliwice 2-1 Szombierki Bytom 12 września, 17:00
Tempo Paniówki 1-3 Orzeł Nakło Śląskie 13 września, 15:00
Tęcza Wielowieś 1-2 Gwarek Zabrze 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Gwarek Zabrze 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 19 września, 12:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-2 Tęcza Wielowieś 19 września, 16:00
Szombierki Bytom 4-0 Tempo Paniówki 19 września, 16:00
Fortuna Gliwice 0-1 Carbo Gliwice 19 września, 16:00
Urania Ruda Śląska 0-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 30 września, 16:00
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) odwołany z powodu tragedii w kopalni w Rudzie Śląskiej
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Silesia Miechowice (Bytom) 19 września, 16:00
Jedność 32 Przyszowice 2-0 Ruch II Radzionków 19 września, 16:00
Orzeł Miedary 1-0 Gazobudowa Zabrze 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

MOSiR Sparta Zabrze 3-5 Gazobudowa Zabrze 26 września, 16:00
Ruch II Radzionków 3-1 Orzeł Miedary 27 września, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-2 Jedność 32 Przyszowice 26 września, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 9-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 26 września, 16:00
Carbo Gliwice 0-3 Urania Ruda Śląska 26 września, 16:00
Tempo Paniówki 3-1 Fortuna Gliwice 27 września, 15:00
Tęcza Wielowieś 2-4 Szombierki Bytom 27 września, 16:00
Gwarek Zabrze 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 26 września, 12:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Orzeł Nakło Śląskie 4-1 MOSiR Sparta Zabrze 3 października, 16:00
Szombierki Bytom 3-0 Gwarek Zabrze 3 października, 16:00
Fortuna Gliwice 5-0 Tęcza Wielowieś 3 października, 16:00
Urania Ruda Śląska 0-4 Tempo Paniówki 3 października, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-4 Carbo Gliwice 3 października, 16:00
Jedność 32 Przyszowice 0-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 3 października, 16:00
Orzeł Miedary 1-1 Silesia Miechowice (Bytom) 3 października, 16:00
Gazobudowa Zabrze 1-1 Ruch II Radzionków 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

MOSiR Sparta Zabrze 0-2 Ruch II Radzionków 10 października, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-3 Gazobudowa Zabrze 10 października, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-1 Orzeł Miedary 10 października, 16:00
Carbo Gliwice 4-0 Jedność 32 Przyszowice 10 października, 16:00
Tempo Paniówki 3-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 11 października, 15:00
Tęcza Wielowieś 1-2 Urania Ruda Śląska 11 października, 16:00
Gwarek Zabrze 0-4 Fortuna Gliwice 10 października, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-1 Szombierki Bytom 10 października, 16:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Szombierki Bytom 1-2 MOSiR Sparta Zabrze 17 października, 15:30
Fortuna Gliwice 4-0 Orzeł Nakło Śląskie 17 października, 15:30
Urania Ruda Śląska 1-3 Gwarek Zabrze 17 października, 15:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Tęcza Wielowieś 17 października, 15:30
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Tempo Paniówki 17 października, 15:30
Orzeł Miedary 2-3 Carbo Gliwice 17 października, 15:30
Gazobudowa Zabrze 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 17 października, 15:30
Ruch II Radzionków 3-0 Silesia Miechowice (Bytom) 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

MOSiR Sparta Zabrze 0-4 Silesia Miechowice (Bytom) 24 października, 15:30
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Ruch II Radzionków 22 października, 15:00
Carbo Gliwice 1-1 Gazobudowa Zabrze 24 października, 15:30
Tempo Paniówki 2-2 Orzeł Miedary 25 października, 14:00
Tęcza Wielowieś 1-2 Jedność 32 Przyszowice 25 października, 14:00
Gwarek Zabrze 3-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 24 października, 12:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-3 Urania Ruda Śląska 24 października, 15:30
Szombierki Bytom 4-2 Fortuna Gliwice 24 października, 15:30

Kolejka 13 - 31 października

Fortuna Gliwice 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 31 października, 14:00
Urania Ruda Śląska 1-3 Szombierki Bytom 31 października, 14:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Orzeł Nakło Śląskie 31 października, 14:00
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Gwarek Zabrze 31 października, 14:00
Orzeł Miedary 3-3 Tęcza Wielowieś 31 października, 14:00
Gazobudowa Zabrze 2-2 Tempo Paniówki 31 października, 14:00
Ruch II Radzionków 2-2 Carbo Gliwice 31 października, 14:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

MOSiR Sparta Zabrze 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 7 listopada, 13:30
Carbo Gliwice 1-2 Silesia Miechowice (Bytom) 7 listopada, 13:30
Tempo Paniówki 0-2 Ruch II Radzionków 7 listopada, 14:00
Tęcza Wielowieś 1-2 Gazobudowa Zabrze 8 listopada, 13:30
Gwarek Zabrze 0-3 Orzeł Miedary 7 listopada, 12:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-0 Jedność 32 Przyszowice 7 listopada, 13:30
Szombierki Bytom 1-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 8 listopada, 11:00
Fortuna Gliwice 2-1 Urania Ruda Śląska 7 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11 listopada

Urania Ruda Śląska 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Fortuna Gliwice 11 listopada, 13:30
Jedność 32 Przyszowice 1-3 Szombierki Bytom 11 listopada, 13:30
Orzeł Miedary 1-3 Orzeł Nakło Śląskie 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gazobudowa Zabrze 4-0 Gwarek Zabrze 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch II Radzionków 5-0 Tęcza Wielowieś 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 Tempo Paniówki 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Carbo Gliwice 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 21 kwietnia

Szombierki Bytom 3-0 Orzeł Miedary 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MOSiR Sparta Zabrze 0-2 Carbo Gliwice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Tempo Paniówki 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Silesia Miechowice (Bytom) 1-1 Tęcza Wielowieś 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ruch II Radzionków 0-1 Gwarek Zabrze 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gazobudowa Zabrze 0-4 Orzeł Nakło Śląskie 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jedność 32 Przyszowice 0-5 Fortuna Gliwice 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Urania Ruda Śląska 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 27-28 marca

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 MOSiR Sparta Zabrze 27 marca, 15:00
Urania Ruda Śląska 3-0 Jedność 32 Przyszowice 27 marca, 15:00
Fortuna Gliwice 1-3 Orzeł Miedary 27 marca, 15:00
Szombierki Bytom 1-1 Gazobudowa Zabrze 27 marca, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-3 Ruch II Radzionków 27 marca, 15:00
Gwarek Zabrze 0-2 Silesia Miechowice (Bytom) 27 marca, 11:00
Tęcza Wielowieś 7-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 28 marca, 15:00
Tempo Paniówki 2-2 Carbo Gliwice 28 marca, 15:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

MOSiR Sparta Zabrze 4-2 Tempo Paniówki 3 kwietnia, 11:00
Carbo Gliwice 1-1 Tęcza Wielowieś 3 kwietnia, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 Gwarek Zabrze 31 marca, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 3 kwietnia, 11:00
Ruch II Radzionków 5-0 Szombierki Bytom 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (12 maja, 17:30) przerwany po I połowie przy stanie 0-0 z powodu ulewy
Gazobudowa Zabrze 1-2 Fortuna Gliwice 3 kwietnia, 11:00
Orzeł Miedary 2-1 Urania Ruda Śląska 3 kwietnia, 11:00
Jedność 32 Przyszowice 2-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3 kwietnia, 11:00
w Paniówkach

Kolejka 19 - 12 czerwca

Jedność 32 Przyszowice 0-2 MOSiR Sparta Zabrze 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Orzeł Miedary 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Urania Ruda Śląska 1-2 Gazobudowa Zabrze 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Fortuna Gliwice 1-4 Ruch II Radzionków 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Szombierki Bytom 1-2 Silesia Miechowice (Bytom) 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Nakło Śląskie 2-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gwarek Zabrze 0-1 Carbo Gliwice 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tęcza Wielowieś 1-1 Tempo Paniówki 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 1 czerwca

MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Tęcza Wielowieś 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Paniówki 3-1 Gwarek Zabrze 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Carbo Gliwice 2-0 Orzeł Nakło Śląskie 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-2 Szombierki Bytom 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Silesia Miechowice (Bytom) 0-0 Fortuna Gliwice 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch II Radzionków 4-1 Urania Ruda Śląska 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gazobudowa Zabrze 1-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Miedary 3-1 Jedność 32 Przyszowice 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Orzeł Miedary 0-4 MOSiR Sparta Zabrze 24 kwietnia, 16:30
Jedność 32 Przyszowice 0-4 Gazobudowa Zabrze 24 kwietnia, 16:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-4 Ruch II Radzionków 24 kwietnia, 16:30
Urania Ruda Śląska 2-0 Silesia Miechowice (Bytom) 24 kwietnia, 16:30
Fortuna Gliwice 3-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 24 kwietnia, 16:30
Szombierki Bytom 2-1 Carbo Gliwice 24 kwietnia, 16:30
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Tempo Paniówki 24 kwietnia, 16:30
Gwarek Zabrze 0-1 Tęcza Wielowieś 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

MOSiR Sparta Zabrze 2-0 Gwarek Zabrze 1 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 3-0 Orzeł Nakło Śląskie 2 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gości w trakcie meczu przebywała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Tempo Paniówki 2-4 Szombierki Bytom 2 maja, 15:00
Carbo Gliwice 3-1 Fortuna Gliwice 1 maja, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Urania Ruda Śląska 1 maja, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1 maja, 11:00
Ruch II Radzionków 4-1 Jedność 32 Przyszowice 2 maja, 11:00
Gazobudowa Zabrze 3-0 Orzeł Miedary 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Gazobudowa Zabrze 2-0 MOSiR Sparta Zabrze 8 maja, 17:00
Orzeł Miedary 0-0 Ruch II Radzionków 8 maja, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 0-3 Silesia Miechowice (Bytom) 8 maja, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 8 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-5 Carbo Gliwice 8 maja, 17:00
Fortuna Gliwice 0-4 Tempo Paniówki 8 maja, 17:00
Szombierki Bytom 3-0 Tęcza Wielowieś 8 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 5-0 Gwarek Zabrze 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

MOSiR Sparta Zabrze 0-0 Orzeł Nakło Śląskie 15 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 2-2 Szombierki Bytom 16 maja, 15:00
Tęcza Wielowieś 0-0 Fortuna Gliwice 15 maja, 17:00
Tempo Paniówki 2-1 Urania Ruda Śląska 16 maja, 15:00
Carbo Gliwice 1-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 15 maja, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Jedność 32 Przyszowice 15 maja, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 Orzeł Miedary 14 maja, 18:00
Ruch II Radzionków 1-1 Gazobudowa Zabrze 25 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 22-23 maja

Ruch II Radzionków 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 23 maja, 11:00
Gazobudowa Zabrze 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 22 maja, 17:00
Orzeł Miedary 1-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym (22 maja, 17:00) i drugim (24 maja, 18:00) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność 32 Przyszowice 1-3 Carbo Gliwice 22 maja, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Tempo Paniówki 22 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-2 Tęcza Wielowieś 22 maja, 17:00
Fortuna Gliwice 3-1 Gwarek Zabrze 22 maja, 17:00
Szombierki Bytom 2-0 Orzeł Nakło Śląskie 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

MOSiR Sparta Zabrze 3-2 Szombierki Bytom 29 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Fortuna Gliwice 29 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 2-2 Urania Ruda Śląska 29 maja, 12:00
Tęcza Wielowieś 2-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 maja, 16:00
Tempo Paniówki 2-0 Jedność 32 Przyszowice 30 maja, 15:00
Carbo Gliwice 6-0 Orzeł Miedary 29 maja, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 6-1 Gazobudowa Zabrze 29 maja, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 Ruch II Radzionków 29 maja, 17:00

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Silesia Miechowice (Bytom) 2-2 MOSiR Sparta Zabrze 5 czerwca, 17:00
Ruch II Radzionków 4-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 6 czerwca, 11:00
Gazobudowa Zabrze 1-2 Carbo Gliwice 5 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 0-0 Tempo Paniówki 5 czerwca, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 5-0 Tęcza Wielowieś 5 czerwca, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Gwarek Zabrze 5 czerwca, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 5 czerwca, 17:00
Fortuna Gliwice 0-0 Szombierki Bytom 5 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9 czerwca

MOSiR Sparta Zabrze 3-0 Fortuna Gliwice 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-3 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Szombierki Bytom 2-1 Urania Ruda Śląska 9 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 9 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 3-1 Jedność 32 Przyszowice 9 czerwca, 17:00
Tęcza Wielowieś 4-2 Orzeł Miedary 9 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 1-0 Gazobudowa Zabrze 8 czerwca, 18:00
Carbo Gliwice 4-0 Ruch II Radzionków 9 czerwca, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 5-1 Silesia Miechowice (Bytom) 9 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Walka Makoszowy (Zabrze) 4-2 MOSiR Sparta Zabrze 19 czerwca, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-1 Carbo Gliwice 19 czerwca, 17:00
Ruch II Radzionków 1-1 Tempo Paniówki 19 czerwca, 17:00
Gazobudowa Zabrze 1-1 Tęcza Wielowieś 19 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 0-2 Gwarek Zabrze 19 czerwca, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 3-1 Orzeł Nakło Śląskie 19 czerwca, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Szombierki Bytom 19 czerwca, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-2 Fortuna Gliwice 19 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 26 czerwca

MOSiR Sparta Zabrze 1-2 Urania Ruda Śląska 26 czerwca, 17:00
Fortuna Gliwice 1-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 26 czerwca, 17:00
Szombierki Bytom 5-1 Jedność 32 Przyszowice 26 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 5-0 Orzeł Miedary 26 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 2-0 Gazobudowa Zabrze 26 czerwca, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-3 Ruch II Radzionków 26 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 1-2 Silesia Miechowice (Bytom) 26 czerwca, 17:00
Carbo Gliwice 3-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 26 czerwca, 17:00

Baraż o udział w IV lidze (śląska)

IV liga 2009/2010 (śląska I)
IV liga 2009/2010 (śląska II)

Liga okręgowa 2009/2010 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2009/2010 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice I)
Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice II)
Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice III)

Klasa A 2009/2010 (Bytom)
Klasa A 2009/2010 (Zabrze)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas