[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2009/2010, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zaborze Zabrze 30 65 20 5 5 82-35 13 2 0 51-13 7 3 5 31-22
2.  Gwiazda Chudów 30 61 18 7 5 85-48 9 4 2 35-20 9 3 3 50-28
3.  KS 94 Rachowice 30 56 17 5 8 82-40 10 1 4 50-22 7 4 4 32-18 2 3 1 0 1 5-5
4.  Orzeł Stanica 30 56 18 2 10 72-49 12 1 2 47-19 6 1 8 25-30 2 3 1 0 1 5-5
5.  Czarni Pyskowice 30 52 16 4 10 55-48 8 3 4 30-20 8 1 6 25-28
6.  Ruch Kozłów 30 48 15 3 12 65-66 10 1 4 39-28 5 2 8 26-38
7.  Wilki Wilcza 30 46 14 4 12 67-56 9 4 2 35-18 5 0 10 32-38
8.  Sośnica Gliwice 30 42 12 6 12 54-61 9 2 4 30-17 3 4 8 24-44
9.  Zamkowiec Toszek 30 37 11 4 15 41-40 8 2 5 27-15 3 2 10 14-25 4 7 2 1 1 10-6
10.  Społem Zabrze 30 37 10 7 13 53-53 8 2 5 38-26 2 5 8 15-27 4 7 2 1 1 7-5
11.  Sokół Łany Wielkie 30 37 12 1 17 42-70 7 1 7 23-36 5 0 10 19-34 4 3 1 0 3 4-10
12.  Młodość Rudno 30 34 9 7 14 46-60 8 2 5 29-24 1 5 9 17-36
13.  Gazobudowa II Zabrze 30 32 9 5 16 46-69 6 3 6 25-29 3 2 10 21-40
14.  LKS 35 Gierałtowice 30 31 8 7 15 50-70 4 5 6 32-33 4 2 9 18-37
15.  Piast Pawłów (Zabrze) 30 26 8 2 20 30-71 6 1 8 16-26 2 1 12 14-45
16.  Naprzód Żernica 30 25 8 1 21 47-81 5 1 9 27-37 3 0 12 20-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zaborze Zabrze    4-2 3-1 5-1 3-1 6-1 4-1 3-1 2-0 0-0 3-1 2-2 3-0 5-1 5-0 3-1 
 2 Gwiazda Chudów0-0     1-0 0-0 3-4 2-0 4-2 2-2 1-0 3-1 5-1 3-2 2-5 1-1 4-1 4-1 
 3 KS 94 Rachowice3-3 1-2     3-2 1-2 2-0 2-1 11-0 0-3 4-1 2-1 6-0 2-3 6-1 3-2 4-1 
 4 Orzeł Stanica3-2 6-1 3-2     3-2 4-0 3-2 5-1 3-2 2-0 3-1 1-2 5-1 2-3 0-0 4-0 
 5 Czarni Pyskowice0-2 1-2 1-2 3-2     4-3 3-1 2-2 2-0 1-1 1-2 2-1 4-0 1-1 3-0* 2-1 
 6 Ruch Kozłów2-3 1-2 0-6 5-3 3-0     4-1 3-3 4-3 1-2 4-2 2-0 2-0 1-0 4-1 3-2 
 7 Wilki Wilcza3-2 2-2 0-0 2-1 2-2 2-2     3-2 3-0 3-1 0-1 3-0 7-4 4-0 1-0 0-1 
 8 Sośnica Gliwice1-1 2-2 0-3 1-0 0-1 6-1 1-5     1-0 3-0 0-2 3-1 2-1 4-0 2-0 4-0 
 9 Zamkowiec Toszek1-0 0-1 1-2 4-0 0-1 1-2 4-1 3-1     1-1 5-2 1-1 1-2 2-1 2-0 1-0 
 10 Społem Zabrze1-0 1-3 4-2 0-1 2-3 2-2 3-2 4-2 1-4     3-0 2-0 2-2 3-0* 6-0 4-5 
 11 Sokół Łany Wielkie2-3 0-9 0-5 2-4 2-0 2-1 1-4 3-2 2-0 0-2     2-2 1-0 0-1 4-2 2-1 
 12 Młodość Rudno3-2 5-4 1-1 0-3 0-2 1-4 1-3 2-0 4-0 1-0 3-1     0-0 0-1 5-2 3-1 
 13 Gazobudowa II Zabrze0-3 2-6 1-1 2-1 5-1 2-4 2-3 0-1 1-1 2-2 1-0 2-1     2-1 0-2 3-2 
 14 LKS 35 Gierałtowice1-5 3-3 2-2 1-2 1-3 0-3 0-2 3-3 0-0 2-1 4-1 3-3 5-1     1-3 6-1 
 15 Piast Pawłów (Zabrze)1-2 0-6 1-2 0-2 1-0 1-2 2-1 0-3 1-0 1-1 0-1 2-0 3-2 2-1     1-3 
 16 Naprzód Żernica1-3 0-5 0-3 2-3 2-3 3-1 4-3 0-1 0-1 3-2 0-3* 2-2 1-0 4-6 5-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Czarni Pyskowice 2-2 Sośnica Gliwice 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 1-3 Zaborze Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Gazobudowa II Zabrze 0-2 Piast Pawłów (Zabrze) 15 sierpnia, 17:00
Wilki Wilcza 4-0 LKS 35 Gierałtowice 16 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 5-4 Gwiazda Chudów 16 sierpnia, 17:00
Społem Zabrze 1-4 Zamkowiec Toszek 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Stanica 3-2 KS 94 Rachowice 16 sierpnia, 16:00
Sokół Łany Wielkie 2-1 Ruch Kozłów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Sośnica Gliwice 0-3 KS 94 Rachowice 22 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 4-0 Orzeł Stanica 23 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 3-1 Społem Zabrze 22 sierpnia, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 3-3 Młodość Rudno 22 sierpnia, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Wilki Wilcza 22 sierpnia, 17:00
Zaborze Zabrze 3-0 Gazobudowa II Zabrze 23 sierpnia, 11:00
Sokół Łany Wielkie 2-1 Naprzód Żernica 22 sierpnia, 17:00
Czarni Pyskowice 4-3 Ruch Kozłów 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Ruch Kozłów 3-3 Sośnica Gliwice 29 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 2-3 Czarni Pyskowice 29 sierpnia, 17:00
Gazobudowa II Zabrze 1-0 Sokół Łany Wielkie 30 sierpnia, 17:00
Wilki Wilcza 3-2 Zaborze Zabrze 30 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 5-2 Piast Pawłów (Zabrze) 30 sierpnia, 17:00
Społem Zabrze 3-0 LKS 35 Gierałtowice 30 sierpnia, 17:00
(wo)
Orzeł Stanica 6-1 Gwiazda Chudów 30 sierpnia, 16:00
KS 94 Rachowice 0-3 Zamkowiec Toszek 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Sośnica Gliwice 1-0 Zamkowiec Toszek 5 września, 17:00
Gwiazda Chudów 1-0 KS 94 Rachowice 5 września, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 1-2 Orzeł Stanica 5 września, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-1 Społem Zabrze 5 września, 17:00
Zaborze Zabrze 2-2 Młodość Rudno 6 września, 11:00
Sokół Łany Wielkie 1-4 Wilki Wilcza 5 września, 17:00
Czarni Pyskowice 4-0 Gazobudowa II Zabrze 5 września, 17:00
Ruch Kozłów 3-2 Naprzód Żernica 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 9 września

Naprzód Żernica 0-1 Sośnica Gliwice 9 września, 17:30
Gazobudowa II Zabrze 2-4 Ruch Kozłów 9 września, 17:30
Wilki Wilcza 2-2 Czarni Pyskowice 9 września, 17:30
Młodość Rudno 3-1 Sokół Łany Wielkie 9 września, 17:30
Społem Zabrze 1-0 Zaborze Zabrze 9 września, 17:30
Orzeł Stanica 0-0 Piast Pawłów (Zabrze) 9 września, 17:30
KS 94 Rachowice 6-1 LKS 35 Gierałtowice 9 września, 17:30
Zamkowiec Toszek 0-1 Gwiazda Chudów 9 września, 17:30

Kolejka 6 - 12-13 września

Sośnica Gliwice 2-2 Gwiazda Chudów 12 września, 16:30
LKS 35 Gierałtowice 0-0 Zamkowiec Toszek 12 września, 16:30
Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 KS 94 Rachowice 12 września, 16:30
Zaborze Zabrze 5-1 Orzeł Stanica 13 września, 11:00
Sokół Łany Wielkie 0-2 Społem Zabrze 12 września, 16:30
Czarni Pyskowice 2-1 Młodość Rudno 12 września, 16:30
Ruch Kozłów 4-1 Wilki Wilcza 12 września, 16:30
Naprzód Żernica 1-0 Gazobudowa II Zabrze 12 września, 16:30

Kolejka 7 - 19-20 września

Gazobudowa II Zabrze 0-1 Sośnica Gliwice 20 września, 16:00
Wilki Wilcza 0-1 Naprzód Żernica 20 września, 16:00
Młodość Rudno 1-4 Ruch Kozłów 20 września, 16:00
Społem Zabrze 2-3 Czarni Pyskowice 20 września, 16:00
Orzeł Stanica 3-1 Sokół Łany Wielkie 20 września, 16:00
KS 94 Rachowice 3-3 Zaborze Zabrze 20 września, 16:00
Zamkowiec Toszek 2-0 Piast Pawłów (Zabrze) 20 września, 16:00
Gwiazda Chudów 1-1 LKS 35 Gierałtowice 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Sośnica Gliwice 4-0 LKS 35 Gierałtowice 26 września, 16:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-6 Gwiazda Chudów 26 września, 16:00
Zaborze Zabrze 2-0 Zamkowiec Toszek 27 września, 11:00
Sokół Łany Wielkie 0-5 KS 94 Rachowice 26 września, 16:00
Ruch Kozłów 1-2 Społem Zabrze 26 września, 16:00
Naprzód Żernica 2-2 Młodość Rudno 26 września, 16:00
Gazobudowa II Zabrze 2-3 Wilki Wilcza 27 września, 16:00
Orzeł Stanica 3-2 Czarni Pyskowice 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września

Wilki Wilcza 3-2 Sośnica Gliwice 30 września, 16:30
Młodość Rudno 0-0 Gazobudowa II Zabrze 30 września, 16:30
Społem Zabrze 4-5 Naprzód Żernica 30 września, 16:30
Orzeł Stanica 4-0 Ruch Kozłów 30 września, 16:30
KS 94 Rachowice 1-2 Czarni Pyskowice 30 września, 16:30
Zamkowiec Toszek 5-2 Sokół Łany Wielkie 30 września, 16:30
Gwiazda Chudów 0-0 Zaborze Zabrze 30 września, 16:30
LKS 35 Gierałtowice 1-3 Piast Pawłów (Zabrze) 30 września, 16:30

Kolejka 10 - 3-4 października

Sośnica Gliwice 2-0 Piast Pawłów (Zabrze) 3 października, 15:30
Zaborze Zabrze 5-1 LKS 35 Gierałtowice 4 października, 11:00
Sokół Łany Wielkie 0-9 Gwiazda Chudów 3 października, 15:30
Czarni Pyskowice 2-0 Zamkowiec Toszek 3 października, 15:30
Ruch Kozłów 0-6 KS 94 Rachowice 3 października, 15:30
Naprzód Żernica 2-3 Orzeł Stanica 3 października, 15:30
Gazobudowa II Zabrze 2-2 Społem Zabrze 4 października, 15:30
Wilki Wilcza 3-0 Młodość Rudno 4 października, 15:30

Kolejka 11 - 10-11 października

Młodość Rudno 2-0 Sośnica Gliwice 11 października, 15:30
Społem Zabrze 3-2 Wilki Wilcza 11 października, 15:30
Orzeł Stanica 5-1 Gazobudowa II Zabrze 11 października, 15:30
KS 94 Rachowice 4-1 Naprzód Żernica 11 października, 15:30
Zamkowiec Toszek 1-2 Ruch Kozłów 11 października, 15:30
Gwiazda Chudów 3-4 Czarni Pyskowice 10 października, 15:30
LKS 35 Gierałtowice 4-1 Sokół Łany Wielkie 10 października, 15:30
Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 Zaborze Zabrze 10 października, 15:30

Kolejka 12 - 17-18 października

Sośnica Gliwice 1-1 Zaborze Zabrze 17 października, 15:30
Sokół Łany Wielkie 4-2 Piast Pawłów (Zabrze) 17 października, 15:30
Czarni Pyskowice 1-1 LKS 35 Gierałtowice 17 października, 15:30
Ruch Kozłów 1-2 Gwiazda Chudów 17 października, 15:30
Naprzód Żernica 0-1 Zamkowiec Toszek 17 października, 15:30
Gazobudowa II Zabrze 1-1 KS 94 Rachowice 18 października, 15:30
Wilki Wilcza 2-1 Orzeł Stanica 18 października, 15:30
Młodość Rudno 1-0 Społem Zabrze 18 października, 15:30

Kolejka 13 - 24-25 października

Społem Zabrze 4-2 Sośnica Gliwice 25 października, 14:30
Orzeł Stanica 1-2 Młodość Rudno 25 października, 14:30
KS 94 Rachowice 2-1 Wilki Wilcza 25 października, 14:30
Zamkowiec Toszek 1-2 Gazobudowa II Zabrze 25 października, 14:30
Gwiazda Chudów 4-1 Naprzód Żernica 24 października, 14:30
LKS 35 Gierałtowice 0-3 Ruch Kozłów 24 października, 14:30
Piast Pawłów (Zabrze) 1-0 Czarni Pyskowice 24 października, 14:30
Zaborze Zabrze 3-1 Sokół Łany Wielkie 25 października, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Sośnica Gliwice 0-2 Sokół Łany Wielkie 7 listopada, 13:00
Czarni Pyskowice 0-2 Zaborze Zabrze 7 listopada, 13:00
Ruch Kozłów 4-1 Piast Pawłów (Zabrze) 7 listopada, 13:00
Naprzód Żernica 4-6 LKS 35 Gierałtowice 7 listopada, 13:00
Gazobudowa II Zabrze 2-6 Gwiazda Chudów 8 listopada, 13:00
Wilki Wilcza 3-0 Zamkowiec Toszek 8 listopada, 13:00
Młodość Rudno 1-1 KS 94 Rachowice 8 listopada, 13:00
Społem Zabrze 0-1 Orzeł Stanica 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Orzeł Stanica 5-1 Sośnica Gliwice 11 listopada, 13:00
KS 94 Rachowice 4-1 Społem Zabrze 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamkowiec Toszek 1-1 Młodość Rudno 11 listopada, 13:00
Gwiazda Chudów 4-2 Wilki Wilcza 11 listopada, 13:00
LKS 35 Gierałtowice 5-1 Gazobudowa II Zabrze 11 listopada, 13:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-3 Naprzód Żernica 11 listopada, 13:00
Zaborze Zabrze 6-1 Ruch Kozłów 11 listopada, 13:00
Sokół Łany Wielkie 2-0 Czarni Pyskowice 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Ruch Kozłów 4-2 Sokół Łany Wielkie 14 listopada, 13:00
Sośnica Gliwice 0-1 Czarni Pyskowice 14 listopada, 13:00
Zaborze Zabrze 3-1 Naprzód Żernica 15 listopada, 11:00
Piast Pawłów (Zabrze) 3-2 Gazobudowa II Zabrze 14 listopada, 13:00
LKS 35 Gierałtowice 0-2 Wilki Wilcza 14 listopada, 13:00
Gwiazda Chudów 3-2 Młodość Rudno 14 listopada, 13:00
Zamkowiec Toszek 1-1 Społem Zabrze 15 listopada, 13:00
KS 94 Rachowice 3-2 Orzeł Stanica 15 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 listopada

KS 94 Rachowice 11-0 Sośnica Gliwice 22 listopada, 13:00
Orzeł Stanica 3-2 Zamkowiec Toszek 22 listopada, 13:00
Społem Zabrze 1-3 Gwiazda Chudów 22 listopada, 13:00
Młodość Rudno 0-1 LKS 35 Gierałtowice 22 listopada, 13:00
Wilki Wilcza 1-0 Piast Pawłów (Zabrze) 22 listopada, 13:00
Gazobudowa II Zabrze 0-3 Zaborze Zabrze 22 listopada, 11:00
Naprzód Żernica 0-3 Sokół Łany Wielkie 21 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika drużyny gospodarzy
Ruch Kozłów 3-0 Czarni Pyskowice 21 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 19 maja

Sośnica Gliwice 6-1 Ruch Kozłów 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 18:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Pyskowice 2-1 Naprzód Żernica 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 18:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Łany Wielkie 1-0 Gazobudowa II Zabrze 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 18:30) odwołany z powodu zalania boiska
Zaborze Zabrze 4-1 Wilki Wilcza 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Piast Pawłów (Zabrze) 2-0 Młodość Rudno 19 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS 35 Gierałtowice 2-1 Społem Zabrze 19 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gwiazda Chudów 0-0 Orzeł Stanica 19 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zamkowiec Toszek 1-2 KS 94 Rachowice 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 18:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 27 czerwca

Zamkowiec Toszek 3-1 Sośnica Gliwice 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS 94 Rachowice 1-2 Gwiazda Chudów 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Stanica 2-3 LKS 35 Gierałtowice 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Społem Zabrze 6-0 Piast Pawłów (Zabrze) 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Młodość Rudno 3-2 Zaborze Zabrze 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wilki Wilcza 0-1 Sokół Łany Wielkie 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gazobudowa II Zabrze 5-1 Czarni Pyskowice 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód Żernica 3-1 Ruch Kozłów 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Sośnica Gliwice 4-0 Naprzód Żernica 24 kwietnia, 17:00
Ruch Kozłów 2-0 Gazobudowa II Zabrze 24 kwietnia, 17:00
Czarni Pyskowice 3-1 Wilki Wilcza 24 kwietnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-2 Młodość Rudno 24 kwietnia, 17:00
Zaborze Zabrze 0-0 Społem Zabrze 25 kwietnia, 11:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-2 Orzeł Stanica 24 kwietnia, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 2-2 KS 94 Rachowice 24 kwietnia, 17:00
Gwiazda Chudów 1-0 Zamkowiec Toszek 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1-2 maja

Gwiazda Chudów 2-2 Sośnica Gliwice 1 maja, 17:00
Zamkowiec Toszek 2-1 LKS 35 Gierałtowice 2 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 3-2 Piast Pawłów (Zabrze) 1 maja, 17:00
Orzeł Stanica 3-2 Zaborze Zabrze 2 maja, 16:00
Społem Zabrze 3-0 Sokół Łany Wielkie 2 maja, 17:00
Młodość Rudno 0-2 Czarni Pyskowice 2 maja, 17:00
Wilki Wilcza 2-2 Ruch Kozłów 1 maja, 17:00
Gazobudowa II Zabrze 3-2 Naprzód Żernica 2 maja, 17:00

Kolejka 22 - 8-9 maja

Sośnica Gliwice 2-1 Gazobudowa II Zabrze 8 maja, 17:00
Naprzód Żernica 4-3 Wilki Wilcza 8 maja, 17:00
Ruch Kozłów 2-0 Młodość Rudno 8 maja, 17:00
Czarni Pyskowice 1-1 Społem Zabrze 8 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-4 Orzeł Stanica 8 maja, 17:00
Zaborze Zabrze 3-1 KS 94 Rachowice 9 maja, 11:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-0 Zamkowiec Toszek 8 maja, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 3-3 Gwiazda Chudów 8 maja, 17:00

Kolejka 23 - 12 maja

Czarni Pyskowice 3-2 Orzeł Stanica 12 maja, 18:00
LKS 35 Gierałtowice 3-3 Sośnica Gliwice 12 maja, 18:00
Gwiazda Chudów 4-1 Piast Pawłów (Zabrze) 12 maja, 18:00
Zamkowiec Toszek 1-0 Zaborze Zabrze 12 maja, 18:00
KS 94 Rachowice 2-1 Sokół Łany Wielkie 12 maja, 18:00
Społem Zabrze 2-2 Ruch Kozłów 12 maja, 18:00
Młodość Rudno 3-1 Naprzód Żernica 12 maja, 18:00
Wilki Wilcza 7-4 Gazobudowa II Zabrze 12 maja, 18:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Sośnica Gliwice 1-5 Wilki Wilcza 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gazobudowa II Zabrze 2-1 Młodość Rudno 15 maja, 18:00
Naprzód Żernica 3-2 Społem Zabrze 15 maja, 18:00
Ruch Kozłów 5-3 Orzeł Stanica 15 maja, 18:00
Czarni Pyskowice 1-2 KS 94 Rachowice 16 maja, 18:00
Sokół Łany Wielkie 2-0 Zamkowiec Toszek 15 maja, 18:00
Zaborze Zabrze 4-2 Gwiazda Chudów 16 maja, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 LKS 35 Gierałtowice 15 maja, 18:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

Piast Pawłów (Zabrze) 0-3 Sośnica Gliwice 22 maja, 18:00
LKS 35 Gierałtowice 1-5 Zaborze Zabrze 22 maja, 18:00
Gwiazda Chudów 5-1 Sokół Łany Wielkie 22 maja, 18:00
Zamkowiec Toszek 0-1 Czarni Pyskowice 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS 94 Rachowice 2-0 Ruch Kozłów 23 maja, 18:00
Orzeł Stanica 4-0 Naprzód Żernica 17 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Społem Zabrze 2-2 Gazobudowa II Zabrze 23 maja, 18:00
Młodość Rudno 1-3 Wilki Wilcza 23 maja, 18:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Sośnica Gliwice 3-1 Młodość Rudno 29 maja, 18:00
Wilki Wilcza 3-1 Społem Zabrze 30 maja, 18:00
Gazobudowa II Zabrze 2-1 Orzeł Stanica 30 maja, 11:00
Naprzód Żernica 0-3 KS 94 Rachowice 29 maja, 18:00
Ruch Kozłów 4-3 Zamkowiec Toszek 29 maja, 18:00
Czarni Pyskowice 1-2 Gwiazda Chudów 29 maja, 18:00
Sokół Łany Wielkie 0-1 LKS 35 Gierałtowice 29 maja, 18:00
Zaborze Zabrze 5-0 Piast Pawłów (Zabrze) 30 maja, 11:00

Kolejka 27 - 2 czerwca

Zaborze Zabrze 3-1 Sośnica Gliwice 2 czerwca, 18:30
Piast Pawłów (Zabrze) 0-1 Sokół Łany Wielkie 2 czerwca, 18:30
LKS 35 Gierałtowice 1-3 Czarni Pyskowice 2 czerwca, 18:30
Gwiazda Chudów 2-0 Ruch Kozłów 2 czerwca, 18:30
Zamkowiec Toszek 1-0 Naprzód Żernica 2 czerwca, 18:30
KS 94 Rachowice 2-3 Gazobudowa II Zabrze 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 18:30) odwołany
Orzeł Stanica 3-2 Wilki Wilcza 2 czerwca, 18:30
Społem Zabrze 2-0 Młodość Rudno 2 czerwca, 18:30

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Sośnica Gliwice 3-0 Społem Zabrze 5 czerwca, 18:00
Młodość Rudno 0-3 Orzeł Stanica 6 czerwca, 18:00
Wilki Wilcza 0-0 KS 94 Rachowice 6 czerwca, 18:00
Gazobudowa II Zabrze 1-1 Zamkowiec Toszek 6 czerwca, 18:00
Naprzód Żernica 0-5 Gwiazda Chudów 15 czerwca, 18:00
Ruch Kozłów 1-0 LKS 35 Gierałtowice 5 czerwca, 18:00
Czarni Pyskowice 3-0 Piast Pawłów (Zabrze) 5 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Łany Wielkie 2-3 Zaborze Zabrze 5 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Sokół Łany Wielkie 3-2 Sośnica Gliwice 12 czerwca, 18:00
Zaborze Zabrze 3-1 Czarni Pyskowice 12 czerwca, 17:30
Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 Ruch Kozłów 12 czerwca, 18:00
LKS 35 Gierałtowice 6-1 Naprzód Żernica 12 czerwca, 18:00
Gwiazda Chudów 2-5 Gazobudowa II Zabrze 13 czerwca, 17:00
Zamkowiec Toszek 4-1 Wilki Wilcza 13 czerwca, 18:00
KS 94 Rachowice 6-0 Młodość Rudno 13 czerwca, 18:00
Orzeł Stanica 2-0 Społem Zabrze 13 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 19 czerwca

Sośnica Gliwice 1-0 Orzeł Stanica 19 czerwca, 18:00
Społem Zabrze 4-2 KS 94 Rachowice 19 czerwca, 18:00
Młodość Rudno 4-0 Zamkowiec Toszek 19 czerwca, 18:00
Wilki Wilcza 2-2 Gwiazda Chudów 19 czerwca, 18:00
Gazobudowa II Zabrze 2-1 LKS 35 Gierałtowice 19 czerwca, 18:00
Naprzód Żernica 5-1 Piast Pawłów (Zabrze) 19 czerwca, 18:00
Ruch Kozłów 2-3 Zaborze Zabrze 19 czerwca, 18:00
Czarni Pyskowice 1-2 Sokół Łany Wielkie 19 czerwca, 18:00

Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice IV)

Klasa A 2009/2010 (Bytom)

Klasa B 2009/2010 (Zabrze I)
Klasa B 2009/2010 (Zabrze II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas