[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Zabrze II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przyszłość II Ciochowice 20 50 16 2 2 60-15 9 1 0 37-4 7 1 2 23-11
2.  Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 20 48 16 0 4 72-15 9 0 1 26-3 7 0 3 46-12
3.  Korona Bargłówka 20 46 15 1 4 45-19 9 0 1 27-8 6 1 3 18-11
4.  LKS 45 Bujaków (Mikołów) 20 39 12 3 5 59-38 6 1 3 26-20 6 2 2 33-18 2 4 1 1 0 2-1
5.  MOSiR Stal Zabrze 20 39 12 3 5 70-30 7 2 1 43-10 5 1 4 27-20 2 1 0 1 1 1-2
6.  Naprzód Łubie 20 27 8 3 9 46-49 5 1 4 29-25 3 2 5 17-24
7.  Drama Kamieniec 20 21 6 3 11 36-71 3 2 5 21-28 3 1 6 15-43
8.  Jedność 32 II Przyszowice 20 19 6 1 13 42-63 4 1 5 25-31 2 0 8 17-32
9.  Olimp Szczygłowice (Knurów) 20 14 4 2 14 21-57 2 1 7 12-30 2 1 7 9-27
10.  Kłodnica Gliwice 20 7 2 1 17 19-72 2 0 8 14-33 0 1 9 5-39
11.  Ślązak Bycina 20 9 2 3 15 13-54 1 2 7 6-25 1 1 8 7-29
Ślązak Bycina wycofał się z rozgrywek po 20. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Przyszłość II Ciochowice    1-0 2-0 3-1 3-0 1-0 10-1 3-0 3-0* 9-0 2-2 
 2 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)1-2     1-0 2-0 3-0 3-0 3-1 2-0 3-0* 5-0 3-0* 
 3 Korona Bargłówka1-0 2-1     3-4 2-0 2-1 5-1 2-1 3-0 4-0 3-0 
 4 LKS 45 Bujaków (Mikołów)2-3 2-10 1-1     1-0 3-0* 1-3 7-2 3-0* 3-1 3-0* 
 5 MOSiR Stal Zabrze0-1 2-1 6-1 1-1     8-1 10-0 6-4 0-0 5-0 5-1 
 6 Naprzód Łubie1-4 1-3 0-3 4-7 4-4     4-2 3-0 7-2 2-0 3-0 
 7 Drama Kamieniec4-0 1-5 0-1 1-8 2-4 2-2     6-3 1-3 1-1 3-1 
 8 Jedność 32 II Przyszowice1-1 1-6 0-3 1-3 1-8 1-4 9-3     3-0* 5-2 3-1 
 9 Olimp Szczygłowice (Knurów)0-3 0-8 1-4 2-2 1-2 0-3 1-3 0-3     3-1 4-1 
 10 Kłodnica Gliwice1-6 2-8 0-2 0-4 3-4 2-4 0-1 3-1 3-2     0-1 
 11 Ślązak Bycina0-3* 0-4 0-3* 1-3 0-5 2-2 0-0 0-3* 1-2 2-0     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Przyszłość II Ciochowice.
 
Korona Bargłówka 3-0 Ślązak Bycina
Naprzód Łubie 1-3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Drama Kamieniec 1-3 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Jedność 32 II Przyszowice 1-3 LKS 45 Bujaków (Mikołów)
Kłodnica Gliwice 3-4 MOSiR Stal Zabrze

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: Ślązak Bycina.
 
MOSiR Stal Zabrze 0-1 Przyszłość II Ciochowice
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 3-1 Kłodnica Gliwice
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-3 Jedność 32 II Przyszowice
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-1 Drama Kamieniec
Naprzód Łubie 0-3 Korona Bargłówka

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: MOSiR Stal Zabrze.
 
Naprzód Łubie 3-0 Ślązak Bycina
Drama Kamieniec 0-1 Korona Bargłówka
Jedność 32 II Przyszowice 1-6 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Kłodnica Gliwice 3-2 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Przyszłość II Ciochowice 3-1 LKS 45 Bujaków (Mikołów)

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: LKS 45 Bujaków (Mikołów).
 
Ślązak Bycina 0-5 MOSiR Stal Zabrze
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-3 Przyszłość II Ciochowice
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 5-0 Kłodnica Gliwice
Korona Bargłówka 2-1 Jedność 32 II Przyszowice
Naprzód Łubie 4-2 Drama Kamieniec

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: Olimp Szczygłowice (Knurów).
 
Drama Kamieniec 3-1 Ślązak Bycina
Jedność 32 II Przyszowice 1-4 Naprzód Łubie
Kłodnica Gliwice 0-2 Korona Bargłówka
Przyszłość II Ciochowice 1-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
MOSiR Stal Zabrze 1-1 LKS 45 Bujaków (Mikołów)

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: Quo Vadis Makoszowy (Zabrze).
 
Ślązak Bycina 1-3 LKS 45 Bujaków (Mikołów)
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-2 MOSiR Stal Zabrze
Korona Bargłówka 1-0 Przyszłość II Ciochowice
Naprzód Łubie 2-0 Kłodnica Gliwice
Drama Kamieniec 6-3 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Korona Bargłówka.
 
Jedność 32 II Przyszowice 3-1 Ślązak Bycina
Kłodnica Gliwice 0-1 Drama Kamieniec
Przyszłość II Ciochowice 1-0 Naprzód Łubie
MOSiR Stal Zabrze 2-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
(wo)
goście nie przyjechali na mecz

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Ślązak Bycina 1-2 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 2-0 LKS 45 Bujaków (Mikołów)
Korona Bargłówka 2-0 MOSiR Stal Zabrze
Drama Kamieniec 4-0 Przyszłość II Ciochowice
Jedność 32 II Przyszowice 5-2 Kłodnica Gliwice

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Drama Kamieniec.
 
Kłodnica Gliwice 0-1 Ślązak Bycina
Przyszłość II Ciochowice 3-0 Jedność 32 II Przyszowice 15 listopada
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1-1 Korona Bargłówka
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-8 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Naprzód Łubie 4-4 MOSiR Stal Zabrze

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice.
 
Ślązak Bycina 0-4 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Korona Bargłówka 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Naprzód Łubie 4-7 LKS 45 Bujaków (Mikołów)
Drama Kamieniec 2-4 MOSiR Stal Zabrze
Kłodnica Gliwice 1-6 Przyszłość II Ciochowice

Kolejka 11 - 11 listopada

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
Przyszłość II Ciochowice 2-2 Ślązak Bycina
MOSiR Stal Zabrze 6-4 Jedność 32 II Przyszowice 31 października
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1-3 Drama Kamieniec
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-3 Naprzód Łubie
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 1-0 Korona Bargłówka 7 kwietnia
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 2 czerwca

Pauza: Przyszłość II Ciochowice.
 
Ślązak Bycina 0-3 Korona Bargłówka 23 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie odwołany z powodu złego stanu boiska / drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek przed trzecim terminem meczu
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-0 Naprzód Łubie
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-3 Drama Kamieniec
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 7-2 Jedność 32 II Przyszowice 9 czerwca
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
MOSiR Stal Zabrze 5-0 Kłodnica Gliwice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 27 czerwca

Pauza: Ślązak Bycina.
 
Korona Bargłówka 2-1 Naprzód Łubie
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Przyszłość II Ciochowice 3-0 MOSiR Stal Zabrze
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kłodnica Gliwice 0-4 LKS 45 Bujaków (Mikołów)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jedność 32 II Przyszowice 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie goście nie dojechali na mecz
Drama Kamieniec 1-5 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Pauza: MOSiR Stal Zabrze.
 
Ślązak Bycina 2-2 Naprzód Łubie
Korona Bargłówka 5-1 Drama Kamieniec
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 2-0 Jedność 32 II Przyszowice
Olimp Szczygłowice (Knurów) 3-1 Kłodnica Gliwice
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 2-3 Przyszłość II Ciochowice

Kolejka 15 - 1-2 maja

Pauza: LKS 45 Bujaków (Mikołów).
 
MOSiR Stal Zabrze 5-1 Ślązak Bycina
Przyszłość II Ciochowice 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Kłodnica Gliwice 2-8 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Jedność 32 II Przyszowice 0-3 Korona Bargłówka
Drama Kamieniec 2-2 Naprzód Łubie

Kolejka 16 - 8-9 maja

Pauza: Olimp Szczygłowice (Knurów).
 
Ślązak Bycina 0-0 Drama Kamieniec
Naprzód Łubie 3-0 Jedność 32 II Przyszowice
Korona Bargłówka 4-0 Kłodnica Gliwice
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 1-2 Przyszłość II Ciochowice
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1-0 MOSiR Stal Zabrze

Kolejka 17 - 15-16 maja

Pauza: Quo Vadis Makoszowy (Zabrze).
 
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 3-0 Ślązak Bycina
(wo)
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
MOSiR Stal Zabrze 0-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Przyszłość II Ciochowice 2-0 Korona Bargłówka 16 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłodnica Gliwice 2-4 Naprzód Łubie
Jedność 32 II Przyszowice 9-3 Drama Kamieniec 3 lipca

Kolejka 18 - 22-23 maja

Pauza: Korona Bargłówka.
 
Ślązak Bycina 0-3 Jedność 32 II Przyszowice
(wo)
Drama Kamieniec 1-1 Kłodnica Gliwice
Naprzód Łubie 1-4 Przyszłość II Ciochowice
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-0 MOSiR Stal Zabrze 17 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimp Szczygłowice (Knurów) 2-2 LKS 45 Bujaków (Mikołów)

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Olimp Szczygłowice (Knurów) 4-1 Ślązak Bycina
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 2-10 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
MOSiR Stal Zabrze 6-1 Korona Bargłówka
Przyszłość II Ciochowice 10-1 Drama Kamieniec
Kłodnica Gliwice 3-1 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Pauza: Drama Kamieniec.
 
MOSiR Stal Zabrze 8-1 Naprzód Łubie
Ślązak Bycina 2-0 Kłodnica Gliwice
Jedność 32 II Przyszowice 1-1 Przyszłość II Ciochowice
Korona Bargłówka 3-4 LKS 45 Bujaków (Mikołów)
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
(wo)
goście nie dojechali na mecz

Kolejka 21 - 13 czerwca

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice.
 
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-0 Ślązak Bycina
(wo)
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-4 Korona Bargłówka
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 3-0 Naprzód Łubie
(wo)
goście nie dojechali na mecz
MOSiR Stal Zabrze 10-0 Drama Kamieniec
Przyszłość II Ciochowice 9-0 Kłodnica Gliwice

Kolejka 22 - 20 czerwca

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
Ślązak Bycina 0-3 Przyszłość II Ciochowice
(wo)
Jedność 32 II Przyszowice 1-8 MOSiR Stal Zabrze
Drama Kamieniec 1-8 LKS 45 Bujaków (Mikołów)
Naprzód Łubie 7-2 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Korona Bargłówka 2-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)

Klasa A 2009/2010 (Zabrze)

Klasa B 2009/2010 (Zabrze I)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas