[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ciężkowianka Jaworzno 30 78 25 3 2 96-17 12 1 2 50-11 13 2 0 46-6
2.  Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 30 72 23 3 4 91-24 13 0 2 45-9 10 3 2 46-15
3.  Strażak Mierzęcice 30 62 20 2 8 78-35 12 0 3 50-13 8 2 5 28-22
4.  RKS Grodziec (Będzin) 30 61 20 1 9 109-47 11 0 4 52-17 9 1 5 57-30
5.  Przemsza Siewierz 30 57 18 3 9 60-30 10 2 3 34-11 8 1 6 26-19
6.  Jedność Strzyżowice 30 52 17 1 12 57-51 12 0 3 39-18 5 1 9 18-33
7.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 30 48 14 6 10 69-43 11 2 2 46-15 3 4 8 23-28
8.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 30 44 14 2 14 57-66 9 1 5 34-18 5 1 9 23-48
9.  Niwy Brudzowice 30 38 11 5 14 48-63 7 3 5 27-26 4 2 9 21-37
10.  MKS Sławków 30 37 11 4 15 44-57 7 2 6 28-27 4 2 9 16-30
11.  MKS Poręba 30 31 9 4 17 44-82 6 2 7 26-32 3 2 10 18-50
12.  Błękitni Sarnów 30 27 6 9 15 37-71 3 6 6 20-33 3 3 9 17-38 2 4 1 1 0 4-1
13.  Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 30 27 8 3 19 32-71 5 2 8 18-29 3 1 11 14-42 2 1 0 1 1 1-4
14.  Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 30 21 6 3 21 40-101 4 2 9 22-57 2 1 12 18-44
15.  Ostoja Żelisławice 30 20 5 5 20 37-83 3 3 9 17-40 2 2 11 20-43
16.  Orzeł Dąbie 30 16 4 4 22 37-95 3 3 9 26-46 1 1 13 11-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ciężkowianka Jaworzno    0-1 5-1 4-1 0-1 5-0 1-1 8-0 3-0 1-0 6-0 3-1 3-1 2-1 3-2 6-1 
 2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)1-3     1-2 3-0 2-0 1-0 3-1 2-0 4-0 5-1 6-0 1-0 3-0 6-2 3-0 4-0 
 3 Strażak Mierzęcice0-1 2-1     2-1 1-2 4-0 2-0 7-1 1-3 3-0 5-1 9-1 2-0 3-0 2-0 7-2 
 4 RKS Grodziec (Będzin)0-4 1-2 2-3     6-0 5-1 3-1 3-0 6-2 2-1 3-0 1-2 10-1 4-0 3-0 3-0 
 5 Przemsza Siewierz0-0 0-1 2-2 1-2     0-2 2-0 4-2 2-0 6-0 4-1 3-0 3-0 1-0 1-0 5-1 
 6 Jedność Strzyżowice1-4 0-5 3-1 1-4 2-0     3-1 6-1 2-0 1-0 3-0 4-1 5-1 3-0 3-0 2-0 
 7 Zew Kazimierz (Sosnowiec)1-2 1-1 3-2 2-3 2-1 2-0     6-0 3-2 1-0 6-1 0-0 5-1 3-0* 3-2 8-0 
 8 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)1-2 3-1 0-2 4-3 2-0 4-1 0-0     1-0 1-3 1-2 1-2 3-0* 4-1 7-0 2-1 
 9 Niwy Brudzowice2-3 1-1 1-2 2-2 0-2 2-3 2-6 2-1     0-0 2-1 4-1 1-0 4-3 2-0 2-1 
 10 MKS Sławków0-4 1-2 2-1 3-6 1-1 1-0 2-1 2-4 1-2     4-1 1-1 1-2 4-1 2-0 3-1 
 11 MKS Poręba0-2 3-3 1-3 0-4 0-3 4-3 1-1 3-1 4-0 3-1     3-1 1-4 0-2 2-4 1-0 
 12 Błękitni Sarnów0-0 1-4 0-0 1-6 0-4 1-1 1-3 2-4 3-2 3-1 3-3     0-0 2-3 1-0 2-2 
 13 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)0-2 0-3 1-5 2-1 1-0 1-3 3-1 1-2 1-1 0-3 0-1 1-4     4-2 1-1 2-0 
 14 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)0-6 0-13 1-0 1-11 0-4 0-2 3-2 0-2 2-4 1-1 2-2 3-1 2-0     6-7 1-2 
 15 Ostoja Żelisławice0-7 1-4 0-2 2-7 1-4 0-1 1-4 2-2 1-1 1-2 3-1 3-1 0-3 1-1     1-0 
 16 Orzeł Dąbie0-6 1-4 0-2 2-6 1-4 3-1 1-1 0-3 3-4 2-3 2-4 1-1 3-1 3-2 4-4     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Siewierz 6-0 MKS Sławków
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 Ciężkowianka Jaworzno
Błękitni Sarnów 3-3 MKS Poręba
Strażak Mierzęcice 3-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Orzeł Dąbie
Jedność Strzyżowice 6-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Niwy Brudzowice 2-0 Ostoja Żelisławice

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Orzeł Dąbie 3-1 Jedność Strzyżowice
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-11 RKS Grodziec (Będzin)
MKS Poręba 1-3 Strażak Mierzęcice
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Błękitni Sarnów
MKS Sławków 2-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Przemsza Siewierz
Ostoja Żelisławice 0-3 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Niwy Brudzowice

Kolejka 3 - 31 października

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Niwy Brudzowice
Przemsza Siewierz 1-0 Ostoja Żelisławice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Błękitni Sarnów 3-1 MKS Sławków
Strażak Mierzęcice 0-1 Ciężkowianka Jaworzno
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 MKS Poręba 19 sierpnia
Jedność Strzyżowice 3-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Orzeł Dąbie

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Niwy Brudzowice 2-1 Orzeł Dąbie
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Poręba 4-3 Jedność Strzyżowice
Ciężkowianka Jaworzno 4-1 RKS Grodziec (Będzin)
MKS Sławków 2-1 Strażak Mierzęcice
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice 1-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Przemsza Siewierz

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Przemsza Siewierz 2-0 Niwy Brudzowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Błękitni Sarnów 1-0 Ostoja Żelisławice
Strażak Mierzęcice 2-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 MKS Sławków
Jedność Strzyżowice 1-4 Ciężkowianka Jaworzno
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 MKS Poręba
Orzeł Dąbie 3-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 6 - 5-6 września

Niwy Brudzowice 4-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
MKS Poręba 1-0 Orzeł Dąbie
Ciężkowianka Jaworzno 8-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Sławków 1-0 Jedność Strzyżowice
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 RKS Grodziec (Będzin)
Ostoja Żelisławice 0-2 Strażak Mierzęcice
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-4 Błękitni Sarnów
Przemsza Siewierz 2-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 7 - 12-13 września

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 Niwy Brudzowice
Błękitni Sarnów 0-4 Przemsza Siewierz
Strażak Mierzęcice 2-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Ostoja Żelisławice
Jedność Strzyżowice 0-5 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-3 MKS Sławków
Orzeł Dąbie 0-6 Ciężkowianka Jaworzno
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 MKS Poręba

Kolejka 8 - 19-20 września

Niwy Brudzowice 2-1 MKS Poręba
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
MKS Sławków 3-1 Orzeł Dąbie
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Ostoja Żelisławice 0-1 Jedność Strzyżowice
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 RKS Grodziec (Będzin)
Przemsza Siewierz 2-2 Strażak Mierzęcice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-0 Błękitni Sarnów

Kolejka 9 - 26-27 września

Błękitni Sarnów 3-2 Niwy Brudzowice
Strażak Mierzęcice 2-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
RKS Grodziec (Będzin) 6-0 Przemsza Siewierz
Jedność Strzyżowice 5-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 7-0 Ostoja Żelisławice
Orzeł Dąbie 1-4 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 MKS Sławków
MKS Poręba 0-2 Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 10 - 3-4 października

Niwy Brudzowice 2-3 Ciężkowianka Jaworzno
MKS Sławków 4-1 MKS Poręba
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 6-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Ostoja Żelisławice 1-0 Orzeł Dąbie
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Przemsza Siewierz 0-2 Jedność Strzyżowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-3 RKS Grodziec (Będzin)
Błękitni Sarnów 0-0 Strażak Mierzęcice

Kolejka 11 - 10-11 października

Strażak Mierzęcice 1-3 Niwy Brudzowice
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Błękitni Sarnów
Jedność Strzyżowice 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-0 Przemsza Siewierz
Orzeł Dąbie 3-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 6-7 Ostoja Żelisławice
MKS Poręba 3-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 MKS Sławków

Kolejka 12 - 17-18 października

Niwy Brudzowice 0-0 MKS Sławków
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Ciężkowianka Jaworzno
Ostoja Żelisławice 3-1 MKS Poręba
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Siewierz 5-1 Orzeł Dąbie
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Błękitni Sarnów 1-1 Jedność Strzyżowice
Strażak Mierzęcice 2-1 RKS Grodziec (Będzin)

Kolejka 13 - 24-25 października

RKS Grodziec (Będzin) 6-2 Niwy Brudzowice
Jedność Strzyżowice 3-1 Strażak Mierzęcice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Błękitni Sarnów
Orzeł Dąbie 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Przemsza Siewierz
MKS Poręba 1-4 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Ciężkowianka Jaworzno 3-2 Ostoja Żelisławice
MKS Sławków 1-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Niwy Brudzowice 1-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Ostoja Żelisławice 1-2 MKS Sławków
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Ciężkowianka Jaworzno
Przemsza Siewierz 4-1 MKS Poręba
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
na boisku 2-1
Błękitni Sarnów 2-2 Orzeł Dąbie
Strażak Mierzęcice 7-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
RKS Grodziec (Będzin) 5-1 Jedność Strzyżowice

Kolejka 15 - 11 listopada

Jedność Strzyżowice 2-0 Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-3 RKS Grodziec (Będzin)
Orzeł Dąbie 0-2 Strażak Mierzęcice 3 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Błękitni Sarnów
MKS Poręba 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Ciężkowianka Jaworzno 0-1 Przemsza Siewierz
MKS Sławków 1-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Ostoja Żelisławice

Kolejka 16 - 28 kwietnia

Ostoja Żelisławice 1-1 Niwy Brudzowice
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Sławków 1-1 Przemsza Siewierz
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Poręba 3-1 Błękitni Sarnów
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Strażak Mierzęcice
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Dąbie 2-6 RKS Grodziec (Będzin)
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-1 Jedność Strzyżowice
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Niwy Brudzowice 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Jedność Strzyżowice 2-0 Orzeł Dąbie
RKS Grodziec (Będzin) 4-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 5-1 MKS Poręba
Błękitni Sarnów 0-0 Ciężkowianka Jaworzno
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 MKS Sławków
Przemsza Siewierz 0-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Ostoja Żelisławice

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Niwy Brudzowice 1-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Ostoja Żelisławice 1-4 Przemsza Siewierz
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
MKS Sławków 1-1 Błękitni Sarnów
Ciężkowianka Jaworzno 5-1 Strażak Mierzęcice
MKS Poręba 0-4 RKS Grodziec (Będzin)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Jedność Strzyżowice
Orzeł Dąbie 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 19 - 12 maja

Orzeł Dąbie 3-4 Niwy Brudzowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jedność Strzyżowice 3-0 MKS Poręba
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
RKS Grodziec (Będzin) 0-4 Ciężkowianka Jaworzno 13 maja
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Strażak Mierzęcice 3-0 MKS Sławków
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni Sarnów 1-4 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 9 czerwca
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie przerwany w 30. minucie przy stanie 0-1 z powodu ulewnego deszczu
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 Ostoja Żelisławice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Przemsza Siewierz 3-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 26 maja

Niwy Brudzowice 0-2 Przemsza Siewierz
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ostoja Żelisławice 3-1 Błękitni Sarnów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Strażak Mierzęcice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS Sławków 3-6 RKS Grodziec (Będzin)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ciężkowianka Jaworzno 5-0 Jedność Strzyżowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS Poręba 3-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Orzeł Dąbie
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Niwy Brudzowice
Orzeł Dąbie 2-4 MKS Poręba
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Ciężkowianka Jaworzno
Jedność Strzyżowice 1-0 MKS Sławków
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 2-0 Ostoja Żelisławice
Błękitni Sarnów 0-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Przemsza Siewierz

Kolejka 22 - 1-2 maja

Niwy Brudzowice 2-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Przemsza Siewierz 3-0 Błękitni Sarnów
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-5 Strażak Mierzęcice
Ostoja Żelisławice 2-7 RKS Grodziec (Będzin)
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Jedność Strzyżowice
MKS Sławków 2-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Ciężkowianka Jaworzno 6-1 Orzeł Dąbie
MKS Poręba 0-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 23 - 8-9 maja

MKS Poręba 4-0 Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-6 Ciężkowianka Jaworzno
Orzeł Dąbie 2-3 MKS Sławków
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Jedność Strzyżowice 3-0 Ostoja Żelisławice
RKS Grodziec (Będzin) 10-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 1-2 Przemsza Siewierz
Błękitni Sarnów 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 24 - 15-16 maja

Niwy Brudzowice 4-1 Błękitni Sarnów
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 Strażak Mierzęcice
Przemsza Siewierz 1-2 RKS Grodziec (Będzin)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Jedność Strzyżowice
Ostoja Żelisławice 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 9 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Orzeł Dąbie
MKS Sławków 4-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Ciężkowianka Jaworzno 6-0 MKS Poręba

Kolejka 25 - 22-23 maja

Ciężkowianka Jaworzno 3-0 Niwy Brudzowice
MKS Poręba 3-1 MKS Sławków
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-13 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Orzeł Dąbie 4-4 Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
przerwany w 40. minucie przy stanie 3-0 po zdekompletowaniu drużyny gości
Jedność Strzyżowice 2-0 Przemsza Siewierz
RKS Grodziec (Będzin) 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 9 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Mierzęcice 9-1 Błękitni Sarnów

Kolejka 26 - 29-30 maja

Niwy Brudzowice 1-2 Strażak Mierzęcice
Błękitni Sarnów 1-6 RKS Grodziec (Będzin)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 Jedność Strzyżowice
Przemsza Siewierz 4-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Orzeł Dąbie
Ostoja Żelisławice 1-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 6-0 MKS Poręba
MKS Sławków 0-4 Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 27 - 3 czerwca

MKS Sławków 1-2 Niwy Brudzowice
Ciężkowianka Jaworzno 0-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
MKS Poręba 2-4 Ostoja Żelisławice
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Orzeł Dąbie 1-4 Przemsza Siewierz
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Jedność Strzyżowice 4-1 Błękitni Sarnów
RKS Grodziec (Będzin) 2-3 Strażak Mierzęcice

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Niwy Brudzowice 2-2 RKS Grodziec (Będzin)
Strażak Mierzęcice 4-0 Jedność Strzyżowice
Błękitni Sarnów 2-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 8-0 Orzeł Dąbie
Przemsza Siewierz 1-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-1 MKS Poręba
Ostoja Żelisławice 0-7 Ciężkowianka Jaworzno
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 5-1 MKS Sławków

Kolejka 29 - 12 czerwca

Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Niwy Brudzowice
MKS Sławków 2-0 Ostoja Żelisławice
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
MKS Poręba 0-3 Przemsza Siewierz
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Orzeł Dąbie 1-1 Błękitni Sarnów
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-2 Strażak Mierzęcice
Jedność Strzyżowice 1-4 RKS Grodziec (Będzin)

Kolejka 30 - 19 czerwca

Niwy Brudzowice 2-3 Jedność Strzyżowice
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
przerwany w 10. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; utrzymano wynik z boiska
Strażak Mierzęcice 7-2 Orzeł Dąbie
Błękitni Sarnów 2-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6-1 MKS Poręba
Przemsza Siewierz 0-0 Ciężkowianka Jaworzno
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 MKS Sławków
Ostoja Żelisławice 1-4 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice II)

Klasa B 2009/2010 (Sosnowiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas