[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 17 sierpnia
(Losowanie - 28 lipca 2011)

Orzeł Dąbie 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 17 sierpnia, 17:00
Mariusz Będkowski ?, Rafał Bijak ? - Bartosz Myrcik ?
KS Giebło 2-1 Milenium Wojkowice 17 sierpnia, 17:00
Adam Głąb ?, Wojciech Szlachta ? - Jakub Oleksiak ?
KS Góra Siewierska 3-5 Przemsza Siewierz 17 sierpnia, 17:00
Łukasz Kuczera 3, Mateusz Mikulski 25, Adam Katolik 50 - Ernest Szyja 18, Damian Kroczek 23, Dominik Cieślik 28, Marcin Marko 44, Wojciech Kretek 68
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 17 sierpnia, 17:00
Paweł Słabisz 83 - nieznany 26, 40
Cyklon Rogoźnik 1-3 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 17 sierpnia, 17:00
Bartosz Ignac ? - Krystian Bryda ?, Grzegorz Rosa ?, Mateusz Skrzypek ?
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Sarmacja II Będzin 17 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Ostoja Żelisławice 1-5 Warta Zawiercie 17 sierpnia, 17:00
Robert Sierka 85 - Grzegorz Przybysz 4, 26, Karol Janikowski 27, Mateusz Czarnecki 30, Jarosław Łapot 60
Jedność Strzyżowice 1-2 MKS Sławków 17 sierpnia, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 8-2 Błękitni Sarnów 17 sierpnia, 17:00
Sebastian Schufrajda ?, ?, ?, Bartosz Pawłowski ?, ?, Dawid Gałwa ?, Michał Gwizdała ?, Paweł Mileński ? - Paweł Gasik ?, Adrian Mącznik ?
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) (juniorzy) 0-3 Niwy Brudzowice 24 sierpnia, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 17:00) odwołany / gospodarze wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem
Iskra Psary 0-9 Błyskawica Preczów 17 sierpnia, 17:00
Emil Gimzia ?, ?, ?, Piotr Pawełek ?, ?, Paweł Piwowarczyk ?, ?, Marcin Ćwieląg ?, Mariusz Frysztacki ?
Zagłębie 1906 Sosnowiec 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 17 sierpnia, 17:00
Przemysław Warzocha 1

II runda - 7 września
(Losowanie - 18 sierpnia 2011)
Do gry dołączyli: AKS Niwka Sosnowiec, Ciężkowianka Jaworzno, MCKS Czeladź, RKS Grodziec (Będzin), Strażak Mierzęcice, Unia Dąbrowa Górnicza, Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza), Zgoda Byczyna (Jaworzno).

Orzeł Dąbie 4-2 MCKS Czeladź (2) 7 września, 16:30
Daniel Wieczorek ?, 90 (k), Radosław Cichoń ?, Mateusz Skórka ? - nieznany ?, ?
KS Giebło 0-2 Ciężkowianka Jaworzno 7 września, 16:30
Marcin Fitał ?, Dawid Kiwior ? (k)
Przemsza Siewierz 4-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 7 września, 16:30
Kamil Opoka 27, Arkadiusz Stefaniak 51, Dawid Kurzaczek 80, Dominik Cieślik 90 - Tomasz Krzyśko ?, Łukasz Przebindowski ?
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-3 AKS Niwka Sosnowiec 7 września, 16:30
Marcin Szlęk ?, Jordan Maciejowski 75 - Jakub Stefański ?, ?, Damian Mitka ?
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Unia Dąbrowa Górnicza 7 września, 16:30
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-9 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 7 września, 16:30
Warta Zawiercie 2-0 Strażak Mierzęcice 7 września, 16:30
Przemysław Głuchowski 79, Mariusz Dobrowolski 90
MKS Sławków 2-1 RKS Grodziec (Będzin) 7 września, 16:30
Krzysztof Sioła 72, 82 - Mateusz Utratny 31 (k)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-7 Niwy Brudzowice 7 września, 16:30
Paweł Balsamski ? - Mateusz Blady ?, ?, ?, ?, Wojciech Szlęzak ?, ?, Mateusz Kaszek ?
Zagłębie 1906 Sosnowiec 1-4 Błyskawica Preczów 7 września, 16:30
Dariusz Klacza 16 - Emil Gimzia 43 (k), Piotr Pawełek 66, Paweł Piwowarczyk 85, 87

III runda - 21 września
(Losowanie - 8 września 2011)
Do gry dołączyli: Czarni Sosnowiec, Górnik Piaski (Czeladź), Sarmacja Będzin, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza.

Niwy Brudzowice 2-3 Górnik Piaski (Czeladź) 21 września, 16:00
w Czeladzi; Niwy gospodarzem
Orzeł Dąbie 1-3 Przemsza Siewierz 21 września, 16:00
Kamil Miodek ? - Arkadiusz Stefaniak 17, Kamil Opoka 26, 36
Ciężkowianka Jaworzno 1-2 Czarni Sosnowiec 21 września, 16:00
Błyskawica Preczów 0-4 AKS Niwka Sosnowiec 21 września, 16:00
Jakub Stefański ?, 82, Mateusz Krochmal ?, Daniel Sobczyk ?
MKS Sławków 1-4 Sarmacja Będzin 21 września, 16:00
Mateusz Majchrzak 20 - Michał Dyrda 27, Łukasz Burczyk 34, Tomasz Zdanowski 61, Daniel Cieślik 71
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Unia Dąbrowa Górnicza 21 września, 16:00
Warta Zawiercie 0-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 21 września, 16:00
Mateusz Markiewicz 86, 90

IV runda - 12 października
(Losowanie - 22 września 2011)
Do gry dołączył III-ligowiec: Szczakowianka Jaworzno.

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-5 Sarmacja Będzin 12 października, 15:15
Mateusz Markiewicz 84 - Michał Dyrda 1, 13, Marcin Pietrkiewicz 45, Robert Taszek 70, Michał Zapart 86
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Czarni Sosnowiec 12 października, 15:15
pd.
Marcin Długaj 30, Jakub Stefański 110, 115 - Łukasz Cichoń 15
Przemsza Siewierz 2-5 Górnik Piaski (Czeladź) 25 lutego, 11:00
Dawid Kurzaczek 27, 36 - Kamil Pietluch 41, 47, Łukasz Ducki 69, Sergiusz Pytel 75, Marcin Pieniążek 90
w Czeladzi; na bocznym boisku MCKS-u; Przemsza gospodarzem / w pierwotnym terminie (12 października, 15:15) odwołany
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 Szczakowianka Jaworzno 19 listopada, 12:00
pd.
Michał Nowak 31 - Piotr Sierczyński 49, Michał Biskup 115

1/2 finału - 3 marca
(Losowanie - 21 listopada 2011)

AKS Niwka Sosnowiec 0-5 Górnik Piaski (Czeladź) 4 marca, 12:00
Marcin Pieniążek 18, 23, 62 (k), Kamil Pietluch 40, 54
w Sosnowcu; na bocznym boisku Stadionu Ludowego
Sarmacja Będzin 2-1 Szczakowianka Jaworzno 3 marca, 14:00
Marcin Pietrkiewicz 34, Sebastian Stefański 75 - Grzegorz Kmiecik 68
w Sosnowcu; na bocznym boisku Stadionu Ludowego

Finał - 10 marca

Górnik Piaski (Czeladź) 1-2 Sarmacja Będzin 10 marca, 12:00
Marcin Pieniążek 86 - Adam Bała 10 (k), Marcin Pietrkiewicz 83
w Czeladzi; na bocznym boisku MCKS-u

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas