[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Śląski ZPN - Skoczów

I runda - 31 lipca

Olimpia Goleszów 2-1 Błyskawica Drogomyśl 30 lipca, 17:00
Adrian Gibiec 55, Dariusz Kaźmierczak 80 - Mateusz Byrczek 60
Beskid 09 Skoczów 3-2 Tempo Puńców 30 lipca, 17:00
Arkadiusz Ihas 49, Dawid Kiełczewski 70, Przemysław Żwirek 78 (s) - Paweł Krupa 44, Karel Gebel 69 (k)
Kuźnia Ustroń 7-1 Orzeł Zabłocie 30 lipca, 17:00
Piotr Husar 21 (k), 36, 69, 81 (k), Maciej Wasilewski 72, 86, Robert Madzia 87 - Sławomir Kocur 43
Błękitni Pierściec 2-4 Morcinek Kaczyce 31 lipca, 11:00
Przemysław Pilch 42, Artur Wacławczyk 58 - Paweł Rybica 10, 75, Kamil Adamek 41, 88
Trójwieś Istebna 3-1 Beskid Brenna 31 lipca, 11:00
Dawid Legierski 50, Marek Kohut 51, Dawid Wawrzacz 75 - Sławomir Jaworski 25
Olza Pogwizdów 2-1 Wisła Strumień 31 lipca, 17:00
Łukasz Grzybowski 10, 82 - Michał Mach 30
LKS Rudnik (k. Skoczowa) 0-3 Cukrownik Chybie 31 lipca, 17:00
Dariusz Zygma 5, Tomasz Filapek 10, Jarosław Papkoj 40 (k)
Wyzwolenie Simoradz 2-1 LKS Pogórze 31 lipca, 17:00
Kamil Drąg 3, Michał Piecha 57 - Piotr Hanzel 40
Victoria Hażlach 1-10 KS Wisła 31 lipca, 17:00
Piotr Górniak 40 - Damian Kruszyński 2, 19, 84, 90, Piotr Cieślar 7, Paweł Leśniewicz 9, Michał Pietraczyk 12 (k), Kamil Kotrys 64, 69, Szymon Płoszaj 66

II runda - 14 sierpnia
Beskid 09 Skoczów, Cukrownik Chybie, KS Wisła, Kuźnia Ustroń, Morcinek Kaczyce, Olimpia Goleszów, Trójwieś Istebna - wolny los

Olza Pogwizdów 3-1 Wyzwolenie Simoradz 14 sierpnia, 17:00
Jarosław Kwiczala 21, 87, Piotr Miszczyk 69 - Michał Piecha 79

III runda - 24 sierpnia

Trójwieś Istebna 3-2 Morcinek Kaczyce 24 sierpnia, 17:00
Mateusz Krężelok 50, Damian Marekwica 65 (k), Łukasz Kajzar 80 - Dawid Trojan 14, Kamil Loter 28
Cukrownik Chybie 1-3 KS Wisła 31 sierpnia, 17:00
Dariusz Zygma 87 - Artur Adamczyk 22, Michał Pietraczyk 55, Tomasz Czyż 80
Olimpia Goleszów 4-0 Beskid 09 Skoczów 24 sierpnia, 17:00
Damian Strządała 47, 61, Adrian Gibiec 71, Ireneusz Trojanowski 83 (k)
Olza Pogwizdów 1-3 Kuźnia Ustroń 24 sierpnia, 17:00
pd.
Szymon Hernas 58 - Mieczysław Sikora 13, 100 (k), 111

1/2 finału - 21 września

Trójwieś Istebna 0-3 KS Wisła 21 września, 16:00
Tomasz Wuwer 32 (k), 34 (k), Michał Pietraczyk 50
Olimpia Goleszów 3-2 Kuźnia Ustroń 21 września, 16:00
pd.
Łukasz Juroszek 47 (k), Dawid Kruszka 63, Rafał Franek 100 - Przemysław Polok 2, Mieczysław Sikora 85 (k)

Finał - 5 października

Olimpia Goleszów 0-1 KS Wisła 5 października, 15:30
Piotr Cieślar 79
w Goleszowie

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas