[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Śląski ZPN - Rybnik

I runda - 7 sierpnia
Polonia Marklowice, Naprzód Rydułtowy - wolny los.

Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1-7 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 7 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Karwot 86 - Błażej Pawliczek 11, 53, 75, Krzysztof Knesz 43, 81, Bartłomiej Setlak 48, Kamil Gorzała 82
Inter Krostoszowice 6-1 Gwiazda Skrzyszów 7 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 7 sierpnia, 17:00
pd. k. 8-7
Krzysztof Oślizło ? - Michał Kołterniak ?
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-8 Górnik Radlin 7 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Dawid Pędzich ?, ?, ?, Kamil Jackowski ?, ?, Jarosław Pawelec ?, Klaudiusz Szweda ?, Karol Zawadzki ?
Żar Szeroka 2-1 LKS Rój (Żory) 7 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Rafał Przybyszewski ?
LKS Baranowice (Żory) 2-2 Płomień Połomia 7 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-3
nieznany ?, Mateusz Stolarek ? - nieznany ?, ?
Iskra Rowień (Żory) 0-1 Forteca Świerklany 7 sierpnia, 17:00
Kamil Grolik 26 (s)
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 5-2 Borowik Szczejkowice 7 sierpnia, 17:00
Roger Cielepak ?, ?, Przemysław Jędrzejczak ?, ?, Tomasz Gajek ? - Rafał Rybak ?, Marek Szala ?
Ruch Stanowice 1-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 7 sierpnia, 17:00
Orzeł Palowice 1-7 LKS Bełk 7 sierpnia, 17:00
Daniel Grzegorzek 46 - Grzegorz Jasiczek ?, Artur Jaśkiewicz ?, Piotr Bysiec 17, Damian Koczewski 29, Damian Gabryś 66, Mariusz Obarski 71, Łukasz Święty 90 (k)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-6 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 7 sierpnia, 17:00
Dawid Kuś 33 - Marek Gąsior ?, Tomasz Hulbój ?, Marek Korytowski ?, Marcin Mulas ?, Grzegorz Olszewski ?, Rafał Skaba ?
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5-6 Rymer Rybnik 7 sierpnia, 16:00
pd.
LKS Zwonowice 3-6 Jedność Jejkowice 7 sierpnia, 17:00
(wo)
Adam Żyła ?, ?, Łukasz Kilis ? - Mateusz Cichecki ?, ?, 8, Dariusz Odon ?, 35, Kamil Pancer 28
na boisku 3-6 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-2 KS Żory 7 sierpnia, 17:00
Jakub Kloza 10, Tomasz Pudełko 36

II runda - 31 sierpnia

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 9-1 LKS Baranowice (Żory) 31 sierpnia, 16:30
Krzysztof Knesz 3, 69, Mateusz Wrana 25, Błażej Pawliczek 44, Bartłomiej Setlak 49, 72, Kamil Gorzała 63, Adrian Kopacz 78, 80 - Piotr Kurek 86
Żar Szeroka 0-2 Górnik Radlin 31 sierpnia, 16:30
Kamil Jackowski ?, Robert Rudek ?
Inter Krostoszowice 3-9 Polonia Łaziska Rybnickie 31 sierpnia, 16:30
Paweł Hanc ?, Kamil Szuła ?, nieznany ? - Paweł Hojka ?, ?, ?, ?, Mariusz Pietrzak ?, ?, Łukasz Szkatuła ?, ?, Kamil Piechaczek ?
Forteca Świerklany 2-3 Polonia Marklowice 31 sierpnia, 16:30
Mariusz Gruszczyk ?, ? - Dawid Kubica ?, ?, Adam Stanek ?
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 31 sierpnia, 16:30
Adrian Hajduk 68, Roger Cielepak 80
LKS Bełk 0-1 Naprzód Rydułtowy 31 sierpnia, 16:30
pd.
Patryk Organista 114
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-2 Rymer Rybnik 31 sierpnia, 16:30
Tomasz Hulbój ? - nieznany ?, ?
Jedność Jejkowice 2-1 KS Żory 31 sierpnia, 16:30
Michał Pieczka 70, Mateusz Cichecki 89 - Tomasz Żmuda 53

III runda - 14 września

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-6 Naprzód Rydułtowy 14 września, 16:00
Przemysław Jędrzejczak 72 - Patryk Organista 21, 60, Maciej Kasprzak 45, 81, Dawid Bober 50, Mateusz Kołodziejczyk 55
Jedność Jejkowice 1-2 Rymer Rybnik 14 września, 16:00
Marek Kuczera 38 - Grzegorz Cuber 57, 89
Górnik Radlin 1-9 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 września, 16:00
nieznany 75 (k) - Marek Sobik 3, Łukasz Staniek 10, 87, Mateusz Wrana 15, Kamil Gorzała 26, 29, Marcin Bednarek 60, 89, Błażej Pawliczek 63
w Jastrzębiu Zdroju; Górnik gospodarzem
Polonia Łaziska Rybnickie 1-5 Polonia Marklowice 14 września, 16:00
Krzysztof Bauerek ? - Adam Procek ?, ?, Piotr Kobeszko ?, Dawid Kubica ?, Gabriel Szkatuła ?

1/2 finału - 28 września

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Polonia Marklowice 28 września, 16:00
pd.
Kamil Jadach 115, 117
Rymer Rybnik 1-5 Naprzód Rydułtowy 28 września, 16:00
nieznany ? - Patryk Organista ?, ?, Mateusz Kołodziejczyk ?, Patryk Margeciok ?, Marek Wolski ?

Finał - 18 marca

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Naprzód Rydułtowy 18 marca, 11:00
Kamil Gorzała 38, Kamil Jadach 50, 52, Tomasz Kocerba 87 - Tomasz Lemiesz 74
w Jastrzębiu Zdroju; na stadionie GKS-u 1962

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas