[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 14 sierpnia

Naprzód Świbie 1-4 Młodość Rudno 14 sierpnia, 11:00
Szymon Żurek ? - Sebastian Prochota ?, Mirosław Nowak ?, Mateusz Gruszka ?, Dariusz Flis ?
LKS 45 Bujaków 1-6 LKS 35 Gierałtowice 12 sierpnia, 17:30
Karol Sabik ? - Wojciech Rozumek ?, ?, ?, Krystian Promny ?, Damian Kozdroń ?, nieznany ? (s)
Start Kleszczów 1-3 Gwiazda Chudów 12 sierpnia, 18:00
Piotr Dewucki ? - Sebastian Kołoczek ?, Dariusz Bojdoł ?, nieznany ? (s)
Kłodnica Gliwice 2-1 Sokół Łany Wielkie 14 sierpnia, 11:00
Adam Piekarz ?, Przemysław Dwojak ? - Mateusz Roesner ?
UKS Biskupice (Zabrze) 1-5 Zamkowiec Toszek 14 sierpnia, 11:00
Marcin Gasiewicz ? - Damian Klonek ?, ?, Adrian Wochnik ?, ?, Paweł Harasimowicz ?

II runda - 21 września
Do gry dołączyli: Carbo Gliwice, Concordia Knurów, Fortuna Gliwice, Gwarek Ornontowice, Gwarek Zabrze, Jedność 32 Przyszowice, KS 94 Rachowice, ŁTS Łabędy (Gliwice), MKS Zabrze-Kończyce, MOSiR Sparta Zabrze, Piast II Gliwice, Przyszłość Ciochowice, Tempo Paniówki.

Młodość Rudno 1-4 Przyszłość Ciochowice 21 września, 16:30
Tomasz Piper ? - Adam Pietrek ?, ?, ?, Bartłomiej Wazelin ?
LKS 35 Gierałtowice 1-11 Gwarek Ornontowice 21 września, 16:30
Wojciech Olejniczak ? - Michał Wojcięga ?, ?, ?, ?, Robert Metelski ?, ?, Sebastian Kubisz ?, Damian Mucha ?, Patrycjusz Botor ?, Mateusz Mrożek ?, Krzysztof Lipka ? (s)
Gwiazda Chudów 0-2 Concordia Knurów 21 września, 16:30
Mateusz Gołębiowski 62, Dawid Wieliczko 63
Kłodnica Gliwice 2-3 MKS Zabrze-Kończyce 21 września, 16:30
Adam Górski ?, Grzegorz Nowak ? - Ropolewski ?, ?, nieznany ?
Zamkowiec Toszek 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 21 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Fortuna Gliwice 0-4 Piast II Gliwice 21 września, 16:30
Patryk Nalepa ?, ?, Bartosz Sopel ?, Michał Kysiak ?
Carbo Gliwice 2-10 ŁTS Łabędy (Gliwice) 27 września, 16:00
Dawid Łukasik ?, Adrian Bok ? - Wojciech Dziewanowski ?, ?, ?, Dariusz Zawadzki ?, ?, ?, Marcin Dering ?, Ireneusz Duda ?, Sławomir Kantor ?, Piotr Sigmundzik ?
w pierwotnym terminie (21 września, 16:30) odwołany z powodu meczu Piast - Cracovia w Pucharze Polski
Jedność 32 Przyszowice 5-3 Tempo Paniówki 21 września, 16:30
pd.
Rafał Hajok ?, ?, Dominik Walus ?, Dariusz Wójcik ?, Piotr Szołtysek ? - Jacek Lech ?, Tomasz Morawski ?, Łukasz Stareczek ?
KS 94 Rachowice 3-4 Gwarek Zabrze 21 września, 16:30
pd.
Dariusz Cieśla ?, Joachim Szepe ?, Mateusz Raczyński ? - Wojciech Kowalski ?, Mateusz Konacki ?, Arkadiusz Adamczyk ?, Wojciech Liszka ?

III runda - 5 października
Concordia Knurów, Gwarek Zabrze, Jedność 32 Przyszowice, ŁTS Łabędy (Gliwice), MKS Zabrze-Kończyce, Piast II Gliwice, Przyszłość Ciochowice - wolny los

Zamkowiec Toszek 4-4 Gwarek Ornontowice 5 października, 16:00
pd. k. 4-2
Marek Iwan ?, Krzysztof Stypa 90, Marek Gurowiec 108, Tomasz Białek 118 (k) - nieznany ?, ?, ?, ?

1/4 finału - 19 października

Gwarek Zabrze 1-4 Przyszłość Ciochowice 19 października, 15:30
Tomasz Ślęzak ? - Adam Pietrek ?, ?, Jacek Czyżykowski ?, Dawid Dziambor ?
Jedność 32 Przyszowice 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 18 października, 15:30
Rafał Hajok ?, 90 - Piotr Sigmundzik ?
MKS Zabrze-Kończyce 4-5 Piast II Gliwice 19 października, 15:30
nieznany ?, ?, ?, ? - Adrian Świątek ?, ?, Krzysztof Hałgas ?, ?, Marcin Pietroń ?
Zamkowiec Toszek 2-3 Concordia Knurów 26 października, 15:00
Damian Klonek ?, Adrian Wochnik ? - Damian Piwowarczyk 12, Mateusz Gołębiowski 20, Wojciech Kempa 81

1/2 finału - 7-17 marca

Piast II Gliwice 1-3 Przyszłość Ciochowice 7 marca, 19:30
Oliwier Łuszcz ? - Dawid Tomanek ?, Mateusz Iwan ?, Jakub Dankowski ?
Concordia Knurów 1-1 Jedność 32 Przyszowice 17 marca, 15:00
pd. k. 5-4
Seweryn Juzwuk 83 - Rafał Hajok 12

Finał - 28 marca

Concordia Knurów 3-2 Przyszłość Ciochowice 28 marca, 16:00
pd.
Wojciech Kempa 5, Piotr Karwowski 66, Mateusz Mikulski 99 - Bartłomiej Wazelin 2, Jacek Czyżykowski 81
w Knurowie

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas