[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

I runda - 7 sierpnia

Orkan Rzerzęczyce 3-1 Płomień Czarny Las 7 sierpnia, 17:00
Piast Przyrów 1-2 Gmina Kłomnice 7 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Bartłomiej Szymczyk ?, ?
Kmicic Kruszyna 1-2 Lotnik Kościelec 7 sierpnia, 17:00
Łukasz Serwa ? - nieznany ?, ?
Junior Szarlejka 3-0 Znicz Kłobuck 9 sierpnia, 18:00
(wo)
nie odbył się / goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Sokół Wręczyca Wielka 2-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 7 sierpnia, 17:00
Koral Kłobuck 3-0 Grom Cykarzew 12 sierpnia, 17:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na mecz
Błękitni Libidza 1-6 Naprzód Ostrowy 17 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Jerzy Chłód ?, ?, Szymon Idzikowski ?, ?, Michał Kotyl ?, Bartosz Musiał ?
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu obfitych opadów deszczu
Grom Miedźno 5-2 Liswarta Popów 7 sierpnia, 17:00
Piotr Morawiec 52, 69, 90, Paweł Gala 53, Przemysław Lis 65 - Łukasz Sieja 27, 88
Olimpia Huta Stara 3-0 Sparta Siedlec Duży 7 sierpnia, 17:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na mecz
MKS II Myszków 5-2 Jura Niegowa 7 sierpnia, 17:00
Start Soborzyce 6-2 Lelovia Lelów 7 sierpnia, 17:00
Adrian Nasidłowski ?, ?, Kamil Sosnowski ?, ?, Grzegorz Lara ?, Tomasz Piekacz ? - nieznany ?, ?
Warta Mstów 3-1 Sokół Olsztyn 7 sierpnia, 11:00
Andrzej Bogucki ?, Artur Kazimierski ?, Tomasz Waszczyk ? - Norbert Grojec 43
Skra II Częstochowa 2-1 Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 7 sierpnia, 17:00
pd.
Maciej Wolski 66, Adrian Cybulski 100 - Adrian Struski 81
Grom Poczesna 6-1 Mała Panew Cynków 7 sierpnia, 17:00
Konrad Stolarczyk ?, ?, Bartosz Kaźmierczak ?, Adam Kopaczewski ?, Krzysztof Marciniec 48, 53 - nieznany ?
Orły Kusięta 1-4 Polonia Poraj 7 sierpnia, 17:00
Bartosz Skalec 90 - Adrian Sochański ?, ?, Tomasz Skibicki ?, Dominik Szecówka ?
w Olsztynie
Raków II Częstochowa 10-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 7 sierpnia, 17:00

II runda - 17 sierpnia
Do gry dołączyli: Amator Golce, Iskra Mokrzesz, KS Częstochowa, KS Panki, LKS Kamienica Polska, Lot Konopiska, MKS Myszków, Oksza Łobodno, Pilica Koniecpol, Pogoń Blachownia, Pogoń Kamyk, Skra Częstochowa, Unia Rędziny, Victoria Częstochowa, Zieloni Żarki.
Naprzód Ostrowy - wolny los

Gmina Kłomnice 0-5 Orkan Rzerzęczyce 17 sierpnia, 17:00
Marek Tkaczyk ?, ?, ?, Bartłomiej Rak ?, ?
Lotnik Kościelec 0-1 Pilica Koniecpol 17 sierpnia, 17:00
Emil Adamczyk ?
Koral Kłobuck 2-3 Sokół Wręczyca Wielka 17 sierpnia, 17:00
we Wręczycy Wielkiej
Warta Mstów 3-5 Unia Rędziny 17 sierpnia, 17:00
Przemysław Nawizowski ?, ?, Tomasz Gęsiarz ? - Michał Komorowski ?, ?, Kamil Sobala ?, ?, Marcin Płoszaj ?
Grom Miedźno 0-5 Pogoń Kamyk 17 sierpnia, 17:00
Junior Szarlejka 0-4 KS Panki 17 sierpnia, 17:00
Dawid Kasperkiewicz ?, Marcin Krawczyk ?, Tomasz Pasieka ?, nieznany 32 (s)
Pogoń Blachownia 1-4 Skra Częstochowa 17 sierpnia, 17:00
Tomasz Piątkiewicz 39 - Tomasz Stefański 6, 43, Tomasz Rados 34, Mateusz Woldan 74
Olimpia Huta Stara 3-1 MKS Myszków 17 sierpnia, 17:00
MKS II Myszków 0-3 Zieloni Żarki 17 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Oksza Łobodno 1-6 Victoria Częstochowa 17 sierpnia, 17:00
Łukasz Kluba ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?
Skra II Częstochowa 0-1 KS Częstochowa 17 sierpnia, 17:00
Patryk Włodarek 58
Grom Poczesna 0-3 Start Soborzyce 17 sierpnia, 17:00
Konrad Balsam ?, Adrian Nasidłowski ?, Damian Sztymala ?
Lot Konopiska 1-0 LKS Kamienica Polska 17 sierpnia, 17:00
Michał Załucki 15
Polonia Poraj 2-6 Raków II Częstochowa 17 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Paweł Nocuń 7, Dawid Nabiałek 20, Maciej Wiktorek 35, 41, Adrian Świerk 45, Mateusz Kos 65 (k)
Amator Golce 0-1 Iskra Mokrzesz 17 sierpnia, 17:00
pd.

III runda - 21 września

Orkan Rzerzęczyce 0-2 Pilica Koniecpol 21 września, 16:00
Sokół Wręczyca Wielka 3-0 Naprzód Ostrowy 21 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-3 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Kamyk 3-8 Unia Rędziny 21 września, 16:00
KS Panki 0-9 Skra Częstochowa 21 września, 16:00
Tomasz Rados 18 (k), 42 (k), Valentin Jeriomenko 26, Eimantas Marozas 33, Bartosz Gliński 51, 88, Tomasz Stefański 70, 83, nieznany 76 (s)
w Truskolasach
Olimpia Huta Stara 2-4 Zieloni Żarki 21 września, 16:00
nieznany ?, ? - Mateusz Gawroński ?, ?, Marcin Krawczyk ?, Piotr Pawlak ?
Iskra Mokrzesz 0-8 Victoria Częstochowa 21 września, 16:00
w Mstowie
Start Soborzyce 3-5 KS Częstochowa 21 września, 16:00
Damian Sztymala ?, ?, Artur Mysłek ? - nieznany ?, ?, ?, 6, 44
Raków II Częstochowa 3-0 Lot Konopiska 21 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

IV runda - 12 października

Sokół Wręczyca Wielka 0-4 Pilica Koniecpol 12 października, 15:00
Piotr Prusko ?, ?, ?, Krzysztof Rainholc ?
Unia Rędziny 1-2 Skra Częstochowa 12 października, 15:00
Piotr Andrzejewski 65 - Dawid Niedbała 24, Valentin Jeriomenko 43
Zieloni Żarki 4-3 Victoria Częstochowa 12 października, 15:00
nieznany ? (s), Mateusz Oziębała ?, Łukasz Szczepanek ?, Marcin Brodziński ? - Damian Michalik ?, Dominik Samborski ?, Łukasz Kotas ?
Raków II Częstochowa 2-0 KS Częstochowa 12 października, 15:00
Adam Studnicki 42 (s), Dawid Nabiałek 76

1/2 finału - 26 października

Pilica Koniecpol 3-2 Skra Częstochowa 26 października, 14:30
Tomasz Halewski 66, Piotr Prusko 83, Emil Adamczyk 90 - Tomasz Stefański 6, Damian Krawczyk 62
Raków II Częstochowa 3-0 Zieloni Żarki 26 października, 14:30
Dawid Nabiałek 25, Paweł Nocuń 27, 42 (k)

Finał - 17 marca

Raków II Częstochowa 4-3 Pilica Koniecpol 17 marca, 15:30 (350)
Dawid Nabiałek 50, 70, 75, Przemysław Mońka 72 - Sebastian Siwek 12, Piotr Prusko 55, Michał Kurpios 60
w Częstochowie; na stadionie Skry

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2011/2012 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas