[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 27 sierpnia

MKS Sławków 0-5 Strażak Mierzęcice 27 sierpnia, 17:00
Cyklon Rogoźnik 4-7 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 27 sierpnia, 17:00
Korona Rokitno Szlacheckie 3-0 Huragan Kocikowa 27 sierpnia, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-3 RKS Grodziec (Będzin) 27 sierpnia, 17:00
Płomień Niegowonice 3-2 MKS Poręba 27 sierpnia, 17:00
MOS Będzin 0-1 Ostoja Żelisławice 27 sierpnia, 17:00
Budowlani Ogrodzieniec - Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 27 sierpnia, 17:00
(wo)
obustronny walkower; obydwie drużyny nie przystąpiły do rozgrywek
Znicz Góra Siewierska 0-3 Błękitni Sarnów 27 sierpnia, 17:00
(wo)
Orzeł Dąbie 4-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 27 sierpnia, 17:00
Iskra Psary 0-3 Jedność Strzyżowice 3 września
(wo)
Błyskawica Preczów 0-9 Przemsza Siewierz 27 sierpnia, 17:00
Olimpia Blanowice 0-3 Niwy Brudzowice 27 sierpnia, 17:00
(wo)
Skalniak Kroczyce 4-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 27 sierpnia, 17:00
KS Giebło 1-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 27 sierpnia, 17:00
LKS Wysoka 9-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 27 sierpnia, 17:00

II runda - 17 września
Ostoja Żelisławice - wolny los

Błękitni Sarnów 0-4 MCKS Czeladź (2) 17 września, 17:00
Skalniak Kroczyce 1-6 Górnik Piaski (Czeladź) 17 września, 17:00
Jedność Strzyżowice 4-2 Unia Dąbrowa Górnicza 24 września, 16:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-4 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 24 września, 16:30
Zapora Przeczyce 2-2 Victoria Jaworzno 24 września, 16:30
pd. k. 4-5
Orzeł Dąbie 2-7 AKS Niwka Sosnowiec 17 września, 17:00
Płomień Niegowonice 0-20 Szczakowianka Jaworzno 17 września, 17:00
Strażak Mierzęcice 0-2 Czarni Sosnowiec 17 września, 17:00
Niwy Brudzowice 3-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 24 września, 16:00
Korona Rokitno Szlacheckie 1-8 Milenium Wojkowice 17 września, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-3 Sarmacja Będzin 17 września, 17:00
mecz przerwany w 15. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 24 września, 16:30
k. 2-4
z powodu zapadających ciemności nie rozgrywano dogrywki
LKS Wysoka 0-3 Górnik Jaworzno 17 września, 17:00
Przemsza Siewierz 3-0 Ciężkowianka Jaworzno 17 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 11 listopada
Szczakowianka Jaworzno - wolny los

Ostoja Żelisławice 0-7 Czarni Sosnowiec 5 listopada, 14:00
spotkanie zostało zakończone po 45. minutach z powodu zdekompletowania drużyny gości
Górnik Jaworzno 1-4 Sarmacja Będzin 11 listopada, 11:00
Jedność Strzyżowice 0-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 11 listopada, 11:00
Przemsza Siewierz 6-2 AKS Niwka Sosnowiec 11 listopada, 11:00
MCKS Czeladź (2) 0-1 Górnik Piaski (Czeladź) 11 listopada, 13:00
Milenium Wojkowice 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 22 października
pd. k. 2-1
Niwy Brudzowice 0-5 Victoria Jaworzno 11 listopada, 11:00

1/4 finału - 1 kwietnia

Przemsza Siewierz 5-1 Victoria Jaworzno 1 kwietnia, 16:30
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 1 kwietnia, 16:30
Czarni Sosnowiec 1-3 Sarmacja Będzin 1 kwietnia, 16:30
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Milenium Wojkowice 1 kwietnia, 16:30
pd. k. 3-4

1/2 finału - 15 kwietnia

Milenium Wojkowice 0-3 Sarmacja Będzin 15 kwietnia, 17:00
Przemsza Siewierz 5-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 kwietnia, 17:00

Finał - 13 maja

Przemsza Siewierz 0-7 Sarmacja Będzin 13 maja, 17:00

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas