[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Śląski ZPN - Tychy

1/16 finału - 12 sierpnia

JUW-e Jaroszowice (Tychy) 2-4 Polonia Łaziska Górne 12 sierpnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 3-1 Czapla Kryry 12 sierpnia, 17:00
Pniówek II Pawłowice Śląskie 0-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 12 sierpnia, 17:00
LKS Miedźna 0-1 LKS Wisła Wielka 12 sierpnia, 17:00
KS Warszowice 2-1 Sokół Wola 12 sierpnia, 17:00
LKS Woszczyce (Orzesze) 0-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 12 sierpnia, 17:00
Josieniec Radostowice 0-2 Sokół Orzesze 12 sierpnia, 17:00
Chrzciciel Tychy 0-1 GTS Bojszowy 12 sierpnia, 17:00
Fortuna Wyry 2-4 Czarni Piasek 26 sierpnia, 17:00
Grobla Ćwiklice 2-7 Krupiński Suszec 26 sierpnia, 17:00
LKS Wisła Mała 0-12 Nadwiślan Góra 26 sierpnia, 17:00
KS KTK-Tychy 0-7 Iskra Pszczyna 26 sierpnia, 17:00
Piast Pawłowice Śląskie 0-7 Leśnik Kobiór 26 sierpnia, 17:00
LKS Studzionka 1-4 MKS Lędziny 26 sierpnia, 17:00
Ogień Wola 0-2 GKS II Tychy 26 sierpnia, 17:00
LKS Brzeźce 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 26 sierpnia, 17:00

1/8 finału - 9 września

Leśnik Kobiór 3-1 MKS Lędziny
LKS Wisła Wielka 2-7 Czarni Piasek
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-3 Polonia Łaziska Górne
Iskra Pszczyna 3-2 Nadwiślan Góra
Krupiński Suszec 1-1 GTS Bojszowy
pd. k. 4-3
Sokół Orzesze 8-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
KS Warszowice 4-5 Stal Chełm Śląski
GKS II Tychy 0-2 LKS Łąka (k. Pszczyny)

1/4 finału - 16 września

Czarni Piasek 0-0 Polonia Łaziska Górne 16 września, 16:00
pd. k. 2-3
Leśnik Kobiór 3-1 Iskra Pszczyna 16 września, 16:00
Sokół Orzesze 2-3 Krupiński Suszec 16 września, 16:00
Stal Chełm Śląski 1-4 LKS Łąka (k. Pszczyny) 16 września, 16:00
pd.

1/2 finału - 23 września

Leśnik Kobiór 1-0 Polonia Łaziska Górne 23 września, 16:00
Krupiński Suszec 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 23 września, 16:00

Finał - 1 maja

Leśnik Kobiór 0-1 Krupiński Suszec 6 maja, 17:00
w Tychach

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas