[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Śląski ZPN - Rybnik

I runda - 3 sierpnia

Unia Książenice 1-6 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 8-0 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 3 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-0 LKS Baranowice (Żory) 3 sierpnia, 17:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 Orzeł Palowice 3 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-1 pd. / w zespole gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-7 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 20 sierpnia, 17:00
w Żorach; boisko w Rowniu
LKS Rój (Żory) 8-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 3 sierpnia, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3 sierpnia, 17:00
KS 27 Gołkowice 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 3 sierpnia, 17:00
KS Szczerbice 1-8 Naprzód Rydułtowy 3 sierpnia, 17:00
Żar Szeroka 0-5 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 3 sierpnia, 17:00
Inter Krostoszowice 3-0 LKS Skrbeńsko 3 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-3 / w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

II runda - 27 sierpnia

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-5 LKS Bełk 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 3-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 27 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-6 Płomień Ochojec (Rybnik) 27 sierpnia, 17:00
pd.
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 Borowik Szczejkowice 27 sierpnia, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-1 Jedność Jejkowice 27 sierpnia, 17:00
LKS Rój (Żory) 3-2 KS Żory 27 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-4 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 27 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-1 Płomień Połomia 27 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 6-1 Górnik Radlin 27 sierpnia, 17:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 1-2 Start Mszana 27 sierpnia, 17:00
Inter Krostoszowice 1-6 Gwiazda Skrzyszów 27 sierpnia, 17:00

III runda - 24 września
Start Mszana - wolny los

Orzeł Jankowice 2-9 LKS Bełk 24 września, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-2 Energetyk ROW Rybnik 24 września, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-1 Borowik Szczejkowice 24 września, 17:00
LKS Rój (Żory) 1-2 Rymer Rybnik 24 września, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-4 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 września, 17:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Naprzód Rydułtowy 0-3 Polonia Marklowice 24 września, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-1 Odra II Wodzisław Śląski 24 września, 17:00

1/4 finału - 15 października

LKS Bełk 1-6 Energetyk ROW Rybnik 15 października, 15:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-2 Rymer Rybnik 15 października, 15:00
pd. k. 2-4
Polonia Marklowice 2-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 15 października, 15:00
Start Mszana 2-3 Gwiazda Skrzyszów 15 października, 15:00

1/2 finału - 22 listopada

Rymer Rybnik 0-9 Energetyk ROW Rybnik 7 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
Gwiazda Skrzyszów 1-3 Polonia Marklowice 22 listopada, 11:00

Finał - 22 kwietnia

Polonia Marklowice 1-2 Energetyk ROW Rybnik 22 kwietnia, 17:00

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas