[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Śląski ZPN - Katowice

I runda - 12 sierpnia

Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 0-3 Podlesianka II Katowice 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-3 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
AKS II Mikołów 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 12 sierpnia, 17:00
Kamionka Mikołów 3-4 MKS II Siemianowice Śląskie 12 sierpnia, 17:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 0-2 GKS Katowice (2) 12 sierpnia, 17:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 13 sierpnia, 17:00
na boisku Pogoni Nowy Bytom
Lechia 06 Mysłowice 1-3 Sparta Katowice 12 sierpnia, 17:00
1.FC Katowice (2) 5-2 Strażak Mikołów 12 sierpnia, 17:00
Stadion Śląski Chorzów 5-0 UKS Szopienice (Katowice) 12 sierpnia, 17:00

II runda - 26 sierpnia

1.FC Katowice (2) 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 26 sierpnia, 17:00
GKS Katowice (2) 3-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 26 sierpnia, 17:00
Sparta Katowice 2-1 Kolejarz 24 Katowice 27 sierpnia, 17:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Śląsk Świętochłowice 26 sierpnia, 17:00
na boisku Pogoni Nowy Bytom
AKS II Mikołów 5-0 MKS Siemianowice Śląskie 26 sierpnia, 17:00
Stadion Śląski Chorzów 0-7 AKS Mikołów 26 sierpnia, 17:00
Podlesianka II Katowice 2-2 Urania Ruda Śląska 26 sierpnia
pd. k. 4-2
Rozwój II Katowice 0-4 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 26 sierpnia
MKS II Siemianowice Śląskie 6-1 Pogoń Imielin 26 sierpnia

III runda - 23 września

1.FC Katowice (2) 1-4 Grunwald Ruda Śląska 23 września, 16:00
GKS Katowice (2) 1-2 Wyzwolenie Chorzów 24 września, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-7 Górnik Wesoła (Mysłowice) 23 września, 16:00
Śląsk Świętochłowice 3-4 Slavia Ruda Śląska 23 września, 16:00
pd.
Podlesianka II Katowice 2-3 Górnik 09 Mysłowice 23 września, 16:00
MK Górnik Katowice 2-1 Sparta Katowice 23 września, 16:00
MKS II Siemianowice Śląskie 2-2 AKS Mikołów 23 września, 16:00
pd. k. 1-4
AKS II Mikołów 0-3 Podlesianka Katowice 23 września, 16:00

IV runda - 14 października

Grunwald Ruda Śląska 2-0 Slavia Ruda Śląska 14 października, 15:00
Górnik Wesoła (Mysłowice) 6-0 Górnik 09 Mysłowice 14 października, 15:00
Podlesianka Katowice 0-4 MK Górnik Katowice 14 października, 15:00
AKS Mikołów 0-1 Wyzwolenie Chorzów 14 października, 15:00

V runda - 4 listopada
Górnik Wesoła (Mysłowice), Grunwald Ruda Śląska, Wyzwolenie Chorzów - wolny los

MK Górnik Katowice 1-0 Rozwój Katowice 4 listopada, 14:00

1/2 finału - 24-31 marca

Wyzwolenie Chorzów 2-0 Grunwald Ruda Śląska 24 marca, 15:30
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-2 MK Górnik Katowice 15 kwietnia, 16:00
pd. k. 4-5
w pierwotnym (22 listopada, 11:00) i drugim (31 marca, 16:00) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Finał - 28 kwietnia

Wyzwolenie Chorzów 3-4 MK Górnik Katowice 28 kwietnia, 16:30

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas