[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Śląski ZPN - Bytom

I runda - 5 sierpnia
Nadzieja Bytom - wolny los

Szombierki Bytom 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 5 sierpnia
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-3 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 5 sierpnia
pd.
Nitron Krupski Młyn 4-3 Odra Miasteczko Śląskie 5 sierpnia
pd.
Piast Ożarowice 4-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5 sierpnia
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) - Gwarek Tarnowskie Góry 5 sierpnia
wynik nieznany - awansował Gwarek Tarnowskie Góry
Rodło Górniki (Bytom) 2-3 Ruch II Radzionków 5 sierpnia, 17:00
Sparta Tworóg 1-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5 sierpnia
Orzeł Bobrowniki 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 5 sierpnia
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 5 sierpnia, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-4 Orzeł Miedary 5 sierpnia
WS Bytom 3-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 5 sierpnia
KS Piekary Śląskie 2-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 5 sierpnia

II runda - 26 sierpnia

Szombierki Bytom 8-0 Nadzieja Bytom 26 sierpnia, 17:00
KS Piekary Śląskie 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 26 sierpnia, 17:00
Nitron Krupski Młyn 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 26 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 0-15 Ruch Radzionków 26 sierpnia, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-2 Orzeł Nakło Śląskie 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Koty 1-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 26 sierpnia, 17:00
WS Bytom 3-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 26 sierpnia, 17:00
Piast Ożarowice 4-0 Orzeł Miedary 17 września, 16:30

III runda - 17 września
Piast Ożarowice - wolny los

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Ruch Radzionków
Szombierki Bytom 1-2 Ruch II Radzionków
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-3 Orzeł Nakło Śląskie
WS Bytom 1-6 Gwarek Tarnowskie Góry 23 września, 16:00

IV runda - 7 października
Gwarek Tarnowskie Góry, Orzeł Nakło Śląskie, Ruch Radzionków - wolny los

Piast Ożarowice 3-3 Ruch II Radzionków 7 października, 15:00
pd. k. 1-3

1/2 finału - 15 kwietnia

Ruch II Radzionków 3-0 Orzeł Nakło Śląskie 15 kwietnia, 16:00
Marek Kubisz 11, Adrian Mielec 55, nieznany 58 (s)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-8 Ruch Radzionków 15 kwietnia, 16:00
Marcin Żyłka 47 - Marcin Kowalski 21, Marcin Kocur 29, 36, 45, Karol Kajda 44, 71, Marek Suker 49, 60
w Piekarach Śląskich

Finał - 7 maja

Ruch II Radzionków 1-6 Ruch Radzionków 7 maja, 17:00 (100)
Miłosz Wojtala 28 - Marek Suker 23, 24, 39, 81, Sebastian Gielza 48, Paweł Giel 65

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Mateusz Skalski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas