[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Niwa Nowa Wieś 8 21 7 0 1 29-8 4 0 0 17-4 3 0 1 12-4
2.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 8 19 6 1 1 22-5 0 0 0 0-0 6 1 1 22-5
3.  LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 8 17 5 2 1 16-9 2 1 1 7-4 3 1 0 9-5
4.  Victoria 1918 Jaworzno 8 14 4 2 2 12-9 2 1 1 8-6 2 1 1 4-3 1 3 1 0 0 3-0
5.  Górnik Brzeszcze 8 14 4 2 2 18-10 3 1 1 15-6 1 1 1 3-4 1 0 0 0 1 0-3
6.  Skawa Wadowice 8 13 3 4 1 15-5 2 2 1 8-3 1 2 0 7-2
7.  LKS Żarki 8 13 4 1 3 12-14 2 0 2 5-7 2 1 1 7-7
8.  Brzezina Osiek 8 12 3 3 2 10-7 0 1 2 1-4 3 2 0 9-3
9.  Nadwiślanin Gromiec 8 11 3 2 3 13-9 2 1 2 8-4 1 1 1 5-5
10.  Hejnał Kęty 8 9 2 3 3 16-15 1 1 1 5-6 1 2 2 11-9
11.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8 7 2 1 5 11-21 1 1 2 6-10 1 0 3 5-11 2 4 1 1 0 4-3
12.  Babia Góra Sucha Beskidzka 8 7 2 1 5 14-28 2 0 3 9-16 0 1 2 5-12 1 1 0 1 0 2-2
13.  Sokół Przytkowice 8 7 2 1 5 11-25 2 0 3 11-15 0 1 2 0-10 1 0 0 0 1 1-2
14.  Strażak Rajsko 8 6 1 3 4 12-17 1 3 1 10-8 0 0 3 2-9
15.  Fablok Chrzanów 8 5 1 2 5 6-18 1 2 1 2-7 0 0 4 4-11
16.  MKS Libiąż 8 3 1 0 7 7-24 1 0 3 3-9 0 0 4 4-15

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Niwa Nowa Wieś    2-1 7-0 4-1 4-2 
 2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska    
 3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)1-3     1-1 1-0 4-0 
 4 Victoria 1918 Jaworzno    3-0 0-2 3-3 2-1 
 5 Górnik Brzeszcze3-1 0-0     1-2 8-2 3-1 
 6 Skawa Wadowice1-1 0-1     1-1 3-0 3-0 
 7 LKS Żarki0-2     0-2 2-1 3-2 
 8 Brzezina Osiek0-1 0-2 1-1     
 9 Nadwiślanin Gromiec2-3 0-1 3-0     0-0 3-0 
 10 Hejnał Kęty1-4 2-2     2-0 
 11 Zgoda Byczyna (Jaworzno)1-4 0-3     2-2 3-1 
 12 Babia Góra Sucha Beskidzka1-4 2-3 1-6 3-2     2-1 
 13 Sokół Przytkowice0-5 2-3 4-3 1-2     4-2 
 14 Strażak Rajsko1-3 1-1 1-1 2-2 5-1     
 15 Fablok Chrzanów0-6 1-0 0-0 1-1     
 16 MKS Libiąż0-3* 0-1 0-4 3-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 14 sierpnia, 17:00
Strażak Rajsko 1-1 Victoria 1918 Jaworzno 14 sierpnia, 15:00
Górnik Brzeszcze 3-1 Fablok Chrzanów 14 sierpnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Sokół Przytkowice 14 sierpnia, 11:00
LKS Żarki 0-2 Brzezina Osiek 14 sierpnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 4-2 MKS Libiąż 14 sierpnia, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 sierpnia, 18:00
Skawa Wadowice 1-1 Hejnał Kęty 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-0 Hejnał Kęty 21 sierpnia, 17:00
MKS Libiąż 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 21 sierpnia, 18:00
Brzezina Osiek 0-1 Niwa Nowa Wieś 22 sierpnia, 16:30
Sokół Przytkowice 2-3 LKS Żarki 21 sierpnia, 11:00
Fablok Chrzanów 1-1 Nadwiślanin Gromiec 21 sierpnia, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-0 Górnik Brzeszcze 21 sierpnia, 17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Strażak Rajsko 21 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Strażak Rajsko 1-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 25 sierpnia, 17:30
Górnik Brzeszcze 8-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 25 sierpnia, 17:30
Nadwiślanin Gromiec 0-1 Victoria 1918 Jaworzno 8 września, 17:00
LKS Żarki 3-2 Fablok Chrzanów 25 sierpnia, 17:30
Niwa Nowa Wieś 7-0 Sokół Przytkowice 25 sierpnia, 17:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Brzezina Osiek 25 sierpnia, 18:00
Skawa Wadowice 3-0 MKS Libiąż 25 sierpnia, 17:30
Hejnał Kęty 1-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 28 sierpnia, 17:00
MKS Libiąż 0-4 Hejnał Kęty 28 sierpnia, 17:30
Brzezina Osiek 1-1 Skawa Wadowice 28 sierpnia, 17:00
Sokół Przytkowice 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 28 sierpnia, 11:00
Fablok Chrzanów 0-6 Niwa Nowa Wieś 28 sierpnia, 11:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-2 LKS Żarki 28 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-2 Nadwiślanin Gromiec 28 sierpnia, 11:00
Strażak Rajsko 1-1 Górnik Brzeszcze 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Górnik Brzeszcze 0-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4 września, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Strażak Rajsko 4 września, 17:00
LKS Żarki 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 4 września, 17:00
Niwa Nowa Wieś 2-1 Victoria 1918 Jaworzno 4 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Fablok Chrzanów 4 września, 17:00
Skawa Wadowice 3-0 Sokół Przytkowice 4 września, 17:00
Hejnał Kęty 2-2 Brzezina Osiek 4 września, 17:00
MKS Libiąż 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 września, 17:00
(wo)
przerwany w 1. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 6 - 11-12 września

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4-0 MKS Libiąż 11 września, 16:00
Brzezina Osiek 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 11 września, 16:00
Sokół Przytkowice 4-3 Hejnał Kęty 9 września, 16:50
Fablok Chrzanów 0-0 Skawa Wadowice 11 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 11 września, 11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-4 Niwa Nowa Wieś 11 września, 16:00
Strażak Rajsko 2-2 LKS Żarki 11 września, 16:00
Górnik Brzeszcze 1-2 Nadwiślanin Gromiec 11 września, 15:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Nadwiślanin Gromiec 2-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 18 września, 16:00
LKS Żarki 0-2 Górnik Brzeszcze 18 września, 11:00
Niwa Nowa Wieś 4-1 Strażak Rajsko 18 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 18 września, 16:00
Skawa Wadowice 0-1 Victoria 1918 Jaworzno 18 września, 16:00
Hejnał Kęty 2-0 Fablok Chrzanów 18 września, 11:00
MKS Libiąż 0-1 Brzezina Osiek 18 września, 16:00
Sokół Przytkowice 0-5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-1 Brzezina Osiek 25 września, 16:00
Sokół Przytkowice 4-2 MKS Libiąż 25 września, 16:00
Fablok Chrzanów 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 25 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-3 Hejnał Kęty 25 września, 15:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-6 Skawa Wadowice 25 września, 16:00
Strażak Rajsko 5-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 25 września, 11:00
Górnik Brzeszcze 3-1 Niwa Nowa Wieś 25 września, 11:00
Nadwiślanin Gromiec 3-0 LKS Żarki 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

LKS Żarki - LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2 października, 11:00
Niwa Nowa Wieś - Nadwiślanin Gromiec 2 października, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Górnik Brzeszcze 2 października, 15:00
Skawa Wadowice - Strażak Rajsko 2 października, 15:00
Hejnał Kęty - Babia Góra Sucha Beskidzka 2 października, 15:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Victoria 1918 Jaworzno 2 października, 15:00
MKS Libiąż - Fablok Chrzanów 2 października, 15:30
Brzezina Osiek - Sokół Przytkowice 2 października, 12:00

Kolejka 10 - 9-10 października

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Sokół Przytkowice
Fablok Chrzanów - Brzezina Osiek
Victoria 1918 Jaworzno - MKS Libiąż
Babia Góra Sucha Beskidzka - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Strażak Rajsko - Hejnał Kęty
Górnik Brzeszcze - Skawa Wadowice
Nadwiślanin Gromiec - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Żarki - Niwa Nowa Wieś

Kolejka 11 - 16-17 października

Niwa Nowa Wieś - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - LKS Żarki
Skawa Wadowice - Nadwiślanin Gromiec
Hejnał Kęty - Górnik Brzeszcze
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Strażak Rajsko
MKS Libiąż - Babia Góra Sucha Beskidzka
Brzezina Osiek - Victoria 1918 Jaworzno
Sokół Przytkowice - Fablok Chrzanów

Kolejka 12 - 23-24 października

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Fablok Chrzanów
Victoria 1918 Jaworzno - Sokół Przytkowice
Babia Góra Sucha Beskidzka - Brzezina Osiek
Strażak Rajsko - MKS Libiąż
Górnik Brzeszcze - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Nadwiślanin Gromiec - Hejnał Kęty
LKS Żarki - Skawa Wadowice
Niwa Nowa Wieś - Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 13 - 30-31 października

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Skawa Wadowice - Niwa Nowa Wieś
Hejnał Kęty - LKS Żarki
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Nadwiślanin Gromiec
MKS Libiąż - Górnik Brzeszcze
Brzezina Osiek - Strażak Rajsko
Sokół Przytkowice - Babia Góra Sucha Beskidzka
Fablok Chrzanów - Victoria 1918 Jaworzno

Kolejka 14 - 6-7 listopada

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Victoria 1918 Jaworzno
Babia Góra Sucha Beskidzka - Fablok Chrzanów
Strażak Rajsko - Sokół Przytkowice
Górnik Brzeszcze - Brzezina Osiek
Nadwiślanin Gromiec - MKS Libiąż
LKS Żarki - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Niwa Nowa Wieś - Hejnał Kęty
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Skawa Wadowice

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Skawa Wadowice - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Hejnał Kęty - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Niwa Nowa Wieś
MKS Libiąż - LKS Żarki
Brzezina Osiek - Nadwiślanin Gromiec
Sokół Przytkowice - Górnik Brzeszcze
Fablok Chrzanów - Strażak Rajsko
Victoria 1918 Jaworzno - Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 16

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Babia Góra Sucha Beskidzka
Victoria 1918 Jaworzno - Strażak Rajsko
Fablok Chrzanów - Górnik Brzeszcze
Sokół Przytkowice - Nadwiślanin Gromiec
Brzezina Osiek - LKS Żarki
MKS Libiąż - Niwa Nowa Wieś
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Hejnał Kęty - Skawa Wadowice

Kolejka 17

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Skawa Wadowice
Hejnał Kęty - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - MKS Libiąż
Niwa Nowa Wieś - Brzezina Osiek
LKS Żarki - Sokół Przytkowice
Nadwiślanin Gromiec - Fablok Chrzanów
Górnik Brzeszcze - Victoria 1918 Jaworzno
Strażak Rajsko - Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 18

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Strażak Rajsko
Babia Góra Sucha Beskidzka - Górnik Brzeszcze
Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec
Fablok Chrzanów - LKS Żarki
Sokół Przytkowice - Niwa Nowa Wieś
Brzezina Osiek - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
MKS Libiąż - Skawa Wadowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Hejnał Kęty

Kolejka 19

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Hejnał Kęty - MKS Libiąż
Skawa Wadowice - Brzezina Osiek
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Sokół Przytkowice
Niwa Nowa Wieś - Fablok Chrzanów
LKS Żarki - Victoria 1918 Jaworzno
Nadwiślanin Gromiec - Babia Góra Sucha Beskidzka
Górnik Brzeszcze - Strażak Rajsko

Kolejka 20

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - MKS Libiąż
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Górnik Brzeszcze
Strażak Rajsko - Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Żarki
Victoria 1918 Jaworzno - Niwa Nowa Wieś
Fablok Chrzanów - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Sokół Przytkowice - Skawa Wadowice
Brzezina Osiek - Hejnał Kęty

Kolejka 21

MKS Libiąż - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Brzezina Osiek
Hejnał Kęty - Sokół Przytkowice
Skawa Wadowice - Fablok Chrzanów
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Victoria 1918 Jaworzno
Niwa Nowa Wieś - Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Żarki - Strażak Rajsko
Nadwiślanin Gromiec - Górnik Brzeszcze

Kolejka 22

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Sokół Przytkowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Nadwiślanin Gromiec
Górnik Brzeszcze - LKS Żarki
Strażak Rajsko - Niwa Nowa Wieś
Babia Góra Sucha Beskidzka - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Victoria 1918 Jaworzno - Skawa Wadowice
Fablok Chrzanów - Hejnał Kęty
Brzezina Osiek - MKS Libiąż

Kolejka 23

Brzezina Osiek - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
MKS Libiąż - Sokół Przytkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Fablok Chrzanów
Hejnał Kęty - Victoria 1918 Jaworzno
Skawa Wadowice - Babia Góra Sucha Beskidzka
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Strażak Rajsko
Niwa Nowa Wieś - Górnik Brzeszcze
LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 24

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - LKS Żarki
Nadwiślanin Gromiec - Niwa Nowa Wieś
Górnik Brzeszcze - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Strażak Rajsko - Skawa Wadowice
Babia Góra Sucha Beskidzka - Hejnał Kęty
Victoria 1918 Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Fablok Chrzanów - MKS Libiąż
Sokół Przytkowice - Brzezina Osiek

Kolejka 25

Sokół Przytkowice - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Brzezina Osiek - Fablok Chrzanów
MKS Libiąż - Victoria 1918 Jaworzno
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Babia Góra Sucha Beskidzka
Hejnał Kęty - Strażak Rajsko
Skawa Wadowice - Górnik Brzeszcze
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Nadwiślanin Gromiec
Niwa Nowa Wieś - LKS Żarki

Kolejka 26

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Niwa Nowa Wieś
LKS Żarki - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Nadwiślanin Gromiec - Skawa Wadowice
Górnik Brzeszcze - Hejnał Kęty
Strażak Rajsko - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Babia Góra Sucha Beskidzka - MKS Libiąż
Victoria 1918 Jaworzno - Brzezina Osiek
Fablok Chrzanów - Sokół Przytkowice

Kolejka 27

Fablok Chrzanów - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Sokół Przytkowice - Victoria 1918 Jaworzno
Brzezina Osiek - Babia Góra Sucha Beskidzka
MKS Libiąż - Strażak Rajsko
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Górnik Brzeszcze
Hejnał Kęty - Nadwiślanin Gromiec
Skawa Wadowice - LKS Żarki
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Niwa Nowa Wieś

Kolejka 28

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Niwa Nowa Wieś - Skawa Wadowice
LKS Żarki - Hejnał Kęty
Nadwiślanin Gromiec - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Górnik Brzeszcze - MKS Libiąż
Strażak Rajsko - Brzezina Osiek
Babia Góra Sucha Beskidzka - Sokół Przytkowice
Victoria 1918 Jaworzno - Fablok Chrzanów

Kolejka 29

Victoria 1918 Jaworzno - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Fablok Chrzanów - Babia Góra Sucha Beskidzka
Sokół Przytkowice - Strażak Rajsko
Brzezina Osiek - Górnik Brzeszcze
MKS Libiąż - Nadwiślanin Gromiec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - LKS Żarki
Hejnał Kęty - Niwa Nowa Wieś
Skawa Wadowice - Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 30

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Skawa Wadowice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Hejnał Kęty
Niwa Nowa Wieś - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
LKS Żarki - MKS Libiąż
Nadwiślanin Gromiec - Brzezina Osiek
Górnik Brzeszcze - Sokół Przytkowice
Strażak Rajsko - Fablok Chrzanów
Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria 1918 Jaworzno

Keeza IV liga 2021/2022 (małopolska (zachód))

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków I)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków II)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków III)

Klasa A 2021/2022 (Chrzanów)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas