[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 26 68 22 2 2 76-15 11 0 1 39-10 11 2 1 37-5
2.  Niwa Nowa Wieś 26 63 20 3 3 80-28 12 1 0 48-12 8 2 3 32-16
3.  Victoria 1918 Jaworzno 26 59 18 5 3 70-27 9 2 2 31-15 9 3 1 39-12
4.  Brzezina Osiek 26 46 13 7 6 36-20 7 4 2 17-8 6 3 4 19-12 3 5 1 2 0 2-1
5.  LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 26 46 13 7 6 47-26 5 3 5 21-18 8 4 1 26-8 4 5 1 2 1 5-5
6.  Nadwiślanin Gromiec 26 46 14 4 8 48-27 8 2 4 27-11 6 2 4 21-16 3 3 1 0 2 4-5
7.  Górnik Brzeszcze 26 45 13 6 7 53-33 8 3 2 38-12 5 3 5 15-21
8.  Skawa Wadowice 26 35 9 8 9 34-31 3 5 5 13-17 6 3 4 21-14
9.  Strażak Rajsko 26 32 8 8 10 38-44 5 5 3 19-17 3 3 7 19-27 2 3 1 0 1 2-2
10.  Babia Góra Sucha Beskidzka 26 32 10 2 14 41-59 7 0 6 23-27 3 2 8 18-32 2 3 1 0 1 2-2
11.  Hejnał Kęty 26 25 6 7 13 36-55 4 4 4 15-24 2 3 9 21-31
12.  LKS Żarki 26 22 7 1 18 27-62 4 0 9 15-30 3 1 9 12-32 2 3 1 0 1 4-3
13.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 26 22 6 4 16 32-69 3 3 8 19-33 3 1 8 13-36 2 3 1 0 1 3-4
14.  Fablok Chrzanów 26 19 5 4 17 29-56 4 3 6 13-19 1 1 11 16-37
15.  MKS Libiąż 26 16 5 1 20 27-70 3 0 10 14-34 2 1 10 13-36
16.  Sokół Przytkowice 26 13 4 1 21 29-81 3 0 10 22-42 1 1 11 7-39
Sokół Przytkowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska    3-1 0-2 1-0 1-0 4-1 4-3 4-1 4-1 8-0 2-0 5-1 3-0* 
 2 Niwa Nowa Wieś    2-1 2-0 0-0 2-0 4-0 4-1 4-2 4-3 2-0 4-1 9-2 4-2 7-0 
 3 Victoria 1918 Jaworzno0-1 1-1     3-1 5-3 3-0 2-0 4-1 3-0 3-3 0-2 2-1 2-1 3-1 
 4 Brzezina Osiek0-2 0-1 1-1     0-0 1-0 1-1 0-0 2-1 2-0 3-0 1-0 3-1 3-1 
 5 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)1-3 3-5 1-2 1-1     1-2 0-0 1-1 1-0 1-0 2-0 4-0 4-0 1-4 
 6 Nadwiślanin Gromiec0-0 1-3 0-1 2-3     1-0 2-0 3-0 3-0 2-0 3-0 1-3 3-1 6-0 0-0 
 7 Górnik Brzeszcze0-2 3-1 1-1 1-0 0-0 1-2     3-0 4-2 8-2 1-1 9-0 4-0 3-1 
 8 Skawa Wadowice1-1 1-0 0-1 1-1 0-6 1-2 0-0     1-2 0-2 1-1 1-1 3-0 3-0 
 9 Strażak Rajsko0-5 2-2 1-1 1-3 0-0 1-1 0-1     1-0 1-0 2-2 5-1 1-0 4-1 
 10 Babia Góra Sucha Beskidzka0-3 1-4 1-3 2-3 3-2 2-0 1-6 2-1     4-1 2-0 0-1 2-1 3-2 
 11 Hejnał Kęty1-4 0-11 2-2 0-0 4-0 0-0 0-3 0-0     2-1 2-0 1-3 3-0* 
 12 LKS Żarki0-4 1-3 1-5 0-2 0-2 1-2 0-2 1-4 0-2 2-1     3-1 3-2 3-0* 
 13 Zgoda Byczyna (Jaworzno)1-4 1-5 0-3 1-2 0-4 1-4 0-1 3-3 2-2 2-3 2-1     3-1 0-0 3-0* 
 14 Fablok Chrzanów1-0 0-6 1-3 0-2 1-1 0-1 0-0 1-0 2-0 2-3 2-2     0-1 3-0* 
 15 MKS Libiąż0-3* 0-2 3-5 0-1 1-4 1-2 0-4 1-2 0-4 2-0 3-1 0-6     3-0* 
 16 Sokół Przytkowice0-5 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-5 0-3* 3-6 4-3 2-3 1-2 4-1 4-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 14 sierpnia, 17:00
Strażak Rajsko 1-1 Victoria 1918 Jaworzno 14 sierpnia, 15:00
Górnik Brzeszcze 3-1 Fablok Chrzanów 14 sierpnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Sokół Przytkowice 14 sierpnia, 11:00
LKS Żarki 0-2 Brzezina Osiek 14 sierpnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 4-2 MKS Libiąż 14 sierpnia, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 sierpnia, 18:00
Skawa Wadowice 1-1 Hejnał Kęty 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-0 Hejnał Kęty 21 sierpnia, 17:00
MKS Libiąż 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 21 sierpnia, 18:00
Brzezina Osiek 0-1 Niwa Nowa Wieś 22 sierpnia, 16:30
Sokół Przytkowice 2-3 LKS Żarki 21 sierpnia, 11:00
Fablok Chrzanów 1-1 Nadwiślanin Gromiec 21 sierpnia, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-0 Górnik Brzeszcze 21 sierpnia, 17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Strażak Rajsko 21 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Strażak Rajsko 1-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 25 sierpnia, 17:30
Górnik Brzeszcze 8-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 25 sierpnia, 17:30
Nadwiślanin Gromiec 0-1 Victoria 1918 Jaworzno 8 września, 17:00
LKS Żarki 3-2 Fablok Chrzanów 25 sierpnia, 17:30
Niwa Nowa Wieś 7-0 Sokół Przytkowice 25 sierpnia, 17:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Brzezina Osiek 25 sierpnia, 18:00
Skawa Wadowice 3-0 MKS Libiąż 25 sierpnia, 17:30
Hejnał Kęty 1-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 28 sierpnia, 17:00
MKS Libiąż 0-4 Hejnał Kęty 28 sierpnia, 17:30
Brzezina Osiek 1-1 Skawa Wadowice 28 sierpnia, 17:00
Sokół Przytkowice 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 28 sierpnia, 11:00
Fablok Chrzanów 0-6 Niwa Nowa Wieś 28 sierpnia, 11:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-2 LKS Żarki 28 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-2 Nadwiślanin Gromiec 28 sierpnia, 11:00
Strażak Rajsko 1-1 Górnik Brzeszcze 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Górnik Brzeszcze 0-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4 września, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Strażak Rajsko 4 września, 17:00
LKS Żarki 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 4 września, 17:00
Niwa Nowa Wieś 2-1 Victoria 1918 Jaworzno 4 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Fablok Chrzanów 4 września, 17:00
Skawa Wadowice 3-0 Sokół Przytkowice 4 września, 17:00
Hejnał Kęty 2-2 Brzezina Osiek 4 września, 17:00
MKS Libiąż 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 września, 17:00
(wo)
przerwany w 1. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 6 - 11-12 września

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4-0 MKS Libiąż 11 września, 16:00
Brzezina Osiek 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 11 września, 16:00
Sokół Przytkowice 4-3 Hejnał Kęty 9 września, 16:50
Fablok Chrzanów 0-0 Skawa Wadowice 11 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 11 września, 11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-4 Niwa Nowa Wieś 11 września, 16:00
Strażak Rajsko 2-2 LKS Żarki 11 września, 16:00
Górnik Brzeszcze 1-2 Nadwiślanin Gromiec 11 września, 15:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Nadwiślanin Gromiec 2-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 18 września, 16:00
LKS Żarki 0-2 Górnik Brzeszcze 18 września, 11:00
Niwa Nowa Wieś 4-1 Strażak Rajsko 18 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 18 września, 16:00
Skawa Wadowice 0-1 Victoria 1918 Jaworzno 18 września, 16:00
Hejnał Kęty 2-0 Fablok Chrzanów 18 września, 11:00
MKS Libiąż 0-1 Brzezina Osiek 18 września, 16:00
Sokół Przytkowice 0-5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-1 Brzezina Osiek 25 września, 16:00
Sokół Przytkowice 4-2 MKS Libiąż 25 września, 16:00
Fablok Chrzanów 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 25 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-3 Hejnał Kęty 25 września, 15:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-6 Skawa Wadowice 25 września, 16:00
Strażak Rajsko 5-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 25 września, 11:00
Górnik Brzeszcze 3-1 Niwa Nowa Wieś 25 września, 11:00
Nadwiślanin Gromiec 3-0 LKS Żarki 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

LKS Żarki 0-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2 października, 11:00
Niwa Nowa Wieś 2-0 Nadwiślanin Gromiec 2 października, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Górnik Brzeszcze 2 października, 15:00
Skawa Wadowice 1-2 Strażak Rajsko 2 października, 15:00
Hejnał Kęty 0-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 2 października, 15:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2 Victoria 1918 Jaworzno 2 października, 15:00
MKS Libiąż 0-6 Fablok Chrzanów 2 października, 15:30
Brzezina Osiek 3-1 Sokół Przytkowice 2 października, 12:00

Kolejka 10 - 9-10 października

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-4 Sokół Przytkowice 9 października, 15:00
Fablok Chrzanów 0-2 Brzezina Osiek 9 października, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 2-1 MKS Libiąż 9 października, 15:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 9 października, 15:00
Strażak Rajsko 1-0 Hejnał Kęty 9 października, 15:00
Górnik Brzeszcze 3-0 Skawa Wadowice 9 października, 11:00
Nadwiślanin Gromiec 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 9 października, 13:00
LKS Żarki 1-3 Niwa Nowa Wieś 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Niwa Nowa Wieś 0-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 16 października, 15:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 LKS Żarki 16 października, 15:00
Skawa Wadowice 1-2 Nadwiślanin Gromiec 16 października, 15:00
Hejnał Kęty 4-0 Górnik Brzeszcze 16 października, 15:00
MKS Libiąż 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 16 października, 15:00
Brzezina Osiek 1-1 Victoria 1918 Jaworzno 16 października, 15:00
Sokół Przytkowice 4-1 Fablok Chrzanów 16 października, 15:00
Strażak Rajsko 0-5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4-0 Fablok Chrzanów 23 października, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-1 Sokół Przytkowice 23 października, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Brzezina Osiek 23 października, 15:00
Strażak Rajsko 1-0 MKS Libiąż 23 października, 15:00
Górnik Brzeszcze 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 października, 15:00
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Hejnał Kęty 23 października, 12:00
LKS Żarki 1-4 Skawa Wadowice 23 października, 15:00
Niwa Nowa Wieś 4-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 30 października, 14:00
Skawa Wadowice 1-0 Niwa Nowa Wieś 30 października, 11:00
Hejnał Kęty 2-1 LKS Żarki 30 października, 11:00
MKS Libiąż 1-2 Górnik Brzeszcze 30 października, 14:30
Brzezina Osiek 0-0 Strażak Rajsko 31 października, 11:00
Sokół Przytkowice 3-6 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 października, 14:00
Fablok Chrzanów 1-3 Victoria 1918 Jaworzno 31 października, 14:00
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-2 Victoria 1918 Jaworzno 6 listopada, 13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Fablok Chrzanów 6 listopada, 11:00
Strażak Rajsko 4-1 Sokół Przytkowice 6 listopada, 13:00
Górnik Brzeszcze 1-0 Brzezina Osiek 6 listopada, 13:00
Nadwiślanin Gromiec 6-0 MKS Libiąż 6 listopada, 13:00
LKS Żarki 0-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6 listopada, 13:00
Niwa Nowa Wieś 4-3 Hejnał Kęty 7 listopada, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-1 Skawa Wadowice 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Skawa Wadowice 0-6 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 13 listopada, 13:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Niwa Nowa Wieś 11 listopada, 12:00
MKS Libiąż 2-0 LKS Żarki 13 listopada, 13:00
Brzezina Osiek 1-0 Nadwiślanin Gromiec 13 listopada, 11:00
Sokół Przytkowice 4-5 Górnik Brzeszcze 13 listopada, 13:00
Fablok Chrzanów 1-0 Strażak Rajsko 11 listopada, 11:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 13 listopada, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-3 Hejnał Kęty 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 19 marca, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 4-1 Strażak Rajsko 20 marca, 15:00
Fablok Chrzanów 0-1 Górnik Brzeszcze 20 marca, 15:00
Sokół Przytkowice 0-3 Nadwiślanin Gromiec
(wo)
Brzezina Osiek 2-0 LKS Żarki 19 marca, 15:00
MKS Libiąż 0-2 Niwa Nowa Wieś 19 marca, 15:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 8-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 19 marca, 11:00
Hejnał Kęty 0-0 Skawa Wadowice 20 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-1 Skawa Wadowice 26 marca, 11:00
Hejnał Kęty 0-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 26 marca, 15:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-0 MKS Libiąż 26 marca, 15:00
Niwa Nowa Wieś 2-0 Brzezina Osiek 26 marca, 15:00
LKS Żarki 3-0 Sokół Przytkowice
(wo)
Nadwiślanin Gromiec 3-1 Fablok Chrzanów 26 marca, 15:00
Górnik Brzeszcze 1-1 Victoria 1918 Jaworzno 26 marca, 15:00
Strażak Rajsko 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-1 Strażak Rajsko 2 kwietnia, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Górnik Brzeszcze 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany
Victoria 1918 Jaworzno 5-3 Nadwiślanin Gromiec 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:30) odwołany
Fablok Chrzanów 2-3 LKS Żarki 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany
Sokół Przytkowice 0-3 Niwa Nowa Wieś
(wo)
Brzezina Osiek 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany
MKS Libiąż 0-4 Skawa Wadowice 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-1 Hejnał Kęty 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 9 kwietnia, 11:00
Hejnał Kęty 1-3 MKS Libiąż 9 kwietnia, 16:00
Skawa Wadowice 1-1 Brzezina Osiek 9 kwietnia, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Sokół Przytkowice
(wo)
Niwa Nowa Wieś 9-2 Fablok Chrzanów 9 kwietnia, 16:00
LKS Żarki 1-5 Victoria 1918 Jaworzno 9 kwietnia, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 9 kwietnia, 16:00
Górnik Brzeszcze 4-2 Strażak Rajsko 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-1 MKS Libiąż 16 kwietnia, 11:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-0 Górnik Brzeszcze 16 kwietnia, 14:00
Strażak Rajsko 0-0 Nadwiślanin Gromiec 16 kwietnia, 11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 LKS Żarki 16 kwietnia, 14:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-1 Niwa Nowa Wieś 16 kwietnia, 14:00
Fablok Chrzanów 2-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 16 kwietnia, 11:00
Sokół Przytkowice 0-3 Skawa Wadowice
(wo)
Brzezina Osiek 2-1 Hejnał Kęty 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

MKS Libiąż 1-4 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 23 kwietnia, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Brzezina Osiek 23 kwietnia, 17:00
Hejnał Kęty 3-0 Sokół Przytkowice
(wo)
Skawa Wadowice 1-1 Fablok Chrzanów 23 kwietnia, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-5 Victoria 1918 Jaworzno 23 kwietnia, 15:00
Niwa Nowa Wieś 4-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 23 kwietnia, 11:00
LKS Żarki 0-2 Strażak Rajsko 23 kwietnia, 16:30
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Górnik Brzeszcze 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 Sokół Przytkowice
(wo)
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-2 Nadwiślanin Gromiec 30 kwietnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 9-0 LKS Żarki 30 kwietnia, 11:00
Strażak Rajsko 2-2 Niwa Nowa Wieś 30 kwietnia, 10:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 30 kwietnia, 11:00
Victoria 1918 Jaworzno 2-0 Skawa Wadowice 30 kwietnia, 11:00
Fablok Chrzanów 2-0 Hejnał Kęty 30 kwietnia, 11:00
Brzezina Osiek 3-1 MKS Libiąż 4 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 23 - 7-8 maja

Brzezina Osiek 0-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 7 maja, 11:00
MKS Libiąż 3-0 Sokół Przytkowice
(wo)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Fablok Chrzanów 7 maja, 17:00
Hejnał Kęty 0-11 Victoria 1918 Jaworzno 7 maja, 17:00
Skawa Wadowice 0-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 7 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-3 Strażak Rajsko 7 maja, 15:00
Niwa Nowa Wieś 4-0 Górnik Brzeszcze 7 maja, 16:00
LKS Żarki 1-2 Nadwiślanin Gromiec 7 maja, 16:30

Kolejka 24 - 14-15 maja

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-0 LKS Żarki 14 maja, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-3 Niwa Nowa Wieś 14 maja, 17:00
Górnik Brzeszcze 4-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 14 maja, 17:00
Strażak Rajsko 0-1 Skawa Wadowice 14 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 4-1 Hejnał Kęty 14 maja, 11:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 maja, 16:30
Fablok Chrzanów 0-1 MKS Libiąż 14 maja, 16:30
Sokół Przytkowice 0-3 Brzezina Osiek
(wo)

Kolejka 25 - 21-22 maja

Sokół Przytkowice 0-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
(wo)
Brzezina Osiek 1-0 Fablok Chrzanów 21 maja, 11:00
MKS Libiąż 3-5 Victoria 1918 Jaworzno 21 maja, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 21 maja, 11:00
Hejnał Kęty 0-3 Strażak Rajsko 21 maja, 15:00
Skawa Wadowice 0-0 Górnik Brzeszcze 21 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-4 Nadwiślanin Gromiec 21 maja, 11:00
Niwa Nowa Wieś 2-0 LKS Żarki 20 maja, 18:00

Kolejka 26 - 25 maja

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-3 Strażak Rajsko 25 maja, 18:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 3-5 Niwa Nowa Wieś 25 maja, 18:00
LKS Żarki 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 25 maja, 18:00
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Skawa Wadowice 25 maja, 18:00
Górnik Brzeszcze 1-1 Hejnał Kęty 25 maja, 18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-2 MKS Libiąż 25 maja, 18:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-1 Brzezina Osiek 25 maja, 17:30
Fablok Chrzanów 3-0 Sokół Przytkowice
(wo)

Kolejka 27 - 28-29 maja

Fablok Chrzanów - LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 28 maja, 17:00
Sokół Przytkowice - Victoria 1918 Jaworzno
Brzezina Osiek - Babia Góra Sucha Beskidzka 28 maja, 17:00
MKS Libiąż - Strażak Rajsko 28 maja, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Górnik Brzeszcze 28 maja, 11:00
Hejnał Kęty - Nadwiślanin Gromiec 27 maja, 18:00
Skawa Wadowice - LKS Żarki 28 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Niwa Nowa Wieś 28 maja, 15:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Nadwiślanin Gromiec
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Niwa Nowa Wieś - Skawa Wadowice
LKS Żarki - Hejnał Kęty
Górnik Brzeszcze - MKS Libiąż
Strażak Rajsko - Brzezina Osiek
Babia Góra Sucha Beskidzka - Sokół Przytkowice
Victoria 1918 Jaworzno - Fablok Chrzanów

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Victoria 1918 Jaworzno - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Fablok Chrzanów - Babia Góra Sucha Beskidzka
Sokół Przytkowice - Strażak Rajsko
Brzezina Osiek - Górnik Brzeszcze
MKS Libiąż - Nadwiślanin Gromiec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - LKS Żarki
Hejnał Kęty - Niwa Nowa Wieś
Skawa Wadowice - Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Hejnał Kęty - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Skawa Wadowice
Niwa Nowa Wieś - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
LKS Żarki - MKS Libiąż
Nadwiślanin Gromiec - Brzezina Osiek
Górnik Brzeszcze - Sokół Przytkowice
Strażak Rajsko - Fablok Chrzanów
Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria 1918 Jaworzno

Keeza IV liga 2021/2022 (małopolska (zachód))

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków I)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków II)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków III)

Klasa A 2021/2022 (Chrzanów)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas