[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta Rudawa 7 21 7 0 0 22-4 3 0 0 6-2 4 0 0 16-2
2.  Radziszowianka Radziszów 7 18 6 0 1 29-8 3 0 0 15-0 3 0 1 14-8
3.  Prokocim Kraków 6 13 4 1 1 18-10 2 1 1 11-7 2 0 0 7-3 1 3 1 0 0 2-1
4.  Kmita Zabierzów 7 13 4 1 2 11-6 3 0 1 7-3 1 1 1 4-3 1 0 0 0 1 1-2
5.  Grębałowianka Kraków 7 12 4 0 3 12-12 2 0 1 6-5 2 0 2 6-7 1 3 1 0 0 2-1
6.  Hutnik II Kraków 7 12 4 0 3 21-16 2 0 2 13-14 2 0 1 8-2 1 0 0 0 1 1-2
7.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 6 9 3 0 3 13-9 1 0 2 4-6 2 0 1 9-3 1 3 1 0 0 4-0
8.  Kaszowianka Kaszów 7 9 3 0 4 10-20 1 0 3 3-13 2 0 1 7-7 1 0 0 0 1 0-4
9.  Prądniczanka Kraków 7 8 2 2 3 19-18 1 1 2 11-10 1 1 1 8-8
10.  Świt Krzeszowice 7 7 2 1 4 11-16 1 0 2 3-7 1 1 2 8-9 1 3 1 0 0 3-1
11.  Skawinka Skawina 7 7 2 1 4 12-16 1 0 2 4-8 1 1 2 8-8 1 0 0 0 1 1-3
12.  Bronowianka Kraków 7 6 2 0 5 14-21 0 0 3 5-14 2 0 2 9-7
13.  Pogoń Skotniki (Kraków) 7 4 1 1 5 5-20 1 1 1 2-5 0 0 4 3-15
14.  KS Borek (Kraków) 7 1 0 1 6 7-28 0 1 3 6-14 0 0 3 1-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orlęta Rudawa    2-1 2-1 2-0 
 2 Radziszowianka Radziszów    1-0 6-0 8-0 
 3 Prokocim Kraków1-4     4-1 2-2 4-0 
 4 Kmita Zabierzów1-2     2-0 2-1 2-0 
 5 Grębałowianka Kraków    0-4 2-1 4-0 
 6 Hutnik II Kraków5-3 1-2     5-4 2-5 
 7 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)0-3*     1-2 3-1 
 8 Kaszowianka Kaszów0-5 0-2 0-4     3-2 
 9 Prądniczanka Kraków2-3 2-2 1-3     6-2 
 10 Świt Krzeszowice0-4 0-2     3-1 
 11 Skawinka Skawina1-4     1-3 2-1 
 12 Bronowianka Kraków2-5 0-4 3-5     
 13 Pogoń Skotniki (Kraków)0-4 1-0 1-1     
 14 KS Borek (Kraków)1-3 1-5 3-3 1-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 15 sierpnia, 17:30
Prądniczanka Kraków 2-3 Radziszowianka Radziszów 14 sierpnia, 11:00
Kmita Zabierzów 2-1 Bronowianka Kraków 14 sierpnia, 17:00
Prokocim Kraków 4-1 Grębałowianka Kraków 14 sierpnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 0-5 Orlęta Rudawa 15 sierpnia, 14:00
Hutnik II Kraków 2-5 Skawinka Skawina 15 sierpnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 3-3 Świt Krzeszowice 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Pogoń Skotniki (Kraków) 1-0 Świt Krzeszowice 22 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 2-1 KS Borek (Kraków) 21 sierpnia, 17:00
Orlęta Rudawa 2-1 Hutnik II Kraków 21 sierpnia, 15:00
Grębałowianka Kraków 0-4 Kaszowianka Kaszów 22 sierpnia, 17:30
Bronowianka Kraków 2-5 Prokocim Kraków 21 sierpnia, 11:00
Radziszowianka Radziszów 1-0 Kmita Zabierzów 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Prądniczanka Kraków 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Prądniczanka Kraków 6-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 28 sierpnia, 10:00
Kmita Zabierzów 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 28 sierpnia, 11:00
Prokocim Kraków 1-4 Radziszowianka Radziszów 28 sierpnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 3-2 Bronowianka Kraków 29 sierpnia, 14:00
Hutnik II Kraków 1-2 Grębałowianka Kraków 29 sierpnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-3 Orlęta Rudawa 28 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice 3-1 Skawinka Skawina 28 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 4-5 września

Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Skawinka Skawina 5 września, 15:00
Orlęta Rudawa 2-0 Świt Krzeszowice 5 września, 12:00
Grębałowianka Kraków 4-0 KS Borek (Kraków) 4 września, 17:00
Bronowianka Kraków 0-4 Hutnik II Kraków 4 września, 11:00
Radziszowianka Radziszów 6-0 Kaszowianka Kaszów 4 września, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Prokocim Kraków 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (4 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie (15 września, 17:00) odwołany
Prądniczanka Kraków 2-2 Kmita Zabierzów 4 września, 10:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Kmita Zabierzów 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 12 września, 13:30
Prokocim Kraków 2-2 Prądniczanka Kraków 11 września, 11:00
Kaszowianka Kaszów 0-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12 września, 14:00
Hutnik II Kraków 5-3 Radziszowianka Radziszów 12 września, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-3 Bronowianka Kraków 11 września, 17:00
Świt Krzeszowice 0-2 Grębałowianka Kraków 11 września, 16:30
Skawinka Skawina 1-4 Orlęta Rudawa 12 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Pogoń Skotniki (Kraków) 0-4 Orlęta Rudawa 19 września, 16:30
Grębałowianka Kraków 2-1 Skawinka Skawina 19 września, 16:30
Bronowianka Kraków 3-5 Świt Krzeszowice 19 września, 17:00
Radziszowianka Radziszów 8-0 KS Borek (Kraków) 18 września, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-3 Hutnik II Kraków 18 września, 16:30
(wo)
na boisku 3-2
Prądniczanka Kraków 1-3 Kaszowianka Kaszów 18 września, 18:00
Kmita Zabierzów 1-2 Prokocim Kraków 18 września, 11:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Prokocim Kraków 4-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 25 września, 16:30
Kaszowianka Kaszów 0-2 Kmita Zabierzów 26 września, 14:00
Hutnik II Kraków 5-4 Prądniczanka Kraków 26 września, 15:00
KS Borek (Kraków) 1-5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 25 września, 15:00
Świt Krzeszowice 0-4 Radziszowianka Radziszów 25 września, 15:30
Skawinka Skawina 1-3 Bronowianka Kraków 25 września, 16:30
Orlęta Rudawa 2-1 Grębałowianka Kraków 26 września, 16:30

Kolejka 8 - 2-3 października

Pogoń Skotniki (Kraków) - Grębałowianka Kraków 3 października, 16:00
Bronowianka Kraków - Orlęta Rudawa 2 października, 11:00
Radziszowianka Radziszów - Skawinka Skawina 3 października, 16:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Świt Krzeszowice 2 października, 16:00
Prądniczanka Kraków - KS Borek (Kraków) 2 października, 15:00
Kmita Zabierzów - Hutnik II Kraków 2 października, 16:00
Prokocim Kraków - Kaszowianka Kaszów 2 października, 16:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Kaszowianka Kaszów - Pogoń Skotniki (Kraków)
Hutnik II Kraków - Prokocim Kraków
KS Borek (Kraków) - Kmita Zabierzów
Świt Krzeszowice - Prądniczanka Kraków
Skawinka Skawina - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Orlęta Rudawa - Radziszowianka Radziszów
Grębałowianka Kraków - Bronowianka Kraków

Kolejka 10 - 16-17 października

Pogoń Skotniki (Kraków) - Bronowianka Kraków
Radziszowianka Radziszów - Grębałowianka Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Orlęta Rudawa
Prądniczanka Kraków - Skawinka Skawina
Kmita Zabierzów - Świt Krzeszowice
Prokocim Kraków - KS Borek (Kraków)
Kaszowianka Kaszów - Hutnik II Kraków

Kolejka 11 - 23-24 października

Hutnik II Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
KS Borek (Kraków) - Kaszowianka Kaszów
Świt Krzeszowice - Prokocim Kraków
Skawinka Skawina - Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa - Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Bronowianka Kraków - Radziszowianka Radziszów

Kolejka 12 - 30-31 października

Pogoń Skotniki (Kraków) - Radziszowianka Radziszów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Bronowianka Kraków
Prądniczanka Kraków - Grębałowianka Kraków
Kmita Zabierzów - Orlęta Rudawa
Prokocim Kraków - Skawinka Skawina
Kaszowianka Kaszów - Świt Krzeszowice
Hutnik II Kraków - KS Borek (Kraków)

Kolejka 13 - 6-7 listopada

KS Borek (Kraków) - Pogoń Skotniki (Kraków)
Świt Krzeszowice - Hutnik II Kraków
Skawinka Skawina - Kaszowianka Kaszów
Orlęta Rudawa - Prokocim Kraków
Grębałowianka Kraków - Kmita Zabierzów
Bronowianka Kraków - Prądniczanka Kraków
Radziszowianka Radziszów - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

Kolejka 14

Pogoń Skotniki (Kraków) - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Radziszowianka Radziszów - Prądniczanka Kraków
Bronowianka Kraków - Kmita Zabierzów
Grębałowianka Kraków - Prokocim Kraków
Orlęta Rudawa - Kaszowianka Kaszów
Skawinka Skawina - Hutnik II Kraków
Świt Krzeszowice - KS Borek (Kraków)

Kolejka 15

Świt Krzeszowice - Pogoń Skotniki (Kraków)
KS Borek (Kraków) - Skawinka Skawina
Hutnik II Kraków - Orlęta Rudawa
Kaszowianka Kaszów - Grębałowianka Kraków
Prokocim Kraków - Bronowianka Kraków
Kmita Zabierzów - Radziszowianka Radziszów
Prądniczanka Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

Kolejka 16

Pogoń Skotniki (Kraków) - Prądniczanka Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Kmita Zabierzów
Radziszowianka Radziszów - Prokocim Kraków
Bronowianka Kraków - Kaszowianka Kaszów
Grębałowianka Kraków - Hutnik II Kraków
Orlęta Rudawa - KS Borek (Kraków)
Skawinka Skawina - Świt Krzeszowice

Kolejka 17

Skawinka Skawina - Pogoń Skotniki (Kraków)
Świt Krzeszowice - Orlęta Rudawa
KS Borek (Kraków) - Grębałowianka Kraków
Hutnik II Kraków - Bronowianka Kraków
Kaszowianka Kaszów - Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Kmita Zabierzów - Prądniczanka Kraków

Kolejka 18

Pogoń Skotniki (Kraków) - Kmita Zabierzów
Prądniczanka Kraków - Prokocim Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Kaszowianka Kaszów
Radziszowianka Radziszów - Hutnik II Kraków
Bronowianka Kraków - KS Borek (Kraków)
Grębałowianka Kraków - Świt Krzeszowice
Orlęta Rudawa - Skawinka Skawina

Kolejka 19

Orlęta Rudawa - Pogoń Skotniki (Kraków)
Skawinka Skawina - Grębałowianka Kraków
Świt Krzeszowice - Bronowianka Kraków
KS Borek (Kraków) - Radziszowianka Radziszów
Hutnik II Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Kaszowianka Kaszów - Prądniczanka Kraków
Prokocim Kraków - Kmita Zabierzów

Kolejka 20

Pogoń Skotniki (Kraków) - Prokocim Kraków
Kmita Zabierzów - Kaszowianka Kaszów
Prądniczanka Kraków - Hutnik II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - KS Borek (Kraków)
Radziszowianka Radziszów - Świt Krzeszowice
Bronowianka Kraków - Skawinka Skawina
Grębałowianka Kraków - Orlęta Rudawa

Kolejka 21

Grębałowianka Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Orlęta Rudawa - Bronowianka Kraków
Skawinka Skawina - Radziszowianka Radziszów
Świt Krzeszowice - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
KS Borek (Kraków) - Prądniczanka Kraków
Hutnik II Kraków - Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów - Prokocim Kraków

Kolejka 22

Pogoń Skotniki (Kraków) - Kaszowianka Kaszów
Prokocim Kraków - Hutnik II Kraków
Kmita Zabierzów - KS Borek (Kraków)
Prądniczanka Kraków - Świt Krzeszowice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Skawinka Skawina
Radziszowianka Radziszów - Orlęta Rudawa
Bronowianka Kraków - Grębałowianka Kraków

Kolejka 23

Bronowianka Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Grębałowianka Kraków - Radziszowianka Radziszów
Orlęta Rudawa - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Skawinka Skawina - Prądniczanka Kraków
Świt Krzeszowice - Kmita Zabierzów
KS Borek (Kraków) - Prokocim Kraków
Hutnik II Kraków - Kaszowianka Kaszów

Kolejka 24

Pogoń Skotniki (Kraków) - Hutnik II Kraków
Kaszowianka Kaszów - KS Borek (Kraków)
Prokocim Kraków - Świt Krzeszowice
Kmita Zabierzów - Skawinka Skawina
Prądniczanka Kraków - Orlęta Rudawa
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Grębałowianka Kraków
Radziszowianka Radziszów - Bronowianka Kraków

Kolejka 25

Radziszowianka Radziszów - Pogoń Skotniki (Kraków)
Bronowianka Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Grębałowianka Kraków - Prądniczanka Kraków
Orlęta Rudawa - Kmita Zabierzów
Skawinka Skawina - Prokocim Kraków
Świt Krzeszowice - Kaszowianka Kaszów
KS Borek (Kraków) - Hutnik II Kraków

Kolejka 26

Pogoń Skotniki (Kraków) - KS Borek (Kraków)
Hutnik II Kraków - Świt Krzeszowice
Kaszowianka Kaszów - Skawinka Skawina
Prokocim Kraków - Orlęta Rudawa
Kmita Zabierzów - Grębałowianka Kraków
Prądniczanka Kraków - Bronowianka Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Radziszowianka Radziszów

Keeza IV liga 2021/2022 (małopolska (zachód))

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków I)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków III)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas