[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza IV liga 2021/2022, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wieczysta Kraków 10 28 9 1 0 54-8 6 0 0 39-1 3 1 0 15-7
2.  Unia Oświęcim 10 22 7 1 2 21-13 5 0 1 13-7 2 1 1 8-6
3.  Beskid Andrychów 10 21 7 0 3 22-9 5 0 1 16-4 2 0 2 6-5
4.  Wiślanie Jaśkowice 11 20 6 2 3 31-20 5 0 1 21-5 1 2 2 10-15 1 3 1 0 0 4-1
5.  Orzeł Ryczów 10 20 6 2 2 26-17 3 1 1 13-7 3 1 1 13-10 1 0 0 0 1 1-4
6.  Słomniczanka Słomniki 11 17 5 2 4 18-16 3 2 0 12-4 2 0 4 6-12 1 3 1 0 0 1-0
7.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 17 5 2 3 18-17 3 1 0 10-5 2 1 3 8-12 1 0 0 0 1 0-1
8.  LKS Jawiszowice 11 16 4 4 3 20-19 3 2 1 14-12 1 2 2 6-7 1 3 1 0 0 3-1
9.  Tempo Białka 10 16 5 1 4 25-21 2 0 2 15-11 3 1 2 10-10 1 0 0 0 1 1-3
10.  KS Chełmek 11 14 4 2 5 28-23 2 1 2 16-9 2 1 3 12-14
11.  Jutrzenka Giebułtów 11 11 3 2 6 14-20 3 1 1 10-5 0 1 5 4-15 3 4 1 1 1 6-4
12.  MKS Trzebinia 11 11 3 2 6 12-20 3 0 2 8-6 0 2 4 4-14 1 3 1 0 0 2-0
13.  Pcimianka Pcim 10 11 3 2 5 16-28 3 2 1 14-8 0 0 4 2-20 2 3 1 0 1 5-7
14.  Dalin Myślenice 10 11 3 2 5 18-22 2 2 2 8-8 1 0 3 10-14 2 1 0 1 1 3-5
15.  Wiślanka Grabie 11 10 3 1 7 11-23 2 1 2 7-5 1 0 5 4-18
16.  Garbarnia II Kraków 11 8 1 5 5 8-16 0 2 3 6-11 1 3 2 2-5
17.  TS Węgrzce 9 8 2 2 5 8-18 2 1 1 5-5 0 1 4 3-13
18.  Clepardia Kraków 11 3 0 3 8 3-43 0 2 3 2-11 0 1 5 1-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Wieczysta Kraków    3-0 4-0 6-1 5-0 5-0 16-0 
 2 Unia Oświęcim    0-3 3-1 3-1 3-2 1-0 3-0 
 3 Beskid Andrychów    2-3 3-1 3-0 3-0 1-0 4-0 
 4 Wiślanie Jaśkowice3-1     4-1 1-2 8-0 2-1 3-0* 
 5 Orzeł Ryczów2-2 3-1     1-3 3-1 4-0 
 6 Słomniczanka Słomniki5-2     1-0 2-2 4-0 0-0 
 7 Sokół Kocmyrzów Baranówka    3-3 3-1 2-1 2-0 
 8 LKS Jawiszowice2-4 3-3     3-1 2-1 3-2 1-1 
 9 Tempo Białka1-5 5-1     2-4 7-1 
 10 KS Chełmek1-3 3-1 1-2     3-3 8-0 
 11 Jutrzenka Giebułtów1-0 3-3 1-0     5-1 0-1 
 12 MKS Trzebinia0-3 2-3 3-0 2-0     1-0 
 13 Pcimianka Pcim2-2 1-3 1-1     4-2 4-0 2-0 
 14 Dalin Myślenice2-3 1-0 1-2 3-2 1-1     0-0 
 15 Wiślanka Grabie0-2 1-2 4-0     0-0 2-1 
 16 Garbarnia II Kraków2-4 0-2 0-1 2-2 2-2     
 17 TS Węgrzce2-2 1-3 1-0 1-0     
 18 Clepardia Kraków1-2 0-0 1-1 0-7 0-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Jutrzenka Giebułtów 0-1 Wiślanka Grabie 7 sierpnia, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 3-0 TS Węgrzce 7 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2; drużyna gości przekroczyła limit zawodników spoza Unii Europejskiej
Orzeł Ryczów 1-3 Tempo Białka 7 sierpnia, 18:00
Pcimianka Pcim 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 sierpnia, 17:00
LKS Jawiszowice 1-1 Garbarnia II Kraków 8 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 16-0 Clepardia Kraków 7 sierpnia, 11:00
Dalin Myślenice 3-2 KS Chełmek 7 sierpnia, 17:00
Beskid Andrychów 3-0 MKS Trzebinia 7 sierpnia, 17:00
Unia Oświęcim 3-1 Słomniczanka Słomniki 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Wiślanka Grabie 0-2 Słomniczanka Słomniki 15 sierpnia, 17:00
MKS Trzebinia 0-3 Unia Oświęcim 14 sierpnia, 11:00
KS Chełmek 1-3 Beskid Andrychów 14 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 0-7 Dalin Myślenice 14 sierpnia, 18:00
Garbarnia II Kraków 2-4 Wieczysta Kraków 15 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-3 LKS Jawiszowice 14 sierpnia, 17:00
Tempo Białka 7-1 Pcimianka Pcim 15 sierpnia, 17:00
TS Węgrzce 1-3 Orzeł Ryczów 14 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Giebułtów 3-3 Wiślanie Jaśkowice 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Wiślanie Jaśkowice 2-1 Wiślanka Grabie 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Ryczów 3-1 Jutrzenka Giebułtów 18 sierpnia, 18:00
Pcimianka Pcim 2-0 TS Węgrzce 18 sierpnia, 18:00
LKS Jawiszowice 3-1 Tempo Białka 18 sierpnia, 18:00
Wieczysta Kraków 4-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 18 sierpnia, 17:30
Dalin Myślenice 0-0 Garbarnia II Kraków 18 sierpnia, 17:00
Beskid Andrychów 4-0 Clepardia Kraków 18 sierpnia, 17:30
Unia Oświęcim 3-2 KS Chełmek 18 sierpnia, 18:00
Słomniczanka Słomniki 2-2 MKS Trzebinia 18 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Wiślanka Grabie 4-0 MKS Trzebinia 22 sierpnia, 17:00
KS Chełmek 3-1 Słomniczanka Słomniki 21 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 1-2 Unia Oświęcim 21 sierpnia, 11:00
Garbarnia II Kraków 0-2 Beskid Andrychów 22 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Dalin Myślenice 21 sierpnia, 17:00
Tempo Białka 1-5 Wieczysta Kraków 22 sierpnia, 17:00
TS Węgrzce 1-0 LKS Jawiszowice 21 sierpnia, 11:00
Jutrzenka Giebułtów 5-1 Pcimianka Pcim 21 sierpnia, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 4-1 Orzeł Ryczów 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Orzeł Ryczów 4-0 Wiślanka Grabie 28 sierpnia, 11:00
Pcimianka Pcim 2-2 Wiślanie Jaśkowice 29 sierpnia, 11:00
LKS Jawiszowice 2-1 Jutrzenka Giebułtów 29 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków - TS Węgrzce 13 października, 15:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dalin Myślenice 1-2 Tempo Białka 28 sierpnia, 10:00
Beskid Andrychów 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 28 sierpnia, 17:00
Unia Oświęcim 3-0 Garbarnia II Kraków 28 sierpnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 0-0 Clepardia Kraków 28 sierpnia, 15:00
MKS Trzebinia 3-0 KS Chełmek 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 1 września

Wiślanka Grabie 1-2 KS Chełmek 8 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany
Clepardia Kraków 1-1 MKS Trzebinia 1 września, 17:30
Garbarnia II Kraków 0-1 Słomniczanka Słomniki 1 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Unia Oświęcim 29 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany
Tempo Białka - Beskid Andrychów 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany
TS Węgrzce - Dalin Myślenice
w pierwotnym terminie (1 września, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wiślanie Jaśkowice 1-2 LKS Jawiszowice 1 września, 17:00
Orzeł Ryczów - Pcimianka Pcim 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wieczysta Kraków 6-1 Jutrzenka Giebułtów 1 września, 17:30

Kolejka 7 - 4-5 września

Pcimianka Pcim 4-0 Wiślanka Grabie 5 września, 17:00
LKS Jawiszowice 3-3 Orzeł Ryczów 4 września, 17:00
Wieczysta Kraków 3-0 Wiślanie Jaśkowice 4 września, 11:00
Dalin Myślenice 1-1 Jutrzenka Giebułtów 4 września, 17:00
Beskid Andrychów 1-0 TS Węgrzce 4 września, 17:00
Unia Oświęcim 3-1 Tempo Białka 4 września, 11:00
Słomniczanka Słomniki 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 września, 14:00
MKS Trzebinia 1-0 Garbarnia II Kraków 4 września, 11:00
KS Chełmek 8-0 Clepardia Kraków 4 września, 17:00

Kolejka 8 - 11-12 września

Wiślanka Grabie 2-1 Clepardia Kraków 11 września, 17:00
Garbarnia II Kraków 2-2 KS Chełmek 11 września, 15:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 MKS Trzebinia 11 września, 11:00
Tempo Białka 5-1 Słomniczanka Słomniki 11 września, 14:30
TS Węgrzce 2-2 Unia Oświęcim 11 września, 11:00
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Beskid Andrychów 11 września, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 8-0 Dalin Myślenice 11 września, 11:00
Orzeł Ryczów 2-2 Wieczysta Kraków 11 września, 16:00
Pcimianka Pcim 1-1 LKS Jawiszowice 12 września, 16:30

Kolejka 9 - 15 września

LKS Jawiszowice 3-2 Wiślanka Grabie 15 września, 17:00
Wieczysta Kraków 5-0 Pcimianka Pcim 15 września, 16:30
Dalin Myślenice 2-3 Orzeł Ryczów 15 września, 16:30
Beskid Andrychów 2-3 Wiślanie Jaśkowice 15 września, 17:00
Unia Oświęcim 1-0 Jutrzenka Giebułtów 15 września, 17:00
Słomniczanka Słomniki 4-0 TS Węgrzce 15 września, 17:00
MKS Trzebinia 2-3 Tempo Białka 15 września, 17:00
KS Chełmek 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 września, 17:00
Clepardia Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków 15 września, 17:00

Kolejka 10 - 18-19 września

Wiślanka Grabie 0-0 Garbarnia II Kraków 18 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Clepardia Kraków 18 września, 16:00
Tempo Białka 2-4 KS Chełmek 18 września, 16:00
TS Węgrzce 1-0 MKS Trzebinia 18 września, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Słomniczanka Słomniki 18 września, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Unia Oświęcim 18 września, 11:00
Orzeł Ryczów 3-1 Beskid Andrychów 18 września, 16:00
Pcimianka Pcim 4-2 Dalin Myślenice 19 września, 16:30
LKS Jawiszowice 2-4 Wieczysta Kraków 18 września, 17:00

Kolejka 11 - 25-26 września

Wieczysta Kraków 5-0 Wiślanka Grabie 25 września, 11:00
Dalin Myślenice 1-0 LKS Jawiszowice 25 września, 11:00
Beskid Andrychów 3-0 Pcimianka Pcim 25 września, 16:00
Unia Oświęcim 0-3 Orzeł Ryczów 25 września, 11:00
Słomniczanka Słomniki 5-2 Wiślanie Jaśkowice 28 września, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:30) odwołany
MKS Trzebinia 2-0 Jutrzenka Giebułtów 26 września, 16:00
KS Chełmek 3-3 TS Węgrzce 25 września, 16:00
Clepardia Kraków 0-0 Tempo Białka 25 września, 11:00
Garbarnia II Kraków 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 września, 12:30

Kolejka 12 - 2-3 października

Wiślanka Grabie - Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 października, 16:00
Tempo Białka - Garbarnia II Kraków 3 października, 15:00
TS Węgrzce - Clepardia Kraków 2 października, 16:00
Jutrzenka Giebułtów - KS Chełmek 2 października, 11:00
Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia 2 października, 14:00
Orzeł Ryczów - Słomniczanka Słomniki 2 października, 16:00
Pcimianka Pcim - Unia Oświęcim 3 października, 16:00
LKS Jawiszowice - Beskid Andrychów 3 października, 16:00
Wieczysta Kraków - Dalin Myślenice 2 października, 11:00

Kolejka 13 - 9-10 października

Dalin Myślenice - Wiślanka Grabie
Beskid Andrychów - Wieczysta Kraków
Unia Oświęcim - LKS Jawiszowice
Słomniczanka Słomniki - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Ryczów
KS Chełmek - Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków - Jutrzenka Giebułtów
Garbarnia II Kraków - TS Węgrzce
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Tempo Białka

Kolejka 14 - 16-17 października

Wiślanka Grabie - Tempo Białka
TS Węgrzce - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Jutrzenka Giebułtów - Garbarnia II Kraków
Wiślanie Jaśkowice - Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów - KS Chełmek
Pcimianka Pcim - MKS Trzebinia
LKS Jawiszowice - Słomniczanka Słomniki
Wieczysta Kraków - Unia Oświęcim
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów

Kolejka 15 - 23-24 października

Beskid Andrychów - Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim - Dalin Myślenice
Słomniczanka Słomniki - Wieczysta Kraków
MKS Trzebinia - LKS Jawiszowice
KS Chełmek - Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków - Orzeł Ryczów
Garbarnia II Kraków - Wiślanie Jaśkowice
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Jutrzenka Giebułtów
Tempo Białka - TS Węgrzce

Kolejka 16 - 30-31 października

Wiślanka Grabie - TS Węgrzce
Jutrzenka Giebułtów - Tempo Białka
Wiślanie Jaśkowice - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Orzeł Ryczów - Garbarnia II Kraków
Pcimianka Pcim - Clepardia Kraków
LKS Jawiszowice - KS Chełmek
Wieczysta Kraków - MKS Trzebinia
Dalin Myślenice - Słomniczanka Słomniki
Beskid Andrychów - Unia Oświęcim

Kolejka 17 - 6-7 listopada

Unia Oświęcim - Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki - Beskid Andrychów
MKS Trzebinia - Dalin Myślenice
KS Chełmek - Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków - LKS Jawiszowice
Garbarnia II Kraków - Pcimianka Pcim
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Orzeł Ryczów
Tempo Białka - Wiślanie Jaśkowice
TS Węgrzce - Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 18

Wiślanka Grabie - Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce - Wiślanie Jaśkowice
Tempo Białka - Orzeł Ryczów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Pcimianka Pcim
Garbarnia II Kraków - LKS Jawiszowice
Clepardia Kraków - Wieczysta Kraków
KS Chełmek - Dalin Myślenice
MKS Trzebinia - Beskid Andrychów
Słomniczanka Słomniki - Unia Oświęcim

Kolejka 19

Słomniczanka Słomniki - Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim - MKS Trzebinia
Beskid Andrychów - KS Chełmek
Dalin Myślenice - Clepardia Kraków
Wieczysta Kraków - Garbarnia II Kraków
LKS Jawiszowice - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Pcimianka Pcim - Tempo Białka
Orzeł Ryczów - TS Węgrzce
Wiślanie Jaśkowice - Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 20

Wiślanka Grabie - Wiślanie Jaśkowice
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów
TS Węgrzce - Pcimianka Pcim
Tempo Białka - LKS Jawiszowice
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Wieczysta Kraków
Garbarnia II Kraków - Dalin Myślenice
Clepardia Kraków - Beskid Andrychów
KS Chełmek - Unia Oświęcim
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki

Kolejka 21

MKS Trzebinia - Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki - KS Chełmek
Unia Oświęcim - Clepardia Kraków
Beskid Andrychów - Garbarnia II Kraków
Dalin Myślenice - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wieczysta Kraków - Tempo Białka
LKS Jawiszowice - TS Węgrzce
Pcimianka Pcim - Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Ryczów - Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 22

Wiślanka Grabie - Orzeł Ryczów
Wiślanie Jaśkowice - Pcimianka Pcim
Jutrzenka Giebułtów - LKS Jawiszowice
TS Węgrzce - Wieczysta Kraków
Tempo Białka - Dalin Myślenice
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Beskid Andrychów
Garbarnia II Kraków - Unia Oświęcim
Clepardia Kraków - Słomniczanka Słomniki
KS Chełmek - MKS Trzebinia

Kolejka 23

Jutrzenka Giebułtów - Wieczysta Kraków
KS Chełmek - Wiślanka Grabie
MKS Trzebinia - Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki - Garbarnia II Kraków
Unia Oświęcim - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Beskid Andrychów - Tempo Białka
Dalin Myślenice - TS Węgrzce
LKS Jawiszowice - Wiślanie Jaśkowice
Pcimianka Pcim - Orzeł Ryczów

Kolejka 24

Wiślanka Grabie - Pcimianka Pcim
Orzeł Ryczów - LKS Jawiszowice
Wiślanie Jaśkowice - Wieczysta Kraków
Jutrzenka Giebułtów - Dalin Myślenice
TS Węgrzce - Beskid Andrychów
Tempo Białka - Unia Oświęcim
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Słomniczanka Słomniki
Garbarnia II Kraków - MKS Trzebinia
Clepardia Kraków - KS Chełmek

Kolejka 25

Clepardia Kraków - Wiślanka Grabie
KS Chełmek - Garbarnia II Kraków
MKS Trzebinia - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Słomniczanka Słomniki - Tempo Białka
Unia Oświęcim - TS Węgrzce
Beskid Andrychów - Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice - Wiślanie Jaśkowice
Wieczysta Kraków - Orzeł Ryczów
LKS Jawiszowice - Pcimianka Pcim

Kolejka 26

Wiślanka Grabie - LKS Jawiszowice
Pcimianka Pcim - Wieczysta Kraków
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanie Jaśkowice - Beskid Andrychów
Jutrzenka Giebułtów - Unia Oświęcim
TS Węgrzce - Słomniczanka Słomniki
Tempo Białka - MKS Trzebinia
Sokół Kocmyrzów Baranówka - KS Chełmek
Garbarnia II Kraków - Clepardia Kraków

Kolejka 27

Garbarnia II Kraków - Wiślanka Grabie
Clepardia Kraków - Sokół Kocmyrzów Baranówka
KS Chełmek - Tempo Białka
MKS Trzebinia - TS Węgrzce
Słomniczanka Słomniki - Jutrzenka Giebułtów
Unia Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice
Beskid Andrychów - Orzeł Ryczów
Dalin Myślenice - Pcimianka Pcim
Wieczysta Kraków - LKS Jawiszowice

Kolejka 28

Wiślanka Grabie - Wieczysta Kraków
LKS Jawiszowice - Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim - Beskid Andrychów
Orzeł Ryczów - Unia Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - MKS Trzebinia
TS Węgrzce - KS Chełmek
Tempo Białka - Clepardia Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Garbarnia II Kraków

Kolejka 29

Sokół Kocmyrzów Baranówka - Wiślanka Grabie
Garbarnia II Kraków - Tempo Białka
Clepardia Kraków - TS Węgrzce
KS Chełmek - Jutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia - Wiślanie Jaśkowice
Słomniczanka Słomniki - Orzeł Ryczów
Unia Oświęcim - Pcimianka Pcim
Beskid Andrychów - LKS Jawiszowice
Dalin Myślenice - Wieczysta Kraków

Kolejka 30

Wiślanka Grabie - Dalin Myślenice
Wieczysta Kraków - Beskid Andrychów
LKS Jawiszowice - Unia Oświęcim
Pcimianka Pcim - Słomniczanka Słomniki
Orzeł Ryczów - MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice - KS Chełmek
Jutrzenka Giebułtów - Clepardia Kraków
TS Węgrzce - Garbarnia II Kraków
Tempo Białka - Sokół Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 31

Tempo Białka - Wiślanka Grabie
Sokół Kocmyrzów Baranówka - TS Węgrzce
Garbarnia II Kraków - Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków - Wiślanie Jaśkowice
KS Chełmek - Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia - Pcimianka Pcim
Słomniczanka Słomniki - LKS Jawiszowice
Unia Oświęcim - Wieczysta Kraków
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice

Kolejka 32

Wiślanka Grabie - Beskid Andrychów
Dalin Myślenice - Unia Oświęcim
Wieczysta Kraków - Słomniczanka Słomniki
LKS Jawiszowice - MKS Trzebinia
Pcimianka Pcim - KS Chełmek
Orzeł Ryczów - Clepardia Kraków
Wiślanie Jaśkowice - Garbarnia II Kraków
Jutrzenka Giebułtów - Sokół Kocmyrzów Baranówka
TS Węgrzce - Tempo Białka

Kolejka 33

TS Węgrzce - Wiślanka Grabie
Tempo Białka - Jutrzenka Giebułtów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Wiślanie Jaśkowice
Garbarnia II Kraków - Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków - Pcimianka Pcim
KS Chełmek - LKS Jawiszowice
MKS Trzebinia - Wieczysta Kraków
Słomniczanka Słomniki - Dalin Myślenice
Unia Oświęcim - Beskid Andrychów

Kolejka 34

Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Dalin Myślenice - MKS Trzebinia
Wieczysta Kraków - KS Chełmek
LKS Jawiszowice - Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim - Garbarnia II Kraków
Orzeł Ryczów - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wiślanie Jaśkowice - Tempo Białka
Jutrzenka Giebułtów - TS Węgrzce

III liga 2021/2022 (IV)

hummel IV liga 2021/2022 (lubelska I)
hummel IV liga 2021/2022 (lubelska II)
Keeza IV liga 2021/2022 (małopolska (wschód))
IV liga 2021/2022 (podkarpacka)
IV liga 2021/2022 (świętokrzyska)

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków I)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków II)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Kraków III)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Wadowice)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas