[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

hummel IV liga 2021/2022, grupa: lubelska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Międzyrzec Podlaski 18 42 13 3 2 42-21 6 2 1 18-8 7 1 1 24-13
2.  Motor II Lublin 18 39 12 3 3 52-23 6 1 3 33-12 6 2 0 19-11
3.  Lublinianka Lublin 17 38 12 2 3 43-15 7 0 2 22-7 5 2 1 21-8
4.  Górnik II Łęczna 18 35 11 2 5 37-19 6 0 3 26-12 5 2 2 11-7
5.  Powiślak Końskowola 18 25 7 4 7 35-31 3 2 4 16-19 4 2 3 19-12
6.  Opolanin Opole Lubelskie 18 23 6 5 7 23-26 4 3 2 13-7 2 2 5 10-19
7.  Orlęta Łuków 18 22 7 1 10 26-32 4 1 4 14-14 3 0 6 12-18 2 6 2 0 0 5-1
8.  POM Iskra Piotrowice 17 22 7 1 9 20-32 3 0 5 8-16 4 1 4 12-16 2 0 0 0 2 1-5
9.  Sparta Rejowiec Fabryczny 18 19 5 4 9 15-26 1 3 5 7-15 4 1 4 8-11
10.  Lewart Lubartów 18 17 4 5 9 16-24 2 3 4 9-13 2 2 5 7-11
11.  Włodawianka Włodawa 18 13 4 1 13 15-51 2 0 5 5-16 2 1 8 10-35
12.  Lutnia Piszczac 18 9 2 3 13 15-39 2 2 6 12-17 0 1 7 3-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Huragan Międzyrzec Podlaski    2-2 0-3 2-1 0-0 2-0 4-0 1-0 3-2 4-0 
 2 Motor II Lublin0-2     4-2 0-1 3-1 7-0 2-3 3-1 0-0 12-2 2-0 
 3 Lublinianka Lublin1-3 1-2     2-1 2-0 3-0 4-1 2-0 4-0 3-0 
 4 Górnik II Łęczna7-1 0-2     2-1 0-1 2-1 3-4 3-2 4-0 5-0 
 5 Powiślak Końskowola1-5 2-3 2-2 1-4     3-2 0-0 0-1 4-2 3-0 
 6 Opolanin Opole Lubelskie2-2 1-2 0-0 1-1     4-0 2-1 1-0 0-1 2-0 
 7 Orlęta Łuków1-3 0-2 2-0 1-2 3-1     3-1 1-4 2-0 1-1 
 8 POM Iskra Piotrowice1-3 0-1 0-6 2-1 0-2     0-1 1-0 4-2 
 9 Sparta Rejowiec Fabryczny0-3 2-2 0-1 2-2 2-0 0-2     0-2 1-3 0-0 
 10 Lewart Lubartów0-3 1-2 2-2 0-1 2-2 1-2 0-0     1-0 2-1 
 11 Włodawianka Włodawa0-5 0-3 3-2 0-4 0-1 2-0 0-1     
 12 Lutnia Piszczac1-2 1-3 0-3 2-2 1-2 0-3 2-0 0-1 0-0 5-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Włodawianka Włodawa 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 2-0 Górnik II Łęczna 8 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 11:00) odwołany
POM Iskra Piotrowice 1-3 Motor II Lublin 8 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 1-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 sierpnia, 14:00
Lublinianka Lublin 3-0 Lutnia Piszczac 7 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Lewart Lubartów 7 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 11 sierpnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Lewart Lubartów 11 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 11 sierpnia, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Lublinianka Lublin 11 sierpnia, 18:00
Motor II Lublin 3-1 Powiślak Końskowola 11 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 3-4 POM Iskra Piotrowice 11 sierpnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 0-4 Orlęta Łuków 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

Orlęta Łuków 1-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 1-0 Włodawianka Włodawa 15 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 1-4 Górnik II Łęczna 15 sierpnia, 11:00
Lublinianka Lublin 1-2 Motor II Lublin 14 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 sierpnia, 18:00
Lewart Lubartów 2-1 Lutnia Piszczac 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Lutnia Piszczac 21 sierpnia, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Lewart Lubartów 21 sierpnia, 17:00
Motor II Lublin 7-0 Opolanin Opole Lubelskie 21 sierpnia, 16:00
Górnik II Łęczna 0-2 Lublinianka Lublin 21 sierpnia, 11:00
Włodawianka Włodawa 0-3 Powiślak Końskowola 21 sierpnia, 16:00
Orlęta Łuków 3-1 POM Iskra Piotrowice 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

POM Iskra Piotrowice 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 sierpnia, 16:00
Powiślak Końskowola 3-2 Orlęta Łuków 29 sierpnia, 15:00
Lublinianka Lublin 4-0 Włodawianka Włodawa 28 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Górnik II Łęczna 29 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 1-2 Motor II Lublin 28 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 4-5 września

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 września, 11:00
Górnik II Łęczna 3-2 Lewart Lubartów 4 września, 11:00
Orlęta Łuków 0-2 Lublinianka Lublin 4 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-6 Powiślak Końskowola 5 września, 16:00
Lutnia Piszczac 1-3 Motor II Lublin 5 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Włodawianka Włodawa 5 września, 16:30

Kolejka 7 - 11-12 września

Powiślak Końskowola 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 września, 16:00
Lublinianka Lublin 4-1 POM Iskra Piotrowice 11 września, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Orlęta Łuków 11 września, 16:00
Lewart Lubartów 1-0 Włodawianka Włodawa 11 września, 16:30
Lutnia Piszczac 2-2 Górnik II Łęczna 12 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Motor II Lublin 11 września, 16:00

Kolejka 8 - 18-19 września

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Motor II Lublin 18 września, 16:00
Górnik II Łęczna 7-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 września, 11:00
Orlęta Łuków 2-0 Lewart Lubartów 19 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (19 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiślak Końskowola 2-2 Lublinianka Lublin 19 września, 15:00
Lutnia Piszczac 5-1 Włodawianka Włodawa 19 września, 15:00

Kolejka 9 - 25-26 września

Lublinianka Lublin 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 25 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Powiślak Końskowola 26 września, 16:00
Lewart Lubartów 1-2 POM Iskra Piotrowice 26 września, 16:00
Lutnia Piszczac 2-0 Orlęta Łuków 26 września, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-2 Włodawianka Włodawa 25 września, 16:00
Motor II Lublin 0-1 Górnik II Łęczna 26 września, 16:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Górnik II Łęczna 20 października, 15:00
w pierwotnym terminie (3 października, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orlęta Łuków 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 4-2 Lutnia Piszczac 3 października, 15:00
Powiślak Końskowola 4-2 Lewart Lubartów 2 października, 16:00
Lublinianka Lublin 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 2 października, 15:00
Motor II Lublin 12-2 Włodawianka Włodawa 3 października, 14:00

Kolejka 11 - 9-10 października

Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 10 października, 15:00
Lewart Lubartów 2-2 Lublinianka Lublin 9 października, 15:30
Lutnia Piszczac 1-2 Powiślak Końskowola 10 października, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 POM Iskra Piotrowice 9 października, 12:00
Motor II Lublin 2-3 Orlęta Łuków 10 października, 14:00
Górnik II Łęczna 4-0 Włodawianka Włodawa 9 października, 11:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Sparta Rejowiec Fabryczny 1-3 Włodawianka Włodawa 16 października, 15:00
Górnik II Łęczna 2-1 Orlęta Łuków 16 października, 15:00
Motor II Lublin 3-1 POM Iskra Piotrowice 17 października, 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Powiślak Końskowola 16 października, 15:30
Lutnia Piszczac 0-3 Lublinianka Lublin 17 października, 14:00
Lewart Lubartów 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 października

Lewart Lubartów 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 23 października, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Lutnia Piszczac 24 października, 14:00
Lublinianka Lublin 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 października, 12:00
Powiślak Końskowola 2-3 Motor II Lublin 23 października, 11:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Górnik II Łęczna 24 października, 14:00
Orlęta Łuków 1-1 Włodawianka Włodawa 24 października, 15:00

Kolejka 14 - 30-31 października

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Orlęta Łuków 31 października, 13:00
Włodawianka Włodawa 0-1 POM Iskra Piotrowice 31 października, 13:00
Górnik II Łęczna 2-1 Powiślak Końskowola 30 października, 11:00
Motor II Lublin 4-2 Lublinianka Lublin 30 października, 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 30 października, 14:00
Lutnia Piszczac 0-0 Lewart Lubartów 30 października, 13:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Lutnia Piszczac 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 listopada, 13:00
Lewart Lubartów 0-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 listopada, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Motor II Lublin 7 listopada, 13:00
Lublinianka Lublin 2-1 Górnik II Łęczna 6 listopada, 14:00
Powiślak Końskowola 3-0 Włodawianka Włodawa 6 listopada, 14:00
POM Iskra Piotrowice 0-2 Orlęta Łuków 7 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 POM Iskra Piotrowice 11 listopada, 12:00
Orlęta Łuków 1-2 Powiślak Końskowola 11 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 0-5 Lublinianka Lublin 11 listopada, 13:00
Górnik II Łęczna 0-1 Opolanin Opole Lubelskie 11 listopada, 12:00
Motor II Lublin 0-0 Lewart Lubartów 11 listopada, 12:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-0 Lutnia Piszczac 11 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Motor II Lublin 2-0 Lutnia Piszczac 14 listopada, 12:00
Włodawianka Włodawa 3-2 Opolanin Opole Lubelskie 14 listopada, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 listopada, 12:00
Lewart Lubartów 0-1 Górnik II Łęczna 14 listopada, 13:00
Lublinianka Lublin 3-0 Orlęta Łuków 14 listopada, 13:00
Powiślak Końskowola 0-0 POM Iskra Piotrowice 14 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 20-21 listopada

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Powiślak Końskowola 20 listopada, 12:00
POM Iskra Piotrowice - Lublinianka Lublin 4 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (27 listopada, 12:00) odwołany
Orlęta Łuków 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 20 listopada, 12:00
Włodawianka Włodawa 0-1 Lewart Lubartów 20 listopada, 13:00
Górnik II Łęczna 5-0 Lutnia Piszczac 21 listopada, 11:00
Motor II Lublin 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 listopada, 12:00

Kolejka 19 - 19-20 marca

Włodawianka Włodawa - Lutnia Piszczac
Motor II Lublin - Sparta Rejowiec Fabryczny
Huragan Międzyrzec Podlaski - Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków
Opolanin Opole Lubelskie - POM Iskra Piotrowice
Lublinianka Lublin - Powiślak Końskowola

Kolejka 20

Sparta Rejowiec Fabryczny - Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie
POM Iskra Piotrowice - Lewart Lubartów
Orlęta Łuków - Lutnia Piszczac
Włodawianka Włodawa - Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik II Łęczna - Motor II Lublin

Kolejka 21

Włodawianka Włodawa - Motor II Lublin
Górnik II Łęczna - Sparta Rejowiec Fabryczny
Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta Łuków
Lutnia Piszczac - POM Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola
Opolanin Opole Lubelskie - Lublinianka Lublin

Kolejka 22

Sparta Rejowiec Fabryczny - Opolanin Opole Lubelskie
Lublinianka Lublin - Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac
POM Iskra Piotrowice - Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków - Motor II Lublin
Włodawianka Włodawa - Górnik II Łęczna

III liga 2021/2022 (IV)

hummel IV liga 2021/2022 (lubelska II)
Keeza IV liga 2021/2022 (małopolska (wschód))
Keeza IV liga 2021/2022 (małopolska (zachód))
IV liga 2021/2022 (podkarpacka)
IV liga 2021/2022 (świętokrzyska)

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Biała Podlaska)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Chełm)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Lublin)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Zamość)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas