[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Omega Stary Zamość 15 39 12 3 0 45-14 6 2 0 28-10 6 1 0 17-4
2.  Tanew Majdan Stary 15 38 12 2 1 41-13 6 2 1 27-11 6 0 0 14-2
3.  Błękitni Obsza 15 36 11 3 1 33-11 6 0 1 19-5 5 3 0 14-6
4.  Łada 1945 Biłgoraj 15 27 7 6 2 31-19 6 2 0 17-6 1 4 2 14-13
5.  Olimpiakos Tarnogród 15 26 8 2 5 24-20 5 1 2 16-11 3 1 3 8-9
6.  Granica Lubycza Królewska 15 23 7 2 6 24-21 6 1 1 17-7 1 1 5 7-14
7.  Olimpia Miączyn 15 22 7 1 7 25-26 5 0 3 15-10 2 1 4 10-16
8.  Roztocze Szczebrzeszyn 15 20 6 2 7 20-22 5 1 1 14-7 1 1 6 6-15
9.  Andoria Mircze 15 17 5 2 8 25-32 3 1 3 12-14 2 1 5 13-18
10.  Włókniarz Frampol 15 16 4 4 7 22-36 3 3 2 12-11 1 1 5 10-25 1 3 1 0 0 1-0
11.  Metalowiec Goraj 15 16 5 1 9 14-24 4 0 3 9-10 1 1 6 5-14 1 0 0 0 1 0-1
12.  Korona Łaszczów 15 15 4 3 8 24-29 3 2 2 17-13 1 1 6 7-16
13.  Victoria Łukowa 15 14 4 2 9 31-33 3 0 2 17-5 1 2 7 14-28
14.  Pogoń 96 Łaszczówka 15 13 3 4 8 25-28 2 3 3 15-10 1 1 5 10-18
15.  Sparta Łabunie 15 12 4 0 11 22-51 4 0 4 14-20 0 0 7 8-31
16.  Tur Turobin 15 7 2 1 12 16-43 2 1 4 12-11 0 0 8 4-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Omega Stary Zamość    2-2 2-0 2-2 4-0 5-2 7-2 3-1 3-1 
 2 Tanew Majdan Stary1-3     0-0 2-1 2-1 5-0 5-2 1-1 4-2 7-1 
 3 Błękitni Obsza0-2     5-1 1-0 2-0 3-0 4-2 4-0 
 4 Łada 1945 Biłgoraj1-1     4-1 1-1 2-1 2-0 2-1 3-1 2-0 
 5 Olimpiakos Tarnogród0-2 0-3 2-2     2-1 3-0 3-2 3-0 3-1 
 6 Granica Lubycza Królewska0-2 2-2 3-0     2-1 3-0 1-0 3-0 3-2 
 7 Olimpia Miączyn0-2 3-1 0-1 2-1     0-2 4-1 2-1 4-1 
 8 Roztocze Szczebrzeszyn2-2 3-1     1-3 2-0 2-1 2-0 2-0 
 9 Andoria Mircze0-4 2-1 0-2     2-1 1-1 3-4 4-1 
 10 Włókniarz Frampol0-1 0-1 3-3 2-1 2-1 3-3     1-0 1-1 
 11 Metalowiec Goraj0-3 1-2 2-0 0-2 2-1     2-1 2-1 
 12 Korona Łaszczów0-2 0-3 2-1 3-3     2-2 4-1 6-1 
 13 Victoria Łukowa1-2 2-0 8-1 1-2     5-0 
 14 Pogoń 96 Łaszczówka1-2 1-1 0-1 2-2 2-3 0-0 2-1     7-0 
 15 Sparta Łabunie1-4 1-3 0-4 2-0 1-5 3-1 3-2 3-1     
 16 Tur Turobin1-2 2-2 0-1 0-1 2-0 0-3* 7-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Włókniarz Frampol 3-3 Łada 1945 Biłgoraj 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 0-2 Korona Łaszczów 15 sierpnia, 17:00
Sparta Łabunie 3-2 Metalowiec Goraj 15 sierpnia, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 7-0 Tur Turobin 15 sierpnia, 11:00
przerwany po I połowie przy stanie 7-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Błękitni Obsza 14 sierpnia, 13:00
Andoria Mircze 1-1 Victoria Łukowa 14 sierpnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 5-0 Roztocze Szczebrzeszyn 15 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 2-0 Granica Lubycza Królewska 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 4-1 Granica Lubycza Królewska 22 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Omega Stary Zamość 22 sierpnia, 17:00
Błękitni Obsza 2-0 Andoria Mircze 21 sierpnia, 17:00
Tur Turobin 2-2 Olimpiakos Tarnogród 1 września, 17:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany
Metalowiec Goraj 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 22 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 4-1 Sparta Łabunie 22 sierpnia, 17:00
Włókniarz Frampol 2-1 Olimpia Miączyn 22 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary 4-2 Victoria Łukowa 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Olimpia Miączyn 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 25 sierpnia, 17:00
Sparta Łabunie 3-1 Włókniarz Frampol 25 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-0 Korona Łaszczów 25 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Metalowiec Goraj 25 sierpnia, 16:00
Andoria Mircze 4-1 Tur Turobin 8 września, 16:30
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany
Tanew Majdan Stary 0-0 Błękitni Obsza 25 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 7-2 Victoria Łukowa 25 sierpnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Obsza 0-2 Omega Stary Zamość 28 sierpnia, 17:00
Tur Turobin 1-2 Tanew Majdan Stary 29 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj 2-1 Andoria Mircze 29 sierpnia, 16:30
Korona Łaszczów 0-3 Olimpiakos Tarnogród 28 sierpnia, 14:00
Włókniarz Frampol 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 28 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 2-1 Sparta Łabunie 29 sierpnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Victoria Łukowa 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Sparta Łabunie 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 5 września, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-3 Olimpia Miączyn 4 września, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Włókniarz Frampol 4 września, 16:00
Andoria Mircze 2-1 Korona Łaszczów 5 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-1 Metalowiec Goraj 5 września, 16:00
Omega Stary Zamość 3-1 Tur Turobin 5 września, 16:00
Granica Lubycza Królewska 2-2 Błękitni Obsza 5 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Victoria Łukowa 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Victoria Łukowa 12 września, 16:00
Błękitni Obsza 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 września, 16:00
Tur Turobin 0-1 Granica Lubycza Królewska 12 września, 16:00
Metalowiec Goraj 0-3 Omega Stary Zamość 12 września, 16:00
Korona Łaszczów 0-2 Tanew Majdan Stary 12 września, 16:00
Włókniarz Frampol 3-3 Andoria Mircze 12 września, 12:00
Olimpia Miączyn 0-1 Olimpiakos Tarnogród 12 września, 16:00
Sparta Łabunie 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 12 września, 15:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 29 września, 15:30
w pierwotnym terminie (19 września, 11:00) odwołany z powodu zalania boiska
Olimpiakos Tarnogród 3-1 Sparta Łabunie 19 września, 15:00
Andoria Mircze 0-2 Olimpia Miączyn 18 września, 11:00
Tanew Majdan Stary 5-2 Włókniarz Frampol 19 września, 16:00
Omega Stary Zamość 5-2 Korona Łaszczów 18 września, 15:30
Granica Lubycza Królewska 1-0 Metalowiec Goraj 18 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Tur Turobin 19 września, 16:00
Victoria Łukowa 1-2 Błękitni Obsza 19 września, 14:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Błękitni Obsza 25 września, 16:00
Tur Turobin 0-3 Victoria Łukowa 26 września, 14:00
(wo)
na boisku 4-0
Metalowiec Goraj 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 25 września, 11:00
Korona Łaszczów 2-1 Granica Lubycza Królewska 25 września, 14:00
Włókniarz Frampol 0-1 Omega Stary Zamość 26 września, 15:00
Olimpia Miączyn 0-2 Tanew Majdan Stary 25 września, 11:00
Sparta Łabunie 1-5 Andoria Mircze 26 września, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 Olimpiakos Tarnogród 25 września, 15:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Olimpiakos Tarnogród 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 3 października, 15:00
Andoria Mircze 3-4 Pogoń 96 Łaszczówka 3 października, 15:00
Tanew Majdan Stary 7-1 Sparta Łabunie 3 października, 16:00
Omega Stary Zamość 2-2 Olimpia Miączyn 2 października, 16:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Włókniarz Frampol 2 października, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Korona Łaszczów 3 października, 15:00
Victoria Łukowa 1-2 Metalowiec Goraj 3 października, 15:00
Błękitni Obsza 4-0 Tur Turobin 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Tur Turobin 10 października, 15:00
Metalowiec Goraj 1-2 Błękitni Obsza 10 października, 15:00
Korona Łaszczów 2-2 Victoria Łukowa 10 października, 14:00
Włókniarz Frampol 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 10 października, 12:00
Olimpia Miączyn 2-1 Granica Lubycza Królewska 9 października, 11:00
Sparta Łabunie 1-4 Omega Stary Zamość 10 października, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-2 Tanew Majdan Stary 10 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Andoria Mircze 9 października, 13:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Tanew Majdan Stary 2-1 Olimpiakos Tarnogród 17 października, 15:00
Omega Stary Zamość 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 16 października, 15:00
Granica Lubycza Królewska 3-2 Sparta Łabunie 17 października, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Olimpia Miączyn 16 października, 15:00
Victoria Łukowa 8-1 Włókniarz Frampol 17 października, 14:00
Błękitni Obsza 3-0 Korona Łaszczów 16 października, 15:00
Tur Turobin 2-0 Metalowiec Goraj 17 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Andoria Mircze 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Metalowiec Goraj 24 października, 15:00
Korona Łaszczów 6-1 Tur Turobin 24 października, 14:00
Włókniarz Frampol 0-1 Błękitni Obsza 24 października, 14:00
Olimpia Miączyn 4-1 Victoria Łukowa 24 października, 15:00
Sparta Łabunie 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 23 października, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-2 Granica Lubycza Królewska 23 października, 11:00
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Omega Stary Zamość 23 października, 13:00
Andoria Mircze 0-4 Tanew Majdan Stary 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Tanew Majdan Stary 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 31 października, 14:00
Omega Stary Zamość 4-0 Andoria Mircze 30 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Olimpiakos Tarnogród 31 października, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Pogoń 96 Łaszczówka 31 października, 11:00
Victoria Łukowa 5-0 Sparta Łabunie 31 października, 13:00
Błękitni Obsza 5-1 Olimpia Miączyn 30 października, 14:00
Tur Turobin 0-1 Włókniarz Frampol 31 października, 13:00
Metalowiec Goraj 2-1 Korona Łaszczów 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Korona Łaszczów 7 listopada, 14:00
Włókniarz Frampol 1-0 Metalowiec Goraj 7 listopada, 13:00
Olimpia Miączyn 4-1 Tur Turobin 6 listopada, 11:00
Sparta Łabunie 1-3 Błękitni Obsza 6 listopada, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Victoria Łukowa 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 14:00) odwołany
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 6 listopada, 13:00
Andoria Mircze 2-1 Granica Lubycza Królewska 7 listopada, 14:00
Tanew Majdan Stary 1-3 Omega Stary Zamość 7 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Omega Stary Zamość 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 11 listopada, 13:00
Granica Lubycza Królewska 0-2 Tanew Majdan Stary 11 listopada, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Andoria Mircze 11 listopada, 13:00
Victoria Łukowa 2-0 Olimpiakos Tarnogród 11 listopada, 13:00
Błękitni Obsza 4-2 Pogoń 96 Łaszczówka 11 listopada, 13:00
Tur Turobin 7-2 Sparta Łabunie 11 listopada, 13:00
Metalowiec Goraj 2-0 Olimpia Miączyn 11 listopada, 13:00
Korona Łaszczów 3-3 Włókniarz Frampol 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Łada 1945 Biłgoraj - Włókniarz Frampol
Korona Łaszczów - Olimpia Miączyn
Metalowiec Goraj - Sparta Łabunie
Tur Turobin - Pogoń 96 Łaszczówka
Błękitni Obsza - Olimpiakos Tarnogród
Victoria Łukowa - Andoria Mircze
Roztocze Szczebrzeszyn - Tanew Majdan Stary
Granica Lubycza Królewska - Omega Stary Zamość

Kolejka 17 - 26-27 marca

Victoria Łukowa - Tanew Majdan Stary
Granica Lubycza Królewska - Łada 1945 Biłgoraj
Omega Stary Zamość - Roztocze Szczebrzeszyn
Andoria Mircze - Błękitni Obsza
Olimpiakos Tarnogród - Tur Turobin
Pogoń 96 Łaszczówka - Metalowiec Goraj
Sparta Łabunie - Korona Łaszczów
Olimpia Miączyn - Włókniarz Frampol

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj - Olimpia Miączyn
Włókniarz Frampol - Sparta Łabunie
Korona Łaszczów - Pogoń 96 Łaszczówka
Metalowiec Goraj - Olimpiakos Tarnogród
Tur Turobin - Andoria Mircze
Błękitni Obsza - Tanew Majdan Stary
Victoria Łukowa - Omega Stary Zamość
Roztocze Szczebrzeszyn - Granica Lubycza Królewska

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Victoria Łukowa - Granica Lubycza Królewska
Roztocze Szczebrzeszyn - Łada 1945 Biłgoraj
Omega Stary Zamość - Błękitni Obsza
Tanew Majdan Stary - Tur Turobin
Andoria Mircze - Metalowiec Goraj
Olimpiakos Tarnogród - Korona Łaszczów
Pogoń 96 Łaszczówka - Włókniarz Frampol
Sparta Łabunie - Olimpia Miączyn

Kolejka 20 - 13 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj - Sparta Łabunie
Olimpia Miączyn - Pogoń 96 Łaszczówka
Włókniarz Frampol - Olimpiakos Tarnogród
Korona Łaszczów - Andoria Mircze
Metalowiec Goraj - Tanew Majdan Stary
Tur Turobin - Omega Stary Zamość
Błękitni Obsza - Granica Lubycza Królewska
Victoria Łukowa - Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Victoria Łukowa - Łada 1945 Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn - Błękitni Obsza
Granica Lubycza Królewska - Tur Turobin
Omega Stary Zamość - Metalowiec Goraj
Tanew Majdan Stary - Korona Łaszczów
Andoria Mircze - Włókniarz Frampol
Olimpiakos Tarnogród - Olimpia Miączyn
Pogoń 96 Łaszczówka - Sparta Łabunie

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Łada 1945 Biłgoraj - Pogoń 96 Łaszczówka
Sparta Łabunie - Olimpiakos Tarnogród
Olimpia Miączyn - Andoria Mircze
Włókniarz Frampol - Tanew Majdan Stary
Korona Łaszczów - Omega Stary Zamość
Metalowiec Goraj - Granica Lubycza Królewska
Tur Turobin - Roztocze Szczebrzeszyn
Błękitni Obsza - Victoria Łukowa

Kolejka 23 - 7-8 maja

Błękitni Obsza - Łada 1945 Biłgoraj
Victoria Łukowa - Tur Turobin
Roztocze Szczebrzeszyn - Metalowiec Goraj
Granica Lubycza Królewska - Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość - Włókniarz Frampol
Tanew Majdan Stary - Olimpia Miączyn
Andoria Mircze - Sparta Łabunie
Olimpiakos Tarnogród - Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 24 - 14-15 maja

Łada 1945 Biłgoraj - Olimpiakos Tarnogród
Pogoń 96 Łaszczówka - Andoria Mircze
Sparta Łabunie - Tanew Majdan Stary
Olimpia Miączyn - Omega Stary Zamość
Włókniarz Frampol - Granica Lubycza Królewska
Korona Łaszczów - Roztocze Szczebrzeszyn
Metalowiec Goraj - Victoria Łukowa
Tur Turobin - Błękitni Obsza

Kolejka 25 - 21-22 maja

Tur Turobin - Łada 1945 Biłgoraj
Błękitni Obsza - Metalowiec Goraj
Victoria Łukowa - Korona Łaszczów
Roztocze Szczebrzeszyn - Włókniarz Frampol
Granica Lubycza Królewska - Olimpia Miączyn
Omega Stary Zamość - Sparta Łabunie
Tanew Majdan Stary - Pogoń 96 Łaszczówka
Andoria Mircze - Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 26 - 28-29 maja

Andoria Mircze - Łada 1945 Biłgoraj
Olimpiakos Tarnogród - Tanew Majdan Stary
Pogoń 96 Łaszczówka - Omega Stary Zamość
Sparta Łabunie - Granica Lubycza Królewska
Olimpia Miączyn - Roztocze Szczebrzeszyn
Włókniarz Frampol - Victoria Łukowa
Korona Łaszczów - Błękitni Obsza
Metalowiec Goraj - Tur Turobin

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Metalowiec Goraj - Łada 1945 Biłgoraj
Tur Turobin - Korona Łaszczów
Błękitni Obsza - Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa - Olimpia Miączyn
Roztocze Szczebrzeszyn - Sparta Łabunie
Granica Lubycza Królewska - Pogoń 96 Łaszczówka
Omega Stary Zamość - Olimpiakos Tarnogród
Tanew Majdan Stary - Andoria Mircze

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj - Tanew Majdan Stary
Andoria Mircze - Omega Stary Zamość
Olimpiakos Tarnogród - Granica Lubycza Królewska
Pogoń 96 Łaszczówka - Roztocze Szczebrzeszyn
Sparta Łabunie - Victoria Łukowa
Olimpia Miączyn - Błękitni Obsza
Włókniarz Frampol - Tur Turobin
Korona Łaszczów - Metalowiec Goraj

Kolejka 29 - 18-19 czerwca

Korona Łaszczów - Łada 1945 Biłgoraj
Metalowiec Goraj - Włókniarz Frampol
Tur Turobin - Olimpia Miączyn
Błękitni Obsza - Sparta Łabunie
Victoria Łukowa - Pogoń 96 Łaszczówka
Roztocze Szczebrzeszyn - Olimpiakos Tarnogród
Granica Lubycza Królewska - Andoria Mircze
Omega Stary Zamość - Tanew Majdan Stary

Kolejka 30 - 25-26 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj - Omega Stary Zamość
Tanew Majdan Stary - Granica Lubycza Królewska
Andoria Mircze - Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpiakos Tarnogród - Victoria Łukowa
Pogoń 96 Łaszczówka - Błękitni Obsza
Sparta Łabunie - Tur Turobin
Olimpia Miączyn - Metalowiec Goraj
Włókniarz Frampol - Korona Łaszczów

hummel IV liga 2021/2022 (lubelska I)
hummel IV liga 2021/2022 (lubelska II)

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Biała Podlaska)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Chełm)
Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Lublin)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas