[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2021/2022, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Wiązownica 13 28 8 4 1 33-11 4 2 1 19-8 4 2 0 14-3
2.  Karpaty Krosno 13 26 7 5 1 20-4 4 1 1 13-2 3 4 0 7-2
3.  JKS Jarosław 13 24 6 6 1 21-12 3 2 1 7-4 3 4 0 14-8
4.  Głogovia Głogów Małopolski 13 23 7 2 4 22-16 4 2 0 15-7 3 0 4 7-9 2 4 1 1 0 2-0
5.  Izolator Boguchwała 13 23 6 5 2 21-10 2 4 1 8-6 4 1 1 13-4 1 1 0 1 0 0-0
6.  Sokół Kamień 13 23 7 2 4 21-17 5 2 0 12-6 2 0 4 9-11 1 0 0 0 1 0-2
7.  Stal II Mielec 13 22 7 1 5 20-13 2 1 3 5-5 5 0 2 15-8
8.  Polonia Przemyśl 13 20 6 2 5 17-24 4 1 2 13-13 2 1 3 4-11
9.  Stal Łańcut 13 19 6 1 6 20-18 2 1 3 9-11 4 0 3 11-7
10.  Wisłok Wiśniowa 13 18 5 3 5 15-20 3 1 2 8-5 2 2 3 7-15 2 6 2 0 0 5-2
11.  Sokół Kolbuszowa Dolna 13 18 6 0 7 22-17 4 0 3 17-8 2 0 4 5-9 2 3 1 0 1 7-5
12.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 18 5 3 5 25-21 3 1 3 14-12 2 2 2 11-9 2 0 0 0 2 2-7
13.  Igloopol Dębica 13 17 5 2 6 12-13 3 2 2 7-5 2 0 4 5-8
14.  Ekoball Sanok 13 16 4 4 5 10-13 2 3 2 6-5 2 1 3 4-8
15.  Piast Tuczempy 13 15 4 3 6 17-21 1 2 3 6-8 3 1 3 11-13 1 3 1 0 0 2-0
16.  Błękitni Ropczyce 13 15 4 3 6 17-17 3 0 3 7-7 1 3 3 10-10 2 3 1 0 1 1-2
17.  Legion Pilzno 13 15 4 3 6 18-19 3 1 3 9-8 1 2 3 9-11 1 0 0 0 1 0-1
18.  Orzeł Przeworsk 13 12 3 3 7 11-21 1 2 3 6-10 2 1 4 5-11
19.  MKS Kańczuga 13 9 2 3 8 14-37 0 0 6 2-24 2 3 2 12-13
20.  Czarni Trześń 13 1 0 1 12 10-42 0 0 7 6-23 0 1 5 4-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 KS Wiązownica    1-1 1-3 5-1 5-0 1-0 2-2 4-1 
 2 Karpaty Krosno1-1     3-0 0-1 3-0 4-0 2-0 
 3 JKS Jarosław0-0     2-1 1-2 2-0 2-1 0-0 
 4 Głogovia Głogów Małopolski2-2     0-0 2-0 3-2 5-1 3-2 
 5 Izolator Boguchwała0-0     1-3 2-1 1-1 0-0 1-1 3-0 
 6 Sokół Kamień1-1     2-0 0-0 1-0 2-1 3-2 3-2 
 7 Stal II Mielec1-1 0-2     0-1 2-0 0-1 2-0 
 8 Polonia Przemyśl0-3 0-3 4-2     2-2 1-0 4-2 2-1 
 9 Stal Łańcut1-3 0-1 0-0     2-1 4-1 2-5 
 10 Wisłok Wiśniowa1-1 2-0 1-2 2-1     2-0 0-1 
 11 Sokół Kolbuszowa Dolna1-2 3-0* 2-0 2-3     5-2 4-0 0-1 
 12 Bieszczady Ustrzyki Dolne0-4     1-0 1-2 2-4 1-1 2-0 7-1 
 13 Igloopol Dębica1-0 1-2 0-0 0-2     2-1 3-0 0-0 
 14 Ekoball Sanok0-2 0-2 1-0     0-0 1-1 0-0 4-0 
 15 Piast Tuczempy0-1 1-1 0-1 1-2 2-1     2-2 
 16 Błękitni Ropczyce1-2 0-2 2-0 3-1 0-2     1-0 
 17 Legion Pilzno0-1 3-0 1-1 1-0 0-2     2-1 2-3 
 18 Orzeł Przeworsk0-1 1-1 2-0 0-4 2-3     1-1 
 19 MKS Kańczuga2-3 0-3 0-5 0-5 0-5 0-3     
 20 Czarni Trześń0-7 1-2 0-4 1-2 1-2 3-5 0-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Polonia Przemyśl 4-2 Orzeł Przeworsk 14 sierpnia, 11:00
Czarni Trześń 1-2 Stal II Mielec 14 sierpnia, 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-3 Wisłok Wiśniowa 13 sierpnia, 18:00
Ekoball Sanok 0-0 Błękitni Ropczyce 13 sierpnia, 18:00
Legion Pilzno 2-3 MKS Kańczuga 14 sierpnia, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-4 Piast Tuczempy 15 sierpnia, 16:00
Igloopol Dębica 1-0 Głogovia Głogów Małopolski 14 sierpnia, 16:00
Sokół Kamień 1-1 Karpaty Krosno 15 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 1-1 JKS Jarosław 14 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 2-1 Stal Łańcut 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Orzeł Przeworsk 0-4 Stal Łańcut 18 sierpnia, 17:30
JKS Jarosław 2-1 Izolator Boguchwała 18 sierpnia, 17:30
Karpaty Krosno 1-1 KS Wiązownica 18 sierpnia, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-0 Sokół Kamień 18 sierpnia, 17:30
Piast Tuczempy 2-1 Igloopol Dębica 18 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 0-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 18 sierpnia, 18:00
Błękitni Ropczyce 1-0 Legion Pilzno 18 sierpnia, 18:00
Wisłok Wiśniowa 0-1 Ekoball Sanok 18 sierpnia, 17:00
Stal II Mielec 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 sierpnia, 17:30
Polonia Przemyśl 2-1 Czarni Trześń 18 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Czarni Trześń 0-1 Orzeł Przeworsk 21 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Polonia Przemyśl 21 sierpnia, 11:30
Ekoball Sanok 0-2 Stal II Mielec 21 sierpnia, 17:00
Legion Pilzno 1-1 Wisłok Wiśniowa 21 sierpnia, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Błękitni Ropczyce 22 sierpnia, 16:00
Igloopol Dębica 0-0 MKS Kańczuga 21 sierpnia, 16:00
Sokół Kamień 2-1 Piast Tuczempy 22 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 1-3 Głogovia Głogów Małopolski 22 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 0-0 Karpaty Krosno 21 sierpnia, 16:00
Stal Łańcut 1-3 JKS Jarosław 21 sierpnia, 19:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Orzeł Przeworsk 1-1 JKS Jarosław 28 sierpnia, 17:00
Karpaty Krosno 3-0 Stal Łańcut 28 sierpnia, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-0 Izolator Boguchwała 29 sierpnia, 16:00
Piast Tuczempy 0-1 KS Wiązownica 28 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 0-5 Sokół Kamień 29 sierpnia, 11:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Igloopol Dębica 28 sierpnia, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 sierpnia, 11:00
Stal II Mielec 2-0 Legion Pilzno 28 sierpnia, 11:00
Polonia Przemyśl 1-0 Ekoball Sanok 28 sierpnia, 11:00
Czarni Trześń 1-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1 września

Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Orzeł Przeworsk 1 września, 17:00
Ekoball Sanok 4-0 Czarni Trześń 13 października, 18:30
Legion Pilzno 3-0 Polonia Przemyśl 1 września, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-4 Stal II Mielec 1 września, 17:00
Igloopol Dębica 0-0 Wisłok Wiśniowa 1 września, 16:30
Sokół Kamień 3-2 Błękitni Ropczyce 1 września, 17:00
KS Wiązownica 4-1 MKS Kańczuga 1 września, 17:00
Izolator Boguchwała 0-0 Piast Tuczempy 1 września, 17:00
Stal Łańcut 0-1 Głogovia Głogów Małopolski 29 września, 18:00
w pierwotnym terminie (1 września, 18:00) odwołany
JKS Jarosław 0-0 Karpaty Krosno 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 4-5 września

Orzeł Przeworsk 0-1 Karpaty Krosno 4 września, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-2 JKS Jarosław 4 września, 16:30
Piast Tuczempy 0-1 Stal Łańcut 4 września, 16:00
MKS Kańczuga 0-5 Izolator Boguchwała 4 września, 14:00
Błękitni Ropczyce 1-2 KS Wiązownica 4 września, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Sokół Kamień 5 września, 16:00
Stal II Mielec 0-1 Igloopol Dębica 4 września, 11:00
Polonia Przemyśl 2-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 września, 11:00
Czarni Trześń 3-5 Legion Pilzno 4 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-0 Ekoball Sanok 4 września, 11:30

Kolejka 7 - 11-12 września

Ekoball Sanok 0-0 Orzeł Przeworsk 12 września, 17:00
Legion Pilzno 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 września, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7-1 Czarni Trześń 12 września, 15:00
Igloopol Dębica 1-2 Polonia Przemyśl 11 września, 16:00
Sokół Kamień 2-0 Stal II Mielec 12 września, 16:00
KS Wiązownica 5-0 Wisłok Wiśniowa 12 września, 16:30
Izolator Boguchwała 1-1 Błękitni Ropczyce 11 września, 16:00
Stal Łańcut 2-5 MKS Kańczuga 12 września, 18:00
JKS Jarosław 2-0 Piast Tuczempy 11 września, 16:00
Karpaty Krosno 3-0 Głogovia Głogów Małopolski 12 września, 17:00

Kolejka 8 - 15 września

Orzeł Przeworsk 2-0 Głogovia Głogów Małopolski 22 września, 16:00
Piast Tuczempy 1-1 Karpaty Krosno 15 września, 16:00
MKS Kańczuga 2-3 JKS Jarosław 15 września, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Stal Łańcut 15 września, 16:00
Wisłok Wiśniowa 1-2 Izolator Boguchwała 15 września, 16:00
Stal II Mielec 1-1 KS Wiązownica 15 września, 16:00
Polonia Przemyśl 4-2 Sokół Kamień 15 września, 17:00
Czarni Trześń 1-2 Igloopol Dębica 15 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 5-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 września, 17:00
Ekoball Sanok 1-1 Legion Pilzno 15 września, 17:00

Kolejka 9 - 18-19 września

Legion Pilzno 2-1 Orzeł Przeworsk 18 września, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-2 Ekoball Sanok 19 września, 15:00
Igloopol Dębica 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 września, 11:00
Sokół Kamień 3-2 Czarni Trześń 19 września, 13:00
KS Wiązownica 5-1 Polonia Przemyśl 18 września, 15:30
Izolator Boguchwała 1-3 Stal II Mielec 18 września, 16:00
Stal Łańcut 2-1 Wisłok Wiśniowa 18 września, 18:00
JKS Jarosław 2-1 Błękitni Ropczyce 18 września, 14:00
Karpaty Krosno 2-0 MKS Kańczuga 18 września, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 5-1 Piast Tuczempy 6 października, 16:00
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) odwołany z powodu zalania boiska

Kolejka 10 - 25-26 września

Orzeł Przeworsk 2-3 Piast Tuczempy 26 września, 16:00
MKS Kańczuga 0-3 Głogovia Głogów Małopolski 26 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 0-2 Karpaty Krosno 25 września, 16:00
Wisłok Wiśniowa 1-1 JKS Jarosław 29 września, 15:30
Stal II Mielec 0-1 Stal Łańcut 26 września, 11:00
Polonia Przemyśl 0-3 Izolator Boguchwała 25 września, 11:00
Czarni Trześń 0-7 KS Wiązownica 25 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Sokół Kamień 25 września, 16:30
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ekoball Sanok 1-0 Igloopol Dębica 25 września, 11:00
Legion Pilzno 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 24 września, 16:30

Kolejka 11 - 2-3 października

Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Orzeł Przeworsk 2 października, 11:00
Igloopol Dębica 2-1 Legion Pilzno 2 października, 15:00
Sokół Kamień 1-0 Ekoball Sanok 3 października, 16:30
KS Wiązownica 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 października, 14:00
Izolator Boguchwała 3-0 Czarni Trześń 2 października, 15:30
Stal Łańcut 0-0 Polonia Przemyśl 3 października, 14:00
JKS Jarosław 1-2 Stal II Mielec 2 października, 15:00
Karpaty Krosno 4-0 Wisłok Wiśniowa 2 października, 10:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-2 Błękitni Ropczyce 2 października, 11:00
Piast Tuczempy 2-2 MKS Kańczuga 2 października, 15:30

Kolejka 12 - 9-10 października

Orzeł Przeworsk 1-1 MKS Kańczuga 9 października, 14:30
Błękitni Ropczyce 0-2 Piast Tuczempy 9 października, 15:00
Wisłok Wiśniowa 2-0 Głogovia Głogów Małopolski 10 października, 15:00
Stal II Mielec 0-2 Karpaty Krosno 10 października, 16:00
Polonia Przemyśl 0-3 JKS Jarosław 9 października, 11:00
Czarni Trześń 0-4 Stal Łańcut 9 października, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Izolator Boguchwała 9 października, 15:30
Ekoball Sanok 0-2 KS Wiązownica 9 października, 15:00
Legion Pilzno 0-1 Sokół Kamień 9 października, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Igloopol Dębica 9 października, 14:00

Kolejka 13 - 16-17 października

Igloopol Dębica 3-0 Orzeł Przeworsk 16 października, 15:00
Sokół Kamień 0-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 17 października, 15:00
KS Wiązownica 2-2 Legion Pilzno 16 października, 14:30
Izolator Boguchwała 1-1 Ekoball Sanok 16 października, 15:00
Stal Łańcut 4-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 października, 17:00
JKS Jarosław 0-0 Czarni Trześń 16 października, 15:00
Karpaty Krosno 0-1 Polonia Przemyśl 17 października, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-2 Stal II Mielec 16 października, 11:00
Piast Tuczempy 1-2 Wisłok Wiśniowa 16 października, 15:00
MKS Kańczuga 0-3 Błękitni Ropczyce 17 października, 15:00

Kolejka 14 - 23-24 października

Orzeł Przeworsk - Błękitni Ropczyce 23 października, 14:30
Wisłok Wiśniowa - MKS Kańczuga 24 października, 14:30
Stal II Mielec - Piast Tuczempy 23 października, 15:00
Polonia Przemyśl - Głogovia Głogów Małopolski 23 października, 11:00
Czarni Trześń - Karpaty Krosno 23 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - JKS Jarosław 23 października, 15:00
Ekoball Sanok - Stal Łańcut 22 października, 18:30
Legion Pilzno - Izolator Boguchwała 23 października, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne - KS Wiązownica 24 października, 14:00
Igloopol Dębica - Sokół Kamień 23 października, 15:00

Kolejka 15 - 30-31 października

Sokół Kamień - Orzeł Przeworsk
KS Wiązownica - Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Stal Łańcut - Legion Pilzno
JKS Jarosław - Ekoball Sanok
Karpaty Krosno - Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski - Czarni Trześń
Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl
MKS Kańczuga - Stal II Mielec
Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Orzeł Przeworsk - Wisłok Wiśniowa
Stal II Mielec - Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl - MKS Kańczuga
Czarni Trześń - Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna - Głogovia Głogów Małopolski
Ekoball Sanok - Karpaty Krosno
Legion Pilzno - JKS Jarosław
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Stal Łańcut
Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała
Sokół Kamień - KS Wiązownica

Kolejka 17 - 11 listopada

KS Wiązownica - Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała - Sokół Kamień
Stal Łańcut - Igloopol Dębica
JKS Jarosław - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Karpaty Krosno - Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski - Ekoball Sanok
Piast Tuczempy - Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Kańczuga - Czarni Trześń
Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa - Stal II Mielec

Kolejka 18 - 13-14 listopada

Orzeł Przeworsk - Stal II Mielec
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
Czarni Trześń - Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna - MKS Kańczuga
Ekoball Sanok - Piast Tuczempy
Legion Pilzno - Głogovia Głogów Małopolski
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Karpaty Krosno
Igloopol Dębica - JKS Jarosław
Sokół Kamień - Stal Łańcut
KS Wiązownica - Izolator Boguchwała

Kolejka 19 - 20-21 listopada

Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
Stal Łańcut - KS Wiązownica
JKS Jarosław - Sokół Kamień
Karpaty Krosno - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piast Tuczempy - Legion Pilzno
MKS Kańczuga - Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce - Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa - Czarni Trześń
Stal II Mielec - Polonia Przemyśl

Kolejka 20

Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl
Stal II Mielec - Czarni Trześń
Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce - Ekoball Sanok
MKS Kańczuga - Legion Pilzno
Piast Tuczempy - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Głogovia Głogów Małopolski - Igloopol Dębica
Karpaty Krosno - Sokół Kamień
JKS Jarosław - KS Wiązownica
Stal Łańcut - Izolator Boguchwała

Kolejka 21

Stal Łańcut - Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała - JKS Jarosław
KS Wiązownica - Karpaty Krosno
Sokół Kamień - Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy
Bieszczady Ustrzyki Dolne - MKS Kańczuga
Legion Pilzno - Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok - Wisłok Wiśniowa
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Mielec
Czarni Trześń - Polonia Przemyśl

Kolejka 22

Orzeł Przeworsk - Czarni Trześń
Polonia Przemyśl - Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec - Ekoball Sanok
Wisłok Wiśniowa - Legion Pilzno
Błękitni Ropczyce - Bieszczady Ustrzyki Dolne
MKS Kańczuga - Igloopol Dębica
Piast Tuczempy - Sokół Kamień
Głogovia Głogów Małopolski - KS Wiązownica
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała
JKS Jarosław - Stal Łańcut

Kolejka 23

JKS Jarosław - Orzeł Przeworsk
Stal Łańcut - Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica - Piast Tuczempy
Sokół Kamień - MKS Kańczuga
Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Wisłok Wiśniowa
Legion Pilzno - Stal II Mielec
Ekoball Sanok - Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarni Trześń

Kolejka 24

Orzeł Przeworsk - Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Trześń - Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl - Legion Pilzno
Stal II Mielec - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce - Sokół Kamień
MKS Kańczuga - KS Wiązownica
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski - Stal Łańcut
Karpaty Krosno - JKS Jarosław

Kolejka 25

Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław - Głogovia Głogów Małopolski
Stal Łańcut - Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała - MKS Kańczuga
KS Wiązownica - Błękitni Ropczyce
Sokół Kamień - Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica - Stal II Mielec
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Polonia Przemyśl
Legion Pilzno - Czarni Trześń
Ekoball Sanok - Sokół Kolbuszowa Dolna

Kolejka 26

Orzeł Przeworsk - Ekoball Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna - Legion Pilzno
Czarni Trześń - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica
Stal II Mielec - Sokół Kamień
Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała
MKS Kańczuga - Stal Łańcut
Piast Tuczempy - JKS Jarosław
Głogovia Głogów Małopolski - Karpaty Krosno

Kolejka 27

Głogovia Głogów Małopolski - Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno - Piast Tuczempy
JKS Jarosław - MKS Kańczuga
Stal Łańcut - Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała - Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica - Stal II Mielec
Sokół Kamień - Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica - Czarni Trześń
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno - Ekoball Sanok

Kolejka 28

Orzeł Przeworsk - Legion Pilzno
Ekoball Sanok - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sokół Kolbuszowa Dolna - Igloopol Dębica
Czarni Trześń - Sokół Kamień
Polonia Przemyśl - KS Wiązownica
Stal II Mielec - Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa - Stal Łańcut
Błękitni Ropczyce - JKS Jarosław
MKS Kańczuga - Karpaty Krosno
Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 29

Piast Tuczempy - Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski - MKS Kańczuga
Karpaty Krosno - Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław - Wisłok Wiśniowa
Stal Łańcut - Stal II Mielec
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
KS Wiązownica - Czarni Trześń
Sokół Kamień - Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica - Ekoball Sanok
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Legion Pilzno

Kolejka 30

Orzeł Przeworsk - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Legion Pilzno - Igloopol Dębica
Ekoball Sanok - Sokół Kamień
Sokół Kolbuszowa Dolna - KS Wiązownica
Czarni Trześń - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Stal Łańcut
Stal II Mielec - JKS Jarosław
Wisłok Wiśniowa - Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Małopolski
MKS Kańczuga - Piast Tuczempy

Kolejka 31

MKS Kańczuga - Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy - Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno - Stal II Mielec
JKS Jarosław - Polonia Przemyśl
Stal Łańcut - Czarni Trześń
Izolator Boguchwała - Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Wiązownica - Ekoball Sanok
Sokół Kamień - Legion Pilzno
Igloopol Dębica - Bieszczady Ustrzyki Dolne

Kolejka 32

Orzeł Przeworsk - Igloopol Dębica
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Sokół Kamień
Legion Pilzno - KS Wiązownica
Ekoball Sanok - Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal Łańcut
Czarni Trześń - JKS Jarosław
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno
Stal II Mielec - Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy
Błękitni Ropczyce - MKS Kańczuga

Kolejka 33

Błękitni Ropczyce - Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga - Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy - Stal II Mielec
Głogovia Głogów Małopolski - Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno - Czarni Trześń
JKS Jarosław - Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Łańcut - Ekoball Sanok
Izolator Boguchwała - Legion Pilzno
KS Wiązownica - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sokół Kamień - Igloopol Dębica

Kolejka 34

Orzeł Przeworsk - Sokół Kamień
Igloopol Dębica - KS Wiązownica
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Izolator Boguchwała
Legion Pilzno - Stal Łańcut
Ekoball Sanok - JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna - Karpaty Krosno
Czarni Trześń - Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy
Stal II Mielec - MKS Kańczuga
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce

Kolejka 35

Wisłok Wiśniowa - Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce - Stal II Mielec
MKS Kańczuga - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - Czarni Trześń
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Kolbuszowa Dolna
Karpaty Krosno - Ekoball Sanok
JKS Jarosław - Legion Pilzno
Stal Łańcut - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica
KS Wiązownica - Sokół Kamień

Kolejka 36

Orzeł Przeworsk - KS Wiązownica
Sokół Kamień - Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica - Stal Łańcut
Bieszczady Ustrzyki Dolne - JKS Jarosław
Legion Pilzno - Karpaty Krosno
Ekoball Sanok - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna - Piast Tuczempy
Czarni Trześń - MKS Kańczuga
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce
Stal II Mielec - Wisłok Wiśniowa

Kolejka 37

Stal II Mielec - Orzeł Przeworsk
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce - Czarni Trześń
MKS Kańczuga - Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy - Ekoball Sanok
Głogovia Głogów Małopolski - Legion Pilzno
Karpaty Krosno - Bieszczady Ustrzyki Dolne
JKS Jarosław - Igloopol Dębica
Stal Łańcut - Sokół Kamień
Izolator Boguchwała - KS Wiązownica

Kolejka 38

Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała
KS Wiązownica - Stal Łańcut
Sokół Kamień - JKS Jarosław
Igloopol Dębica - Karpaty Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Głogovia Głogów Małopolski
Legion Pilzno - Piast Tuczempy
Ekoball Sanok - MKS Kańczuga
Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce
Czarni Trześń - Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl - Stal II Mielec

III liga 2021/2022 (IV)

hummel IV liga 2021/2022 (lubelska I)
hummel IV liga 2021/2022 (lubelska II)
Keeza IV liga 2021/2022 (małopolska (wschód))
Keeza IV liga 2021/2022 (małopolska (zachód))
IV liga 2021/2022 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2021/2022 (Dębica)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Krosno)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Stalowa Wola)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas