[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Stalowa Wola
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Nisko 14 34 11 1 2 47-11 7 0 0 28-2 4 1 2 19-9 1 3 1 0 0 4-1
2.  Stal Gorzyce 14 34 11 1 2 37-15 6 1 0 21-6 5 0 2 16-9 1 0 0 0 1 1-4
3.  Stal Nowa Dęba 14 31 10 1 3 33-22 7 0 0 22-9 3 1 3 11-13
4.  Unia Nowa Sarzyna 14 27 9 0 5 29-14 5 0 2 11-5 4 0 3 18-9 1 3 1 0 0 1-0
5.  Transdźwig Stale 14 27 8 3 3 30-18 5 1 1 17-8 3 2 2 13-10 1 0 0 0 1 0-1
6.  Siarka II Tarnobrzeg 14 26 8 2 4 52-23 5 1 1 31-10 3 1 3 21-13
7.  Stal II Stalowa Wola 14 22 7 1 6 33-25 5 0 2 21-9 2 1 4 12-16
8.  Azalia Wola Zarczycka 14 18 5 3 6 25-25 4 0 3 17-12 1 3 3 8-13
9.  LZS Ździary 14 16 4 4 6 25-32 3 2 2 17-13 1 2 4 8-19 1 3 1 0 0 1-0
10.  Pogoń Leżajsk 14 16 5 1 8 13-23 2 1 4 8-12 3 0 4 5-11 1 0 0 0 1 0-1
11.  Olimpia Pysznica 14 15 4 3 7 20-30 4 2 1 13-7 0 1 6 7-23 1 3 1 0 0 2-1
12.  San Kłyżów 14 15 4 3 7 19-31 4 2 1 13-11 0 1 6 6-20 1 0 0 0 1 1-2
13.  ŁKS Łowisko 14 8 1 5 8 15-30 1 3 3 7-14 0 2 5 8-16
14.  LZS Rzeczyca Długa 14 7 1 4 9 7-41 1 3 3 5-13 0 1 6 2-28
15.  LKS Brzyska Wola 14 2 0 2 12 10-55 0 1 6 8-25 0 1 6 2-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Sokół Nisko    4-1 2-0 3-0 3-0 2-1 8-0 6-0 
 2 Stal Gorzyce    1-1 4-1 2-1 2-1 4-0 1-0 7-2 
 3 Stal Nowa Dęba2-1     5-2 3-1 5-2 1-0 4-3 2-0 
 4 Unia Nowa Sarzyna0-2 1-0     1-0 3-2 4-0 0-1 2-0 
 5 Transdźwig Stale0-4 1-0     2-1 2-2 5-1 2-0 5-0 
 6 Siarka II Tarnobrzeg4-3 7-0 1-2     5-1 3-3 4-1 7-0 
 7 Stal II Stalowa Wola2-1 3-0 1-5     0-3* 4-0 2-0 9-0 
 8 Azalia Wola Zarczycka1-2 1-3 0-3 3-2     6-1 2-0 4-1 
 9 LZS Ździary0-2 1-5 3-2     2-2 2-2 3-0 6-0 
 10 Pogoń Leżajsk0-2 1-3 2-2 0-4 0-1     3-0 2-0 
 11 Olimpia Pysznica2-2 1-2 1-1     2-1 3-0 2-1 2-0 
 12 San Kłyżów1-5 1-0 2-2 2-1     2-1 1-1 4-1 
 13 ŁKS Łowisko1-4 1-4 0-0 2-2 0-0 0-3     3-1 
 14 LZS Rzeczyca Długa0-3 0-3 0-3 3-3 1-0 1-1     0-0 
 15 LKS Brzyska Wola1-3 1-4 1-6 2-5 2-5 1-1 0-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Pauza: LZS Rzeczyca Długa.
 
Pogoń Leżajsk 0-4 Siarka II Tarnobrzeg 14 sierpnia, 17:30
Sokół Nisko 3-0 Stal II Stalowa Wola 14 sierpnia, 17:00
Stal Gorzyce 4-1 Transdźwig Stale 14 sierpnia, 11:00
San Kłyżów 2-1 ŁKS Łowisko 15 sierpnia, 18:00
Azalia Wola Zarczycka 1-3 Stal Nowa Dęba 15 sierpnia, 14:00
LZS Ździary 6-0 LKS Brzyska Wola 14 sierpnia, 12:00
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Olimpia Pysznica 14 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
LKS Brzyska Wola 1-6 Unia Nowa Sarzyna 21 sierpnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-1 LZS Ździary 21 sierpnia, 17:00
ŁKS Łowisko 0-0 Azalia Wola Zarczycka 21 sierpnia, 17:00
Transdźwig Stale 2-0 San Kłyżów 22 sierpnia, 17:00
Stal II Stalowa Wola 2-1 Stal Gorzyce 22 sierpnia, 15:00
Siarka II Tarnobrzeg 4-3 Sokół Nisko 22 sierpnia, 11:00
LZS Rzeczyca Długa 1-0 Pogoń Leżajsk 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Pauza: Pogoń Leżajsk.
 
Sokół Nisko 8-0 LZS Rzeczyca Długa 28 sierpnia, 17:00
Stal Gorzyce 2-1 Siarka II Tarnobrzeg 28 sierpnia, 17:00
San Kłyżów 2-2 Stal II Stalowa Wola 29 sierpnia, 17:00
Azalia Wola Zarczycka 0-3 Transdźwig Stale 29 sierpnia, 14:00
LZS Ździary 2-2 ŁKS Łowisko 28 sierpnia, 16:00
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Stal Nowa Dęba 28 sierpnia, 17:00
Olimpia Pysznica 2-0 LKS Brzyska Wola 29 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Pauza: LKS Brzyska Wola.
 
Stal Nowa Dęba 5-2 Olimpia Pysznica 4 września, 16:00
ŁKS Łowisko 1-4 Unia Nowa Sarzyna 4 września, 16:00
Transdźwig Stale 2-2 LZS Ździary 4 września, 14:00
Stal II Stalowa Wola 0-3 Azalia Wola Zarczycka 5 września, 10:00
(wo)
na boisku 3-0
Siarka II Tarnobrzeg 4-1 San Kłyżów 5 września, 11:00
LZS Rzeczyca Długa 0-3 Stal Gorzyce 5 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 0-2 Sokół Nisko 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Pauza: Sokół Nisko.
 
Stal Gorzyce 4-0 Pogoń Leżajsk 11 września, 16:00
San Kłyżów 1-1 LZS Rzeczyca Długa 12 września, 16:30
Azalia Wola Zarczycka 3-2 Siarka II Tarnobrzeg 12 września, 13:00
LZS Ździary 3-2 Stal II Stalowa Wola 11 września, 16:30
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Transdźwig Stale 11 września, 16:00
Olimpia Pysznica 3-0 ŁKS Łowisko 12 września, 16:00
LKS Brzyska Wola 1-4 Stal Nowa Dęba 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Pauza: Stal Nowa Dęba.
 
ŁKS Łowisko 3-1 LKS Brzyska Wola 18 września, 16:00
Transdźwig Stale 5-1 Olimpia Pysznica 19 września, 16:00
Stal II Stalowa Wola 3-0 Unia Nowa Sarzyna 19 września, 15:00
Siarka II Tarnobrzeg 5-1 LZS Ździary 19 września, 11:00
LZS Rzeczyca Długa 3-3 Azalia Wola Zarczycka 18 września, 11:00
Pogoń Leżajsk 2-0 San Kłyżów 29 września, 16:30
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Nisko 4-1 Stal Gorzyce 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Pauza: Stal Gorzyce.
 
San Kłyżów 1-5 Sokół Nisko 26 września, 16:00
Azalia Wola Zarczycka 2-0 Pogoń Leżajsk 26 września, 13:00
LZS Ździary 3-0 LZS Rzeczyca Długa 25 września, 13:00
Unia Nowa Sarzyna 3-2 Siarka II Tarnobrzeg 26 września, 16:00
Olimpia Pysznica 1-2 Stal II Stalowa Wola 26 września, 16:00
LKS Brzyska Wola 2-5 Transdźwig Stale 25 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 4-3 ŁKS Łowisko 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Pauza: ŁKS Łowisko.
 
Transdźwig Stale 1-0 Stal Nowa Dęba 3 października, 15:00
Stal II Stalowa Wola 9-0 LKS Brzyska Wola 3 października, 15:00
Siarka II Tarnobrzeg 3-3 Olimpia Pysznica 2 października, 14:00
LZS Rzeczyca Długa 0-3 Unia Nowa Sarzyna 3 października, 15:00
Pogoń Leżajsk 0-1 LZS Ździary 2 października, 15:00
Sokół Nisko 3-0 Azalia Wola Zarczycka 2 października, 15:00
Stal Gorzyce 7-2 San Kłyżów 3 października, 14:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Pauza: San Kłyżów.
 
Azalia Wola Zarczycka 1-2 Stal Gorzyce 10 października, 13:00
LZS Ździary 0-2 Sokół Nisko 9 października, 14:00
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Pogoń Leżajsk 9 października, 15:00
Olimpia Pysznica 2-1 LZS Rzeczyca Długa 9 października, 15:00
LKS Brzyska Wola 2-5 Siarka II Tarnobrzeg 10 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 5-2 Stal II Stalowa Wola 9 października, 15:00
ŁKS Łowisko 0-0 Transdźwig Stale 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Pauza: Transdźwig Stale.
 
Stal II Stalowa Wola 2-0 ŁKS Łowisko 17 października, 15:00
Siarka II Tarnobrzeg 7-0 Stal Nowa Dęba 17 października, 11:00
LZS Rzeczyca Długa 0-0 LKS Brzyska Wola 17 października, 15:00
Pogoń Leżajsk 3-0 Olimpia Pysznica 17 października, 15:00
Sokół Nisko 2-0 Unia Nowa Sarzyna 16 października, 15:00
Stal Gorzyce 2-1 LZS Ździary 16 października, 15:00
San Kłyżów 2-1 Azalia Wola Zarczycka 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Pauza: Azalia Wola Zarczycka.
 
LZS Ździary 2-2 San Kłyżów 23 października, 14:00
Unia Nowa Sarzyna 0-2 Stal Gorzyce 23 października, 15:00
Olimpia Pysznica 2-2 Sokół Nisko 24 października, 15:00
LKS Brzyska Wola 0-1 Pogoń Leżajsk 24 października, 15:30
Stal Nowa Dęba 2-0 LZS Rzeczyca Długa 23 października, 15:00
ŁKS Łowisko 2-2 Siarka II Tarnobrzeg 24 października, 15:00
Transdźwig Stale 2-1 Stal II Stalowa Wola 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Pauza: Stal II Stalowa Wola.
 
Siarka II Tarnobrzeg 1-2 Transdźwig Stale 30 października, 11:00
LZS Rzeczyca Długa 1-1 ŁKS Łowisko 31 października, 14:00
Pogoń Leżajsk 1-3 Stal Nowa Dęba 31 października, 14:00
Sokół Nisko 6-0 LKS Brzyska Wola 30 października, 14:30
Stal Gorzyce 1-0 Olimpia Pysznica 30 października, 14:00
San Kłyżów 1-0 Unia Nowa Sarzyna 31 października, 14:00
Azalia Wola Zarczycka 6-1 LZS Ździary 31 października, 12:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Pauza: LZS Ździary.
 
Unia Nowa Sarzyna 4-0 Azalia Wola Zarczycka 6 listopada, 13:00
Olimpia Pysznica 2-1 San Kłyżów 6 listopada, 14:00
LKS Brzyska Wola 1-3 Stal Gorzyce 7 listopada, 13:30
Stal Nowa Dęba 2-1 Sokół Nisko 6 listopada, 13:30
ŁKS Łowisko 0-3 Pogoń Leżajsk 6 listopada, 13:30
Transdźwig Stale 5-0 LZS Rzeczyca Długa 7 listopada, 13:30
Stal II Stalowa Wola 1-5 Siarka II Tarnobrzeg 7 listopada, 10:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: Siarka II Tarnobrzeg.
 
LZS Rzeczyca Długa 0-3 Stal II Stalowa Wola 11 listopada, 13:30
Pogoń Leżajsk 2-2 Transdźwig Stale 11 listopada, 13:30
Sokół Nisko 2-1 ŁKS Łowisko 11 listopada, 13:30
Stal Gorzyce 1-1 Stal Nowa Dęba 11 listopada, 13:30
San Kłyżów 4-1 LKS Brzyska Wola 11 listopada, 13:30
Azalia Wola Zarczycka 4-1 Olimpia Pysznica 11 listopada, 11:30
LZS Ździary 1-5 Unia Nowa Sarzyna 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Pauza: Unia Nowa Sarzyna.
 
Olimpia Pysznica 1-1 LZS Ździary 13 listopada, 13:30
LKS Brzyska Wola 1-1 Azalia Wola Zarczycka 14 listopada, 13:30
Stal Nowa Dęba 1-0 San Kłyżów 13 listopada, 13:30
ŁKS Łowisko 1-4 Stal Gorzyce 14 listopada, 13:30
Transdźwig Stale 0-4 Sokół Nisko 14 listopada, 13:30
Stal II Stalowa Wola 4-0 Pogoń Leżajsk 14 listopada, 13:00
Siarka II Tarnobrzeg 7-0 LZS Rzeczyca Długa 14 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Pauza: LZS Rzeczyca Długa.
 
Siarka II Tarnobrzeg - Pogoń Leżajsk
Stal II Stalowa Wola - Sokół Nisko
Transdźwig Stale - Stal Gorzyce
ŁKS Łowisko - San Kłyżów
Stal Nowa Dęba - Azalia Wola Zarczycka
LKS Brzyska Wola - LZS Ździary
Olimpia Pysznica - Unia Nowa Sarzyna

Kolejka 17 - 26-27 marca

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Unia Nowa Sarzyna - LKS Brzyska Wola
LZS Ździary - Stal Nowa Dęba
Azalia Wola Zarczycka - ŁKS Łowisko
San Kłyżów - Transdźwig Stale
Stal Gorzyce - Stal II Stalowa Wola
Sokół Nisko - Siarka II Tarnobrzeg
Pogoń Leżajsk - LZS Rzeczyca Długa

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pauza: Pogoń Leżajsk.
 
LZS Rzeczyca Długa - Sokół Nisko
Siarka II Tarnobrzeg - Stal Gorzyce
Stal II Stalowa Wola - San Kłyżów
Transdźwig Stale - Azalia Wola Zarczycka
ŁKS Łowisko - LZS Ździary
Stal Nowa Dęba - Unia Nowa Sarzyna
LKS Brzyska Wola - Olimpia Pysznica

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pauza: LKS Brzyska Wola.
 
Olimpia Pysznica - Stal Nowa Dęba
Unia Nowa Sarzyna - ŁKS Łowisko
LZS Ździary - Transdźwig Stale
Azalia Wola Zarczycka - Stal II Stalowa Wola
San Kłyżów - Siarka II Tarnobrzeg
Stal Gorzyce - LZS Rzeczyca Długa
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Pauza: Sokół Nisko.
 
Pogoń Leżajsk - Stal Gorzyce
LZS Rzeczyca Długa - San Kłyżów
Siarka II Tarnobrzeg - Azalia Wola Zarczycka
Stal II Stalowa Wola - LZS Ździary
Transdźwig Stale - Unia Nowa Sarzyna
ŁKS Łowisko - Olimpia Pysznica
Stal Nowa Dęba - LKS Brzyska Wola

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Pauza: Stal Nowa Dęba.
 
LKS Brzyska Wola - ŁKS Łowisko
Olimpia Pysznica - Transdźwig Stale
Unia Nowa Sarzyna - Stal II Stalowa Wola
LZS Ździary - Siarka II Tarnobrzeg
Azalia Wola Zarczycka - LZS Rzeczyca Długa
San Kłyżów - Pogoń Leżajsk
Stal Gorzyce - Sokół Nisko

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Stal Gorzyce.
 
Sokół Nisko - San Kłyżów
Pogoń Leżajsk - Azalia Wola Zarczycka
LZS Rzeczyca Długa - LZS Ździary
Siarka II Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna
Stal II Stalowa Wola - Olimpia Pysznica
Transdźwig Stale - LKS Brzyska Wola
ŁKS Łowisko - Stal Nowa Dęba

Kolejka 23 - 7-8 maja

Pauza: ŁKS Łowisko.
 
Stal Nowa Dęba - Transdźwig Stale
LKS Brzyska Wola - Stal II Stalowa Wola
Olimpia Pysznica - Siarka II Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna - LZS Rzeczyca Długa
LZS Ździary - Pogoń Leżajsk
Azalia Wola Zarczycka - Sokół Nisko
San Kłyżów - Stal Gorzyce

Kolejka 24 - 14-15 maja

Pauza: San Kłyżów.
 
Stal Gorzyce - Azalia Wola Zarczycka
Sokół Nisko - LZS Ździary
Pogoń Leżajsk - Unia Nowa Sarzyna
LZS Rzeczyca Długa - Olimpia Pysznica
Siarka II Tarnobrzeg - LKS Brzyska Wola
Stal II Stalowa Wola - Stal Nowa Dęba
Transdźwig Stale - ŁKS Łowisko

Kolejka 25 - 21-22 maja

Pauza: Transdźwig Stale.
 
ŁKS Łowisko - Stal II Stalowa Wola
Stal Nowa Dęba - Siarka II Tarnobrzeg
LKS Brzyska Wola - LZS Rzeczyca Długa
Olimpia Pysznica - Pogoń Leżajsk
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Nisko
LZS Ździary - Stal Gorzyce
Azalia Wola Zarczycka - San Kłyżów

Kolejka 26 - 28-29 maja

Pauza: Azalia Wola Zarczycka.
 
San Kłyżów - LZS Ździary
Stal Gorzyce - Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko - Olimpia Pysznica
Pogoń Leżajsk - LKS Brzyska Wola
LZS Rzeczyca Długa - Stal Nowa Dęba
Siarka II Tarnobrzeg - ŁKS Łowisko
Stal II Stalowa Wola - Transdźwig Stale

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Pauza: Stal II Stalowa Wola.
 
Transdźwig Stale - Siarka II Tarnobrzeg
ŁKS Łowisko - LZS Rzeczyca Długa
Stal Nowa Dęba - Pogoń Leżajsk
LKS Brzyska Wola - Sokół Nisko
Olimpia Pysznica - Stal Gorzyce
Unia Nowa Sarzyna - San Kłyżów
LZS Ździary - Azalia Wola Zarczycka

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Pauza: LZS Ździary.
 
Azalia Wola Zarczycka - Unia Nowa Sarzyna
San Kłyżów - Olimpia Pysznica
Stal Gorzyce - LKS Brzyska Wola
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk - ŁKS Łowisko
LZS Rzeczyca Długa - Transdźwig Stale
Siarka II Tarnobrzeg - Stal II Stalowa Wola

Kolejka 29 - 16 czerwca

Pauza: Siarka II Tarnobrzeg.
 
Stal II Stalowa Wola - LZS Rzeczyca Długa
Transdźwig Stale - Pogoń Leżajsk
ŁKS Łowisko - Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba - Stal Gorzyce
LKS Brzyska Wola - San Kłyżów
Olimpia Pysznica - Azalia Wola Zarczycka
Unia Nowa Sarzyna - LZS Ździary

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Pauza: Unia Nowa Sarzyna.
 
LZS Ździary - Olimpia Pysznica
Azalia Wola Zarczycka - LKS Brzyska Wola
San Kłyżów - Stal Nowa Dęba
Stal Gorzyce - ŁKS Łowisko
Sokół Nisko - Transdźwig Stale
Pogoń Leżajsk - Stal II Stalowa Wola
LZS Rzeczyca Długa - Siarka II Tarnobrzeg

IV liga 2021/2022 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2021/2022 (Dębica)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Krosno)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Rzeszów)

Klasa A 2021/2022 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2021/2022 (Stalowa Wola II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas