[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2021/2022, grupa: Stalowa Wola I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Junior Zakrzów 26 63 20 3 3 60-24 11 0 2 32-12 9 3 1 28-12
2.  Jeziorak Chwałowice 26 57 18 3 5 90-34 8 3 2 46-17 10 0 3 44-17
3.  Wisan Skopanie 26 56 18 2 6 70-38 10 0 3 40-20 8 2 3 30-18
4.  Słowianin Grębów 26 52 16 4 6 79-41 7 3 3 40-16 9 1 3 39-25
5.  Łęg Kopcie 26 44 13 5 8 44-39 8 2 3 23-15 5 3 5 21-24
6.  Bukowa Jastkowice 26 37 11 4 11 68-65 5 3 5 39-35 6 1 6 29-30
7.  San Wrzawy 26 33 9 6 11 57-69 4 4 5 31-35 5 2 6 26-34
8.  Strzelec Dąbrowica 26 32 8 8 10 49-49 4 4 5 22-23 4 4 5 27-26 2 3 1 0 1 4-3
9.  Unia Skowierzyn 26 32 10 2 14 50-57 5 0 8 25-31 5 2 6 25-26 2 3 1 0 1 3-4
10.  Czarni Lipa 26 29 8 5 13 46-60 5 3 5 30-26 3 2 8 16-34 2 6 2 0 0 8-3
11.  LZS Wola Rzeczycka 26 29 8 5 13 61-74 4 3 6 33-37 4 2 7 28-37 2 0 0 0 2 3-8
12.  LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 26 22 6 4 16 49-73 3 1 9 23-36 3 3 7 26-37
13.  Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 26 20 6 2 18 36-78 4 1 8 20-28 2 1 10 16-50
14.  OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 26 12 3 3 20 30-88 2 1 10 14-40 1 2 10 16-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Junior Zakrzów    2-1 2-1 0-1 2-1 4-2 4-0 2-1 2-1 1-0 1-3 5-0 5-0 2-1 
 2 Jeziorak Chwałowice0-2     0-0 3-0 3-0 1-2 8-3 1-1 2-2 4-1 3-1 2-1 9-3 10-1 
 3 Wisan Skopanie1-3 4-6     3-4 2-1 3-2 3-0* 2-1 4-3 2-0 6-0 5-0 2-0 3-0 
 4 Słowianin Grębów1-1 3-4 3-0     5-1 7-3 1-1 0-2 4-0 1-1 3-0 1-3 5-0 6-0 
 5 Łęg Kopcie0-1 1-0 0-2 1-1     3-1 2-1 2-1 3-1 0-0 1-0 2-1 3-4 5-2 
 6 Bukowa Jastkowice2-2 0-4 3-5 2-5 3-1     2-4 4-4 0-2 7-2 5-2 1-1 6-2 4-1 
 7 San Wrzawy3-1 1-2 3-1 4-6 2-2 1-3     3-3 0-4 3-0 4-4 2-5 3-2 2-2 
 8 Strzelec Dąbrowica2-3 2-1 2-2 2-1 0-1 0-0 1-2     0-2 1-3 3-2 5-5 0-0 4-1 
 9 Unia Skowierzyn2-3 2-3 1-5 1-4 0-1 2-0 4-2 1-4     0-2 3-5 3-2 5-0 1-0 
 10 Czarni Lipa0-0 0-3 2-3 2-4 1-1 2-5 0-2 4-1 5-2     5-2 1-1 5-1 3-1 
 11 LZS Wola Rzeczycka1-4 1-4 1-4 1-5 3-3 3-4 2-2 3-2 2-2 1-3     7-2 5-1 3-1 
 12 LZS Żabno (k. Stalowej Woli)0-2 1-5 1-5 1-3 2-3 4-3 3-5 1-1 0-1 7-2 0-3     1-0 2-3 
 13 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)0-3 0-4 0-1 0-2 0-2 0-2 4-1 2-3 4-0 4-2 2-5 1-0     3-3 
 14 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)0-3 0-7 0-1 5-3 1-4 0-2 0-3 1-3 0-5 3-0 1-1 2-5 1-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Unia Skowierzyn 1-5 Wisan Skopanie 15 sierpnia, 17:00
Łęg Kopcie 2-1 Strzelec Dąbrowica 15 sierpnia, 17:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-0 Czarni Lipa 15 sierpnia, 17:00
Junior Zakrzów 1-3 LZS Wola Rzeczycka 15 sierpnia, 17:00
Bukowa Jastkowice 2-4 San Wrzawy 15 sierpnia, 17:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 1-5 Jeziorak Chwałowice 15 sierpnia, 17:00
Słowianin Grębów 5-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Wisan Skopanie 3-4 Słowianin Grębów 21 sierpnia, 17:00
Jeziorak Chwałowice 9-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 22 sierpnia, 17:00
San Wrzawy 2-5 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 22 sierpnia, 17:00
LZS Wola Rzeczycka 3-4 Bukowa Jastkowice 22 sierpnia, 17:00
Czarni Lipa 0-0 Junior Zakrzów 22 sierpnia, 13:00
Strzelec Dąbrowica 4-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 22 sierpnia, 14:00
Unia Skowierzyn 0-1 Łęg Kopcie 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Łęg Kopcie 0-2 Wisan Skopanie 29 sierpnia, 17:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-5 Unia Skowierzyn 28 sierpnia, 16:00
Junior Zakrzów 2-1 Strzelec Dąbrowica 29 sierpnia, 17:00
Bukowa Jastkowice 7-2 Czarni Lipa 29 sierpnia, 11:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 0-3 LZS Wola Rzeczycka 29 sierpnia, 17:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-1 San Wrzawy 28 sierpnia, 15:30
Słowianin Grębów 3-4 Jeziorak Chwałowice 29 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Wisan Skopanie 4-6 Jeziorak Chwałowice 5 września, 16:00
San Wrzawy 4-6 Słowianin Grębów 5 września, 16:00
LZS Wola Rzeczycka 5-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4 września, 16:00
Czarni Lipa 1-1 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 5 września, 16:00
Strzelec Dąbrowica 0-0 Bukowa Jastkowice 5 września, 16:00
Unia Skowierzyn 2-3 Junior Zakrzów 5 września, 16:00
Łęg Kopcie 5-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 11-12 września

OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-1 Wisan Skopanie 12 września, 16:00
Junior Zakrzów 2-1 Łęg Kopcie 12 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 0-2 Unia Skowierzyn 12 września, 16:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 1-1 Strzelec Dąbrowica 12 września, 12:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-2 Czarni Lipa 11 września, 15:30
Słowianin Grębów 3-0 LZS Wola Rzeczycka 12 września, 16:00
Jeziorak Chwałowice 8-3 San Wrzawy 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Wisan Skopanie 3-0 San Wrzawy 18 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
LZS Wola Rzeczycka 1-4 Jeziorak Chwałowice 18 września, 16:00
Czarni Lipa 2-4 Słowianin Grębów 19 września, 16:00
Strzelec Dąbrowica 0-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 19 września, 16:00
Unia Skowierzyn 3-2 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 18 września, 14:00
Łęg Kopcie 3-1 Bukowa Jastkowice 19 września, 16:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-3 Junior Zakrzów 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Junior Zakrzów 2-1 Wisan Skopanie 26 września, 15:00
Bukowa Jastkowice 4-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 26 września, 16:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 2-3 Łęg Kopcie 26 września, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-0 Unia Skowierzyn 25 września, 15:00
Słowianin Grębów 0-2 Strzelec Dąbrowica 26 września, 16:00
Jeziorak Chwałowice 4-1 Czarni Lipa 26 września, 16:00
San Wrzawy 4-4 LZS Wola Rzeczycka 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Wisan Skopanie 6-0 LZS Wola Rzeczycka 3 października, 15:00
Czarni Lipa 0-2 San Wrzawy 3 października, 15:00
Strzelec Dąbrowica 2-1 Jeziorak Chwałowice 3 października, 15:00
Unia Skowierzyn 1-4 Słowianin Grębów 3 października, 11:00
Łęg Kopcie 3-4 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3 października, 15:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-5 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 2 października, 16:00
Junior Zakrzów 4-2 Bukowa Jastkowice 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Bukowa Jastkowice 3-5 Wisan Skopanie 10 października, 15:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 0-2 Junior Zakrzów 9 października, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 9 października, 14:00
Słowianin Grębów 5-1 Łęg Kopcie 10 października, 15:00
Jeziorak Chwałowice 2-2 Unia Skowierzyn 10 października, 15:00
San Wrzawy 3-3 Strzelec Dąbrowica 10 października, 15:00
LZS Wola Rzeczycka 1-3 Czarni Lipa 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Wisan Skopanie 2-0 Czarni Lipa 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Strzelec Dąbrowica 3-2 LZS Wola Rzeczycka 17 października, 15:00
Unia Skowierzyn 4-2 San Wrzawy 16 października, 14:00
Łęg Kopcie 1-0 Jeziorak Chwałowice 17 października, 15:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 5-3 Słowianin Grębów 17 października, 15:00
Junior Zakrzów 5-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 17 października, 15:00
Bukowa Jastkowice 1-1 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 1-5 Wisan Skopanie 24 października, 15:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 0-2 Bukowa Jastkowice 23 października, 14:00
Słowianin Grębów 1-1 Junior Zakrzów 24 października, 15:00
Jeziorak Chwałowice 10-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 23 października, 14:00
San Wrzawy 2-2 Łęg Kopcie 24 października, 15:00
LZS Wola Rzeczycka 2-2 Unia Skowierzyn 23 października, 14:00
Czarni Lipa 4-1 Strzelec Dąbrowica 24 października, 13:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Wisan Skopanie 2-1 Strzelec Dąbrowica 31 października, 14:00
Unia Skowierzyn 0-2 Czarni Lipa 31 października, 14:00
Łęg Kopcie 1-0 LZS Wola Rzeczycka 31 października, 14:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-3 San Wrzawy 31 października, 14:00
Junior Zakrzów 2-1 Jeziorak Chwałowice 31 października, 14:00
Bukowa Jastkowice 2-5 Słowianin Grębów 31 października, 14:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 1-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 31 października, 12:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 0-1 Wisan Skopanie 6 listopada, 13:30
Słowianin Grębów 1-3 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 6 listopada, 14:00
Jeziorak Chwałowice 1-2 Bukowa Jastkowice 6 listopada, 13:30
San Wrzawy 3-1 Junior Zakrzów 7 listopada, 13:30
LZS Wola Rzeczycka 3-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 7 listopada, 13:30
Czarni Lipa 1-1 Łęg Kopcie 7 listopada, 13:30
Strzelec Dąbrowica 0-2 Unia Skowierzyn 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 0-2 Słowianin Grębów 27 marca, 15:30
Wisan Skopanie 4-3 Unia Skowierzyn 27 marca, 14:00
Strzelec Dąbrowica 0-1 Łęg Kopcie 27 marca, 14:00
Czarni Lipa 3-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 27 marca, 13:00
LZS Wola Rzeczycka 1-4 Junior Zakrzów 26 marca, 15:00
San Wrzawy 1-3 Bukowa Jastkowice 27 marca, 14:00
Jeziorak Chwałowice 2-1 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 26 marca, 15:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Słowianin Grębów 3-0 Wisan Skopanie 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 0-4 Jeziorak Chwałowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 3-5 San Wrzawy 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bukowa Jastkowice 5-2 LZS Wola Rzeczycka 19 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Junior Zakrzów 1-0 Czarni Lipa 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-3 Strzelec Dąbrowica 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łęg Kopcie 3-1 Unia Skowierzyn 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Wisan Skopanie 2-1 Łęg Kopcie 10 kwietnia, 16:00
Unia Skowierzyn 1-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 10 kwietnia, 15:00
Strzelec Dąbrowica 2-3 Junior Zakrzów 10 kwietnia, 15:00
Czarni Lipa 2-5 Bukowa Jastkowice 10 kwietnia, 13:00
LZS Wola Rzeczycka 7-2 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 10 kwietnia, 15:30
San Wrzawy 3-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 10 kwietnia, 15:00
Jeziorak Chwałowice 3-0 Słowianin Grębów 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 16 kwietnia

Jeziorak Chwałowice 0-0 Wisan Skopanie 16 kwietnia, 13:00
Słowianin Grębów 1-1 San Wrzawy 16 kwietnia, 15:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-5 LZS Wola Rzeczycka 16 kwietnia, 15:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 7-2 Czarni Lipa 16 kwietnia, 15:30
Bukowa Jastkowice 4-4 Strzelec Dąbrowica 16 kwietnia, 15:00
Junior Zakrzów 2-1 Unia Skowierzyn 16 kwietnia, 12:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-4 Łęg Kopcie 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Wisan Skopanie 3-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 24 kwietnia, 15:00
Łęg Kopcie 0-1 Junior Zakrzów 23 kwietnia, 17:00
Unia Skowierzyn 2-0 Bukowa Jastkowice 24 kwietnia, 15:00
Strzelec Dąbrowica 5-5 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 24 kwietnia, 15:00
Czarni Lipa 5-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 24 kwietnia, 13:00
LZS Wola Rzeczycka 1-5 Słowianin Grębów 23 kwietnia, 11:00
San Wrzawy 1-2 Jeziorak Chwałowice 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

San Wrzawy 3-1 Wisan Skopanie 30 kwietnia, 16:00
Jeziorak Chwałowice 3-1 LZS Wola Rzeczycka 30 kwietnia, 17:00
Słowianin Grębów 1-1 Czarni Lipa 1 maja, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-3 Strzelec Dąbrowica 1 maja, 16:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 0-1 Unia Skowierzyn 30 kwietnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 3-1 Łęg Kopcie 30 kwietnia, 17:00
Junior Zakrzów 2-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Wisan Skopanie 1-3 Junior Zakrzów 8 maja, 17:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-2 Bukowa Jastkowice 8 maja, 16:00
Łęg Kopcie 2-1 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 8 maja, 16:00
Unia Skowierzyn 5-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 8 maja, 16:00
Strzelec Dąbrowica 2-1 Słowianin Grębów 8 maja, 16:00
Czarni Lipa 0-3 Jeziorak Chwałowice 8 maja, 13:00
LZS Wola Rzeczycka 2-2 San Wrzawy 7 maja, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

LZS Wola Rzeczycka 1-4 Wisan Skopanie 15 maja, 17:00
San Wrzawy 3-0 Czarni Lipa 15 maja, 16:00
Jeziorak Chwałowice 1-1 Strzelec Dąbrowica 14 maja, 14:00
Słowianin Grębów 4-0 Unia Skowierzyn 15 maja, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 0-2 Łęg Kopcie 15 maja, 16:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 2-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 15 maja, 16:00
Bukowa Jastkowice 2-2 Junior Zakrzów 15 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Wisan Skopanie 3-2 Bukowa Jastkowice 22 maja, 16:00
Junior Zakrzów 5-0 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 22 maja, 16:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 22 maja, 16:00
Łęg Kopcie 1-1 Słowianin Grębów 22 maja, 16:00
Unia Skowierzyn 2-3 Jeziorak Chwałowice 22 maja, 16:00
Strzelec Dąbrowica 1-2 San Wrzawy 22 maja, 16:00
Czarni Lipa 5-2 LZS Wola Rzeczycka 22 maja, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Czarni Lipa 2-3 Wisan Skopanie 29 maja, 13:00
LZS Wola Rzeczycka 3-2 Strzelec Dąbrowica 29 maja, 17:00
San Wrzawy 0-4 Unia Skowierzyn 27 maja, 20:30
Jeziorak Chwałowice 3-0 Łęg Kopcie 29 maja, 16:00
Słowianin Grębów 6-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 29 maja, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 0-3 Junior Zakrzów 29 maja, 16:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 4-3 Bukowa Jastkowice 29 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Wisan Skopanie 5-0 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 4 czerwca, 17:00
Bukowa Jastkowice 6-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 5 czerwca, 17:00
Junior Zakrzów 0-1 Słowianin Grębów 4 czerwca, 17:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-7 Jeziorak Chwałowice 5 czerwca, 17:00
Łęg Kopcie 2-1 San Wrzawy 5 czerwca, 17:00
Unia Skowierzyn 3-5 LZS Wola Rzeczycka 5 czerwca, 17:00
Strzelec Dąbrowica 1-3 Czarni Lipa 4 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Strzelec Dąbrowica 2-2 Wisan Skopanie 12 czerwca, 17:00
Czarni Lipa 5-2 Unia Skowierzyn 12 czerwca, 15:00
LZS Wola Rzeczycka 3-3 Łęg Kopcie 12 czerwca, 17:00
San Wrzawy 2-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 12 czerwca, 17:00
Jeziorak Chwałowice 0-2 Junior Zakrzów 11 czerwca, 17:30
Słowianin Grębów 7-3 Bukowa Jastkowice 12 czerwca, 17:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-0 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 12 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Wisan Skopanie 2-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 19 czerwca, 17:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 1-3 Słowianin Grębów 18 czerwca, 17:00
Bukowa Jastkowice 0-4 Jeziorak Chwałowice 19 czerwca, 17:00
Junior Zakrzów 4-0 San Wrzawy 19 czerwca, 17:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-1 LZS Wola Rzeczycka 19 czerwca, 17:00
Łęg Kopcie 0-0 Czarni Lipa 19 czerwca, 17:00
Unia Skowierzyn 1-4 Strzelec Dąbrowica 18 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2021/2022 (Stalowa Wola)

Klasa A 2021/2022 (Stalowa Wola II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas