[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Sędziszów Małopolski 29 64 18 10 1 93-21 9 4 1 51-14 9 6 0 42-7
2.  Radomyślanka Radomyśl Wielki 28 58 18 4 6 79-40 11 1 2 45-15 7 3 4 34-25
3.  Chemik Pustków 28 54 17 3 8 65-41 9 2 3 30-13 8 1 5 35-28
4.  Sokół II Kolbuszowa Dolna 27 52 16 4 7 90-49 11 0 2 62-23 5 4 5 28-26
5.  Piast Wolica Piaskowa 29 50 16 2 11 80-58 9 0 5 42-23 7 2 6 38-35 2 3 1 0 1 6-3
6.  Victoria Czermin 28 50 14 8 6 76-47 9 4 1 43-19 5 4 5 33-28 2 3 1 0 1 3-6
7.  Wisłoka II Dębica 29 49 16 1 12 52-49 10 0 4 27-11 6 1 8 25-38
8.  Smoczanka Mielec 28 48 15 3 10 71-48 7 3 4 28-23 8 0 6 43-25 2 6 2 0 0 7-3
9.  Kamieniarz Golemki 29 48 14 6 9 62-46 8 4 2 38-16 6 2 7 24-30 2 0 0 0 2 3-7
10.  Sokis Chorzelów 28 43 13 4 11 51-47 8 3 3 28-22 5 1 8 23-25
11.  Kolorado Wola Chorzelowska 29 38 11 5 13 58-63 10 2 3 37-21 1 3 10 21-42
12.  LKS Głowaczowa 29 37 11 4 14 66-62 8 1 6 40-33 3 3 8 26-29 1 1 0 1 0 2-2
13.  Czarnovia Czarna 28 37 9 10 9 55-47 6 6 2 35-20 3 4 7 20-27 1 1 0 1 0 2-2
14.  Atut Podborze 28 34 10 4 14 42-50 6 3 6 22-21 4 1 8 20-29
15.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 28 25 7 4 17 46-100 3 2 9 25-60 4 2 8 21-40 2 6 2 0 0 7-4
16.  Pogórze Wielopole Skrzyńskie 27 25 6 7 14 65-76 5 3 6 37-35 1 4 8 28-41 2 0 0 0 2 4-7
17.  Korona Majdan Królewski 29 24 6 6 17 36-85 4 5 6 22-34 2 1 11 14-51
18.  Płomień Zagorzyce 27 12 3 3 21 43-110 3 2 8 30-42 0 1 13 13-68
19.  Team Przecław 28 11 3 2 23 35-126 2 0 12 21-57 1 2 11 14-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Lechia Sędziszów Małopolski    3-4 5-1 1-1 3-3 3-1 4-1 4-1 3-0 1-1 1-1 5-0 6-0 2-0 10-0 
 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki1-5     2-3 2-1 1-1 3-1 3-1 1-0 4-0 3-0 4-1 2-0 4-1 4-1 11-0 
 3 Chemik Pustków1-1 0-3     3-0 5-0 4-2 2-0 0-3 0-1 1-0 3-1 1-1 2-0 3-0 5-1 
 4 Sokół II Kolbuszowa Dolna3-4     3-2 2-4 4-3 2-0 4-1 4-3 4-2 4-0 4-0 3-1 7-1 18-2 
 5 Piast Wolica Piaskowa1-4 2-3 1-5 6-0*     5-0 2-0 2-1 4-0 3-2 1-4 1-2 2-1 8-1 4-0 
 6 Victoria Czermin1-1 2-2 3-1     8-2 1-3 3-1 2-1 5-0 2-1 4-4 2-2 3-1 4-0 3-0 
 7 Wisłoka II Dębica2-0 1-0 3-0 2-0     0-2 4-1 3-1 1-0 1-3 0-2 0-1 4-1 4-0 2-0 
 8 Smoczanka Mielec0-4 1-1 2-4 2-0 0-2     2-1 2-0 3-0 2-5 2-0 2-1 2-2 3-3 5-0 
 9 Kamieniarz Golemki0-0 2-2 0-3 1-1 4-2 2-5     3-1 4-1 0-0 2-0 3-0 5-1 4-0 8-0 
 10 Sokis Chorzelów0-1 2-2 2-3 1-7 2-2 1-1 3-1     3-0* 1-0 2-1 3-1 3-1 3-1 2-1 
 11 Kolorado Wola Chorzelowska2-0 1-2 3-2 2-2 2-3 3-1 1-1     3-1 3-1 3-2 2-3 1-0 6-0 3-2 2-1 
 12 LKS Głowaczowa1-4 3-1 1-1 0-6 1-4 4-2 1-4 1-3 2-1     1-3 3-0 8-2 6-0 3-0* 5-2 
 13 Czarnovia Czarna1-1 3-0 0-0 8-0 2-4 1-0 3-3 2-2     1-1 3-1 2-1 1-2 5-2 3-3 
 14 Atut Podborze0-0 0-5 1-2 0-2 1-0 1-2 1-3 1-2 2-0 0-0     4-1 1-1 2-1 3-1 5-1 
 15 Kolbuszowianka Kolbuszowa0-7 1-1 5-3 0-4 2-6 0-10 2-4 2-6 0-3 1-5 4-4 1-5     3-1 4-1 
 16 Pogórze Wielopole Skrzyńskie0-0 1-3 1-6 3-1 0-3 2-2 8-0 0-5 5-2 4-1 3-3 3-4     6-3 1-2 
 17 Korona Majdan Królewski0-5 2-3 2-3 1-0 1-3 2-1 0-6 0-0 1-1 2-1 3-5 0-0 3-3     3-3 2-0 
 18 Płomień Zagorzyce0-3 5-3 0-4 2-4 1-3 2-4 1-3 4-4 2-6 3-1 7-3 1-2     2-2 
 19 Team Przecław1-6 0-4 2-1 1-4 3-5 0-2 0-4 2-3 0-5 2-5 1-4 2-4 2-10 5-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Pauza: Sokis Chorzelów.
 
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-3 Piast Wolica Piaskowa 14 sierpnia, 17:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4-1 Kolorado Wola Chorzelowska 11 sierpnia, 18:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-7 Lechia Sędziszów Małopolski 15 sierpnia, 17:00
Czarnovia Czarna 1-1 Atut Podborze 14 sierpnia, 17:00
Chemik Pustków 2-0 Wisłoka II Dębica 14 sierpnia, 17:00
Victoria Czermin 3-1 Korona Majdan Królewski 14 sierpnia, 17:00
Team Przecław 2-3 Kamieniarz Golemki 14 sierpnia, 17:00
Smoczanka Mielec 2-5 LKS Głowaczowa 14 sierpnia, 15:00
Płomień Zagorzyce 5-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Pauza: Pogórze Wielopole Skrzyńskie.
 
Sokis Chorzelów 2-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 22 sierpnia, 17:00
LKS Głowaczowa 3-0 Płomień Zagorzyce 21 sierpnia, 17:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 0-0 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości
Kamieniarz Golemki 2-5 Smoczanka Mielec 22 sierpnia, 11:00
Korona Majdan Królewski 2-0 Team Przecław 22 sierpnia, 14:00
Wisłoka II Dębica 2-0 Victoria Czermin 22 sierpnia, 11:00
Atut Podborze 1-2 Chemik Pustków 22 sierpnia, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Czarnovia Czarna 21 sierpnia, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 22 sierpnia, 17:00
Piast Wolica Piaskowa 6-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 21 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 6-2

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
 
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4-1 Sokis Chorzelów 25 sierpnia, 17:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-6 Piast Wolica Piaskowa 25 sierpnia, 17:00
Czarnovia Czarna 3-3 Kolorado Wola Chorzelowska 25 sierpnia, 17:30
Chemik Pustków 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 25 sierpnia, 17:00
Victoria Czermin 2-1 Atut Podborze 25 sierpnia, 17:00
Smoczanka Mielec 3-3 Korona Majdan Królewski 25 sierpnia, 17:00
Płomień Zagorzyce 2-4 Kamieniarz Golemki 25 sierpnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-1 LKS Głowaczowa 26 sierpnia, 17:30
Wisłoka II Dębica 2-0 Team Przecław 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Pauza: Kolbuszowianka Kolbuszowa.
 
Sokis Chorzelów 1-0 LKS Głowaczowa 29 sierpnia, 17:00
Kamieniarz Golemki 2-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 28 sierpnia, 11:00
Korona Majdan Królewski 3-3 Płomień Zagorzyce 28 sierpnia, 16:00
Wisłoka II Dębica 0-2 Smoczanka Mielec 28 sierpnia, 17:00
Atut Podborze 5-1 Team Przecław 29 sierpnia, 14:00
w Czerminie
Lechia Sędziszów Małopolski 3-3 Victoria Czermin 28 sierpnia, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-2 Chemik Pustków 29 sierpnia, 17:00
Piast Wolica Piaskowa 1-4 Czarnovia Czarna 28 sierpnia, 17:30
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 15 września

Pauza: Czarnovia Czarna.
 
Sokół II Kolbuszowa Dolna 2-0 Sokis Chorzelów 29 września, 16:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 15 września, 17:00
Chemik Pustków 5-0 Piast Wolica Piaskowa 15 września, 17:00
Victoria Czermin 3-1 Kolorado Wola Chorzelowska 15 września, 17:00
Team Przecław 1-6 Lechia Sędziszów Małopolski 15 września, 17:00
Smoczanka Mielec 2-1 Atut Podborze 15 września, 17:00
Płomień Zagorzyce 1-3 Wisłoka II Dębica 15 września, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-1 Korona Majdan Królewski 15 września, 17:00
LKS Głowaczowa 1-4 Kamieniarz Golemki 15 września, 17:00

Kolejka 6 - 4-5 września

Pauza: Chemik Pustków.
 
Sokis Chorzelów 3-1 Kamieniarz Golemki 4 września, 17:00
Korona Majdan Królewski 2-1 LKS Głowaczowa 4 września, 17:00
Wisłoka II Dębica 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 5 września, 11:00
Atut Podborze 3-1 Płomień Zagorzyce 5 września, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 4-1 Smoczanka Mielec 4 września, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-1 Team Przecław 4 września, 16:00
Piast Wolica Piaskowa 5-0 Victoria Czermin 4 września, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-3 Czarnovia Czarna 4 września, 16:45
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 5 września, 11:30

Kolejka 7 - 8 września

Pauza: Victoria Czermin.
 
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-5 Sokis Chorzelów 8 września, 17:00
Czarnovia Czarna 0-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 8 września, 17:00
Chemik Pustków 5-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8 września, 17:00
Team Przecław 3-5 Piast Wolica Piaskowa 8 września, 17:00
Smoczanka Mielec 3-0 Kolorado Wola Chorzelowska 8 września, 17:00
Płomień Zagorzyce 0-3 Lechia Sędziszów Małopolski 8 września, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-1 Atut Podborze 8 września, 17:00
LKS Głowaczowa 1-4 Wisłoka II Dębica 8 września, 17:00
Kamieniarz Golemki 5-1 Korona Majdan Królewski 9 września, 17:00

Kolejka 8 - 11-12 września

Pauza: Team Przecław.
 
Sokis Chorzelów 2-1 Korona Majdan Królewski 12 września, 17:00
Wisłoka II Dębica 4-1 Kamieniarz Golemki 12 września, 11:00
Atut Podborze 2-0 LKS Głowaczowa 12 września, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-4 Radomyślanka Radomyśl Wielki 11 września, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 3-2 Płomień Zagorzyce 11 września, 17:00
Piast Wolica Piaskowa 2-1 Smoczanka Mielec 11 września, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-2 Victoria Czermin 11 września, 16:30
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-4 Chemik Pustków 12 września, 11:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-5 Czarnovia Czarna 12 września, 11:00

Kolejka 9 - 18-19 września

Pauza: Smoczanka Mielec.
 
Czarnovia Czarna 1-0 Sokis Chorzelów 18 września, 16:30
Chemik Pustków 3-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 18 września, 16:00
Victoria Czermin 2-2 Sokół II Kolbuszowa Dolna 18 września, 16:00
Team Przecław 2-10 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 18 września, 17:00
Płomień Zagorzyce 2-4 Piast Wolica Piaskowa 19 września, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-0 Kolorado Wola Chorzelowska 19 września, 14:00
LKS Głowaczowa 1-4 Lechia Sędziszów Małopolski 18 września, 16:00
Kamieniarz Golemki 3-0 Atut Podborze 19 września, 11:00
Korona Majdan Królewski 2-1 Wisłoka II Dębica 6 października, 15:30
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (29 września, 15:30) odwołany

Kolejka 10 - 22 września

Pauza: Płomień Zagorzyce.
 
Sokis Chorzelów 1-1 Wisłoka II Dębica 22 września, 16:30
Atut Podborze 2-1 Korona Majdan Królewski 22 września, 16:30
Lechia Sędziszów Małopolski 4-1 Kamieniarz Golemki 22 września, 16:30
Kolorado Wola Chorzelowska 3-1 LKS Głowaczowa 22 września, 16:30
Piast Wolica Piaskowa 2-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 22 września, 16:30
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-5 Smoczanka Mielec 29 września, 16:30
w pierwotnym terminie (22 września, 16:30) odwołany
Sokół II Kolbuszowa Dolna 18-2 Team Przecław 22 września, 16:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-10 Victoria Czermin 22 września, 16:30
Czarnovia Czarna 3-0 Chemik Pustków 22 września, 16:30

Kolejka 11 - 25-26 września

Pauza: Radomyślanka Radomyśl Wielki.
 
Chemik Pustków 1-0 Sokis Chorzelów 25 września, 16:00
Victoria Czermin 5-0 Czarnovia Czarna 26 września, 11:00
Team Przecław 2-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 25 września, 16:30
Smoczanka Mielec 1-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 25 września, 16:30
Płomień Zagorzyce 7-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 26 września, 14:00
LKS Głowaczowa 0-6 Piast Wolica Piaskowa 26 września, 14:00
Kamieniarz Golemki 4-1 Kolorado Wola Chorzelowska 26 września, 15:00
Korona Majdan Królewski 0-5 Lechia Sędziszów Małopolski 25 września, 16:30
Wisłoka II Dębica 0-1 Atut Podborze 26 września, 11:00

Kolejka 12 - 2-3 października

Pauza: LKS Głowaczowa.
 
Sokis Chorzelów 3-1 Atut Podborze 3 października, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-1 Wisłoka II Dębica 2 października, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 6-0 Korona Majdan Królewski 2 października, 15:00
Piast Wolica Piaskowa 4-0 Kamieniarz Golemki 2 października, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 października, 16:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 7-1 Płomień Zagorzyce 3 października, 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-6 Smoczanka Mielec 3 października, 11:00
Czarnovia Czarna 3-3 Team Przecław 2 października, 16:00
Chemik Pustków 4-2 Victoria Czermin 2 października, 15:30

Kolejka 13 - 9-10 października

Pauza: Kamieniarz Golemki.
 
Victoria Czermin 1-3 Sokis Chorzelów 10 października, 11:00
Team Przecław 2-1 Chemik Pustków 9 października, 16:00
Smoczanka Mielec 2-0 Czarnovia Czarna 9 października, 15:00
Płomień Zagorzyce 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 10 października, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-3 Sokół II Kolbuszowa Dolna 10 października, 15:00
LKS Głowaczowa 8-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 9 października, 13:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Korona Majdan Królewski 1-0 Piast Wolica Piaskowa 9 października, 16:00
Wisłoka II Dębica 1-0 Kolorado Wola Chorzelowska 10 października, 11:00
Atut Podborze 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 10 października, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 października

Pauza: Korona Majdan Królewski.
 
Sokis Chorzelów 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 16 października, 15:00
Kolorado Wola Chorzelowska 3-2 Atut Podborze 16 października, 15:00
Piast Wolica Piaskowa 2-0 Wisłoka II Dębica 16 października, 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5-2 Kamieniarz Golemki 16 października, 15:30
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4-3 LKS Głowaczowa 27 października, 15:30
w pierwotnym terminie (17 października, 11:30) odwołany
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 17 października, 15:00
Czarnovia Czarna 5-2 Płomień Zagorzyce 16 października, 15:00
Chemik Pustków 0-3 Smoczanka Mielec 16 października, 15:00
Victoria Czermin 3-0 Team Przecław 17 października, 11:00

Kolejka 15 - 23-24 października

Pauza: Wisłoka II Dębica.
 
Team Przecław 0-5 Sokis Chorzelów 23 października, 15:00
Smoczanka Mielec 2-0 Victoria Czermin 23 października, 11:00
Płomień Zagorzyce 0-4 Chemik Pustków 24 października, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Czarnovia Czarna 24 października, 15:00
LKS Głowaczowa 3-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 23 października, 13:00
Kamieniarz Golemki 0-3 Sokół II Kolbuszowa Dolna 24 października, 15:00
Korona Majdan Królewski 3-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 23 października, 13:00
Atut Podborze 0-2 Piast Wolica Piaskowa 24 października, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Kolorado Wola Chorzelowska 23 października, 11:00

Kolejka 16 - 30-31 października

Pauza: Atut Podborze.
 
Sokis Chorzelów 3-0 Kolorado Wola Chorzelowska 31 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-1
Piast Wolica Piaskowa 1-4 Lechia Sędziszów Małopolski 30 października, 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8-0 Wisłoka II Dębica 30 października, 15:30
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-1 Korona Majdan Królewski 31 października, 11:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-3 Kamieniarz Golemki 31 października, 14:00
Czarnovia Czarna 2-2 LKS Głowaczowa 30 października, 15:00
Chemik Pustków 0-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 października, 15:00
Victoria Czermin 4-0 Płomień Zagorzyce 30 października, 15:00
Team Przecław 0-4 Smoczanka Mielec 30 października, 15:00

Kolejka 17 - 6-7 listopada

Pauza: Lechia Sędziszów Małopolski.
 
Smoczanka Mielec 2-0 Sokis Chorzelów 6 listopada, 13:00
Płomień Zagorzyce 2-2 Team Przecław 7 listopada, 13:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-1 Victoria Czermin 7 listopada, 11:00
LKS Głowaczowa 1-1 Chemik Pustków 6 listopada, 13:00
Kamieniarz Golemki 2-0 Czarnovia Czarna 6 listopada, 11:00
Korona Majdan Królewski 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 listopada, 13:00
Wisłoka II Dębica 3-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 7 listopada, 11:00
Atut Podborze 1-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7 listopada, 13:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-2 Piast Wolica Piaskowa 6 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 13-14 listopada

Pauza: Kolorado Wola Chorzelowska.
 
Sokis Chorzelów 2-2 Piast Wolica Piaskowa 14 listopada, 13:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 14 listopada, 13:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4-0 Atut Podborze 14 listopada, 11:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-4 Wisłoka II Dębica 13 listopada, 11:00
Czarnovia Czarna 1-2 Korona Majdan Królewski 11 listopada, 13:00
Chemik Pustków 0-1 Kamieniarz Golemki 13 listopada, 14:00
Victoria Czermin 2-1 LKS Głowaczowa 14 listopada, 11:00
Team Przecław 0-4 Radomyślanka Radomyśl Wielki 13 listopada, 14:00
Smoczanka Mielec 5-0 Płomień Zagorzyce 13 listopada, 14:00

Kolejka 19 - 20-21 listopada

Pauza: Piast Wolica Piaskowa.
 
Płomień Zagorzyce 1-3 Sokis Chorzelów 21 listopada, 13:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-1 Smoczanka Mielec 20 listopada, 13:00
LKS Głowaczowa 5-2 Team Przecław 20 listopada, 13:00
Kamieniarz Golemki 1-1 Victoria Czermin 21 listopada, 13:00
Korona Majdan Królewski 2-3 Chemik Pustków 20 listopada, 13:00
Wisłoka II Dębica 0-2 Czarnovia Czarna 21 listopada, 11:00
Atut Podborze 4-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 21 listopada, 13:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 20 listopada, 10:30
Kolorado Wola Chorzelowska 1-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 20 listopada, 13:00

Kolejka 20 - 12-13 marca

Pauza: Sokis Chorzelów.
 
Piast Wolica Piaskowa 2-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 12 marca, 15:00
Kolorado Wola Chorzelowska 3-2 Sokół II Kolbuszowa Dolna 13 marca, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 5-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 marca, 15:00
Atut Podborze 0-0 Czarnovia Czarna 13 marca, 15:00
Wisłoka II Dębica 1-0 Chemik Pustków 13 marca, 11:00
Korona Majdan Królewski 1-3 Victoria Czermin 13 marca, 14:00
Kamieniarz Golemki 8-0 Team Przecław 13 marca, 14:00
LKS Głowaczowa 4-2 Smoczanka Mielec 12 marca, 15:30
Radomyślanka Radomyśl Wielki 11-0 Płomień Zagorzyce 13 marca, 15:00

Kolejka 21 - 19-20 marca

Pauza: Pogórze Wielopole Skrzyńskie.
 
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-0 Sokis Chorzelów 20 marca, 15:00
Płomień Zagorzyce 2-6 LKS Głowaczowa 20 marca, 14:00
Smoczanka Mielec 2-1 Kamieniarz Golemki 19 marca, 16:00
Team Przecław 5-0 Korona Majdan Królewski 19 marca, 15:00
Victoria Czermin 8-2 Wisłoka II Dębica 19 marca, 15:30
Chemik Pustków 2-0 Atut Podborze 19 marca, 16:00
Czarnovia Czarna 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 19 marca, 15:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-4 Kolorado Wola Chorzelowska 19 marca, 12:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-2 Piast Wolica Piaskowa 20 marca, 11:30

Kolejka 22 - 26-27 marca

Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
 
Team Przecław 0-2 Wisłoka II Dębica 26 marca, 15:00
Sokis Chorzelów 3-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 27 marca, 15:00
Piast Wolica Piaskowa 1-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 26 marca, 16:00
Kolorado Wola Chorzelowska 3-1 Czarnovia Czarna 27 marca, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 5-1 Chemik Pustków 26 marca, 13:00
Atut Podborze 1-0 Victoria Czermin 27 marca, 15:00
Korona Majdan Królewski 0-6 Smoczanka Mielec 27 marca, 14:00
Kamieniarz Golemki 4-0 Płomień Zagorzyce 26 marca, 11:00
LKS Głowaczowa 3-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 26 marca, 16:00

Kolejka 23 - 2-3 kwietnia

Pauza: Kolbuszowianka Kolbuszowa.
 
LKS Głowaczowa 1-3 Sokis Chorzelów 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 Kamieniarz Golemki 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Zagorzyce 1-2 Korona Majdan Królewski 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Smoczanka Mielec 0-2 Wisłoka II Dębica 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Team Przecław 1-4 Atut Podborze 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Czermin 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 11 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chemik Pustków 3-1 Kolorado Wola Chorzelowska 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarnovia Czarna 8-0 Piast Wolica Piaskowa 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 maja, 18:00) odwołany

Kolejka 24 - 9-10 kwietnia

Pauza: Czarnovia Czarna.
 
Sokis Chorzelów 1-7 Sokół II Kolbuszowa Dolna 10 kwietnia, 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 kwietnia, 16:00
Piast Wolica Piaskowa 1-5 Chemik Pustków 9 kwietnia, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-3 Victoria Czermin 9 kwietnia, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 10-0 Team Przecław 9 kwietnia, 11:00
Atut Podborze 1-3 Smoczanka Mielec 10 kwietnia, 15:00
Wisłoka II Dębica 4-0 Płomień Zagorzyce 10 kwietnia, 11:00
Korona Majdan Królewski 2-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 10 kwietnia, 14:00
Kamieniarz Golemki 0-0 LKS Głowaczowa 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 16 kwietnia

Pauza: Chemik Pustków.
 
Kamieniarz Golemki 3-1 Sokis Chorzelów 16 kwietnia, 11:00
LKS Głowaczowa 6-0 Korona Majdan Królewski 16 kwietnia, 16:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-1 Wisłoka II Dębica 16 kwietnia, 15:00
Płomień Zagorzyce - Atut Podborze 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Smoczanka Mielec 0-4 Lechia Sędziszów Małopolski 16 kwietnia, 16:00
Team Przecław 2-5 Kolorado Wola Chorzelowska 16 kwietnia, 16:00
w Woli Chorzelowskiej; Team gospodarzem
Victoria Czermin 3-1 Piast Wolica Piaskowa 16 kwietnia, 11:00
Czarnovia Czarna 2-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 16 kwietnia, 11:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-4 Sokół II Kolbuszowa Dolna 16 kwietnia, 13:00

Kolejka 26 - 23-24 kwietnia

Pauza: Victoria Czermin.
 
Sokis Chorzelów 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 24 kwietnia, 17:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4-2 Czarnovia Czarna 23 kwietnia, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-6 Chemik Pustków 24 kwietnia, 16:00
Piast Wolica Piaskowa 4-0 Team Przecław 23 kwietnia, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 3-1 Smoczanka Mielec 23 kwietnia, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Płomień Zagorzyce 23 kwietnia, 14:00
Atut Podborze 0-5 Radomyślanka Radomyśl Wielki 24 kwietnia, 15:00
Wisłoka II Dębica 1-3 LKS Głowaczowa 24 kwietnia, 11:00
Korona Majdan Królewski 0-0 Kamieniarz Golemki 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Team Przecław.
 
Korona Majdan Królewski 1-1 Sokis Chorzelów 30 kwietnia, 16:00
Kamieniarz Golemki 4-2 Wisłoka II Dębica 30 kwietnia, 11:00
LKS Głowaczowa 1-3 Atut Podborze 30 kwietnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-5 Lechia Sędziszów Małopolski 30 kwietnia, 16:00
Płomień Zagorzyce 4-4 Kolorado Wola Chorzelowska 30 kwietnia, 17:00
Smoczanka Mielec 2-4 Piast Wolica Piaskowa 30 kwietnia, 17:00
Victoria Czermin 2-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 kwietnia, 17:00
Chemik Pustków 3-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 30 kwietnia, 17:00
Czarnovia Czarna 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 kwietnia, 15:30

Kolejka 28 - 3 maja

Pauza: Smoczanka Mielec.
 
Sokis Chorzelów 2-1 Czarnovia Czarna 4 maja, 18:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 5-3 Chemik Pustków 3 maja, 17:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 2-4 Victoria Czermin 3 maja, 11:30
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-2 Team Przecław 3 maja, 17:30
Piast Wolica Piaskowa 8-1 Płomień Zagorzyce 3 maja, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 maja, 18:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 LKS Głowaczowa 3 maja, 14:00
Atut Podborze 1-2 Kamieniarz Golemki 3 maja, 15:00
Wisłoka II Dębica 4-1 Korona Majdan Królewski 3 maja, 16:00

Kolejka 29 - 7-8 maja

Pauza: Płomień Zagorzyce.
 
Wisłoka II Dębica 3-1 Sokis Chorzelów 8 maja, 11:00
Korona Majdan Królewski 3-5 Atut Podborze 7 maja, 16:00
Kamieniarz Golemki 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 7 maja, 16:00
LKS Głowaczowa 2-1 Kolorado Wola Chorzelowska 8 maja, 12:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 Piast Wolica Piaskowa 8 maja, 17:00
Smoczanka Mielec 2-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7 maja, 17:00
Team Przecław 1-4 Sokół II Kolbuszowa Dolna 7 maja, 17:00
Victoria Czermin 4-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 maja, 17:00
Chemik Pustków 1-1 Czarnovia Czarna 7 maja, 17:00

Kolejka 30 - 14-15 maja

Pauza: Radomyślanka Radomyśl Wielki.
 
Sokis Chorzelów 2-3 Chemik Pustków 15 maja, 17:00
Czarnovia Czarna 2-4 Victoria Czermin 15 maja, 11:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-1 Team Przecław 15 maja, 18:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4-3 Smoczanka Mielec 13 maja, 18:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6-3 Płomień Zagorzyce 14 maja, 17:00
Piast Wolica Piaskowa 3-2 LKS Głowaczowa 14 maja, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-1 Kamieniarz Golemki 15 maja, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 6-0 Korona Majdan Królewski 15 maja, 17:00
Atut Podborze 1-2 Wisłoka II Dębica 15 maja, 15:00

Kolejka 31 - 21-22 maja

Pauza: LKS Głowaczowa.
 
Atut Podborze - Sokis Chorzelów 22 maja, 17:00
Wisłoka II Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski 22 maja, 11:00
Korona Majdan Królewski - Kolorado Wola Chorzelowska 21 maja, 17:00
Kamieniarz Golemki - Piast Wolica Piaskowa 22 maja, 11:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 22 maja, 17:00
Płomień Zagorzyce - Sokół II Kolbuszowa Dolna 22 maja, 14:00
Smoczanka Mielec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 21 maja, 15:00
Team Przecław - Czarnovia Czarna 21 maja, 18:00
Victoria Czermin - Chemik Pustków 22 maja, 11:00

Kolejka 32 - 25 maja

Pauza: Kamieniarz Golemki.
 
Sokis Chorzelów - Victoria Czermin 25 maja, 18:00
Chemik Pustków - Team Przecław 25 maja, 18:00
Czarnovia Czarna - Smoczanka Mielec 25 maja, 18:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Płomień Zagorzyce 25 maja, 18:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Radomyślanka Radomyśl Wielki 25 maja, 18:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - LKS Głowaczowa 25 maja, 18:00
Piast Wolica Piaskowa - Korona Majdan Królewski 25 maja, 18:00
Kolorado Wola Chorzelowska - Wisłoka II Dębica 25 maja, 18:00
Lechia Sędziszów Małopolski - Atut Podborze 25 maja, 18:00

Kolejka 33 - 28-29 maja

Pauza: Korona Majdan Królewski.
 
Lechia Sędziszów Małopolski - Sokis Chorzelów
Atut Podborze - Kolorado Wola Chorzelowska
Wisłoka II Dębica - Piast Wolica Piaskowa
Kamieniarz Golemki - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Głowaczowa - Sokół II Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Płomień Zagorzyce - Czarnovia Czarna
Smoczanka Mielec - Chemik Pustków
Team Przecław - Victoria Czermin

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

Pauza: Wisłoka II Dębica.
 
Sokis Chorzelów - Team Przecław
Victoria Czermin - Smoczanka Mielec
Chemik Pustków - Płomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolbuszowianka Kolbuszowa - LKS Głowaczowa
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Kamieniarz Golemki
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Korona Majdan Królewski
Piast Wolica Piaskowa - Atut Podborze
Kolorado Wola Chorzelowska - Lechia Sędziszów Małopolski

Kolejka 35 - 11-12 czerwca

Pauza: Atut Podborze.
 
Kolorado Wola Chorzelowska - Sokis Chorzelów
Lechia Sędziszów Małopolski - Piast Wolica Piaskowa
Wisłoka II Dębica - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Korona Majdan Królewski - Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kamieniarz Golemki - Kolbuszowianka Kolbuszowa
LKS Głowaczowa - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Chemik Pustków
Płomień Zagorzyce - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Team Przecław

Kolejka 36 - 15 czerwca

Pauza: Lechia Sędziszów Małopolski.
 
Sokis Chorzelów - Smoczanka Mielec
Team Przecław - Płomień Zagorzyce
Victoria Czermin - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków - LKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna - Kamieniarz Golemki
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Korona Majdan Królewski
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Wisłoka II Dębica
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Atut Podborze
Piast Wolica Piaskowa - Kolorado Wola Chorzelowska

Kolejka 37 - 18-19 czerwca

Pauza: Kolorado Wola Chorzelowska.
 
Piast Wolica Piaskowa - Sokis Chorzelów
Lechia Sędziszów Małopolski - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Atut Podborze - Sokół II Kolbuszowa Dolna
Wisłoka II Dębica - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Korona Majdan Królewski - Czarnovia Czarna
Kamieniarz Golemki - Chemik Pustków
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Team Przecław
Płomień Zagorzyce - Smoczanka Mielec

Kolejka 38 - 25-26 czerwca

Pauza: Piast Wolica Piaskowa.
 
Sokis Chorzelów - Płomień Zagorzyce
Smoczanka Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Team Przecław - LKS Głowaczowa
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Chemik Pustków - Korona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna - Wisłoka II Dębica
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Atut Podborze
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Kolorado Wola Chorzelowska

IV liga 2021/2022 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2021/2022 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Krosno)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Stalowa Wola)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas