[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 15 sierpnia

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-3 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 15 sierpnia, 17:00
pd. k. 6-5
MCKS Czeladź (2) 3-4 RKS Grodziec (Będzin) 15 sierpnia, 17:00
Iskra Psary 2-3 Górnik Piaski (Czeladź) 15 sierpnia, 17:00
Budowlani Ogrodzieniec 4-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 15 sierpnia, 17:00
Korona Rokitno Szlacheckie 0-8 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 15 sierpnia, 17:00
KS Giebło 0-3 Przemsza Siewierz 15 sierpnia, 17:00
Huragan Kocikowa 3-0 Zapora Przeczyce 15 sierpnia, 17:00
(wo)
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Jedność Strzyżowice 15 sierpnia, 17:00
Niwy Brudzowice 0-3 Strażak Mierzęcice 15 sierpnia, 17:00
Victoria II Jaworzno 5-0 Szczakowianka II Jaworzno 15 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 Zagłębie II Sosnowiec 15 sierpnia, 17:00
LKS Wysoka 3-2 Cyklon Rogoźnik 15 sierpnia, 17:00

II runda - 20 września

Huragan Kocikowa 0-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
Victoria II Jaworzno 3-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-4 Górnik Piaski (Czeladź)
pd.
RKS Grodziec (Będzin) 0-2 AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 5-2 Górnik Jaworzno
LKS Wysoka 0-1 Unia Dąbrowa Górnicza
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz 1-4 Ciężkowianka Jaworzno
Budowlani Ogrodzieniec 3-6 Strażak Mierzęcice
pd.
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Błękitni Sarnów 27 września

III runda - 11 października
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - wolny los

Victoria II Jaworzno 6-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 11 października, 15:30
Strażak Mierzęcice 2-3 Unia Dąbrowa Górnicza 11 października, 15:30
Czarni Sosnowiec 2-1 Milenium Wojkowice 11 października, 15:30
Ciężkowianka Jaworzno 0-3 Szczakowianka Jaworzno 25 października, 15:30
AKS Niwka Sosnowiec 2-3 Victoria Jaworzno 11 października, 15:30
Górnik Piaski (Czeladź) 3-4 Sarmacja Będzin 11 października, 15:30
Zagłębie II Sosnowiec 0-6 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 10 października, 15:30

IV runda - 8 listopada

Victoria II Jaworzno 1-3 Czarni Sosnowiec 8 listopada, 14:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Victoria Jaworzno 15 listopada, 13:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-6 Sarmacja Będzin 1 kwietnia, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-9 Szczakowianka Jaworzno 15 listopada, 13:00

1/2 finału - 11 kwietnia

Czarni Sosnowiec 4-6 Victoria Jaworzno 11 kwietnia, 17:00
Sarmacja Będzin 2-0 Szczakowianka Jaworzno 11 kwietnia, 17:00

Finał - 25 kwietnia

Victoria Jaworzno 0-4 Sarmacja Będzin 25 kwietnia, 17:00
w Jaworznie-Jeleniu

Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas