[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Śląski ZPN - Katowice

I runda - 15 sierpnia
Zestaw par niepełny.

GKS Katowice (2) 6-0 MKS II Siemianowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Lechia 06 Mysłowice 4-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 6-4 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-0 Sparta Katowice 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1-0 Pogoń Imielin
Śląsk II Świętochłowice 1-0 Urania II Ruda Śląska

II runda - 5 września
Zestaw par niepełny.

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 4-1 Kolejarz 24 Katowice 5 września, 16:30
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 2-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5 września, 16:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-1 Wyzwolenie Chorzów
Śląsk II Świętochłowice 2-0 Ruch II Chorzów
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-3 Podlesianka Katowice
GKS Katowice (2) 0-1 Urania Ruda Śląska
Rozwój II Katowice 9-0 Lechia 06 Mysłowice

III runda - 3 października
MKS Siemianowice Śląskie - wolny los

Wyzwolenie Chorzów 1-2 Grunwald Ruda Śląska 3 października, 15:30
Śląsk II Świętochłowice 0-1 MK Górnik Katowice 3 października, 15:30
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 0-11 Górnik Wesoła (Mysłowice) 3 października, 15:30
Urania Ruda Śląska 1-0 Śląsk Świętochłowice 3 października, 15:30
AKS Mikołów 4-1 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3 października, 15:30
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 1-4 Slavia Ruda Śląska 3 października, 15:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-3 Podlesianka Katowice 3 października, 15:30
Hetman 22 Katowice 3-1 Rozwój II Katowice 3 października, 15:30

IV runda - 24 października
Do gry przystąpili III-ligowcy: GKS Katowice i Rozwój Katowice.
Grunwald Ruda Śląska - wolny los

Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-3 GKS Katowice 24 października, 15:00
(wo)
AKS Mikołów 0-5 Rozwój Katowice 24 października
Podlesianka Katowice 1-0 Slavia Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice 0-7 MKS Siemianowice Śląskie
Urania Ruda Śląska 4-4 MK Górnik Katowice 24 października
pd. k. 7-8

V runda - 28 marca
Rozwój Katowice, Podlesianka Katowice - wolny los

Grunwald Ruda Śląska 0-1 GKS Katowice 28 marca, 15:00
Szpoton 90 (s)
MKS Siemianowice Śląskie 0-2 MK Górnik Katowice 31 marca, 11:00

1/2 finału - 10 kwietnia

Podlesianka Katowice 0-5 GKS Katowice 10 kwietnia, 17:00
Kopański 4, H.Jaromin 16, 31, Sadowski 73, 77
na boisku Rapidu / bez udziału publiczności
MK Górnik Katowice 0-5 Rozwój Katowice 10 kwietnia, 16:30 (60)
Michalski 44, Hanzel 62, 71, 90, Buffi 67

Finał - 9 maja

GKS Katowice 2-2 Rozwój Katowice 9 maja, 17:00
pd. k. 5-6
Sadowski 52, H.Jaromin 60 - Waniek 25, Śrutwa 48
na stadionie GKS-u

Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas