[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Śląski ZPN - Rybnik

I runda - 30 lipca

TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 4-1 Polonia Łaziska Rybnickie
KP Kamień (Rybnik) 0-3 Czarni Przegędza
Orzeł Jankowice 2-4 Forteca Świerklany
LKS Bzie (Jastrzębie Zdrój) 4-5 LKS Skrbeńsko
Inter Krostoszowice 0-7 MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 2-3 KS Żory
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 4-3 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
LKS Rój (Żory) 0-4 Borowik Szczejkowice
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Ruch Stanowice
Rozwój Rydułtowy 3-2 Energetyk ROW II Rybnik 9 sierpnia, 17:00
Unia Książenice 0-3 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
KS Szczerbice 3-5 Naprzód Rydułtowy
KS Wielopole (Rybnik) 3-0 Orzeł Palowice
(wo)
goście nie stawili się na mecz
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-2 LKS Baranowice (Żory)

II runda - 23 sierpnia

Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-4 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
pd.
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 1-6 Polonia Marklowice
Czarni Przegędza 5-0 Płomień Ochojec (Rybnik)
Forteca Świerklany 7-1 Start Mszana
LKS Skrbeńsko 3-6 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-5 Odra II Wodzisław Śląski
KS Żory 3-2 Górnik Radlin
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 3-4 Energetyk ROW Rybnik
Borowik Szczejkowice 2-6 Gwiazda Skrzyszów
Ruch Stanowice 2-3 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Rozwój Rydułtowy 1-1 Jedność Jejkowice
pd. k. 4-2
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 4-1 LKS Bełk
Naprzód Rydułtowy 2-3 Rymer Rybnik
KS Wielopole (Rybnik) 0-5 Płomień Połomia
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-5 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

III runda - 20 września
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - wolny los

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Polonia Marklowice 20 września, 16:00
Forteca Świerklany 1-1 Czarni Przegędza 20 września, 16:00
pd. k. 3-0
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Odra II Wodzisław Śląski 20 września, 16:00
KS Żory 0-5 Energetyk ROW Rybnik 20 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 20 września, 16:00
Rozwój Rydułtowy 4-5 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 20 września, 16:00
Płomień Połomia 5-3 Rymer Rybnik 20 września, 16:00
pd.

IV runda - 4 października

Forteca Świerklany 0-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 października, 15:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 Energetyk ROW Rybnik 4 października, 15:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 Gwiazda Skrzyszów 4 października, 15:30
w Stanowicach
Płomień Połomia 0-4 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 października, 15:30

1/2 finału

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Energetyk ROW Rybnik 31 marca, 13:00
Wodecki 33, Reclik 51
Gwiazda Skrzyszów 1-4 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 listopada, 13:30

Finał - 1 maja

Energetyk ROW Rybnik 0-4 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 maja, 19:30
Pisarczyk 33, Buchała 35, 85, Adaszek 70
w Rybniku

Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas