[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hejnał Kęty 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Brzeszcze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Naroże Juszczyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Halniak Targanice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Babia Góra Sucha Beskidzka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Bobrek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Skawa Wadowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Victoria 1918 Jaworzno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ciężkowianka Jaworzno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Nadwiślanin Gromiec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Fablok Chrzanów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Żarki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Brzezina Osiek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Strażak Rajsko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hejnał Kęty    
 2 Górnik Brzeszcze    
 3 Naroże Juszczyn    
 4 Halniak Targanice    
 5 Babia Góra Sucha Beskidzka    
 6 LKS Bobrek    
 7 Skawa Wadowice    
 8 Victoria 1918 Jaworzno    
 9 Ciężkowianka Jaworzno    
 10 Nadwiślanin Gromiec    
 11 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)    
 12 Fablok Chrzanów    
 13 LKS Żarki    
 14 Brzezina Osiek    
 15 Strażak Rajsko    
 16 Zgoda Byczyna (Jaworzno)    

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Hejnał Kęty - Zgoda Byczyna (Jaworzno) 13 sierpnia, 14:00
Górnik Brzeszcze - Strażak Rajsko 13 sierpnia, 17:00
Halniak Targanice - LKS Żarki 14 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka - Fablok Chrzanów 13 sierpnia, 15:00
LKS Bobrek - LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 13 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice - Nadwiślanin Gromiec 13 sierpnia, 11:00
Brzezina Osiek - Naroże Juszczyn 14 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno - Victoria 1918 Jaworzno 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Ciężkowianka Jaworzno
Nadwiślanin Gromiec - Victoria 1918 Jaworzno
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Skawa Wadowice
Fablok Chrzanów - LKS Bobrek
LKS Żarki - Babia Góra Sucha Beskidzka
Brzezina Osiek - Halniak Targanice
Strażak Rajsko - Naroże Juszczyn
Hejnał Kęty - Górnik Brzeszcze

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Górnik Brzeszcze - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Naroże Juszczyn - Hejnał Kęty
Halniak Targanice - Strażak Rajsko
Babia Góra Sucha Beskidzka - Brzezina Osiek
LKS Bobrek - LKS Żarki
Skawa Wadowice - Fablok Chrzanów
Victoria 1918 Jaworzno - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Ciężkowianka Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Nadwiślanin Gromiec
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Ciężkowianka Jaworzno
Fablok Chrzanów - Victoria 1918 Jaworzno
LKS Żarki - Skawa Wadowice
Brzezina Osiek - LKS Bobrek
Strażak Rajsko - Babia Góra Sucha Beskidzka
Hejnał Kęty - Halniak Targanice
Górnik Brzeszcze - Naroże Juszczyn

Kolejka 5 - 3-4 września

Naroże Juszczyn - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Halniak Targanice - Górnik Brzeszcze
Babia Góra Sucha Beskidzka - Hejnał Kęty
LKS Bobrek - Strażak Rajsko
Skawa Wadowice - Brzezina Osiek
Victoria 1918 Jaworzno - LKS Żarki
Ciężkowianka Jaworzno - Fablok Chrzanów
Nadwiślanin Gromiec - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)

Kolejka 6 - 10-11 września

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Fablok Chrzanów - Nadwiślanin Gromiec
LKS Żarki - Ciężkowianka Jaworzno
Brzezina Osiek - Victoria 1918 Jaworzno
Strażak Rajsko - Skawa Wadowice
Hejnał Kęty - LKS Bobrek
Górnik Brzeszcze - Babia Góra Sucha Beskidzka
Naroże Juszczyn - Halniak Targanice

Kolejka 7 - 17-18 września

Halniak Targanice - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn
LKS Bobrek - Górnik Brzeszcze
Skawa Wadowice - Hejnał Kęty
Victoria 1918 Jaworzno - Strażak Rajsko
Ciężkowianka Jaworzno - Brzezina Osiek
Nadwiślanin Gromiec - LKS Żarki
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Fablok Chrzanów

Kolejka 8 - 24-25 września

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Fablok Chrzanów
LKS Żarki - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Brzezina Osiek - Nadwiślanin Gromiec
Strażak Rajsko - Ciężkowianka Jaworzno
Hejnał Kęty - Victoria 1918 Jaworzno
Górnik Brzeszcze - Skawa Wadowice
Naroże Juszczyn - LKS Bobrek
Halniak Targanice - Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 9 - 1-2 października

Babia Góra Sucha Beskidzka - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Bobrek - Halniak Targanice
Skawa Wadowice - Naroże Juszczyn
Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Brzeszcze
Ciężkowianka Jaworzno - Hejnał Kęty
Nadwiślanin Gromiec - Strażak Rajsko
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Brzezina Osiek
Fablok Chrzanów - LKS Żarki

Kolejka 10 - 8-9 października

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - LKS Żarki
Brzezina Osiek - Fablok Chrzanów
Strażak Rajsko - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Hejnał Kęty - Nadwiślanin Gromiec
Górnik Brzeszcze - Ciężkowianka Jaworzno
Naroże Juszczyn - Victoria 1918 Jaworzno
Halniak Targanice - Skawa Wadowice
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Bobrek

Kolejka 11 - 15-16 października

LKS Bobrek - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Skawa Wadowice - Babia Góra Sucha Beskidzka
Victoria 1918 Jaworzno - Halniak Targanice
Ciężkowianka Jaworzno - Naroże Juszczyn
Nadwiślanin Gromiec - Górnik Brzeszcze
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Hejnał Kęty
Fablok Chrzanów - Strażak Rajsko
LKS Żarki - Brzezina Osiek

Kolejka 12 - 22-23 października

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Brzezina Osiek
Strażak Rajsko - LKS Żarki
Hejnał Kęty - Fablok Chrzanów
Górnik Brzeszcze - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Naroże Juszczyn - Nadwiślanin Gromiec
Halniak Targanice - Ciężkowianka Jaworzno
Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria 1918 Jaworzno
LKS Bobrek - Skawa Wadowice

Kolejka 13 - 29-30 października

Skawa Wadowice - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Victoria 1918 Jaworzno - LKS Bobrek
Ciężkowianka Jaworzno - Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec - Halniak Targanice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Naroże Juszczyn
Fablok Chrzanów - Górnik Brzeszcze
LKS Żarki - Hejnał Kęty
Brzezina Osiek - Strażak Rajsko

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Strażak Rajsko
Hejnał Kęty - Brzezina Osiek
Górnik Brzeszcze - LKS Żarki
Naroże Juszczyn - Fablok Chrzanów
Halniak Targanice - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Babia Góra Sucha Beskidzka - Nadwiślanin Gromiec
LKS Bobrek - Ciężkowianka Jaworzno
Skawa Wadowice - Victoria 1918 Jaworzno

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Victoria 1918 Jaworzno - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Ciężkowianka Jaworzno - Skawa Wadowice
Nadwiślanin Gromiec - LKS Bobrek
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Babia Góra Sucha Beskidzka
Fablok Chrzanów - Halniak Targanice
LKS Żarki - Naroże Juszczyn
Brzezina Osiek - Górnik Brzeszcze
Strażak Rajsko - Hejnał Kęty

Kolejka 16

Naroże Juszczyn - Brzezina Osiek
Victoria 1918 Jaworzno - Ciężkowianka Jaworzno
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Hejnał Kęty
Strażak Rajsko - Górnik Brzeszcze
LKS Żarki - Halniak Targanice
Fablok Chrzanów - Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - LKS Bobrek
Nadwiślanin Gromiec - Skawa Wadowice

Kolejka 17

Ciężkowianka Jaworzno - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec
Skawa Wadowice - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Bobrek - Fablok Chrzanów
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Żarki
Halniak Targanice - Brzezina Osiek
Naroże Juszczyn - Strażak Rajsko
Górnik Brzeszcze - Hejnał Kęty

Kolejka 18

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Górnik Brzeszcze
Hejnał Kęty - Naroże Juszczyn
Strażak Rajsko - Halniak Targanice
Brzezina Osiek - Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Żarki - LKS Bobrek
Fablok Chrzanów - Skawa Wadowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Victoria 1918 Jaworzno
Nadwiślanin Gromiec - Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 19

Nadwiślanin Gromiec - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Ciężkowianka Jaworzno - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Victoria 1918 Jaworzno - Fablok Chrzanów
Skawa Wadowice - LKS Żarki
LKS Bobrek - Brzezina Osiek
Babia Góra Sucha Beskidzka - Strażak Rajsko
Halniak Targanice - Hejnał Kęty
Naroże Juszczyn - Górnik Brzeszcze

Kolejka 20

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Naroże Juszczyn
Górnik Brzeszcze - Halniak Targanice
Hejnał Kęty - Babia Góra Sucha Beskidzka
Strażak Rajsko - LKS Bobrek
Brzezina Osiek - Skawa Wadowice
LKS Żarki - Victoria 1918 Jaworzno
Fablok Chrzanów - Ciężkowianka Jaworzno
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 21

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Nadwiślanin Gromiec - Fablok Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno - LKS Żarki
Victoria 1918 Jaworzno - Brzezina Osiek
Skawa Wadowice - Strażak Rajsko
LKS Bobrek - Hejnał Kęty
Babia Góra Sucha Beskidzka - Górnik Brzeszcze
Halniak Targanice - Naroże Juszczyn

Kolejka 22

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Halniak Targanice
Naroże Juszczyn - Babia Góra Sucha Beskidzka
Górnik Brzeszcze - LKS Bobrek
Hejnał Kęty - Skawa Wadowice
Strażak Rajsko - Victoria 1918 Jaworzno
Brzezina Osiek - Ciężkowianka Jaworzno
LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec
Fablok Chrzanów - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)

Kolejka 23

Fablok Chrzanów - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - LKS Żarki
Nadwiślanin Gromiec - Brzezina Osiek
Ciężkowianka Jaworzno - Strażak Rajsko
Victoria 1918 Jaworzno - Hejnał Kęty
Skawa Wadowice - Górnik Brzeszcze
LKS Bobrek - Naroże Juszczyn
Babia Góra Sucha Beskidzka - Halniak Targanice

Kolejka 24

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Babia Góra Sucha Beskidzka
Halniak Targanice - LKS Bobrek
Naroże Juszczyn - Skawa Wadowice
Górnik Brzeszcze - Victoria 1918 Jaworzno
Hejnał Kęty - Ciężkowianka Jaworzno
Strażak Rajsko - Nadwiślanin Gromiec
Brzezina Osiek - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Żarki - Fablok Chrzanów

Kolejka 25

LKS Żarki - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Fablok Chrzanów - Brzezina Osiek
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Strażak Rajsko
Nadwiślanin Gromiec - Hejnał Kęty
Ciężkowianka Jaworzno - Górnik Brzeszcze
Victoria 1918 Jaworzno - Naroże Juszczyn
Skawa Wadowice - Halniak Targanice
LKS Bobrek - Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 26

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - LKS Bobrek
Babia Góra Sucha Beskidzka - Skawa Wadowice
Halniak Targanice - Victoria 1918 Jaworzno
Naroże Juszczyn - Ciężkowianka Jaworzno
Górnik Brzeszcze - Nadwiślanin Gromiec
Hejnał Kęty - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Strażak Rajsko - Fablok Chrzanów
Brzezina Osiek - LKS Żarki

Kolejka 27

Brzezina Osiek - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Żarki - Strażak Rajsko
Fablok Chrzanów - Hejnał Kęty
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Górnik Brzeszcze
Nadwiślanin Gromiec - Naroże Juszczyn
Ciężkowianka Jaworzno - Halniak Targanice
Victoria 1918 Jaworzno - Babia Góra Sucha Beskidzka
Skawa Wadowice - LKS Bobrek

Kolejka 28

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Skawa Wadowice
LKS Bobrek - Victoria 1918 Jaworzno
Babia Góra Sucha Beskidzka - Ciężkowianka Jaworzno
Halniak Targanice - Nadwiślanin Gromiec
Naroże Juszczyn - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Górnik Brzeszcze - Fablok Chrzanów
Hejnał Kęty - LKS Żarki
Strażak Rajsko - Brzezina Osiek

Kolejka 29

Strażak Rajsko - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Brzezina Osiek - Hejnał Kęty
LKS Żarki - Górnik Brzeszcze
Fablok Chrzanów - Naroże Juszczyn
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Halniak Targanice
Nadwiślanin Gromiec - Babia Góra Sucha Beskidzka
Ciężkowianka Jaworzno - LKS Bobrek
Victoria 1918 Jaworzno - Skawa Wadowice

Kolejka 30

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Victoria 1918 Jaworzno
Skawa Wadowice - Ciężkowianka Jaworzno
LKS Bobrek - Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Halniak Targanice - Fablok Chrzanów
Naroże Juszczyn - LKS Żarki
Górnik Brzeszcze - Brzezina Osiek
Hejnał Kęty - Strażak Rajsko

V liga Magic Sport 2022/2023 (małopolska (zachód))

Klasa okręgowa 2022/2023 (Kraków I)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Kraków II)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Kraków III)

Klasa A Magic Sport 2022/2023 (Chrzanów)
Klasa A 2022/2023 (Oświęcim)
Klasa A 2022/2023 (Wadowice I)
Klasa A 2022/2023 (Wadowice II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas