[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2022/2023, grupa: Wadowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żuraw Krzeszów 7 21 7 0 0 29-4 1 0 0 3-0 6 0 0 26-4
2.  Jałowiec Stryszawa 8 16 5 1 2 18-9 1 1 2 3-6 4 0 0 15-3
3.  Lachy Lachowice 8 14 4 2 2 27-15 1 1 1 10-6 3 1 1 17-9
4.  Korona Skawinki 7 13 4 1 2 13-7 1 0 2 5-3 3 1 0 8-4
5.  KS Bystra (k. Wadowic) 7 13 4 1 2 15-12 0 1 2 1-10 4 0 0 14-2
6.  Leńczanka Leńcze 7 12 4 0 3 19-13 1 0 3 9-9 3 0 0 10-4
7.  Halniak Maków Podhalański 7 12 4 0 3 16-18 2 0 3 10-16 2 0 0 6-2
8.  Strzelec Budzów 7 10 3 1 3 14-17 2 0 1 8-4 1 1 2 6-13
9.  Dąb Sidzina 8 9 3 0 5 10-16 1 0 4 5-14 2 0 1 5-2
10.  BCS Zawoja 7 7 2 1 4 12-15 1 0 3 8-11 1 1 1 4-4 1 1 0 1 0 2-2
11.  Spartak Skawce 8 7 2 1 5 13-23 1 1 3 9-12 1 0 2 4-11 1 1 0 1 0 2-2
12.  Huragan Skawica 7 4 1 1 5 8-27 1 0 3 6-17 0 1 2 2-10
13.  Żarek Barwałd Górny 8 1 0 1 7 8-26 0 1 3 3-14 0 0 4 5-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Żuraw Krzeszów    3-0 
 2 Jałowiec Stryszawa1-4     0-1 1-1 1-0 
 3 Lachy Lachowice2-4     1-1 7-1 
 4 Korona Skawinki    0-1 1-2 4-0 
 5 KS Bystra (k. Wadowic)0-5 0-4 1-1     
 6 Leńczanka Leńcze1-2 1-3 1-3     6-1 
 7 Halniak Maków Podhalański1-6 1-6 2-3     5-1 1-0 
 8 Strzelec Budzów2-3     1-0 5-1 
 9 Dąb Sidzina0-2 1-4 1-4     0-2 3-2 
 10 BCS Zawoja1-3 1-2 1-4     5-2 
 11 Spartak Skawce1-2 1-3 2-4 2-2     3-1 
 12 Huragan Skawica0-6 4-3 0-5 2-3     
 13 Żarek Barwałd Górny0-5 2-4 0-4 1-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: BCS Zawoja.
 
Dąb Sidzina 3-2 Żarek Barwałd Górny 13 sierpnia, 17:30
Spartak Skawce 1-2 Jałowiec Stryszawa 13 sierpnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-6 Lachy Lachowice 14 sierpnia, 17:00
Korona Skawinki 4-0 Huragan Skawica 14 sierpnia, 15:00
Leńczanka Leńcze 1-2 Żuraw Krzeszów 14 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 2-3 KS Bystra (k. Wadowic) 13 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
Żarek Barwałd Górny 0-4 KS Bystra (k. Wadowic) 20 sierpnia, 17:00
Żuraw Krzeszów 3-0 Strzelec Budzów 20 sierpnia, 11:00
Huragan Skawica 2-3 Leńczanka Leńcze 20 sierpnia, 17:00
Lachy Lachowice 1-1 Korona Skawinki 20 sierpnia, 17:00
Jałowiec Stryszawa 1-0 BCS Zawoja 20 sierpnia, 17:00
Dąb Sidzina 0-2 Spartak Skawce 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Korona Skawinki.
 
Spartak Skawce 3-1 Żarek Barwałd Górny 27 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 1-4 Dąb Sidzina 28 sierpnia, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-6 Jałowiec Stryszawa 28 sierpnia, 17:00
Leńczanka Leńcze 1-3 Lachy Lachowice 27 sierpnia, 11:00
Strzelec Budzów 5-1 Huragan Skawica 28 sierpnia, 11:30
KS Bystra (k. Wadowic) 0-5 Żuraw Krzeszów 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Leńczanka Leńcze.
 
Żarek Barwałd Górny 0-5 Żuraw Krzeszów 3 września, 17:00
Huragan Skawica 0-5 KS Bystra (k. Wadowic) 3 września, 17:00
Lachy Lachowice 7-1 Strzelec Budzów 4 września, 13:00
Jałowiec Stryszawa 0-1 Korona Skawinki 3 września, 17:00
Dąb Sidzina 1-4 Halniak Maków Podhalański 3 września, 17:00
Spartak Skawce 2-2 BCS Zawoja 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Strzelec Budzów.
 
BCS Zawoja 5-2 Żarek Barwałd Górny 11 września, 16:00
Halniak Maków Podhalański 5-1 Spartak Skawce 11 września, 16:00
Korona Skawinki 0-1 Dąb Sidzina 11 września, 16:00
Leńczanka Leńcze 1-3 Jałowiec Stryszawa 10 września, 17:00
KS Bystra (k. Wadowic) 1-1 Lachy Lachowice 11 września, 16:00
Huragan Skawica 0-6 Żuraw Krzeszów 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: KS Bystra (k. Wadowic).
 
Żarek Barwałd Górny 1-1 Huragan Skawica 17 września, 16:00
Lachy Lachowice 2-4 Żuraw Krzeszów 17 września, 17:00
Jałowiec Stryszawa 1-1 Strzelec Budzów 17 września, 16:00
Dąb Sidzina 1-4 Leńczanka Leńcze 17 września, 16:00
Spartak Skawce 1-3 Korona Skawinki 18 września, 16:00
BCS Zawoja 1-2 Halniak Maków Podhalański 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Żuraw Krzeszów.
 
Halniak Maków Podhalański 1-0 Żarek Barwałd Górny 24 września, 16:00
Korona Skawinki 1-2 BCS Zawoja 25 września, 16:00
Leńczanka Leńcze 6-1 Spartak Skawce 25 września, 16:00
Strzelec Budzów 1-0 Dąb Sidzina 25 września, 16:00
KS Bystra (k. Wadowic) 0-4 Jałowiec Stryszawa 24 września, 16:00
Huragan Skawica 4-3 Lachy Lachowice 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Huragan Skawica.
 
Żarek Barwałd Górny 2-4 Lachy Lachowice 1 października, 15:00
Jałowiec Stryszawa 1-4 Żuraw Krzeszów 1 października, 15:00
Dąb Sidzina 0-2 KS Bystra (k. Wadowic) 2 października, 15:00
Spartak Skawce 2-4 Strzelec Budzów 1 października, 15:00
BCS Zawoja 1-3 Leńczanka Leńcze 2 października, 15:00
Halniak Maków Podhalański 2-3 Korona Skawinki 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Lachy Lachowice.
 
Korona Skawinki - Żarek Barwałd Górny 9 października, 15:00
Leńczanka Leńcze - Halniak Maków Podhalański 9 października, 15:00
Strzelec Budzów - BCS Zawoja 8 października, 15:00
KS Bystra (k. Wadowic) - Spartak Skawce 8 października, 15:00
Żuraw Krzeszów - Dąb Sidzina 8 października, 15:00
Huragan Skawica - Jałowiec Stryszawa 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Żarek Barwałd Górny.
 
Jałowiec Stryszawa - Lachy Lachowice
Dąb Sidzina - Huragan Skawica
Spartak Skawce - Żuraw Krzeszów
BCS Zawoja - KS Bystra (k. Wadowic)
Halniak Maków Podhalański - Strzelec Budzów
Korona Skawinki - Leńczanka Leńcze

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Jałowiec Stryszawa.
 
Leńczanka Leńcze - Żarek Barwałd Górny
Strzelec Budzów - Korona Skawinki
KS Bystra (k. Wadowic) - Halniak Maków Podhalański
Żuraw Krzeszów - BCS Zawoja
Huragan Skawica - Spartak Skawce
Lachy Lachowice - Dąb Sidzina

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Dąb Sidzina.
 
Żarek Barwałd Górny - Jałowiec Stryszawa
Spartak Skawce - Lachy Lachowice
BCS Zawoja - Huragan Skawica
Halniak Maków Podhalański - Żuraw Krzeszów
Korona Skawinki - KS Bystra (k. Wadowic)
Leńczanka Leńcze - Strzelec Budzów

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Spartak Skawce.
 
Strzelec Budzów - Żarek Barwałd Górny
KS Bystra (k. Wadowic) - Leńczanka Leńcze
Żuraw Krzeszów - Korona Skawinki
Huragan Skawica - Halniak Maków Podhalański
Lachy Lachowice - BCS Zawoja
Jałowiec Stryszawa - Dąb Sidzina

Kolejka 14

Pauza: BCS Zawoja.
 
Żarek Barwałd Górny - Dąb Sidzina
Jałowiec Stryszawa - Spartak Skawce
Lachy Lachowice - Halniak Maków Podhalański
Huragan Skawica - Korona Skawinki
Żuraw Krzeszów - Leńczanka Leńcze
KS Bystra (k. Wadowic) - Strzelec Budzów

Kolejka 15

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
KS Bystra (k. Wadowic) - Żarek Barwałd Górny
Strzelec Budzów - Żuraw Krzeszów
Leńczanka Leńcze - Huragan Skawica
Korona Skawinki - Lachy Lachowice
BCS Zawoja - Jałowiec Stryszawa
Spartak Skawce - Dąb Sidzina

Kolejka 16

Pauza: Korona Skawinki.
 
Żarek Barwałd Górny - Spartak Skawce
Dąb Sidzina - BCS Zawoja
Jałowiec Stryszawa - Halniak Maków Podhalański
Lachy Lachowice - Leńczanka Leńcze
Huragan Skawica - Strzelec Budzów
Żuraw Krzeszów - KS Bystra (k. Wadowic)

Kolejka 17

Pauza: Leńczanka Leńcze.
 
Żuraw Krzeszów - Żarek Barwałd Górny
KS Bystra (k. Wadowic) - Huragan Skawica
Strzelec Budzów - Lachy Lachowice
Korona Skawinki - Jałowiec Stryszawa
Halniak Maków Podhalański - Dąb Sidzina
BCS Zawoja - Spartak Skawce

Kolejka 18

Pauza: Strzelec Budzów.
 
Żuraw Krzeszów - Huragan Skawica
Żarek Barwałd Górny - BCS Zawoja
Spartak Skawce - Halniak Maków Podhalański
Dąb Sidzina - Korona Skawinki
Jałowiec Stryszawa - Leńczanka Leńcze
Lachy Lachowice - KS Bystra (k. Wadowic)

Kolejka 19

Pauza: KS Bystra (k. Wadowic).
 
Huragan Skawica - Żarek Barwałd Górny
Żuraw Krzeszów - Lachy Lachowice
Strzelec Budzów - Jałowiec Stryszawa
Leńczanka Leńcze - Dąb Sidzina
Korona Skawinki - Spartak Skawce
Halniak Maków Podhalański - BCS Zawoja

Kolejka 20

Pauza: Żuraw Krzeszów.
 
Żarek Barwałd Górny - Halniak Maków Podhalański
BCS Zawoja - Korona Skawinki
Spartak Skawce - Leńczanka Leńcze
Dąb Sidzina - Strzelec Budzów
Jałowiec Stryszawa - KS Bystra (k. Wadowic)
Lachy Lachowice - Huragan Skawica

Kolejka 21

Pauza: Huragan Skawica.
 
Lachy Lachowice - Żarek Barwałd Górny
Żuraw Krzeszów - Jałowiec Stryszawa
KS Bystra (k. Wadowic) - Dąb Sidzina
Strzelec Budzów - Spartak Skawce
Leńczanka Leńcze - BCS Zawoja
Korona Skawinki - Halniak Maków Podhalański

Kolejka 22

Pauza: Lachy Lachowice.
 
Żarek Barwałd Górny - Korona Skawinki
Halniak Maków Podhalański - Leńczanka Leńcze
BCS Zawoja - Strzelec Budzów
Spartak Skawce - KS Bystra (k. Wadowic)
Dąb Sidzina - Żuraw Krzeszów
Jałowiec Stryszawa - Huragan Skawica

Kolejka 23

Pauza: Żarek Barwałd Górny.
 
Lachy Lachowice - Jałowiec Stryszawa
Huragan Skawica - Dąb Sidzina
Żuraw Krzeszów - Spartak Skawce
KS Bystra (k. Wadowic) - BCS Zawoja
Strzelec Budzów - Halniak Maków Podhalański
Leńczanka Leńcze - Korona Skawinki

Kolejka 24

Pauza: Jałowiec Stryszawa.
 
Żarek Barwałd Górny - Leńczanka Leńcze
Korona Skawinki - Strzelec Budzów
Halniak Maków Podhalański - KS Bystra (k. Wadowic)
BCS Zawoja - Żuraw Krzeszów
Spartak Skawce - Huragan Skawica
Dąb Sidzina - Lachy Lachowice

Kolejka 25

Pauza: Dąb Sidzina.
 
Jałowiec Stryszawa - Żarek Barwałd Górny
Lachy Lachowice - Spartak Skawce
Huragan Skawica - BCS Zawoja
Żuraw Krzeszów - Halniak Maków Podhalański
KS Bystra (k. Wadowic) - Korona Skawinki
Strzelec Budzów - Leńczanka Leńcze

Kolejka 26

Pauza: Spartak Skawce.
 
Żarek Barwałd Górny - Strzelec Budzów
Leńczanka Leńcze - KS Bystra (k. Wadowic)
Korona Skawinki - Żuraw Krzeszów
Halniak Maków Podhalański - Huragan Skawica
BCS Zawoja - Lachy Lachowice
Dąb Sidzina - Jałowiec Stryszawa

Klasa okręgowa 2022/2023 (Wadowice)

Klasa A Magic Sport 2022/2023 (Chrzanów)
Klasa A 2022/2023 (Oświęcim)
Klasa A 2022/2023 (Wadowice II)

Klasa B 2022/2023 (Wadowice I)
Klasa B 2022/2023 (Wadowice II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas