[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga Magic Sport 2022/2023, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Niwa Nowa Wieś 14 34 11 1 2 39-19 6 0 1 23-13 5 1 1 16-6
2.  MKS Trzebinia 14 33 10 3 1 44-12 4 2 1 18-7 6 1 0 26-5
3.  Tempo Białka 14 32 10 2 2 47-26 4 1 2 18-14 6 1 0 29-12
4.  Karpaty Siepraw 14 30 10 0 4 33-26 6 0 1 17-9 4 0 3 16-17
5.  Wiślanka Grabie 14 28 8 4 2 26-15 4 2 1 14-9 4 2 1 12-6
6.  Pcimianka Pcim 14 24 7 3 4 40-24 5 0 2 28-11 2 3 2 12-13 1 3 1 0 0 5-1
7.  KS Chełmek 14 24 7 3 4 32-28 5 1 1 20-10 2 2 3 12-18 1 0 0 0 1 1-5
8.  Błękitni Modlnica 14 16 4 4 6 26-40 3 2 2 12-17 1 2 4 14-23 1 3 1 0 0 2-1
9.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 16 5 1 8 29-29 3 0 4 13-12 2 1 4 16-17 1 0 0 0 1 1-2
10.  Jutrzenka Giebułtów 14 12 3 3 8 15-24 2 3 2 9-10 1 0 6 6-14
11.  Spójnia Osiek-Zimnodół 14 11 2 5 7 30-40 2 3 2 18-17 0 2 5 12-23 2 3 1 0 1 8-6
12.  Garbarnia II Kraków 14 11 3 2 9 21-36 2 2 3 14-17 1 0 6 7-19 2 3 1 0 1 6-6
13.  Orlęta Rudawa 14 11 2 5 7 21-35 1 3 3 10-18 1 2 4 11-17 2 3 1 0 1 4-6
14.  Zjednoczeni Branice (Kraków) 14 6 1 3 10 10-29 0 1 6 2-15 1 2 4 8-14 1 3 1 0 0 3-1
15.  Clepardia Kraków 14 6 1 3 10 9-39 1 1 5 6-21 0 2 5 3-18 1 0 0 0 1 1-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Niwa Nowa Wieś    1-5 2-0 3-1 6-3 3-1 4-2 4-1 
 2 MKS Trzebinia    5-1 1-1 4-1 1-2 1-0 2-2 4-0 
 3 Tempo Białka0-2 0-3     1-1 4-2 4-2 6-4 3-0 
 4 Karpaty Siepraw4-3 2-3     3-1 3-1 2-1 2-0 1-0 
 5 Wiślanka Grabie2-2 0-3     1-1 4-2 2-1 2-0 3-0 
 6 Pcimianka Pcim0-1 1-4     5-1 7-3 5-1 5-1 5-0 
 7 KS Chełmek2-2 4-0     2-3 4-2 1-0 4-3 3-0 
 8 Błękitni Modlnica2-6 0-4     2-1 2-1 2-1 1-1 3-3 
 9 Sokół Kocmyrzów Baranówka0-2 1-3 1-3     4-0 4-0 1-3 2-1 
 10 Jutrzenka Giebułtów1-1 2-5 1-2 1-1     1-0 0-0 3-1 
 11 Spójnia Osiek-Zimnodół1-6 5-1 4-4 2-2 1-3     5-1 0-0 
 12 Garbarnia II Kraków1-6 2-3 2-3 1-1 1-1 5-3     2-0 
 13 Orlęta Rudawa1-4 0-6 1-1 2-2 1-2 3-1     2-2 
 14 Zjednoczeni Branice (Kraków)0-3 1-3 0-1 0-2 0-2 1-1 0-3     
 15 Clepardia Kraków0-1 2-4 0-4 0-7 2-1 1-1 1-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Tempo Białka.
 
MKS Trzebinia 1-1 KS Chełmek 13 sierpnia, 11:00
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Orlęta Rudawa 13 sierpnia, 17:00
Pcimianka Pcim 5-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 14 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 13 sierpnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Błękitni Modlnica 14 sierpnia, 12:30
Clepardia Kraków 0-1 Niwa Nowa Wieś 13 sierpnia, 11:00
Wiślanka Grabie 0-3 Karpaty Siepraw 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Karpaty Siepraw.
 
Niwa Nowa Wieś 2-0 Wiślanka Grabie 20 sierpnia, 11:00
Błękitni Modlnica 3-3 Clepardia Kraków 7 września, 18:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:30) przerwany w 71. minucie przy stanie 2-2 z powodu zalania boiska / w drugim terminie dokończony
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-3 Garbarnia II Kraków 20 sierpnia, 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 20 sierpnia, 15:00
Orlęta Rudawa 2-2 Pcimianka Pcim 20 sierpnia, 17:00
KS Chełmek 1-0 Jutrzenka Giebułtów 20 sierpnia, 17:30
Tempo Białka 0-3 MKS Trzebinia 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Pauza: MKS Trzebinia.
 
Jutrzenka Giebułtów 2-5 Tempo Białka 7 września, 18:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:30) przerwany w 54. minucie przy stanie 0-0 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony
Pcimianka Pcim 5-1 KS Chełmek 31 sierpnia, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Orlęta Rudawa 24 sierpnia, 18:00
Garbarnia II Kraków 5-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 24 sierpnia, 17:30
Clepardia Kraków 1-3 Zjednoczeni Branice (Kraków) 24 sierpnia, 18:00
Wiślanka Grabie 2-1 Błękitni Modlnica 24 sierpnia, 17:30
Karpaty Siepraw 4-3 Niwa Nowa Wieś 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pauza: Niwa Nowa Wieś.
 
Błękitni Modlnica 0-4 Karpaty Siepraw 27 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-1 Wiślanka Grabie 27 sierpnia, 17:30
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-0 Clepardia Kraków 27 sierpnia, 17:30
Orlęta Rudawa 3-1 Garbarnia II Kraków 27 sierpnia, 17:00
KS Chełmek 4-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 27 sierpnia, 17:30
Tempo Białka 4-2 Pcimianka Pcim 28 sierpnia, 16:00
MKS Trzebinia 1-0 Jutrzenka Giebułtów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Pcimianka Pcim 0-1 MKS Trzebinia 4 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Tempo Białka 3 września, 17:00
Garbarnia II Kraków 1-1 KS Chełmek 4 września, 12:30
Clepardia Kraków 1-1 Orlęta Rudawa 3 września, 11:00
Wiślanka Grabie 2-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 3 września, 17:00
Karpaty Siepraw 2-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 3 września, 16:00
Niwa Nowa Wieś 3-1 Błękitni Modlnica 3 września, 11:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Pauza: Błękitni Modlnica.
 
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-3 Niwa Nowa Wieś 10 września, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 5-1 Karpaty Siepraw 11 września, 15:00
Orlęta Rudawa 1-1 Wiślanka Grabie 11 września, 16:00
KS Chełmek 3-0 Clepardia Kraków 10 września, 11:00
Tempo Białka 4-2 Garbarnia II Kraków 10 września, 11:00
MKS Trzebinia 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 września, 11:00
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Pcimianka Pcim 10 września, 11:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Pauza: Pcimianka Pcim.
 
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-0 Jutrzenka Giebułtów 17 września, 16:00
Garbarnia II Kraków 1-6 MKS Trzebinia 18 września, 12:30
Clepardia Kraków 2-4 Tempo Białka 17 września, 11:00
Wiślanka Grabie 4-2 KS Chełmek 17 września, 16:30
Karpaty Siepraw 2-1 Orlęta Rudawa 17 września, 16:00
Niwa Nowa Wieś 4-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 17 września, 16:00
Błękitni Modlnica 1-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 17 września, 16:30

Kolejka 8 - 24-25 września

Pauza: Zjednoczeni Branice (Kraków).
 
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-4 Błękitni Modlnica 24 września, 12:00
Orlęta Rudawa 1-4 Niwa Nowa Wieś 24 września, 14:00
KS Chełmek 4-0 Karpaty Siepraw 24 września, 11:00
Tempo Białka 1-1 Wiślanka Grabie 24 września, 16:00
MKS Trzebinia 4-0 Clepardia Kraków 24 września, 11:00
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Garbarnia II Kraków 24 września, 11:00
Pcimianka Pcim 5-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Sokół Kocmyrzów Baranówka.
 
Garbarnia II Kraków 2-3 Pcimianka Pcim 1 października, 12:30
Clepardia Kraków 2-1 Jutrzenka Giebułtów 1 października, 11:00
Wiślanka Grabie 2-2 MKS Trzebinia 1 października, 11:00
Karpaty Siepraw 2-3 Tempo Białka 1 października, 16:00
Niwa Nowa Wieś 6-3 KS Chełmek 1 października, 16:00
Błękitni Modlnica 2-1 Orlęta Rudawa 2 października, 12:30
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 1 października, 12:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Spójnia Osiek-Zimnodół.
 
Orlęta Rudawa 2-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 8 października, 15:00
KS Chełmek 2-3 Błękitni Modlnica 8 października, 15:00
Tempo Białka 0-2 Niwa Nowa Wieś 9 października, 15:30
MKS Trzebinia 5-1 Karpaty Siepraw 8 października, 11:00
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Wiślanka Grabie 8 października, 11:00
Pcimianka Pcim 5-0 Clepardia Kraków 9 października, 15:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-0 Garbarnia II Kraków 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: Garbarnia II Kraków.
 
Clepardia Kraków 0-7 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 października, 15:30
Wiślanka Grabie 1-1 Pcimianka Pcim 16 października, 13:00
Karpaty Siepraw 3-1 Jutrzenka Giebułtów 15 października, 15:00
Niwa Nowa Wieś 1-5 MKS Trzebinia 15 października, 15:30
Błękitni Modlnica 2-6 Tempo Białka 15 października, 15:30
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-2 KS Chełmek 15 października, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 5-1 Orlęta Rudawa 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 22-23 października

Pauza: Orlęta Rudawa.
 
KS Chełmek 4-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 22 października, 15:00
Tempo Białka 3-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 23 października, 15:00
MKS Trzebinia 4-1 Błękitni Modlnica 22 października, 11:00
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Niwa Nowa Wieś 22 października, 11:00
Pcimianka Pcim 1-4 Karpaty Siepraw 23 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Wiślanka Grabie 22 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 2-0 Clepardia Kraków 23 października, 12:30

Kolejka 13 - 29-30 października

Pauza: Clepardia Kraków.
 
Wiślanka Grabie 3-0 Garbarnia II Kraków 30 października, 14:00
Karpaty Siepraw 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 29 października, 14:00
Niwa Nowa Wieś 3-1 Pcimianka Pcim 29 października, 15:00
Błękitni Modlnica 2-1 Jutrzenka Giebułtów 29 października, 15:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-3 MKS Trzebinia 30 października, 14:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-6 Tempo Białka 29 października, 15:00
Orlęta Rudawa 1-2 KS Chełmek 29 października, 15:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pauza: KS Chełmek.
 
Tempo Białka 6-4 Orlęta Rudawa 5 listopada, 13:00
MKS Trzebinia 2-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 5 listopada, 11:00
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 5 listopada, 11:00
Pcimianka Pcim 7-3 Błękitni Modlnica 6 listopada, 13:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Niwa Nowa Wieś 5 listopada, 13:00
Garbarnia II Kraków 2-3 Karpaty Siepraw 6 listopada, 12:30
Clepardia Kraków 0-4 Wiślanka Grabie 6 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Pauza: Wiślanka Grabie.
 
Karpaty Siepraw 1-0 Clepardia Kraków 11 listopada, 11:00
Niwa Nowa Wieś 4-1 Garbarnia II Kraków 12 listopada, 13:00
Błękitni Modlnica 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 12 listopada, 13:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-2 Pcimianka Pcim 12 listopada, 13:30
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-3 Jutrzenka Giebułtów 12 listopada, 13:00
Orlęta Rudawa 0-6 MKS Trzebinia 11 listopada, 12:00
KS Chełmek 2-2 Tempo Białka 12 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Pauza: Tempo Białka.
 
KS Chełmek - MKS Trzebinia
Orlęta Rudawa - Jutrzenka Giebułtów
Spójnia Osiek-Zimnodół - Pcimianka Pcim
Zjednoczeni Branice (Kraków) - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Błękitni Modlnica - Garbarnia II Kraków
Niwa Nowa Wieś - Clepardia Kraków
Karpaty Siepraw - Wiślanka Grabie

Kolejka 17 - 25-26 marca

Pauza: Karpaty Siepraw.
 
Wiślanka Grabie - Niwa Nowa Wieś
Clepardia Kraków - Błękitni Modlnica
Garbarnia II Kraków - Zjednoczeni Branice (Kraków)
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Spójnia Osiek-Zimnodół
Pcimianka Pcim - Orlęta Rudawa
Jutrzenka Giebułtów - KS Chełmek
MKS Trzebinia - Tempo Białka

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Pauza: MKS Trzebinia.
 
Tempo Białka - Jutrzenka Giebułtów
KS Chełmek - Pcimianka Pcim
Orlęta Rudawa - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Spójnia Osiek-Zimnodół - Garbarnia II Kraków
Zjednoczeni Branice (Kraków) - Clepardia Kraków
Błękitni Modlnica - Wiślanka Grabie
Niwa Nowa Wieś - Karpaty Siepraw

Kolejka 19 - 8 kwietnia

Pauza: Niwa Nowa Wieś.
 
Karpaty Siepraw - Błękitni Modlnica
Wiślanka Grabie - Zjednoczeni Branice (Kraków)
Clepardia Kraków - Spójnia Osiek-Zimnodół
Garbarnia II Kraków - Orlęta Rudawa
Sokół Kocmyrzów Baranówka - KS Chełmek
Pcimianka Pcim - Tempo Białka
Jutrzenka Giebułtów - MKS Trzebinia

Kolejka 20 - 15-16 kwietnia

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
MKS Trzebinia - Pcimianka Pcim
Tempo Białka - Sokół Kocmyrzów Baranówka
KS Chełmek - Garbarnia II Kraków
Orlęta Rudawa - Clepardia Kraków
Spójnia Osiek-Zimnodół - Wiślanka Grabie
Zjednoczeni Branice (Kraków) - Karpaty Siepraw
Błękitni Modlnica - Niwa Nowa Wieś

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pauza: Błękitni Modlnica.
 
Niwa Nowa Wieś - Zjednoczeni Branice (Kraków)
Karpaty Siepraw - Spójnia Osiek-Zimnodół
Wiślanka Grabie - Orlęta Rudawa
Clepardia Kraków - KS Chełmek
Garbarnia II Kraków - Tempo Białka
Sokół Kocmyrzów Baranówka - MKS Trzebinia
Pcimianka Pcim - Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Pauza: Pcimianka Pcim.
 
Jutrzenka Giebułtów - Sokół Kocmyrzów Baranówka
MKS Trzebinia - Garbarnia II Kraków
Tempo Białka - Clepardia Kraków
KS Chełmek - Wiślanka Grabie
Orlęta Rudawa - Karpaty Siepraw
Spójnia Osiek-Zimnodół - Niwa Nowa Wieś
Zjednoczeni Branice (Kraków) - Błękitni Modlnica

Kolejka 23 - 6-7 maja

Pauza: Zjednoczeni Branice (Kraków).
 
Błękitni Modlnica - Spójnia Osiek-Zimnodół
Niwa Nowa Wieś - Orlęta Rudawa
Karpaty Siepraw - KS Chełmek
Wiślanka Grabie - Tempo Białka
Clepardia Kraków - MKS Trzebinia
Garbarnia II Kraków - Jutrzenka Giebułtów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Pcimianka Pcim

Kolejka 24 - 13-14 maja

Pauza: Sokół Kocmyrzów Baranówka.
 
Pcimianka Pcim - Garbarnia II Kraków
Jutrzenka Giebułtów - Clepardia Kraków
MKS Trzebinia - Wiślanka Grabie
Tempo Białka - Karpaty Siepraw
KS Chełmek - Niwa Nowa Wieś
Orlęta Rudawa - Błękitni Modlnica
Spójnia Osiek-Zimnodół - Zjednoczeni Branice (Kraków)

Kolejka 25 - 20-21 maja

Pauza: Spójnia Osiek-Zimnodół.
 
Zjednoczeni Branice (Kraków) - Orlęta Rudawa
Błękitni Modlnica - KS Chełmek
Niwa Nowa Wieś - Tempo Białka
Karpaty Siepraw - MKS Trzebinia
Wiślanka Grabie - Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków - Pcimianka Pcim
Garbarnia II Kraków - Sokół Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 26 - 27-28 maja

Pauza: Garbarnia II Kraków.
 
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim - Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów - Karpaty Siepraw
MKS Trzebinia - Niwa Nowa Wieś
Tempo Białka - Błękitni Modlnica
KS Chełmek - Zjednoczeni Branice (Kraków)
Orlęta Rudawa - Spójnia Osiek-Zimnodół

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Pauza: Orlęta Rudawa.
 
Spójnia Osiek-Zimnodół - KS Chełmek
Zjednoczeni Branice (Kraków) - Tempo Białka
Błękitni Modlnica - MKS Trzebinia
Niwa Nowa Wieś - Jutrzenka Giebułtów
Karpaty Siepraw - Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Clepardia Kraków - Garbarnia II Kraków

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Pauza: Clepardia Kraków.
 
Garbarnia II Kraków - Wiślanka Grabie
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Karpaty Siepraw
Pcimianka Pcim - Niwa Nowa Wieś
Jutrzenka Giebułtów - Błękitni Modlnica
MKS Trzebinia - Zjednoczeni Branice (Kraków)
Tempo Białka - Spójnia Osiek-Zimnodół
KS Chełmek - Orlęta Rudawa

Kolejka 29 - 17-18 czerwca

Pauza: KS Chełmek.
 
Orlęta Rudawa - Tempo Białka
Spójnia Osiek-Zimnodół - MKS Trzebinia
Zjednoczeni Branice (Kraków) - Jutrzenka Giebułtów
Błękitni Modlnica - Pcimianka Pcim
Niwa Nowa Wieś - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Karpaty Siepraw - Garbarnia II Kraków
Wiślanka Grabie - Clepardia Kraków

Kolejka 30 - 24-25 czerwca

Pauza: Wiślanka Grabie.
 
Clepardia Kraków - Karpaty Siepraw
Garbarnia II Kraków - Niwa Nowa Wieś
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Błękitni Modlnica
Pcimianka Pcim - Zjednoczeni Branice (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów - Spójnia Osiek-Zimnodół
MKS Trzebinia - Orlęta Rudawa
Tempo Białka - KS Chełmek

IV liga Jako 2022/2023 (małopolska)

V liga 2022/2023 (małopolska (wschód))

Klasa okręgowa 2022/2023 (Kraków I)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Kraków II)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Kraków III)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Wadowice)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas