[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Victoria Chróścice Ludowy Klub Sportowy Victoria Chróścice
Rok założenia: 1945
Barwy: biało-czerwono-zielone
Adres: Św. Rocha 26, 46-080 Chróścice
telefon: (77) 454-60-46
WWW: http://www.victoria.chroscice.pl/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 1 300 miejsc (540 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Roland Lisowski
Trener: Krzysztof Job (od 16 listopada 2009), Maciej Lisicki (od grudnia 2010)


Sukcesy

12. miejsce w III lidze - (2x) - 2008/09, 2009/10
 
Kadra


Bramkarze: Krzysztof Bejcar (20.02.88, 187/87), Tomasz Borosz (23.03.85, 184/76), Piotr Kowalczyk (09.01.90, 184/75, Odra Wodzisław Śląski (ME), J -> Orzeł Ząbkowice Śląskie), Mateusz Żebrowski (11.04.89, 188/80, W, LZS Leśnica).
Obrońcy: Grzegorz Dajczak (20.04.90, W, Raków Częstochowa), Piotr Michoń (27.10.84, 184/73, LZS Leśnica), Dawid Rygiel (12.06.89, 190/78, J -> Silesius Kotórz Mały), Michał Sacha (25.04.90, Silesius Kotórz Mały), Krzysztof Turek (06.03.92, J), Bartłomiej Węgrzyn (07.08.86, 178/70), Jakub Zaczyk (18.10.88, 180/72, W, Oderka Opole), Grzegorz Zmuda (18.05.84, 190/90, W, Ruch Zdzieszowice).
Pomocnicy: Paweł Boczarski (03.09.89, 175/73, wznowienie treningów, J -> Rolnik Wierzbica Górna), Adam Bojanowski (19.12.91, Oderka Opole, J -> TOR Dobrzeń Wielki), Karol Bortnik (01.02.84, 182/72, Concordia Piotrków Trybunalski), Radosław Dembiński (12.04.83, 185/82), Wiktor Janik (30.12.90, 187/80, W, KS Krasiejów), Paweł Jankowski (08.03.80, 178/74, Start Namysłów), Denis Kotula (10.03.91, Silesius Kotórz Mały, J -> Silesius Kotórz Mały), Michał Nowosielski (01.03.90, 173/63, W, Piast Strzelce Opolskie), Damian Polok (29.10.88, 174/64), Karol Siedlecki (12.07.90, 182/74, Pogoń Oleśnica, J -> Swornica Czarnowąsy), Artur Szeląg (14.12.88, 173/68, Skalnik Gracze, J -> Skalnik Gracze), Fabian Szramowski (30.03.92, W, Pomologia Prószków), Sylwester Tomasik (13.12.92, Pomologia Prószków), Krzysztof Zaremba (05.04.89, 177/74), Bartłomiej Zięba (02.07.87, 174/73).
Napastnicy: Dominik Dora (04.04.87, LZS Ligota Turawska), Radosław Maciejewski (17.05.82, 178/72, BKS Stal Bielsko-Biała, J -> Koszarawa Żywiec), Damian Paczek (08.06.92, W, Pomologia Prószków), Wojciech Scisło (18.05.80, 173/70, W, Oderka Opole), Mateusz Szwarga (10.07.90, 178/67, Odra Wodzisław Śląski (ME)), Mateusz Żak (13.07.90, 188/76, W, LZS Piotrówka).
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Liga wojewódzka 2002/2003, grupa: Opole I
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Opolski ZPN
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: opolska I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: opolska I
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: opolska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: opolska
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: opolska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: opolska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: opolsko-śląska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: opolsko-śląska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: opolsko-śląska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: opolsko-śląska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: opolsko-śląska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: opolska I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Saltex IV liga 2014/2015, grupa: opolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: opolska I
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: opolska I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: opolska
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: opolska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas