[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Victoria Chróścice Ludowy Klub Sportowy Victoria Chróścice
Rok założenia: 1945
Barwy: biało-czerwono-zielone
Adres: Św. Rocha 26, 46-080 Chróścice
telefon: (77) 454-60-46
WWW: http://www.victoria.chroscice.pl/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 1 300 miejsc (540 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Ryszard Kociok
Trener: Andrzej Szolc (od lipca 2011), Dariusz Kaniuka (od 26 września 2011)


Sukcesy

12. miejsce w III lidze - (2x) - 2008/09, 2009/10
 
Kadra


Bramkarze: Krzysztof Bejcar (20.02.88, 187/87, J -> Sokół Bierdzany), Jarosław Kościelny (24.03.89, 180/75), Krzysztof Słonecki (14.03.91, 184/78, W, Odra Opole).
Obrońcy: Grzegorz Dajczak (20.04.90, 187/77, J -> Warta Sieradz), Marcin Gackowski (20.02.92, Odra Opole (juniorzy), J -> Śląsk Łubniany), Mateusz Glinda (10.04.94, W, juniorzy), Paweł Kołodziej (29.11.92, 187/80, J -> Swornica Czarnowąsy), Tobiasz Kuźniewski (11.02.86, W, Lechia Dzierżoniów), Piotr Michoń (27.10.84, 184/73), Michał Sacha (25.04.90, 184/79), Paweł Słonecki (05.10.92, 185/77, W, Odra Opole), Bartłomiej Węgrzyn (07.08.86, 178/70, J -> kontuzja), Krzysztof Zaremba (05.04.89, W, powrót po kontuzji).
Pomocnicy: Radosław Dembiński (12.04.83, 185/82), Wiktor Janik (30.12.90, CAN/POL, 187/80, J -> Start Namysłów), Paweł Jankowski (08.03.80, 178/74), Łukasz Małek (04.09.91, J -> LZS Przywory), Tomasz Mientus (17.05.90, Źródło Krośnica), Adam Michałowski (15.01.92, J -> Swornica Czarnowąsy), Damian Polok (29.10.88, 174/64), Marcin Rogowski (28.02.81, 179/72, W, Odra Opole), Tomasz Suchecki (14.02.92, W, Orzeł Źlinice), Andrzej Szałański (21.11.93, W, Rodło Opole), Fabian Szramowski (30.03.92, W, LZS Piotrówka), Piotr Warzyc (24.03.92, J -> Stal Brzeg), Jakub Zaczyk (18.10.88, 180/72), Bartłomiej Zięba (02.07.87, 174/73).
Napastnicy: Dominik Dora (04.04.87, 170/64), Tomasz Jaworski (03.07.86, 173/72, Oderka Opole), Paweł Jędrzejewski (20.07.84, 184/76, J), Miłosz Kwolek (04.10.89, W, Start Dobrodzień), Przemysław Laukianis (02.11.93, W, juniorzy), Tomasz Schichta (13.04.86, 188/72, W, Orzeł Źlinice), Mariusz Stępień (10.06.89, 177/63), Rafał Szopa (18.07.91, Źródło Krośnica, J -> Źródło Krośnica).
 
Dane z sezonu: 2011/12
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Liga wojewódzka 2002/2003, grupa: Opole I
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Opolski ZPN
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: opolska I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: opolska I
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: opolska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: opolska
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: opolska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: opolska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: opolsko-śląska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: opolsko-śląska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: opolsko-śląska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: opolsko-śląska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: opolsko-śląska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: opolska I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Saltex IV liga 2014/2015, grupa: opolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: opolska I
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: opolska I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: opolska
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: opolska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: opolska I
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN
   2020/21 - IV liga BS Leśnica 2020/2021, grupa: opolska
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Opolski ZPN
   2021/22 - IV liga BS Leśnica 2021/2022, grupa: opolska
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas