[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: opolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Proślice 30 74 24 2 4 86-37 14 1 0 49-15 10 1 4 37-22
2.  Victoria Chróścice 30 60 18 6 6 61-25 8 4 3 40-17 10 2 3 21-8
3.  Piast Brzeg 30 51 15 6 9 57-38 10 4 1 41-15 5 2 8 16-23
4.  LZS Mechnice 30 50 15 5 10 50-40 9 2 4 33-19 6 3 6 17-21 2 3 1 0 1 4-3
5.  Małapanew Ozimek 30 50 15 5 10 68-53 8 3 4 34-26 7 2 6 34-27 2 3 1 0 1 3-4
6.  Start Siołkowice Stare 30 49 15 4 11 52-52 7 2 6 21-29 8 2 5 31-23
7.  Silesius Kotórz Mały 30 45 13 6 11 51-44 8 3 4 27-19 5 3 7 24-25 2 4 1 1 0 7-5
8.  LZS Grodziec (k. Ozimka) 30 45 12 9 9 62-56 8 2 5 35-23 4 7 4 27-33 2 1 0 1 1 5-7
9.  Odra II Opole 30 41 13 2 15 70-61 11 0 4 51-18 2 2 11 19-43
10.  Hetman Byczyna 30 38 10 8 12 39-42 8 3 4 22-11 2 5 8 17-31 2 6 2 0 0 8-3
11.  Polonia Domaszowice 30 38 12 2 16 36-56 8 1 6 22-19 4 1 10 14-37 2 0 0 0 2 3-8
12.  Start Dobrodzień 30 37 11 4 15 55-51 7 2 6 33-20 4 2 9 22-31 2 6 2 0 0 10-1
13.  Victoria Dobrzyń 30 37 10 7 13 32-54 6 4 5 17-18 4 3 8 15-36 2 0 0 0 2 1-10
14.  Wiking Opole 30 36 10 6 14 40-54 8 3 4 30-17 2 3 10 10-37
15.  Piast Gorzów Śląski 30 20 6 2 22 42-81 4 2 9 22-30 2 0 13 20-51
16.  Budowlani Strojec 30 10 2 4 24 20-77 2 3 10 13-35 0 1 14 7-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LZS Proślice    0-0 3-1 4-2 2-1 4-2 2-1 4-2 4-0 2-0 6-2 6-1 3-0 3-1 3-1 3-1 
 2 Victoria Chróścice2-1     3-0 0-0 3-4 2-3 2-2 5-1 8-0 1-1 4-0 0-3 4-1 1-1 3-0* 2-0 
 3 Piast Brzeg4-0 2-0     3-1 2-1 1-1 4-2 2-3 3-0 2-2 3-0 3-0 2-2 0-0 5-2 5-1 
 4 LZS Mechnice1-5 0-1 3-2     2-0 1-1 1-0 2-3 3-2 3-0 4-0 3-1 3-1 5-0 1-2 1-1 
 5 Małapanew Ozimek1-2 1-1 2-2 3-2     3-5 2-1 1-1 4-2 1-0 0-3* 2-1 2-0 2-3 5-3 5-0 
 6 Start Siołkowice Stare1-2 0-4 1-4 0-1 1-7     1-0 0-0 2-1 2-2 2-1 3-2 4-2 0-1 1-0 3-2 
 7 Silesius Kotórz Mały1-4 0-2 2-0 0-1 2-4 2-1     2-2 1-0 4-1 2-0 1-1 0-0 3-0 5-2 2-1 
 8 LZS Grodziec (k. Ozimka)1-2 3-1 0-1 1-0 4-1 3-2 3-5     5-0 3-3 1-2 1-1 1-2 1-0 4-3 4-0 
 9 Odra II Opole3-5 1-0 4-0 1-2 2-3 0-1 3-1 6-2     4-0 5-0 5-0 5-0 4-1 4-2 4-1 
 10 Hetman Byczyna0-0 0-1 0-2 0-0 1-2 2-0 1-1 0-2 2-1     3-0 3-2 3-0 3-0 3-0 1-0 
 11 Polonia Domaszowice2-0 0-1 1-0 1-2 0-4 0-3 2-0 2-0 2-1 3-5     1-2 0-0 2-0 5-1 1-0 
 12 Start Dobrodzień2-1 0-1 0-1 3-0 1-1 0-3 0-3 2-2 1-3 2-0 0-2     7-1 8-2 3-0 4-0 
 13 Victoria Dobrzyń1-2 1-3 1-0 0-1 3-2 0-3 1-1 0-0 1-1 2-1 2-1 0-3     0-0 3-0 2-0 
 14 Wiking Opole0-3 0-2 2-1 4-1 1-1 4-0 2-3 2-2 2-2 1-0 4-0 1-0 1-2     3-0* 3-0* 
 15 Piast Gorzów Śląski2-5 0-3 0-1 1-1 2-1 1-2 1-2 4-4 4-1 0-1 1-3 1-5 0-1 3-0     2-0 
 16 Budowlani Strojec1-5 0-1 1-1 0-3 1-2 0-4 0-2 1-3 1-5 1-1 0-0 1-0 1-3 2-1 3-4     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Victoria Dobrzyń 1-2 LZS Proślice 14 sierpnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 0-1 LZS Mechnice 14 sierpnia, 17:00
Wiking Opole 2-2 LZS Grodziec (k. Ozimka) 13 sierpnia, 17:00
w Wawelnie
Victoria Chróścice 3-0 Piast Gorzów Śląski 13 sierpnia, 17:00
(wo)
zweryfikowano vo za udział niuprawnionego zawodnika na boisku 2-3
Budowlani Strojec 1-0 Start Dobrodzień 13 sierpnia, 17:00
Polonia Domaszowice 0-3 Start Siołkowice Stare 13 sierpnia, 17:00
Hetman Byczyna 1-2 Małapanew Ozimek 13 sierpnia, 17:00
Piast Brzeg 3-0 Odra II Opole 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20 sierpnia

LZS Proślice 2-1 Małapanew Ozimek 21 sierpnia, 17:00
Start Siołkowice Stare 2-2 Hetman Byczyna 20 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 0-2 Polonia Domaszowice 20 sierpnia, 17:00
Piast Gorzów Śląski 2-0 Budowlani Strojec 20 sierpnia, 17:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 3-1 Victoria Chróścice 20 sierpnia, 17:00
LZS Mechnice 5-0 Wiking Opole 21 sierpnia, 17:00
Piast Brzeg 4-2 Silesius Kotórz Mały 20 sierpnia, 17:00
Victoria Dobrzyń 1-1 Odra II Opole 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Odra II Opole 3-5 LZS Proślice 28 sierpnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 0-0 Victoria Dobrzyń 28 sierpnia, 17:00
Wiking Opole 2-1 Piast Brzeg 27 sierpnia, 17:00
Victoria Chróścice 0-0 LZS Mechnice 27 sierpnia, 14:00
Budowlani Strojec 1-3 LZS Grodziec (k. Ozimka) 27 sierpnia, 17:00
Polonia Domaszowice 5-1 Piast Gorzów Śląski 27 sierpnia, 17:00
Hetman Byczyna 3-2 Start Dobrodzień 27 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek 3-5 Start Siołkowice Stare 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

LZS Proślice 4-2 Start Siołkowice Stare 31 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 1-1 Małapanew Ozimek 31 sierpnia, 17:00
Piast Gorzów Śląski 0-1 Hetman Byczyna 31 sierpnia, 17:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 1-2 Polonia Domaszowice 31 sierpnia, 17:00
LZS Mechnice 1-1 Budowlani Strojec 31 sierpnia, 17:00
Piast Brzeg 2-0 Victoria Chróścice 31 sierpnia, 17:00
Victoria Dobrzyń 0-0 Wiking Opole 31 sierpnia, 17:00
Odra II Opole 3-1 Silesius Kotórz Mały 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3 września

Silesius Kotórz Mały 1-4 LZS Proślice 4 września, 16:00
Wiking Opole 2-2 Odra II Opole 3 września, 16:00
Victoria Chróścice 4-1 Victoria Dobrzyń 3 września, 16:00
Budowlani Strojec 1-1 Piast Brzeg 3 września, 16:00
Polonia Domaszowice 1-2 LZS Mechnice 3 września, 13:00 (100)
Hetman Byczyna 0-2 LZS Grodziec (k. Ozimka) 3 września, 16:00
Małapanew Ozimek 5-3 Piast Gorzów Śląski 3 września, 16:00
Start Siołkowice Stare 3-2 Start Dobrodzień 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10 września

LZS Proślice 6-1 Start Dobrodzień 11 września, 16:00
Piast Gorzów Śląski 1-2 Start Siołkowice Stare 10 września, 16:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 4-1 Małapanew Ozimek 10 września, 16:00
LZS Mechnice 3-0 Hetman Byczyna 11 września, 16:00
Piast Brzeg 3-0 Polonia Domaszowice 10 września, 16:00
Victoria Dobrzyń 2-0 Budowlani Strojec 11 września, 16:00
Odra II Opole 1-0 Victoria Chróścice 11 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 3-0 Wiking Opole 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17 września

Wiking Opole 0-3 LZS Proślice 17 września, 16:00
w Wawelnie
Victoria Chróścice 2-2 Silesius Kotórz Mały 17 września, 16:00
Budowlani Strojec 1-5 Odra II Opole 18 września, 16:00
Polonia Domaszowice 0-0 Victoria Dobrzyń 17 września, 16:00
Hetman Byczyna 0-2 Piast Brzeg 17 września, 16:00
Małapanew Ozimek 3-2 LZS Mechnice 17 września, 16:00
Start Siołkowice Stare 0-0 LZS Grodziec (k. Ozimka) 17 września, 16:00
Start Dobrodzień 3-0 Piast Gorzów Śląski 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24 września

LZS Proślice 3-1 Piast Gorzów Śląski 25 września, 16:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 1-1 Start Dobrodzień 24 września, 16:00
LZS Mechnice 1-1 Start Siołkowice Stare 25 września, 16:00
Piast Brzeg 2-1 Małapanew Ozimek 24 września, 16:00
Victoria Dobrzyń 2-1 Hetman Byczyna 25 września, 16:00
Odra II Opole 5-0 Polonia Domaszowice 25 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 2-1 Budowlani Strojec 25 września, 16:00
Wiking Opole 0-2 Victoria Chróścice 24 września, 16:00
w Wawelnie

Kolejka 9 - 1 października

Victoria Chróścice 2-1 LZS Proślice 1 października, 15:00
Budowlani Strojec 2-1 Wiking Opole 2 października, 15:00
Polonia Domaszowice 2-0 Silesius Kotórz Mały 1 października, 15:00
Hetman Byczyna 2-1 Odra II Opole 1 października, 15:00
Małapanew Ozimek 2-0 Victoria Dobrzyń 1 października, 15:00
Start Siołkowice Stare 1-4 Piast Brzeg 1 października, 15:00
Start Dobrodzień 3-0 LZS Mechnice 1 października, 15:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 4-3 Piast Gorzów Śląski 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8 października

LZS Proślice 4-2 LZS Grodziec (k. Ozimka) 9 października, 15:00
LZS Mechnice 1-2 Piast Gorzów Śląski 9 października, 15:00
Piast Brzeg 3-0 Start Dobrodzień 8 października, 15:00
Victoria Dobrzyń 0-3 Start Siołkowice Stare 9 października, 15:00
Odra II Opole 2-3 Małapanew Ozimek 8 października, 15:00
Silesius Kotórz Mały 4-1 Hetman Byczyna 9 października, 15:00
Wiking Opole 4-0 Polonia Domaszowice 8 października, 15:00
Victoria Chróścice 2-0 Budowlani Strojec 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15 października

Budowlani Strojec 1-5 LZS Proślice 16 października, 15:00
Polonia Domaszowice 0-1 Victoria Chróścice 15 października, 15:00
Hetman Byczyna 3-0 Wiking Opole 15 października, 15:00
Małapanew Ozimek 2-1 Silesius Kotórz Mały 15 października, 15:00
Start Siołkowice Stare 2-1 Odra II Opole 15 października, 15:00
Start Dobrodzień 7-1 Victoria Dobrzyń 16 października, 15:00
Piast Gorzów Śląski 0-1 Piast Brzeg 15 października, 15:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 1-0 LZS Mechnice 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22 października

LZS Proślice 4-2 LZS Mechnice 23 października, 15:00
Piast Brzeg 2-3 LZS Grodziec (k. Ozimka) 22 października, 15:00
Victoria Dobrzyń 3-0 Piast Gorzów Śląski 23 października, 15:00
Odra II Opole 5-0 Start Dobrodzień 22 października, 15:00
Silesius Kotórz Mały 2-1 Start Siołkowice Stare 23 października, 15:00
Wiking Opole 1-1 Małapanew Ozimek 22 października, 15:00
Victoria Chróścice 1-1 Hetman Byczyna 22 października, 12:00
Budowlani Strojec 0-0 Polonia Domaszowice 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 29 października

Polonia Domaszowice 2-0 LZS Proślice
Hetman Byczyna 1-0 Budowlani Strojec
Małapanew Ozimek 1-1 Victoria Chróścice
Start Siołkowice Stare 0-1 Wiking Opole
Start Dobrodzień 0-3 Silesius Kotórz Mały
Piast Gorzów Śląski 4-1 Odra II Opole
LZS Grodziec (k. Ozimka) 1-2 Victoria Dobrzyń
LZS Mechnice 3-2 Piast Brzeg 30 października, 15:00

Kolejka 14 - 5 listopada

LZS Proślice 3-1 Piast Brzeg 6 listopada, 13:00
Victoria Dobrzyń 0-1 LZS Mechnice 6 listopada, 13:00
Odra II Opole 6-2 LZS Grodziec (k. Ozimka) 6 listopada, 13:00
Silesius Kotórz Mały 5-2 Piast Gorzów Śląski 6 listopada, 13:00
Wiking Opole 1-0 Start Dobrodzień 5 listopada, 13:00
Victoria Chróścice 2-3 Start Siołkowice Stare 5 listopada, 13:00
Budowlani Strojec 1-2 Małapanew Ozimek 6 listopada, 13:00
Polonia Domaszowice 3-5 Hetman Byczyna 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12 listopada

Hetman Byczyna 0-0 LZS Proślice 12 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 0-3 Polonia Domaszowice 12 listopada, 13:00
(wo)
nie odbył się z pwodu braku kart zdrowia zawodników gospodarzy. Decyzją WG OZPN przełożony na wiosnę 2006. Po odwołaniach sprawą zajęła się Komisja Odwoławcza wydając decyzję o przyznaniu walkoweru dla Polonii
Start Siołkowice Stare 3-2 Budowlani Strojec 12 listopada, 13:00
Start Dobrodzień 0-1 Victoria Chróścice 12 listopada, 13:00
Piast Gorzów Śląski 3-0 Wiking Opole 12 listopada, 13:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 3-5 Silesius Kotórz Mały 12 listopada, 13:00
LZS Mechnice 3-2 Odra II Opole 13 listopada, 13:00 (300)
Piast Brzeg 2-2 Victoria Dobrzyń 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 1 kwietnia

Odra II Opole 4-0 Piast Brzeg 2 kwietnia, 15:00
LZS Proślice 3-0 Victoria Dobrzyń 2 kwietnia, 16:00
LZS Mechnice 1-0 Silesius Kotórz Mały 2 kwietnia, 15:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 1-0 Wiking Opole 1 kwietnia, 16:00
Piast Gorzów Śląski 0-3 Victoria Chróścice 1 kwietnia, 16:00
Start Dobrodzień 4-0 Budowlani Strojec 1 kwietnia, 16:00
Start Siołkowice Stare 2-1 Polonia Domaszowice 19 kwietnia
Małapanew Ozimek 1-0 Hetman Byczyna 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8 kwietnia

Małapanew Ozimek 1-2 LZS Proślice 8 kwietnia, 16:00
Hetman Byczyna 2-0 Start Siołkowice Stare 8 kwietnia, 16:00
Polonia Domaszowice 1-2 Start Dobrodzień 8 kwietnia, 16:00
Budowlani Strojec 3-4 Piast Gorzów Śląski 9 kwietnia, 16:00
Victoria Chróścice 5-1 LZS Grodziec (k. Ozimka) 8 kwietnia, 16:00
Wiking Opole 4-1 LZS Mechnice 9 kwietnia, 16:00
w Wawelnie
Silesius Kotórz Mały 2-0 Piast Brzeg 9 kwietnia, 16:00
Odra II Opole 5-0 Victoria Dobrzyń 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

LZS Proślice 4-0 Odra II Opole 15 kwietnia, 16:00
Victoria Dobrzyń 1-1 Silesius Kotórz Mały 15 kwietnia, 16:00
Piast Brzeg 0-0 Wiking Opole 15 kwietnia, 16:00
LZS Mechnice 0-1 Victoria Chróścice 15 kwietnia, 16:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 4-0 Budowlani Strojec 15 kwietnia, 16:00
Piast Gorzów Śląski 1-3 Polonia Domaszowice 15 kwietnia, 16:00
Start Dobrodzień 2-0 Hetman Byczyna 15 kwietnia, 16:00
Start Siołkowice Stare 1-7 Małapanew Ozimek 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 22 kwietnia

Start Siołkowice Stare 1-2 LZS Proślice 22 kwietnia, 16:00
Małapanew Ozimek 2-1 Start Dobrodzień 22 kwietnia, 16:00
Hetman Byczyna 3-0 Piast Gorzów Śląski 22 kwietnia, 16:00
Polonia Domaszowice 2-0 LZS Grodziec (k. Ozimka) 22 kwietnia, 16:00
Budowlani Strojec 0-3 LZS Mechnice 23 kwietnia, 16:00
Victoria Chróścice 3-0 Piast Brzeg 22 kwietnia, 16:00
Wiking Opole 1-2 Victoria Dobrzyń 22 kwietnia, 16:00
w Wawelnie
Silesius Kotórz Mały 1-0 Odra II Opole 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 29 kwietnia

LZS Proślice 2-1 Silesius Kotórz Mały 30 kwietnia, 16:00
Odra II Opole 4-1 Wiking Opole 30 kwietnia, 16:00
Victoria Dobrzyń 1-3 Victoria Chróścice 30 kwietnia, 16:00
Piast Brzeg 5-1 Budowlani Strojec 29 kwietnia, 16:00
LZS Mechnice 4-0 Polonia Domaszowice 30 kwietnia, 16:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 3-3 Hetman Byczyna 29 kwietnia, 16:00
Piast Gorzów Śląski 2-1 Małapanew Ozimek 29 kwietnia, 16:00
Start Dobrodzień 0-3 Start Siołkowice Stare 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 3 maja

Start Dobrodzień 2-1 LZS Proślice 3 maja, 17:00
Start Siołkowice Stare 1-0 Piast Gorzów Śląski 3 maja, 13:00
Małapanew Ozimek 1-1 LZS Grodziec (k. Ozimka) 3 maja, 17:00
Hetman Byczyna 0-0 LZS Mechnice 3 maja, 17:00
Polonia Domaszowice 1-0 Piast Brzeg 3 maja, 17:00
Budowlani Strojec 1-3 Victoria Dobrzyń 3 maja, 17:00
Victoria Chróścice 8-0 Odra II Opole 3 maja, 17:00
Wiking Opole 2-3 Silesius Kotórz Mały 3 maja, 15:00
w Wawelnie

Kolejka 22 - 6 maja

LZS Proślice 3-1 Wiking Opole 7 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 0-2 Victoria Chróścice 7 maja, 17:00
Odra II Opole 4-1 Budowlani Strojec 7 maja, 17:00
Victoria Dobrzyń 2-1 Polonia Domaszowice 7 maja, 17:00
Piast Brzeg 2-2 Hetman Byczyna 6 maja, 17:00
LZS Mechnice 2-0 Małapanew Ozimek 7 maja, 17:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 3-2 Start Siołkowice Stare 6 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 1-5 Start Dobrodzień 6 maja, 17:00

Kolejka 23 - 13 maja

Piast Gorzów Śląski 2-5 LZS Proślice 13 maja, 17:00
Start Dobrodzień 2-2 LZS Grodziec (k. Ozimka) 13 maja, 17:00
Start Siołkowice Stare 0-1 LZS Mechnice 13 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 2-2 Piast Brzeg 13 maja, 17:00
Hetman Byczyna 3-0 Victoria Dobrzyń 13 maja, 17:00
Polonia Domaszowice 2-1 Odra II Opole 13 maja, 17:00
Budowlani Strojec 0-2 Silesius Kotórz Mały 14 maja, 17:00
Victoria Chróścice 1-1 Wiking Opole 13 maja, 17:00

Kolejka 24 - 20 maja

Piast Gorzów Śląski 4-4 LZS Grodziec (k. Ozimka) 20 maja, 17:00
LZS Proślice 0-0 Victoria Chróścice 21 maja, 17:00
Wiking Opole 3-0 Budowlani Strojec 20 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się
Silesius Kotórz Mały 2-0 Polonia Domaszowice 21 maja, 17:00
Odra II Opole 4-0 Hetman Byczyna 21 maja, 13:30
Victoria Dobrzyń 3-2 Małapanew Ozimek 21 maja, 17:00
Piast Brzeg 1-1 Start Siołkowice Stare 20 maja, 17:00
LZS Mechnice 3-1 Start Dobrodzień 21 maja, 17:00

Kolejka 25 - 27 maja

LZS Grodziec (k. Ozimka) 1-2 LZS Proślice 28 maja, 17:00
Piast Gorzów Śląski 1-1 LZS Mechnice 27 maja, 17:00
Start Dobrodzień 0-1 Piast Brzeg 27 maja, 17:00
Start Siołkowice Stare 4-2 Victoria Dobrzyń 27 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 4-2 Odra II Opole 27 maja, 17:00
Hetman Byczyna 1-1 Silesius Kotórz Mały 27 maja, 17:00
Polonia Domaszowice 2-0 Wiking Opole 27 maja, 17:00
Budowlani Strojec 0-1 Victoria Chróścice 28 maja, 17:00

Kolejka 26 - 3 czerwca

LZS Proślice 3-1 Budowlani Strojec 4 czerwca, 17:00
Victoria Chróścice 4-0 Polonia Domaszowice 3 czerwca, 17:00
Wiking Opole 1-0 Hetman Byczyna 3 czerwca, 17:00
Silesius Kotórz Mały 2-4 Małapanew Ozimek 4 czerwca, 17:00
Odra II Opole 0-1 Start Siołkowice Stare 4 czerwca, 17:00
Victoria Dobrzyń 0-3 Start Dobrodzień 4 czerwca, 17:00
Piast Brzeg 5-2 Piast Gorzów Śląski 3 czerwca, 17:00
LZS Mechnice 2-3 LZS Grodziec (k. Ozimka) 4 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 10 czerwca

LZS Mechnice 1-5 LZS Proślice 11 czerwca, 17:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 0-1 Piast Brzeg 10 czerwca, 17:00
Piast Gorzów Śląski 0-1 Victoria Dobrzyń 10 czerwca, 17:00
Start Dobrodzień 1-3 Odra II Opole 11 czerwca, 17:00
Start Siołkowice Stare 1-0 Silesius Kotórz Mały 10 czerwca, 17:00
Małapanew Ozimek 2-3 Wiking Opole 10 czerwca, 17:00
Hetman Byczyna 0-1 Victoria Chróścice 10 czerwca, 17:00
Polonia Domaszowice 1-0 Budowlani Strojec 10 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 15 czerwca

LZS Proślice 6-2 Polonia Domaszowice 15 czerwca, 17:00
Budowlani Strojec 1-1 Hetman Byczyna 15 czerwca, 17:00
Victoria Chróścice 3-4 Małapanew Ozimek 15 czerwca, 17:00
Wiking Opole 4-0 Start Siołkowice Stare 15 czerwca, 17:00
Silesius Kotórz Mały 1-1 Start Dobrodzień 15 czerwca, 17:00
Odra II Opole 4-2 Piast Gorzów Śląski 15 czerwca, 17:00
Victoria Dobrzyń 0-0 LZS Grodziec (k. Ozimka) 15 czerwca, 17:00
Piast Brzeg 3-1 LZS Mechnice 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Piast Brzeg 4-0 LZS Proślice 18 czerwca, 17:00
LZS Mechnice 3-1 Victoria Dobrzyń 18 czerwca, 17:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 5-0 Odra II Opole 18 czerwca, 17:00
Piast Gorzów Śląski 1-2 Silesius Kotórz Mały 18 czerwca, 17:00
Start Dobrodzień 8-2 Wiking Opole 18 czerwca, 17:00
Start Siołkowice Stare 0-4 Victoria Chróścice 18 czerwca, 17:00
Małapanew Ozimek 5-0 Budowlani Strojec 18 czerwca, 17:00
Hetman Byczyna 3-0 Polonia Domaszowice 18 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 24 czerwca

LZS Proślice 2-0 Hetman Byczyna 24 czerwca, 17:00
Polonia Domaszowice 0-4 Małapanew Ozimek 24 czerwca, 17:00
Budowlani Strojec 0-4 Start Siołkowice Stare 24 czerwca, 17:00
Victoria Chróścice 0-3 Start Dobrodzień 24 czerwca, 17:00
Wiking Opole 3-0 Piast Gorzów Śląski 24 czerwca, 17:00
(wo)
Silesius Kotórz Mały 2-2 LZS Grodziec (k. Ozimka) 24 czerwca, 17:00
Odra II Opole 1-2 LZS Mechnice 24 czerwca, 17:00
Victoria Dobrzyń 1-0 Piast Brzeg 24 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (opolska)

IV liga 2005/2006 (opolska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (opolska II)

Klasa A 2005/2006 (Opole I)
Klasa A 2005/2006 (Opole II)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas