[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2005/2006, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TOR Dobrzeń Wielki 34 78 25 3 6 64-21 14 1 2 32-8 11 2 4 32-13
2.  Motor Praszka 34 73 22 7 5 82-35 14 3 0 43-9 8 4 5 39-26
3.  OKS Olesno 34 72 21 9 4 78-34 11 3 3 39-17 10 6 1 39-17
4.  Swornica Czarnowąsy 34 70 21 7 6 70-30 13 3 1 44-15 8 4 5 26-15
5.  MKS Kluczbork 34 64 20 4 10 73-32 13 2 2 42-10 7 2 8 31-22
6.  LKS Poborszów 34 59 17 8 9 68-44 11 3 3 40-23 6 5 6 28-21
7.  KS Krasiejów 34 55 16 7 11 78-60 10 5 2 44-25 6 2 9 34-35
8.  MKS Gogolin 34 52 15 7 12 58-46 8 3 6 33-21 7 4 6 25-25
9.  GKS Starościn 34 48 14 6 14 52-52 6 5 6 32-31 8 1 8 20-21
10.  Sparta Paczków 34 45 13 6 15 66-71 9 2 6 35-31 4 4 9 31-40
11.  Start Namysłów 34 40 10 10 14 44-44 5 7 5 21-20 5 3 9 23-24
12.  Polonia Nysa 34 37 10 7 17 43-59 6 5 6 23-24 4 2 11 20-35 2 4 1 1 0 6-5
13.  Śląsk Łubniany 34 37 9 10 15 53-68 4 5 8 23-31 5 5 7 30-37 2 1 0 1 1 5-6
14.  Victoria Cisek 34 36 10 6 18 35-70 5 2 10 15-37 5 4 8 20-33
15.  Orzeł Polska Cerekiew 34 23 6 5 23 31-99 4 3 10 20-45 2 2 13 11-54 2 4 1 1 0 2-1
16.  Unia Krapkowice 34 23 6 5 23 27-78 4 1 12 15-41 2 4 11 12-37 2 1 0 1 1 1-2
17.  Burza Lipki 34 22 5 7 22 25-67 5 4 8 17-25 0 3 14 8-42
18.  Skalnik Tarnów Opolski 34 21 3 12 19 27-64 3 6 8 16-27 0 6 11 11-37
Orzeł Polska Cerekiew wycofał się w trakcie rundy wiosennej. W związku z tym w barażach o utrzymanie zagra Unia Krapkowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 TOR Dobrzeń Wielki    3-0 0-0 1-0 1-0 2-1 0-1 1-0 2-1 1-0 1-0 3-0 3-1 0-3 4-0 4-0 2-1 4-0 
 2 Motor Praszka3-1     2-2 0-0 3-0 3-1 3-1 2-1 4-1 2-0 2-1 1-1 1-0 2-0 3-0* 4-0 6-0 2-0 
 3 OKS Olesno1-1 3-1     0-2 1-0 2-2 1-0 2-1 1-2 2-2 3-0 2-1 5-2 1-2 2-1 6-0 4-0 3-0 
 4 Swornica Czarnowąsy4-2 2-0 0-0     1-0 1-1 8-1 5-1 2-1 1-1 1-0 3-1 3-0 0-3* 3-0* 3-2 3-1 4-1 
 5 MKS Kluczbork0-1 2-0 0-1 0-0     2-1 1-0 2-0 2-0 5-1 2-1 3-1 3-1 12-0 0-0 3-1 2-1 3-1 
 6 LKS Poborszów0-3 3-2 1-1 1-3 0-6     4-0 1-1 2-0 5-3 3-0 2-0 6-1 1-0 3-1 2-2 1-0 5-0 
 7 KS Krasiejów1-0 3-3 2-2 2-2 3-1 0-2     1-0 1-0 5-1 2-1 2-4 2-2 3-2 6-0 5-3 5-1 1-1 
 8 MKS Gogolin0-2 1-4 1-4 3-1 2-0 0-0 1-2     1-0 9-1 2-1 1-3 2-1 0-0 6-0 0-1 4-1 0-0 
 9 GKS Starościn0-1 2-8 1-5 1-1 1-1 2-3 2-2 1-2     1-0 2-2 3-0 0-2 3-1 8-1 2-1 2-0 1-1 
 10 Sparta Paczków0-4 2-4 2-4 0-2 4-2 4-1 4-2 1-1 1-3     3-3 2-0 3-4 2-0 2-1 1-0 2-0 2-0 
 11 Start Namysłów0-2 0-2 1-2 1-2 0-0 1-0 3-2 2-2 0-1 2-2     1-1 0-0 4-2 3-0* 0-0 2-2 1-0 
 12 Polonia Nysa1-2 0-1 1-2 2-1 1-2 1-3 2-1 2-2 1-3 2-1 1-0     3-3 1-1 4-2 1-0 0-0 0-0 
 13 Śląsk Łubniany1-4 1-1 1-4 0-3 0-4 2-0 1-3 1-2 0-0 0-3 1-1 2-3     1-1 5-0 1-1 3-0 3-1 
 14 Victoria Cisek2-1 1-1 0-2 0-2 0-3 0-0 0-8 0-3 1-2 0-4 1-2 2-1 1-4     1-3 3-0 2-1 1-0 
 15 Orzeł Polska Cerekiew0-3 0-5 0-3* 2-0 2-7 0-2 3-1 2-3 0-3* 0-6 0-3 4-1 2-2 0-3*     0-0 2-0 3-3 
 16 Unia Krapkowice0-3 1-3 3-2 0-3 1-3 0-8 1-5 0-2 2-0 2-4 0-1 2-0 0-3 0-1 1-2     0-0 2-1 
 17 Burza Lipki0-2 1-1 1-1 1-0 0-2 0-2 0-4 1-2 1-2 2-1 0-3 2-1 1-2 0-0 3-0* 2-0     2-2 
 18 Skalnik Tarnów Opolski0-0 1-3 1-4 1-4 2-0 1-1 1-1 1-2 0-1 1-1 0-4 0-2 2-2 3-1 0-0 0-1 2-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Orzeł Polska Cerekiew 0-0 Unia Krapkowice 13 sierpnia, 17:00 (100)
Skalnik Tarnów Opolski 1-4 OKS Olesno 13 sierpnia, 17:00 (200)
Mika 73 (k) - G.Pietrzak 18 (k), Przybył 34, 64, Hober 81
Burza Lipki 0-3 Start Namysłów 13 sierpnia, 17:00 (150)
Czuczwara 17, 20, Moskal 30
MKS Gogolin 1-0 GKS Starościn 13 sierpnia, 17:00 (300)
R.Jończyk 40
Śląsk Łubniany 0-3 Swornica Czarnowąsy 13 sierpnia, 17:00 (250)
Frydryk 4, 16, 83
TOR Dobrzeń Wielki 0-3 Victoria Cisek 13 sierpnia, 17:00 (200)
Wawrzinek 17, 61, Cetkowski 73
LKS Poborszów 3-2 Motor Praszka 6 września, 17:30 (150)
Wolański 25, 35, Rychlewicz 87 - Jasiński 6, Koziołek 82
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 17:00) mecz przerwany w 48. minucie wskutek zasłabnięcia, a następnie zgonu zawodnika Poborszowa (Wiesława Wojdyły) przy stanie 2-1 (widzów: 150); mecz zostanie dokończony
KS Krasiejów 3-1 MKS Kluczbork 13 sierpnia, 17:00 (350)
Czajkowski 16, M.Kucharski 64 (k), Chojnacki 90 - P.Iyż 75
Sparta Paczków 2-0 Polonia Nysa 13 sierpnia, 17:00 (500)
Bogdanowicz 35, Majkowski 90

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Unia Krapkowice 2-0 Polonia Nysa 20 sierpnia, 17:00 (200)
Masłowski 67, Hytrek 90 (k)
MKS Kluczbork 5-1 Sparta Paczków 20 sierpnia, 17:00 (500)
Zawalniak 42, 74, 75, Czernik 85, Pacholak 89 - Hebel 65
Motor Praszka 3-1 KS Krasiejów 20 sierpnia, 17:00 (300)
Antończyk 30, Jasiński 48, Gierak 70 - Wiora 82
Victoria Cisek 0-0 LKS Poborszów 20 sierpnia, 17:00 (250)
Swornica Czarnowąsy 4-2 TOR Dobrzeń Wielki 20 sierpnia, 17:00 (280)
Śliż 23, Wierdak 36, Jacek 61, Frydryk 90 - Jankowski 6, Sikorski 58
GKS Starościn 0-2 Śląsk Łubniany 20 sierpnia, 17:00 (150)
Gieża 31, Zygmunt 75
Start Namysłów 2-2 MKS Gogolin 20 sierpnia, 17:00 (150)
M.Raszewski 57, Z.Pabiniak 61 - M.Kapłon 6, Kapolka 36
OKS Olesno 4-0 Burza Lipki 20 sierpnia, 17:00 (400)
M.Pacierz 23, 68, Przybył 37, Kutynia 45
Orzeł Polska Cerekiew 3-3 Skalnik Tarnów Opolski 20 sierpnia, 17:00 (100)
Wieczorek 14, Mikoluk 72, 80 - Mika 26, 44, 60

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Skalnik Tarnów Opolski 0-1 Unia Krapkowice 27 sierpnia, 17:00 (200)
P.Nowak 21
Burza Lipki 3-0 Orzeł Polska Cerekiew 27 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się - goście nie dojechali
MKS Gogolin 1-4 OKS Olesno 27 sierpnia, 17:00 (250)
Burba 65 - Kutynia 15, R.Wollner 20, 60, Rozik 75
Śląsk Łubniany 1-1 Start Namysłów 27 sierpnia, 17:00 (150)
Gieża 15 - P.Pabiniak 22
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 GKS Starościn 27 sierpnia, 17:00 (250)
Jankowski 2, Czaja 75 - Piwowarczyk 15
LKS Poborszów 1-3 Swornica Czarnowąsy 27 sierpnia, 17:00 (250)
Wolański 27 - Wiciak 44, Frydryk 60, Jaciuk 73 (s)
KS Krasiejów 3-2 Victoria Cisek 27 sierpnia, 17:00 (250)
Sobota 43, Szczubiał 86, Czajkowski 88 - Leżała 18, Wiluk 66
Sparta Paczków 2-4 Motor Praszka 27 sierpnia, 17:00 (400)
Hebel 48, Krótkiewicz 69 - Jasiński 55, 90, Koziołek 61, 65
Polonia Nysa 1-2 MKS Kluczbork 27 sierpnia, 17:00 (250)
Mozol 87 - T.Begar 27, 68

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Unia Krapkowice 1-3 MKS Kluczbork 31 sierpnia, 17:00 (150)
Wronka 85 (k) - Luberda 27, T.Begar 28, D.Nowacki 58
Motor Praszka 1-1 Polonia Nysa 31 sierpnia, 17:00 (300)
Wilk 77 - Krasnodębski 88
Victoria Cisek 0-4 Sparta Paczków 31 sierpnia, 17:00 (100)
Hebel 13, 89, Bednarz 22, M.Dudek 41
Swornica Czarnowąsy 8-1 KS Krasiejów 31 sierpnia, 17:00 (200)
Wiciak 13, Frydryk 23, 73, 84, 90, Wierdak 35, 63, Chojnowski 48 - Szczubiał 80
GKS Starościn 2-3 LKS Poborszów 31 sierpnia, 17:00
Samborski 10, Jaciuk 89 (s) - Kaliciński 38, Hanzel 43, Wolański 55
Start Namysłów 0-2 TOR Dobrzeń Wielki 31 sierpnia, 17:00
Jankowski 49, Sikorski 55
OKS Olesno 5-2 Śląsk Łubniany 31 sierpnia, 17:00 (400)
Kubacki 13, Franusz 61 (s), Hober 70, Olszański 75, Romanowski 90 - Rozik 32 (s), Langosz 90
Orzeł Polska Cerekiew 2-3 MKS Gogolin 31 sierpnia, 17:00 (100)
Owsiany 15, Mikoluk 27 - R.Jończyk 22, 65, Kielanowski 44
Skalnik Tarnów Opolski 2-0 Burza Lipki 31 sierpnia, 17:00 (100)
Pudelko 27 (k), Mika 61

Kolejka 5 - 3 września

Burza Lipki 2-0 Unia Krapkowice 3 września, 16:00 (150)
Pawlik 18, Dziura 90
MKS Gogolin 0-0 Skalnik Tarnów Opolski 3 września, 16:00 (250)
Śląsk Łubniany 5-0 Orzeł Polska Cerekiew 3 września, 16:00 (100)
Mirosław Wójcik 42, Gieża 48, Zygmunt 65 (k), Langosz 66, 77
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 OKS Olesno 3 września, 16:00 (350)
LKS Poborszów 3-0 Start Namysłów 3 września, 16:00 (200)
Kaliciński 51, 70, Rams 89
KS Krasiejów 1-0 GKS Starościn 3 września, 16:00 (200)
Juszczak 80
Sparta Paczków 0-2 Swornica Czarnowąsy 3 września, 16:00 (200)
Leś 75, Wierdak 90
Polonia Nysa 1-1 Victoria Cisek 3 września, 16:00 (200)
Maciuszek 41 - Cetkowski 44
MKS Kluczbork 2-0 Motor Praszka 4 września, 16:00 (550)
Widerski 17, Luberda 75

Kolejka 6 - 10 września

Unia Krapkowice 1-3 Motor Praszka 10 września, 16:00 (200)
Walczyk 87 - Kociurski 52 (s), Jasiński 75, Wilk 83
Victoria Cisek 0-3 MKS Kluczbork 10 września, 16:00 (250)
Luberda 24, 49, 62
Swornica Czarnowąsy 3-1 Polonia Nysa 10 września, 13:00 (150)
Leś 60, Chojnowski 67, Frydryk 71 - Ilasz 16 (k)
GKS Starościn 1-0 Sparta Paczków 10 września, 16:00 (150)
Siejka 65
Start Namysłów 3-2 KS Krasiejów 10 września, 16:00 (200)
Z.Pabiniak 36, Simlat 47, 81 - Ciupa 5 (s), Chojnacki 58
OKS Olesno 2-2 LKS Poborszów 10 września, 16:00 (400)
Hober 18, Kopel 83 - Makowski 59, Rychlewicz 90
Orzeł Polska Cerekiew 0-3 TOR Dobrzeń Wielki 10 września, 16:00 (100)
Sikorski 20, Lewandowski 62, Jankowski 72
Skalnik Tarnów Opolski 2-2 Śląsk Łubniany 10 września, 16:00 (100)
Pudelko 11, Żmuda 30 - Gieża 40, Mocia 90
Burza Lipki 1-2 MKS Gogolin 10 września, 16:00 (100)
Bonia 80 - R.Jończyk 15, Kapolka 55

Kolejka 7 - 14 września

MKS Gogolin 0-1 Unia Krapkowice 14 września, 16:00 (250)
Masłowski 9
Śląsk Łubniany 3-0 Burza Lipki 14 września, 16:00 (100)
Zygmunt 21, Langosz 52, Pasternak 65
TOR Dobrzeń Wielki 4-0 Skalnik Tarnów Opolski 14 września, 16:00
Sikorski 6, Szypuła 15, 71, Kaleta 41
LKS Poborszów 3-1 Orzeł Polska Cerekiew 14 września, 16:00
Karabin 20, Makowski 35, 70 - Bigos 67
KS Krasiejów 2-2 OKS Olesno 14 września, 16:00
Juszczak 44, Podolski 78 - Kutynia 65, Mencweld 75
Sparta Paczków 3-3 Start Namysłów 14 września, 16:00 (300)
Stefanów 33, Hebel 54, Wyczałkowski 89 - P.Pabiniak 1, 50, Bobiński 56 (s)
Polonia Nysa 1-3 GKS Starościn 14 września, 16:00
Urzędowski 55 - Samborski 14, 45, 53
MKS Kluczbork 0-0 Swornica Czarnowąsy 14 września, 16:00 (600)
Motor Praszka 2-0 Victoria Cisek 14 września, 16:00
Mateja 15, Koziołek 75

Kolejka 8 - 17 września

Unia Krapkowice 0-1 Victoria Cisek 17 września, 16:00 (200)
Wiluk 13
Swornica Czarnowąsy 2-0 Motor Praszka 17 września, 16:00 (300)
Frydryk 49, Wierdak 82
GKS Starościn 1-1 MKS Kluczbork 17 września, 16:00 (300)
Stasiowski 36 (k) - Widerski 28
Start Namysłów 1-1 Polonia Nysa 17 września, 16:00 (200)
Z.Pabiniak 60 - Artwik 16
OKS Olesno 2-2 Sparta Paczków 17 września, 16:00 (350)
Kopel 50, Kutynia 67 - Hebel 25, 43
Orzeł Polska Cerekiew 3-1 KS Krasiejów 17 września, 16:00 (100)
Mochnik 20 (k), 86 (k), Bigos 50 - Juszczak 5
Skalnik Tarnów Opolski 1-1 LKS Poborszów 17 września, 16:00 (250)
Pudelko 48 (k) - Makowski 14
Burza Lipki 0-2 TOR Dobrzeń Wielki 17 września, 16:00 (150)
Jankowski 30, Kaleta 38
MKS Gogolin 2-1 Śląsk Łubniany 17 września, 16:00 (200)
Gołąbek 29, R.Jończyk 63 - Mirosław Wójcik 90

Kolejka 9 - 24 września

Śląsk Łubniany 1-1 Unia Krapkowice 24 września, 16:00 (100)
Zygmunt 90 - R.Rogala 68
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 MKS Gogolin 23 września, 16:00 (200)
Jankowski 21 (k)
LKS Poborszów 1-0 Burza Lipki 23 września, 16:00 (250)
Makowski 60
KS Krasiejów 1-1 Skalnik Tarnów Opolski 24 września, 16:00 (250)
Szczabel 47 - Pudelko 9
Sparta Paczków 2-1 Orzeł Polska Cerekiew 23 września, 16:00 (200)
Hebel 21, 82 - Adamski 89
Polonia Nysa 1-2 OKS Olesno 23 września, 16:00 (200)
Maciuszek 33 - Kopel 39, Romanowski 77
MKS Kluczbork 2-1 Start Namysłów 24 września, 16:00 (350)
Widerski 7, Chatkiewicz 83 (k) - Z.Pabiniak 75
Motor Praszka 4-1 GKS Starościn 23 września, 16:00 (500)
Mateja 38, 43, Koziołek 69, 75 - Gąska 5
Victoria Cisek 0-2 Swornica Czarnowąsy 24 września, 16:00 (100)
Frydryk 15, 84

Kolejka 10 - 1 października

Unia Krapkowice 0-3 Swornica Czarnowąsy 1 października, 15:00 (200)
Frydryk 16, 61, Flak 39
GKS Starościn 3-1 Victoria Cisek 1 października, 15:00 (150)
Sanocki 29, 33, Świczewski 81 - Leżała 70
Start Namysłów 0-2 Motor Praszka 1 października, 15:00 (150)
Pinkosz 42, Jasiński 75
OKS Olesno 1-0 MKS Kluczbork 1 października, 15:00 (550)
M.Pacierz 55
Orzeł Polska Cerekiew 4-1 Polonia Nysa 1 października, 15:00 (100)
Adamski 8, 32, Owsiany 75, Bigos 80 - Ilasz 43
Skalnik Tarnów Opolski 1-1 Sparta Paczków 1 października, 15:00 (250)
J.Jończyk 79 - Paluch 13
Burza Lipki 0-4 KS Krasiejów 1 października, 15:00 (100)
Sobota 3, Pluciński 5 (s), T.Wiśniewski 47, 56
MKS Gogolin 0-0 LKS Poborszów 1 października, 15:00 (300)
Śląsk Łubniany 1-4 TOR Dobrzeń Wielki 1 października, 15:00 (200)
Walaszczyk 19 - Malik 25, Nita 30, 73, 82

Kolejka 11 - 8 października

TOR Dobrzeń Wielki 4-0 Unia Krapkowice 8 października, 15:00 (450)
Szypuła 15, Jankowski 35, 50 (k), Draguć 48
LKS Poborszów 6-1 Śląsk Łubniany 7 października, 15:00 (50)
Wolański 58, 61, 64, 67, Makarski 81 (k), Rychlewicz 90 - Pasternak 6
KS Krasiejów 1-0 MKS Gogolin 8 października, 15:00
Chojnacki 31
Sparta Paczków 2-0 Burza Lipki 7 października, 15:00
Hebel 5, Krótkiewicz 12
Polonia Nysa 0-0 Skalnik Tarnów Opolski 8 października, 15:00
MKS Kluczbork 0-0 Orzeł Polska Cerekiew 8 października, 15:00
Motor Praszka 2-2 OKS Olesno 7 października, 15:00 (300)
Koziołek 5, Pinkosz 22 (k) - G.Pietrzak 15, Kutynia 55
Victoria Cisek 1-2 Start Namysłów 5 października, 16:00 (100)
Leżała 45 (k) - M.Raszewski 30, Moskal 85
Swornica Czarnowąsy 2-1 GKS Starościn 8 października, 15:00 (250)
Frydryk 55, 85 - Sanocki 35

Kolejka 12 - 15 października

Unia Krapkowice 2-0 GKS Starościn 15 października, 15:00 (100)
Dzięcioł 16, Hytrek 90
Start Namysłów 1-2 Swornica Czarnowąsy 15 października, 15:00 (200)
Kozan 20 - Chojnowski 2, 57
OKS Olesno 1-2 Victoria Cisek 15 października, 15:00 (250)
Kutynia 9 - Leżała 19, Wawrzinek 90
Orzeł Polska Cerekiew 0-5 Motor Praszka 15 października, 15:00 (80)
Antończyk 42, Góra 46, Koziołek 75, 84, 87
Skalnik Tarnów Opolski 2-0 MKS Kluczbork 15 października, 15:00 (250)
Baliga 24, 52
Burza Lipki 2-1 Polonia Nysa 16 października, 15:00 (100)
Pawlik 2, Bonia 47 - Słowik 85
MKS Gogolin 9-1 Sparta Paczków 15 października, 15:00 (50)
Polak 37, Rudolf 43, 48, 50, 54, R.Jończyk 61, M.Kapłon 77, D.Pach 82, 87 - Hebel 66
Śląsk Łubniany 1-3 KS Krasiejów 15 października, 15:00 (150)
Pasternak 41 - Czajkowski 47 (k), Juszczak 59, Szczubiał 80 (k)
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 LKS Poborszów 15 października, 15:00 (300)
Sikorski 38, Lizoń 90 - Gorzkowski 88

Kolejka 13 - 22 października

LKS Poborszów 2-2 Unia Krapkowice 21 października, 15:00 (200)
Wolański 48, 55 - M.Wicher 78, Hytrek 85
KS Krasiejów 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 22 października, 15:00 (300)
Juszczak 39
Sparta Paczków 3-4 Śląsk Łubniany 21 października, 15:00 (150)
Hetnar 12, Hebel 62, Dąbrowski 85 - Pasternak 5 (k), 55, R.Tomaszewski 77, Gieża 81
Polonia Nysa 2-2 MKS Gogolin 22 października, 15:00 (200)
Ilasz 30, Bodziony 90 - Rudolf 34, R.Jończyk 59
MKS Kluczbork 2-1 Burza Lipki 22 października, 15:00 (150)
Luberda 30, D.Nowacki 90 - Pawlik 8
Motor Praszka 2-0 Skalnik Tarnów Opolski 21 października, 15:00 (120)
Góra 50, Jasiński 65
Victoria Cisek 1-3 Orzeł Polska Cerekiew 22 października, 15:00 (150)
Flik 21 - Kownacki 16, Bigos 41, Macoch 45
Swornica Czarnowąsy 0-0 OKS Olesno 22 października, 15:00 (200)
GKS Starościn 2-2 Start Namysłów 21 października, 15:00 (200)
Grądowy 46, Suchocki 71 - M.Raszewski 53, Kozan 73

Kolejka 14 - 29 października

Unia Krapkowice 0-1 Start Namysłów 29 października, 15:00 (120)
M.Raszewski 6
OKS Olesno 1-2 GKS Starościn 29 października, 15:00 (150)
Romanowski 66 - Sanocki 8, Stasiowski 48 (k)
Orzeł Polska Cerekiew 2-0 Swornica Czarnowąsy 29 października, 15:00 (500)
Mochnik 47 (k), Chełchowski 90
Skalnik Tarnów Opolski 3-1 Victoria Cisek 29 października, 15:00 (150)
Mika 24, Baliga 60, Pudelko 62 - Wiszniewski 6
Burza Lipki 1-1 Motor Praszka 29 października, 15:00 (150)
Świtoń 15 - Jasiński 82
MKS Gogolin 2-0 MKS Kluczbork 29 października, 15:00 (200)
Kapolka 5, M.Kapłon 90
Śląsk Łubniany 2-3 Polonia Nysa 29 października, 15:00 (150)
Langosz 25, A.Tomaszewski 60 - Ilasz 20, Wandas 43, Rudkiewicz 70
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Sparta Paczków 29 października, 15:00 (300)
Szypuła 1
LKS Poborszów 4-0 KS Krasiejów 29 października, 15:00 (300)
Wolański 53, Makowski 57, Rychlewicz 67, 75

Kolejka 15 - 5 listopada

KS Krasiejów 5-3 Unia Krapkowice 6 listopada, 13:00 (400)
Szczubiał 2, 57, Grabowiecki 5, Czajkowski 42, 86 - Kociurski 23, Hytrek 68, Masłowski 90
Sparta Paczków 4-1 LKS Poborszów 5 listopada, 13:00 (200)
Bogdanowicz 21, 49, Mateusz Wójcik 28, 77 - Makowski 35
Polonia Nysa 1-2 TOR Dobrzeń Wielki 5 listopada, 13:00 (150)
Sikora 41 - Szypuła 10, Czaja 60
MKS Kluczbork 3-1 Śląsk Łubniany 5 listopada, 13:00 (200)
D.Nowacki 83, Pacholak 88, Luberda 90 - Konfisz 26
Motor Praszka 2-1 MKS Gogolin 5 listopada, 13:00 (150)
Wilk 61, 90 - Mateja 68 (s)
Victoria Cisek 2-1 Burza Lipki 5 listopada, 13:00 (100)
Wiszniewski 45, Wawrzinek 55 - A.Majewski 20
Swornica Czarnowąsy 4-1 Skalnik Tarnów Opolski 5 listopada, 13:00 (200)
Flak 5, 40, Leś 23, Twardowski 60 (s) - Pudelko 20 (k)
GKS Starościn 8-1 Orzeł Polska Cerekiew 5 listopada, 13:00 (100)
Suchocki 7, Kamiński 16, 64, Sanocki 23, Piwowarczyk 53, Grądowy 56, Raduchowski 63, Siejka 79 - Owsiany 67
Start Namysłów 1-2 OKS Olesno 5 listopada, 13:00 (100)
P.Pabiniak 83 - Rozik 8, Romanowski 76

Kolejka 16 - 12 listopada

Unia Krapkowice 3-2 OKS Olesno 12 listopada, 13:00 (200)
Glombica 40, Hytrek 44, Wronka 65 (k) - G.Pietrzak 57, M.Pacierz 69
Orzeł Polska Cerekiew 0-3 Start Namysłów 12 listopada, 13:00 (50)
Czuczwara 9, P.Pabiniak 16, M.Raszewski 81
Skalnik Tarnów Opolski 0-1 GKS Starościn 12 listopada, 13:00 (150)
Raduchowski 7
Burza Lipki 1-0 Swornica Czarnowąsy 12 listopada, 13:00 (150)
Dela 33
MKS Gogolin 0-0 Victoria Cisek 12 listopada, 13:00 (150)
Śląsk Łubniany 1-1 Motor Praszka 12 listopada, 13:00 (100)
Gieża 47 - Koziołek 37
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 MKS Kluczbork 12 listopada, 13:00 (250)
Jankowski 62
LKS Poborszów 2-0 Polonia Nysa 12 listopada, 13:00 (150)
Wolański 16, Rams 82
KS Krasiejów 5-1 Sparta Paczków 12 listopada, 13:00 (250)
Czajkowski 44 (k), 74, Chojnacki 63, 66, Sobota 80 - Mateusz Wójcik 71

Kolejka 17 - 19 listopada

Sparta Paczków 1-0 Unia Krapkowice 20 listopada, 13:00 (200)
Bogdanowicz 17
Polonia Nysa 2-1 KS Krasiejów 19 listopada, 13:00 (150)
Pajestka 16, Artwik 75 - Szczubiał 83
MKS Kluczbork 2-1 LKS Poborszów 19 listopada, 13:00 (300)
Zawalniak 16, T.Begar 45 - Jaciuk 5
Motor Praszka 3-1 TOR Dobrzeń Wielki 19 listopada, 13:00 (200)
Kazimierowicz 12, Koziołek 53, Wilk 82 - Trybała 20
Victoria Cisek 1-4 Śląsk Łubniany 19 listopada, 13:00 (50)
Smorczewski 26 - M.Nowak 30, Langosz 57, A.Tomaszewski 64, Gieża 86
Swornica Czarnowąsy 5-1 MKS Gogolin 19 listopada, 13:20 (250)
Leś 15, Flak 37, 55, 82, Chojnowski 89 - R.Jończyk 62
mecz rozpoczął się z dwudziestominutowym opóźnieniem ponieważ gospodarze nie przygotowali murawy do rozegrania spotkania
GKS Starościn 2-0 Burza Lipki 19 listopada, 13:00 (100)
Piwowarczyk 11, Sanocki 20
Start Namysłów 1-0 Skalnik Tarnów Opolski 19 listopada, 13:00 (60)
Czuczwara 84
OKS Olesno 2-1 Orzeł Polska Cerekiew 19 listopada, 13:00 (150)
Olszański 29, D.Gawlik 83 - Gładys 33

Kolejka 18 - 1 kwietnia

Unia Krapkowice 1-2 Orzeł Polska Cerekiew 1 kwietnia, 16:00 (150)
Ziemkiewicz 81 - Winnik 41, Chełchowski 58
OKS Olesno 3-0 Skalnik Tarnów Opolski 1 kwietnia, 16:00 (300)
Kopel 43, Pinkosz 58, M.Pacierz 76
Start Namysłów 2-2 Burza Lipki 1 kwietnia, 16:00 (250)
Simlat 3, M.Raszewski 8 (k) - Pluciński 11, Homętowski 20
GKS Starościn 1-2 MKS Gogolin 1 kwietnia, 16:00 (150)
Sanocki 89 - M.Kapłon 8, Hill 50
Swornica Czarnowąsy 3-0 Śląsk Łubniany 1 kwietnia, 16:00 (300)
Frydryk 43, 65, Rychlewicz 79
Victoria Cisek 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 19 kwietnia, 16:00
Leżała 38, L.Pietrzak 56 - Nita 16
w pierwotnym terminie odwołany z powodu zalanego boiska
Motor Praszka 3-1 LKS Poborszów 1 kwietnia, 16:00 (300)
Koziołek 2, 11, Góra 87 - Makowski 6
MKS Kluczbork 1-0 KS Krasiejów 1 kwietnia, 16:00 (300)
Zawalniak 7
Polonia Nysa 2-1 Sparta Paczków 1 kwietnia, 16:00 (400)
Ilasz 4, 86 - Hebel 87

Kolejka 19 - 8 kwietnia

Polonia Nysa 1-0 Unia Krapkowice 8 kwietnia, 16:00 (300)
Szostak 84
Sparta Paczków 4-2 MKS Kluczbork 8 kwietnia, 16:00 (300)
Tytko 3, Bogdanowicz 33, Krótkiewicz 83, M.Gawlik 88 - Widerski 49, D.Nowacki 64
KS Krasiejów 3-3 Motor Praszka 8 kwietnia, 16:00 (300)
Sobota 52, Grabowiecki 61, Czajkowski 66 - Antończyk 8, Wilk 67, Jasiński 87
LKS Poborszów 1-0 Victoria Cisek 8 kwietnia, 16:00 (200)
Makowski 63
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Swornica Czarnowąsy 8 kwietnia, 16:00 (500)
Białek 60
Śląsk Łubniany 0-0 GKS Starościn 8 kwietnia, 16:00 (150)
MKS Gogolin 2-1 Start Namysłów 8 kwietnia, 16:00 (100)
M.Kapłon 27, Hill 60 - Herman 83
Burza Lipki 1-1 OKS Olesno 8 kwietnia, 16:00 (150)
Szulc 72 - Kutynia 15
Skalnik Tarnów Opolski 0-0 Orzeł Polska Cerekiew 8 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Unia Krapkowice 2-1 Skalnik Tarnów Opolski 15 kwietnia, 16:00 (250)
P.Smykała 60 (k), R.Rogala 74 - Kwiotek 8
Orzeł Polska Cerekiew 2-0 Burza Lipki 15 kwietnia, 16:00 (150)
Chełchowski 28, Adamski 37
OKS Olesno 2-1 MKS Gogolin 15 kwietnia, 16:00 (350)
Kopel 18, M.Pacierz 53 - Gołąbek 70
Start Namysłów 0-0 Śląsk Łubniany 15 kwietnia, 16:00 (200)
GKS Starościn 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 15 kwietnia, 16:00 (300)
Jankowski 48
Swornica Czarnowąsy 1-1 LKS Poborszów 15 kwietnia, 16:00 (350)
Frydryk 56 - Gnyla 20
Victoria Cisek 0-8 KS Krasiejów 15 kwietnia, 12:00 (100)
Sobota 12, 43, 50, Czajkowski 38, 68, 84, Grabowiecki 73, Chojnacki 78
Motor Praszka 2-0 Sparta Paczków 15 kwietnia, 16:00 (500)
Antończyk 56, Wilk 88
MKS Kluczbork 3-1 Polonia Nysa 15 kwietnia, 16:00 (400)
D.Nowacki 55, T.Begar 71, Widerski 73 - Artwik 90

Kolejka 21 - 22 kwietnia

MKS Kluczbork 3-1 Unia Krapkowice 22 kwietnia, 16:00 (400)
Widerski 24, G.Włoch 88, Olejarz 90 - Masłowski 18
Polonia Nysa 0-1 Motor Praszka 22 kwietnia, 16:00 (250)
Kazimierowicz 30
Sparta Paczków 2-0 Victoria Cisek 22 kwietnia, 16:00 (400)
Krótkiewicz 48, Hebel 51
KS Krasiejów 2-2 Swornica Czarnowąsy 22 kwietnia, 16:00 (500)
Grabowiecki 35 (k), Juszczak 43 - Sieńczewski 12, Frydryk 88
LKS Poborszów 2-0 GKS Starościn 22 kwietnia, 16:00 (150)
Bereźnicki 4 (s), Piwowarczyk 87 (s)
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Start Namysłów 22 kwietnia, 16:00 (300)
Jankowski 61
Śląsk Łubniany 1-4 OKS Olesno 22 kwietnia, 16:00 (200)
Pasternak 3 - Olszański 13, Pinkosz 30, D.Gawlik 78, Hober 85
MKS Gogolin 6-0 Orzeł Polska Cerekiew 22 kwietnia, 16:00 (250)
Burzyński 10, M.Kapłon 15 (k), Damrat 53, 55, 68, Zapotoczny 74 (k)
Burza Lipki 2-2 Skalnik Tarnów Opolski 22 kwietnia, 16:00 (150)
Krasoń 18, Kruk 66 - P.Miętus 48, Smaroń 66

Kolejka 22 - 29 kwietnia

Unia Krapkowice 0-0 Burza Lipki 29 kwietnia, 16:00 (100)
Skalnik Tarnów Opolski 1-2 MKS Gogolin 29 kwietnia, 16:00 (50)
Smaroń 37 - R.Jończyk 15, Kot 75
Orzeł Polska Cerekiew 2-2 Śląsk Łubniany 29 kwietnia, 16:00 (50)
Mikoluk 75, Chełchowski 82 - Pasternak 38, M.Nowak 90
OKS Olesno 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 29 kwietnia, 16:00 (200)
Kutynia 53 - Jankowski 10
Start Namysłów 1-0 LKS Poborszów 29 kwietnia, 16:00 (100)
Kozan 87
GKS Starościn 2-2 KS Krasiejów 29 kwietnia, 16:00 (150)
Siejka 31, Szota 43 - Sobota 22, Chojnacki 79
Swornica Czarnowąsy 1-1 Sparta Paczków 29 kwietnia, 16:00 (150)
Frydryk 75 - Krótkiewicz 85
Victoria Cisek 2-1 Polonia Nysa 29 kwietnia, 16:00 (50)
Wawrzinek 9, Prochera 18 - Ciszewski 52
Motor Praszka 3-0 MKS Kluczbork 29 kwietnia, 16:00 (100)
Jasiński 4, Kazimierowicz 49, Koziołek 56

Kolejka 23 - 3 maja

Motor Praszka 4-0 Unia Krapkowice 3 maja, 17:00 (250)
Góra 18, 87, Antończyk 23, Kazimierowicz 35
MKS Kluczbork 12-0 Victoria Cisek 3 maja, 17:00 (400)
Olejarz 2, 18, 20, D.Nowacki 22, 38, 74, Zawalniak 27, Widerski 41, Merta 60, 89, Chatkiewicz 84 (k), G.Włoch 87
Polonia Nysa 2-1 Swornica Czarnowąsy 3 maja, 17:00 (350)
Ciszewski 4, Słowik 55 - Frydryk 58
Sparta Paczków 1-3 GKS Starościn 3 maja, 17:00 (350)
Hebel 85 - Sanocki 31, Siejka 49, Suchodolski 84
KS Krasiejów 2-1 Start Namysłów 3 maja, 17:00 (450)
Grabowiecki 38 (k), Sobota 61 - D.Zalwert 13
LKS Poborszów 1-1 OKS Olesno 3 maja, 17:00 (100)
Hanzel 34 - Hanzel 81 (s)
TOR Dobrzeń Wielki 4-0 Orzeł Polska Cerekiew 3 maja, 14:00 (180)
Kaleta 34, Draguć 39, Jankowski 41, Sikorski 75
Śląsk Łubniany 3-1 Skalnik Tarnów Opolski 3 maja, 17:00 (200)
Zygmunt 34 (k), Gieża 68, Pasternak 90 - Baliga 48
MKS Gogolin 4-1 Burza Lipki 3 maja, 17:00 (250)
Kot 23, Gołąbek 48, 60, Burzyński 90 (k) - Krasoń 46

Kolejka 24 - 6 maja

Unia Krapkowice 0-2 MKS Gogolin 6 maja, 17:00 (300)
Walczyk 37 (s), M.Kapłon 69
Burza Lipki 1-2 Śląsk Łubniany 6 maja, 17:00 (150)
Homętowski 52 - Gieża 19, Zygmunt 70
Skalnik Tarnów Opolski 0-0 TOR Dobrzeń Wielki 6 maja, 17:00 (150)
Orzeł Polska Cerekiew 0-2 LKS Poborszów 6 maja, 17:00 (150)
Makowski 52, Karabin 54
OKS Olesno 1-0 KS Krasiejów 6 maja, 17:00 (250)
Olszański 32
Start Namysłów 2-2 Sparta Paczków 6 maja, 17:00 (200)
Czuczwara 14, M.Raszewski 39 - Bogdanowicz 29, Krótkiewicz 79 (k)
GKS Starościn 3-0 Polonia Nysa 6 maja, 17:00 (200)
Raduchowski 52, Kamiński 72, Siejka 74
Swornica Czarnowąsy 1-0 MKS Kluczbork 6 maja, 17:00 (200)
Flak 66
Victoria Cisek 1-1 Motor Praszka 6 maja, 17:00 (50)
Wawrzinek 70 - Koziołek 38

Kolejka 25 - 13 maja

Victoria Cisek 3-0 Unia Krapkowice 13 maja, 17:00 (100)
Wawrzinek 16, 35, 58
Motor Praszka 0-0 Swornica Czarnowąsy 13 maja, 17:00 (250)
MKS Kluczbork 2-0 GKS Starościn 13 maja, 14:30 (200)
Skowronek 11, Olejarz 53
Polonia Nysa 1-0 Start Namysłów 13 maja, 17:00 (300)
Ilasz 86
Sparta Paczków 2-4 OKS Olesno 14 maja, 17:00 (200)
Krótkiewicz 41, 82 (k) - Kopel 18 (k), 30 (k), M.Pacierz 90, D.Gawlik 90
KS Krasiejów 6-0 Orzeł Polska Cerekiew 13 maja, 17:00 (300)
Szczubiał 14, Juszczak 25, 32, 40, Grabowiecki 84, Sobota 89
LKS Poborszów 5-0 Skalnik Tarnów Opolski 13 maja, 17:00 (150)
Makowski 9, Piwowar 20, Mochnik 30, Gorzkowski 70, Hanzel 77
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 Burza Lipki 13 maja, 17:00 (200)
Czaja 4, Jankowski 85 (k) - S.Adasik 28
Śląsk Łubniany 1-2 MKS Gogolin 13 maja, 17:00 (150)
Zygmunt 20 (k) - Kot 61, Burzyński 72

Kolejka 26 - 20 maja

Unia Krapkowice 0-3 Śląsk Łubniany 20 maja, 17:00 (200)
Konfisz 72, Pasternak 80, Gieża 85
MKS Gogolin 0-2 TOR Dobrzeń Wielki 20 maja, 17:00 (300)
Sikorski 85, Szypuła 90
Burza Lipki 0-2 LKS Poborszów 20 maja, 17:00 (50)
Bawoł 37, 85
Skalnik Tarnów Opolski 1-1 KS Krasiejów 20 maja, 17:00 (150)
Kwiotek 66 - Czajkowski 32 (k)
Orzeł Polska Cerekiew 0-6 Sparta Paczków 20 maja, 17:00 (50)
Bogdanowicz 10, Krótkiewicz 20, 36, 67, Szwed 34, Tytko 75
OKS Olesno 2-1 Polonia Nysa 20 maja, 17:00 (300)
Kutynia 50, Pinkosz 53 - Pajestka 34
Start Namysłów 0-0 MKS Kluczbork 20 maja, 17:00 (200)
GKS Starościn 2-8 Motor Praszka 20 maja, 17:00 (200)
Piwowarczyk 29, Siejka 52 - Jasiński 18, Kazimierowicz 27, 65, 78, Koziołek 37, 43, 68, Góra 88
Swornica Czarnowąsy 0-3 Victoria Cisek 20 maja, 17:00 (200)
(wo)
Flak 2
zweryfikowano vo na boisku 1-0

Kolejka 27 - 27 maja

Swornica Czarnowąsy 3-2 Unia Krapkowice 27 maja, 17:00 (200)
Frydryk 15, 31, Kotala 89 - Ziemkiewicz 26, Merklinger 65
Victoria Cisek 1-2 GKS Starościn 27 maja, 17:00 (100)
Wiluk 80 - Piwowarczyk 30, Sanocki 83
Motor Praszka 2-1 Start Namysłów 27 maja, 17:00 (300)
D.Wicher 25, Antończyk 43 - Czuczwara 68
MKS Kluczbork 0-1 OKS Olesno 27 maja, 17:00 (450)
D.Gawlik 49
Polonia Nysa 4-2 Orzeł Polska Cerekiew 27 maja, 17:00 (350)
Słowik 21, 39 (k), Śliż 66, Artwik 85 - Owsiany 18, 34
Sparta Paczków 2-0 Skalnik Tarnów Opolski 27 maja, 17:00 (200)
Bogdanowicz 22, Krótkiewicz 87
KS Krasiejów 5-1 Burza Lipki 27 maja, 17:00 (200)
Juszczak 10, Szczubiał 38, 42, Chojnacki 79, Haracz 87 - G.Hofman 83
LKS Poborszów 1-1 MKS Gogolin 27 maja, 17:00 (250)
Makowski 29 - Polak 66 (k)
TOR Dobrzeń Wielki 3-1 Śląsk Łubniany 27 maja, 17:00 (300)
Jankowski 23, Nita 27, Czaja 54 - Pasternak 11

Kolejka 28 - 31 maja

Unia Krapkowice 0-3 TOR Dobrzeń Wielki 31 maja, 17:00 (100)
Jankowski 8, 52, Czaja 15
Śląsk Łubniany 2-0 LKS Poborszów 31 maja, 17:00 (100)
Zygmunt 15, Pasternak 83
MKS Gogolin 1-2 KS Krasiejów 31 maja, 17:00 (100)
M.Kapłon 90 - Grabowiecki 39, Szczubiał 76
Burza Lipki 2-1 Sparta Paczków 31 maja, 17:00 (100)
S.Adasik 38, Świtoń 40 - Krótkiewicz 70
Skalnik Tarnów Opolski 0-2 Polonia Nysa 31 maja, 17:00 (100)
Ilasz 7, Śliż 90
Orzeł Polska Cerekiew 2-7 MKS Kluczbork 31 maja, 17:00 (100)
Wieczorek 10, Macoch 84 (k) - Skowronek 11, 15, Chatkiewicz 12 (k), Zawalniak 44, D.Nowacki 45, Merta 50, G.Włoch 59
OKS Olesno 3-1 Motor Praszka 31 maja, 17:00
Krawczyk 38, Hober 52, Olszański 69 - Wilk 67
Start Namysłów 4-2 Victoria Cisek 31 maja, 17:00 (100)
Z.Pabiniak 6, Kozan 62, M.Raszewski 69 (k), Czuczwara 82 - Wawrzinek 32, 37
GKS Starościn 1-1 Swornica Czarnowąsy 31 maja, 17:00 (150)
Piwowarczyk 70 - Jeleniewski 78

Kolejka 29 - 3 czerwca

GKS Starościn 2-1 Unia Krapkowice 3 czerwca, 17:00 (100)
Sanocki 73, Stasiowski 78 (k) - Merklinger 54
Swornica Czarnowąsy 1-0 Start Namysłów 3 czerwca, 17:00 (80)
Franek 49
Victoria Cisek 0-2 OKS Olesno 7 czerwca, 18:00
D.Gawlik 60, Kopel 75
Motor Praszka 3-0 Orzeł Polska Cerekiew
(wo)
Orzeł Polska Cerekiew wycofał się z rozgrywek
MKS Kluczbork 3-1 Skalnik Tarnów Opolski 3 czerwca, 17:00 (150)
Zawalniak 3, G.Włoch 12, Twardowski 43 (s) - J.Jończyk 24
Polonia Nysa 0-0 Burza Lipki 3 czerwca, 17:00 (200)
Sparta Paczków 1-1 MKS Gogolin 3 czerwca, 17:00 (200)
Krótkiewicz 46 - M.Kapłon 58 (k)
KS Krasiejów 2-2 Śląsk Łubniany 4 czerwca, 17:00 (250)
Podolski 30, Czajkowski 90 - Pasternak 58, Hreczuch 75 (s)
LKS Poborszów 0-3 TOR Dobrzeń Wielki 3 czerwca, 17:00 (150)
Jaśniecki 35, Jankowski 75, 85

Kolejka 30 - 10 czerwca

Unia Krapkowice 0-8 LKS Poborszów 10 czerwca, 17:00 (100)
Makowski 15, 29, 50, 89, Bawoł 38, Makarski 58, Hanzel 64, Rams 75
TOR Dobrzeń Wielki 0-1 KS Krasiejów 11 czerwca, 14:00 (300)
Sobota 70
Śląsk Łubniany 0-3 Sparta Paczków 10 czerwca, 17:00 (100)
Franusz 48 (s), Krótkiewicz 70, Hebel 86
MKS Gogolin 1-3 Polonia Nysa 10 czerwca, 17:00 (100)
Gołąbek 4 - Śliż 43, Ilasz 50, Słowik 87 (k)
Burza Lipki 0-2 MKS Kluczbork 10 czerwca, 17:00 (100)
D.Nowacki 17, Widerski 90
Skalnik Tarnów Opolski 1-3 Motor Praszka 10 czerwca, 17:00 (150)
Pudelko 27 - Koziołek 14, 89, Antończyk 21
Orzeł Polska Cerekiew 0-3 Victoria Cisek 10 czerwca, 17:00
(wo)
OKS Olesno 0-2 Swornica Czarnowąsy 10 czerwca, 17:00 (500)
Frydryk 60, Franek 65
Start Namysłów 0-1 GKS Starościn 10 czerwca, 17:00 (300)
Suchocki 42

Kolejka 31 - 15 czerwca

Start Namysłów 0-0 Unia Krapkowice 15 czerwca, 17:00 (100)
GKS Starościn 1-5 OKS Olesno 15 czerwca, 17:00 (200)
Stasiowski 55 (k) - Kutynia 21, D.Gawlik 35, 70, Hober 39, Kopel 85
Swornica Czarnowąsy 3-0 Orzeł Polska Cerekiew
(wo)
Victoria Cisek 1-0 Skalnik Tarnów Opolski 15 czerwca, 17:00
Brym 13
Motor Praszka 6-0 Burza Lipki 15 czerwca, 17:00
Kazimierowicz 19, 82, Antończyk 47, Wilk 57, Koziołek 65, 84
MKS Kluczbork 2-0 MKS Gogolin 15 czerwca, 17:00
T.Begar 21, Widerski 68
Polonia Nysa 3-3 Śląsk Łubniany 15 czerwca, 17:00
Ilasz 19, 67, Słowik 57 (k) - Pasternak 15, Zygmunt 21 (k), M.Nowak 66
Sparta Paczków 0-4 TOR Dobrzeń Wielki 15 czerwca, 17:00
Kaleta 30, Jankowski 41, Czaja 65, 80
KS Krasiejów 0-2 LKS Poborszów 15 czerwca, 14:00
Bawoł 15, 36

Kolejka 32 - 18 czerwca

Unia Krapkowice 1-5 KS Krasiejów 18 czerwca, 17:00 (100)
Wośko 41 - Juszczak 32, 45, Sobota 66, 88, Chojnacki 80
LKS Poborszów 5-3 Sparta Paczków 18 czerwca, 17:00 (150)
Bawoł 17, 54, Makowski 44, Hanzel 50, Firański 89 - Krótkiewicz 48, Bednarz 55, Wach 63
TOR Dobrzeń Wielki 3-0 Polonia Nysa 18 czerwca, 14:00 (250)
Czaja 62, 68, Kaleta 67
Śląsk Łubniany 0-4 MKS Kluczbork 18 czerwca, 17:00
Widerski 49, D.Nowacki 62, T.Begar 76, 77
MKS Gogolin 1-4 Motor Praszka 18 czerwca, 13:00 (200)
M.Kapłon 40 - Koziołek 46, Antończyk 50, Góra 70, Czechowicz 90 (k)
w Obrowcu
Burza Lipki 0-0 Victoria Cisek 18 czerwca, 17:00 (100)
Skalnik Tarnów Opolski 1-4 Swornica Czarnowąsy 18 czerwca, 17:00 (100)
Pudelko 81 - Flak 53, 72, Frydryk 61, 83
Orzeł Polska Cerekiew 0-3 GKS Starościn
(wo)
OKS Olesno 3-0 Start Namysłów 18 czerwca, 17:00
Pinkosz 17, Rozik 74, Mencweld 88

Kolejka 33 - 24 czerwca

OKS Olesno 6-0 Unia Krapkowice 24 czerwca, 17:00 (200)
D.Gawlik 18, Kutynia 60, 68, Kopel 65 (k), 80, R.Wollner 75
Start Namysłów 3-0 Orzeł Polska Cerekiew
(wo)
GKS Starościn 1-1 Skalnik Tarnów Opolski 24 czerwca, 17:00 (100)
Suchocki 24 - Baliga 7
Swornica Czarnowąsy 3-1 Burza Lipki 24 czerwca, 17:00 (50)
Frydryk 39, 58, Rychlewicz 51 - Bogdanik 28
Victoria Cisek 0-3 MKS Gogolin 24 czerwca, 17:00 (50)
R.Jończyk 67, Kot 74, Włoszczyński 80
Motor Praszka 1-0 Śląsk Łubniany 24 czerwca, 17:00 (200)
Wilk 30
MKS Kluczbork 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 24 czerwca, 17:00 (500)
Jankowski 50 (k)
Polonia Nysa 1-3 LKS Poborszów 24 czerwca, 17:00 (100)
Gadzina 37 - Makowski 5, 14, Bawoł 75
Sparta Paczków 4-2 KS Krasiejów 24 czerwca, 17:00 (300)
Hetnar 32, Bednarz 33, 48, Krótkiewicz 51 - Szczubiał 75, Haracz 77

Kolejka 34 - 1 lipca

Unia Krapkowice 2-4 Sparta Paczków 1 lipca, 17:00 (150)
Masłowski 12, Wośko 40 - Hebel 6 (k), 7, 80, M.Gawlik 78
KS Krasiejów 2-4 Polonia Nysa 1 lipca, 17:00 (150)
Sobota 43, Chojnacki 68 - Słowik 55, Wandas 61, Sowa 75, Szostak 89
LKS Poborszów 0-6 MKS Kluczbork 1 lipca, 17:00 (100)
Zawalniak 60, 72, 78, G.Włoch 67, Luberda 81, D.Nowacki 87
TOR Dobrzeń Wielki 3-0 Motor Praszka 1 lipca, 17:00 (500)
Jankowski 63 (k), Szypuła 72, 75
Śląsk Łubniany 1-1 Victoria Cisek 1 lipca, 17:00 (150)
Zygmunt 45 - Wawrzinek 56
MKS Gogolin 3-1 Swornica Czarnowąsy 1 lipca, 17:00 (150)
Kot 42 (k), M.Kapłon 50 (k), Włoszczyński 82 - Frydryk 25
Burza Lipki 1-2 GKS Starościn 1 lipca, 17:00 (150)
Świtoń 15 (k) - Kamiński 16, Suchocki 47
Skalnik Tarnów Opolski 0-4 Start Namysłów 1 lipca, 17:00 (50)
Markowski 7, Czuczwara 23, 43, D.Zalwert 76
Orzeł Polska Cerekiew 0-3 OKS Olesno
(wo)

Baraże o udział w III lidze (3)
Baraże o udział w IV lidze (opolska)

III liga 2005/2006 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2005/2006 (dolnośląska)
IV liga 2005/2006 (lubuska)
IV liga 2005/2006 (śląska I)
IV liga 2005/2006 (śląska II)

Klasa okręgowa 2005/2006 (opolska I)
Klasa okręgowa 2005/2006 (opolska II)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas