[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2005/2006, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Katowice 32 90 29 3 0 95-19 15 1 0 55-13 14 2 0 40-6
2.  GKS Tychy '71 32 59 17 8 7 71-27 10 4 2 37-7 7 4 5 34-20 2 2 0 2 0 0-0
3.  Górnik Wesoła (Mysłowice) 32 59 15 14 3 65-28 10 6 0 45-10 5 8 3 20-18 2 2 0 2 0 0-0
4.  KS Częstochowa 32 54 17 3 12 67-41 11 1 4 41-19 6 2 8 26-22
5.  Sarmacja Będzin 32 50 15 5 12 53-36 6 4 6 26-16 9 1 6 27-20
6.  MK Górnik Katowice 32 49 14 7 11 56-38 9 1 6 34-20 5 6 5 22-18
7.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 32 48 15 3 14 61-46 11 1 4 38-17 4 2 10 23-29
8.  Śląsk Świętochłowice 32 46 14 4 14 40-40 8 2 6 23-22 6 2 8 17-18
9.  MKS Myszków 32 45 13 6 13 45-36 9 2 5 27-15 4 4 8 18-21 2 6 2 0 0 7-0
10.  Sparta Lubliniec 32 45 13 6 13 37-40 8 4 4 18-19 5 2 9 19-21 2 0 0 0 2 0-7
11.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 32 44 12 8 12 53-39 8 5 3 32-13 4 3 9 21-26
12.  Slavia Ruda Śląska 32 42 12 6 14 52-58 8 2 6 28-26 4 4 8 24-32 2 3 1 0 1 4-2
13.  Rozbark Bytom 32 42 12 6 14 40-50 7 3 6 22-21 5 3 8 18-29 2 3 1 0 1 2-4
14.  Zieloni Żarki 32 40 12 4 16 45-46 8 3 5 26-17 4 1 11 19-29
15.  Carbo Gliwice 32 39 10 9 13 44-63 5 7 4 26-28 5 2 9 18-35
16.  Czarni Sosnowiec 32 10 3 1 28 18-106 2 1 13 12-40 1 0 15 6-66
17.  Szombierki Bytom 32 6 1 3 28 18-147 1 1 14 11-56 0 2 14 7-91
Przed sezonem do rozgrywek dokooptowano nowy zespół - GKS Katowice, będący kontynuatorem tradycji klubu o tej samej nazwie, który nie otrzymał licencji na występy w II lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 GKS Katowice    4-1 5-1 3-2 1-1 3-2 1-0 4-0 2-0 1-0 3-2 4-2 4-0 2-0 6-2 3-0 9-0 
 2 GKS Tychy '710-3*     0-0 1-0 2-1 1-2 0-0 0-0 0-0 2-1 3-0 2-0 5-0 3-0 2-0 8-0 8-0 
 3 Górnik Wesoła (Mysłowice)1-1 0-0     4-0 3-1 1-1 3-1 0-0 3-0 2-0 1-1 2-2 2-0 4-0 3-2 9-1 7-0 
 4 KS Częstochowa0-2 0-1 3-2     1-0 3-2 4-3 4-1 0-1 0-2 3-0* 3-0 2-1 2-1 3-3 8-0 5-0 
 5 Sarmacja Będzin0-2 0-0 0-1 3-0     1-0 4-1 2-1 1-1 0-0 1-3 3-1 1-1 1-2 0-1 1-2 8-0 
 6 MK Górnik Katowice0-3* 2-2 2-3 2-1 1-2     1-0 2-0 3-1 0-2 2-1 3-0 1-3 1-2 4-0 3-0 7-0 
 7 Źródło Kromołów (Zawiercie)0-3* 0-5 0-0 3-2 0-1 1-0     1-0 2-1 0-1 1-0 3-1 4-0 2-1 5-1 7-1 9-0 
 8 Śląsk Świętochłowice0-3 2-0 1-2 0-2 1-2 2-1 1-4     1-0 1-1 1-3 2-2 2-1 2-1 1-0 3-0 3-0 
 9 MKS Myszków1-2 2-5 0-0 0-1 0-1 0-0 3-2 2-0     1-0 2-0 2-0 3-0 2-1 0-1 3-1 6-1 
 10 Sparta Lubliniec0-3* 0-2 1-1 2-1 1-0 1-1 1-0 1-0 0-6     1-4 2-0 0-0 2-0 1-1 2-0 3-0 
 11 ŁTS Łabędy (Gliwice)0-1 3-2 1-1 3-1 1-2 2-2 0-0 0-1 0-0 3-1     1-1 2-0 2-0 3-1 7-0 4-0 
 12 Slavia Ruda Śląska0-3* 3-2 0-0 0-4 4-2 0-2 2-3 0-3 3-1 2-1 1-1     0-1 3-2 4-1 2-0 4-0 
 13 Rozbark Bytom0-3* 2-1 0-0 0-3 1-0 0-1 4-1 1-2 1-2 4-2 1-1 1-4     1-1 1-0 1-0 4-0 
 14 Zieloni Żarki1-1 0-3 1-0 0-0 1-2 1-1 3-2 1-0 2-0 2-1 2-0 0-3 1-2     1-2 2-0 8-0 
 15 Carbo Gliwice0-3 2-2 2-2 0-0 1-2 1-5 2-1 0-1 2-2 2-1 3-1 2-2 2-2 1-0     3-1 3-3 
 16 Czarni Sosnowiec2-5 0-2 2-3 0-4 1-3 0-1 0-1 0-4 1-0 0-3 1-0 1-3 0-3* 1-4 0-1     3-3 
 17 Szombierki Bytom1-2 0-6 0-4 1-5 1-7 1-1 0-4 0-4 0-3 1-3 0-4 1-3 0-4 0-4 1-2 4-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Pauza: GKS Katowice.
 
MKS Myszków 0-1 Sarmacja Będzin 6 sierpnia, 17:00 (350)
Sokół 38
Śląsk Świętochłowice 1-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 6 sierpnia, 17:00 (500)
K.Zachnik 21 - Chodor 43, Witek 75 (k)
GKS Tychy '71 2-0 Carbo Gliwice 6 sierpnia, 17:00 (250)
Myszor 16, Kuzak 76
KS Częstochowa 3-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 7 sierpnia, 17:00 (300)
(wo)
Puchała 23 - Zapalski 11, F.Wolny 48, 75
Wynik na boisku 1-3. Zweryfikowano na walkower z powodu gry w ŁTS Łabędy nieuprawnionego zawodnika
Sparta Lubliniec 1-1 MK Górnik Katowice 6 sierpnia, 17:00 (500)
Krawczyk 53 - Przybyła 70
Rozbark Bytom 1-0 Czarni Sosnowiec 6 sierpnia, 17:00 (100)
Kaczmarczyk 39
Slavia Ruda Śląska 2-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 6 sierpnia, 17:00 (300)
Kudełko 11, 33 (k) - T.Kukułka 33, Zachara 45, 64
Szombierki Bytom 0-4 Zieloni Żarki 6 sierpnia, 17:00 (300)
Pajkos 48, Oziębała 69, 77, Cichor 89

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Pauza: Sarmacja Będzin.
 
Zieloni Żarki 1-1 GKS Katowice 14 września, 16:00
Lindner 64 - Górski 23
przełożony z powodu remontu stadionu Zielonych
Źródło Kromołów (Zawiercie) 9-0 Szombierki Bytom 13 sierpnia, 17:00 (400)
Zachara 19, 20, 55, 71, 71 (k), S.Zachnik 57, 85, Jarzyński 61, Szadkowski 74
Czarni Sosnowiec 1-3 Slavia Ruda Śląska 13 sierpnia, 17:00 (100)
Adamczyk 12 - Kajda 20, Kudełko 35, Paździor 76
MK Górnik Katowice 1-3 Rozbark Bytom 13 sierpnia, 11:00 (200)
Orlik 17 - Dzienis 32, Mikusz 50, Bogacki 60
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 Sparta Lubliniec 13 sierpnia, 17:00 (400)
Zapalski 23, F.Wolny 28, 69 - Guła 74
Carbo Gliwice 0-0 KS Częstochowa 13 sierpnia, 17:00 (100)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-0 GKS Tychy '71 13 sierpnia, 17:00 (1200)
MKS Myszków 2-0 Śląsk Świętochłowice 13 sierpnia, 17:00 (500)
S.Stemplewski 55, P.Szczygieł 82

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Pauza: Zieloni Żarki.
 
Śląsk Świętochłowice 1-2 Sarmacja Będzin 20 sierpnia, 17:00 (400)
K.Zachnik 8 - D.Koch 4, W.Nowak 26 (k)
GKS Tychy '71 0-0 MKS Myszków 20 sierpnia, 17:00 (800)
KS Częstochowa 3-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 21 sierpnia, 11:00 (350)
Prusko 45, Kobus 47 (k), 90 - Derek 40, Witek 52 (k)
Sparta Lubliniec 1-1 Carbo Gliwice 20 sierpnia, 17:00 (450)
P.Jaromin 46 (k) - Czaja 48
Rozbark Bytom 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 20 sierpnia, 17:00 (300)
Galuch 85 - Koseła 13
Slavia Ruda Śląska 0-2 MK Górnik Katowice 20 sierpnia, 17:00 (400)
Orlik 31, Trzeja 75 (s)
Szombierki Bytom 4-0 Czarni Sosnowiec 20 sierpnia, 17:00 (200)
Falkowski 6, Ogan 74, 81, Różański 82
GKS Katowice 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 20 sierpnia, 17:00 (3500)
H.Jaromin 25

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pauza: Źródło Kromołów (Zawiercie).
 
Sarmacja Będzin 1-2 Zieloni Żarki 27 sierpnia, 17:00 (300)
Studziński 21 - Oziębała 32, Trepka 42
Czarni Sosnowiec 2-5 GKS Katowice 27 sierpnia, 12:00 (1000)
Boguszewski 35, Piotrowski 88 - Gielza 1, 12, 17, Sierka 30, Borczyński 85 (s)
lub pierwszy gol dla Czarnych Kobuszewskiego
MK Górnik Katowice 7-0 Szombierki Bytom 27 sierpnia, 11:00 (200)
Orlik 28, 48, 90, Czyżo 62 (k), 73 (k), 86 (k), Przybyła 72
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Slavia Ruda Śląska 27 sierpnia, 17:00 (500)
Białek 15 (k) - Kajda 88
Carbo Gliwice 2-2 Rozbark Bytom 27 sierpnia, 17:00 (200)
Stasiak 65, Czaja 85 - Jędrowski 20, Galuch 41
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Sparta Lubliniec 27 sierpnia, 17:00 (300)
Chodor 5, 22
MKS Myszków 0-1 KS Częstochowa 27 sierpnia, 17:00 (800)
Krężel 7
Śląsk Świętochłowice 2-0 GKS Tychy '71 27 sierpnia, 17:00 (300)
M.Jojko 26, Lelek 88

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
GKS Tychy '71 2-1 Sarmacja Będzin 31 sierpnia, 16:00 (200)
Myszor 38, Kuzak 68 - Studziński 18
KS Częstochowa 4-1 Śląsk Świętochłowice 31 sierpnia, 16:00 (200)
Andrzejewski 30, Krężel 71, Prusko 75, Płaza 87 - Lelek 43
Sparta Lubliniec 0-6 MKS Myszków 31 sierpnia, 16:00 (500)
Miśkiewicz 44, P.Szczygieł 52, Bryła 60, Hejnowski 67, S.Stemplewski 82, Szczepaniak 88
Rozbark Bytom 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 31 sierpnia, 16:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 4-1 Carbo Gliwice 31 sierpnia, 16:00 (250)
Kajda 14, 78, Pawlik 23, Paździor 90 - Guliński 36
Szombierki Bytom 0-4 ŁTS Łabędy (Gliwice) 31 sierpnia, 16:00 (100)
Wujek 5, T.Wolny 33, Plech 38, Zapalski 74
GKS Katowice 3-2 MK Górnik Katowice 31 sierpnia, 17:00 (5000)
H.Jaromin 10, 85, Czyżo 88 (s) - Potok 11, Przybyła 28
Zieloni Żarki 3-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 31 sierpnia, 16:00 (300)
Oziębała 25, 90, Cupiał 58 - Kapias 13 (k), 51 (k)

Kolejka 6 - 3-4 września

Pauza: MK Górnik Katowice.
 
Sarmacja Będzin 4-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 3 września, 16:00 (300)
Klata 17, Kozerański 34, Pietluch 70, 73 - Kapias 86 (k)
Czarni Sosnowiec 1-4 Zieloni Żarki 3 września, 16:00 (100)
Adamczyk 88 - Waluś 45, Cupiał 52, Pajkos 61, 75
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 GKS Katowice 20 września, 16:30 (700)
Polczak 19
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się 30 minut później z powodu spóźnienia sędziów
Carbo Gliwice 3-3 Szombierki Bytom 3 września, 11:00 (100)
Wysogląd 5, Filipowicz 41, Pietrek 62 - Ogan 11, 29, 87
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-2 Slavia Ruda Śląska 3 września, 16:00 (300)
Konefał 25 (s), Witek 89 (k) - Kajda 36, Kudełko 82
MKS Myszków 3-0 Rozbark Bytom 3 września, 16:00 (600)
Bryła 7, 20, Szczepaniak 83
Śląsk Świętochłowice 1-1 Sparta Lubliniec 3 września, 16:00 (150)
Lelek 10 - Kroczek 83
GKS Tychy '71 1-0 KS Częstochowa 13 września, 16:30 (500)
Kuzak 80

Kolejka 7 - 7 września

Pauza: ŁTS Łabędy (Gliwice).
 
KS Częstochowa 1-0 Sarmacja Będzin 7 września, 16:00 (300)
Puchała 65
Sparta Lubliniec 0-2 GKS Tychy '71 7 września, 16:00 (300)
Kuzak 40, 82
Rozbark Bytom 1-2 Śląsk Świętochłowice 7 września, 16:00 (200)
Jędrowski 38 (k) - K.Zachnik 46, 80
Slavia Ruda Śląska 3-1 MKS Myszków 7 września, 16:00 (400)
Trzeja 55 (k), Potaś 64, Pawlik 75 (k) - P.Szczygieł 6
Szombierki Bytom 0-4 Górnik Wesoła (Mysłowice) 7 września, 16:00 (100)
Chodor 7, 21, Derek 42, D.Stemplewski 68
GKS Katowice 6-2 Carbo Gliwice 7 września, 17:00 (4500)
Gielza 2, 10, 14, Sierka 16, 30, Polczak 53 - Wysogląd 9, Mos 78
Zieloni Żarki 1-1 MK Górnik Katowice 7 września, 16:00 (300)
Trepka 65 (k) - Orlik 58
Źródło Kromołów (Zawiercie) 7-1 Czarni Sosnowiec 7 września, 16:00 (150)
Szadkowski 35, 45, 49, 61, 89, Dąbrowski 59, Psonka 67 - Piotrowski 88

Kolejka 8 - 10-11 września

Pauza: Carbo Gliwice.
 
Sarmacja Będzin 1-2 Czarni Sosnowiec
Broczkowski 46 - Adamczyk 16, 40
MK Górnik Katowice 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 10 września, 11:00
Czyżo 45
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Zieloni Żarki 10 września, 11:00
Wujek 60, Plech 83
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 GKS Katowice 10 września, 16:00 (900)
Derek 44 - Sierka 72 (k)
MKS Myszków 6-1 Szombierki Bytom 10 września, 16:00
P.Szczygieł 7, Maternik 13, Miśkiewicz 38, 80, Kamiński 42, Świtała 85 - Ogan 28
Śląsk Świętochłowice 2-2 Slavia Ruda Śląska 10 września, 16:00
M.Jojko 31, Nawrat 70 - Kajda 20, 85
GKS Tychy '71 5-0 Rozbark Bytom 10 września, 16:00 (500)
Kopczyk 2, Wolak 54, Myszor 56, Buturla 68, Maławy 83
KS Częstochowa 0-2 Sparta Lubliniec 10 września, 16:00
P.Jaromin 50 (k), 80

Kolejka 9 - 17-18 września

Pauza: Górnik Wesoła (Mysłowice).
 
Sparta Lubliniec 1-0 Sarmacja Będzin 17 września, 16:00 (400)
Kocur 63
Rozbark Bytom 0-3 KS Częstochowa 17 września, 16:00 (100)
Załucki 21, 70, Płaza 37
Slavia Ruda Śląska 3-2 GKS Tychy '71 17 września, 16:00 (450)
Kudełko 22, Stefanowski 30, Grabowski 34 - Myszor 47, Kopczyk 49 (k)
Szombierki Bytom 0-4 Śląsk Świętochłowice 17 września, 16:00 (60)
Sega 8, K.Zachnik 46, 68, Dębski 82
GKS Katowice 2-0 MKS Myszków 17 września, 16:00 (4000)
Gielza 29, 59
Zieloni Żarki 1-2 Carbo Gliwice 17 września, 16:00 (200)
Waluś 80 (k) - Wysogląd 61, Stasiak 86
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 17 września, 16:00 (300)
Psonka 65 (k)
Czarni Sosnowiec 0-1 MK Górnik Katowice 17 września, 16:00 (100)
M.Nowak 90

Kolejka 10 - 24-25 września

Pauza: MKS Myszków.
 
Sarmacja Będzin 1-0 MK Górnik Katowice 24 września, 16:00 (150)
Karwalski 75
ŁTS Łabędy (Gliwice) 7-0 Czarni Sosnowiec 24 września, 16:00 (500)
Gołębiowski 13 (s), Żaba 49, F.Wolny 70 (k), 72, 80, Tyman 88, Plech 90
Carbo Gliwice 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 24 września, 11:00 (100)
Mos 44, Wysogląd 66 - Kapias 42 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 4-0 Zieloni Żarki 24 września, 16:00 (300)
Witek 27 (k), Cieślik 54, Derek 62, Żelazny 68
GKS Tychy '71 8-0 Szombierki Bytom 23 września, 16:00 (600)
Słonina 15, 47, Myszor 19, 35, Kuzak 37, Buturla 46, Kopczyk 73 (k), Charęza 83
KS Częstochowa 3-0 Slavia Ruda Śląska 23 września, 16:00
Zygier 5, Puchała 7, Załucki 90
Sparta Lubliniec 0-0 Rozbark Bytom 24 września, 16:00 (400)
GKS Katowice 4-0 Śląsk Świętochłowice 24 września, 16:00 (3500)
Gielza 5, 7, Sierka 68 (k), Mielnik 70

Kolejka 11 - 1-2 października

Pauza: Śląsk Świętochłowice.
 
Rozbark Bytom 1-0 Sarmacja Będzin 1 października, 15:00
Iwan 85
Slavia Ruda Śląska 2-1 Sparta Lubliniec 1 października, 15:00
Kajda 53, 65 - Kocur 68
Szombierki Bytom 1-5 KS Częstochowa 1 października, 15:00
Ogan 88 - Prusko 19, 41, 68, 78, Andrzejewski 21
GKS Katowice 4-1 GKS Tychy '71 1 października, 18:30 (8000)
Mielnik 15, Gielza 52, 88, H.Jaromin 85 - Słonina 72
Zieloni Żarki 2-0 MKS Myszków 1 października, 15:00
Waluś 45 (k), Oziębała 70
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 1 października, 15:00
Czarni Sosnowiec 0-1 Carbo Gliwice 1 października, 15:00
Czaja 9 (k)
MK Górnik Katowice 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2 października, 11:00
Przybyła 10, Orlik 78 - T.Wolny 30

Kolejka 12 - 8-9 października

Pauza: GKS Tychy '71.
 
Sarmacja Będzin 1-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 8 października, 15:00 (150)
Pietluch 81 - F.Wolny 23, 58 (k), 75
Carbo Gliwice 1-5 MK Górnik Katowice 8 października, 11:00 (100)
Stasiak 49 - Przybyła 30, 57, Balcerowski 40, Michalski 62, 84
Górnik Wesoła (Mysłowice) 9-1 Czarni Sosnowiec 8 października, 15:00 (400)
Chodor 19, 77, 90, Opeldus 33, 59, 80, Serafin 76, D.Stemplewski 82, Luty 90 - Wielgus 36
MKS Myszków 3-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 8 października, 15:00 (450)
Gajecki 37, Szczepaniak 63, S.Stemplewski 76 - Jarzyński 15, Kowalski 42
Śląsk Świętochłowice 2-1 Zieloni Żarki 8 października, 15:00 (300)
K.Zachnik 7, Lelek 62 - Waluś 68
KS Częstochowa 0-2 GKS Katowice 7 października, 15:00
Pasko 27, 89
bez udziału publiczności
Sparta Lubliniec 3-0 Szombierki Bytom 8 października, 15:00 (450)
P.Jaromin 48, Kocur 80, Czekański 90
Rozbark Bytom 1-4 Slavia Ruda Śląska 8 października, 15:00 (200)
Galuch 18 - Kajda 4, 28, 38, Pawlik 48

Kolejka 13 - 15-16 października

Pauza: KS Częstochowa.
 
Slavia Ruda Śląska 4-2 Sarmacja Będzin 15 października, 15:00
Pawlik 15, 56, Trzeja 29, Kudełko 79 - Karwalski 40, D.Koch 88
Szombierki Bytom 0-4 Rozbark Bytom 15 października, 15:00 (100)
Dykta 51, Bogacki 57, 77, Bański 89
GKS Katowice 1-0 Sparta Lubliniec 15 października, 15:00 (3500)
Pasko 54
Zieloni Żarki 0-3 GKS Tychy '71 15 października, 15:00
Kopczyk 50, 60, Buturla 74
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 Śląsk Świętochłowice 15 października, 15:00
Szadkowski 76
Czarni Sosnowiec 1-0 MKS Myszków 15 października, 15:00
Grunt 10
MK Górnik Katowice 2-3 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 października, 11:00
Bubrowski 39, Domagała 45 - A.Szczygieł 69, Serafin 82, Wlazło 89
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 Carbo Gliwice 15 października, 15:00
Bieniaszewski 29, 70, F.Wolny 90 - Guliński 62

Kolejka 14 - 22-23 października

Pauza: Sparta Lubliniec.
 
Sarmacja Będzin 0-1 Carbo Gliwice 22 października, 15:00
Międzik 65 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 22 października, 15:00
Witek 74 (k) - Bieliński 86
MKS Myszków 0-0 MK Górnik Katowice 22 października, 15:00
Śląsk Świętochłowice 3-0 Czarni Sosnowiec 22 października, 15:00
Jaskuła 12, Lelek 69, 80
GKS Tychy '71 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 21 października, 15:00 (400)
KS Częstochowa 2-1 Zieloni Żarki 21 października, 15:00
Juszczyk 5, Puchała 17 - Pajkos 65
Rozbark Bytom 0-3 GKS Katowice 22 października, 15:00
(wo)
Rozbark nie uzyskał zgody na przeprowadzenie meczu na swoim stadionie i zrezygnował z gry
Slavia Ruda Śląska 4-0 Szombierki Bytom 22 października, 15:00
Kudełko 18, 77, Pawlik 72, Kajda 82

Kolejka 15 - 29-30 października

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Szombierki Bytom 1-7 Sarmacja Będzin 29 października, 15:00
Wac 14 - D.Koch 13, 28, 44, W.Nowak 48, Karwalski 51, 80, Kozerański 55
GKS Katowice 4-2 Slavia Ruda Śląska 29 października, 15:00 (4000)
H.Jaromin 57, 76, Gielza 72, Mielnik 90 - Paździor 14 (k), Kudełko 23
Zieloni Żarki 2-1 Sparta Lubliniec 29 października, 15:00
Zarzycki 73, Lindner 79 - Pajkos 45 (s)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-2 KS Częstochowa 29 października, 15:00
Juszczyk 43 (s), Dąbrowski 61, Szadkowski 66 - Kobus 18, Krężel 68 (k)
Czarni Sosnowiec 0-2 GKS Tychy '71 29 października, 15:00 (400)
Pawłowicz 26, Buturla 90
MK Górnik Katowice 2-0 Śląsk Świętochłowice 29 października, 11:00
Balcerowski 24, Przybyła 85
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 MKS Myszków 29 października, 15:00
Carbo Gliwice 2-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 29 października, 11:00
Wyspiański 14, 21 - K.Smaza 28, Witek 75 (k)

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Pauza: Slavia Ruda Śląska.
 
Sarmacja Będzin 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 6 listopada, 11:00
Chodor 75
MKS Myszków 0-1 Carbo Gliwice 5 listopada, 13:30
Wyspiański 75
Śląsk Świętochłowice 1-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 5 listopada, 13:30
Friemark 68 - F.Wolny 81, 86, 89
GKS Tychy '71 1-2 MK Górnik Katowice 5 listopada, 13:30 (250)
Pawłowicz 31 - Czyżo 76, Przybyła 88
KS Częstochowa 8-0 Czarni Sosnowiec 5 listopada, 13:30
Prusko 5, 59, Oziębała 16, Zygier 28, Załucki 45, Załęcki 52, Puchała 69, 78
Sparta Lubliniec 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 5 listopada, 13:30
Krawczyk 75
Rozbark Bytom 1-1 Zieloni Żarki 5 listopada, 13:30
Dykta 20 - Pajkos 83
Szombierki Bytom 1-2 GKS Katowice 5 listopada, 13:30 (600)
Ogan 42 - Gielza 20, Lasek 77

Kolejka 17 - 12-13 listopada

Pauza: Szombierki Bytom.
 
GKS Katowice 1-1 Sarmacja Będzin 12 listopada, 17:00 (8000)
Gielza 63 (k) - G.Koch 38
Zieloni Żarki 0-3 Slavia Ruda Śląska 12 listopada, 13:30
Kudełko 44, 70, 90
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-0 Rozbark Bytom 12 listopada, 13:30
Dąbrowski 12, 60, Kowalski 41, S.Zachnik 82
Czarni Sosnowiec 0-3 Sparta Lubliniec 12 listopada, 13:30
Kocur 29, 90, Kiełb 35
lub drugi gol Majeckiego
MK Górnik Katowice 2-1 KS Częstochowa 12 listopada, 13:30
Baucz 49, Przybyła 52 (k) - Krężel 55
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-2 GKS Tychy '71 12 listopada, 13:30 (350)
Tyman 37, Koseła 47, F.Wolny 56 - Piszczek 53, Słonina 80
Carbo Gliwice 0-1 Śląsk Świętochłowice 12 listopada, 10:00
Rzeźniczek 89
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-0 MKS Myszków 12 listopada, 13:30
Witek 50, Opeldus 68, Derek 75

Kolejka 18 - 19-20 listopada

Pauza: GKS Katowice.
 
Sarmacja Będzin 1-1 MKS Myszków 26 kwietnia, 16:00
D.Koch 82 - S.Stemplewski 70
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-0 Śląsk Świętochłowice 26 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 10:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Carbo Gliwice 2-2 GKS Tychy '71 26 kwietnia, 16:00
Wysogląd 30, 50 - Maławy 57, Charęza 86
w pierwotnym terminie (19 listopada, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 KS Częstochowa
Bieliński 40, Koseła 58, F.Wolny 63 - Prusko 14
MK Górnik Katowice 0-2 Sparta Lubliniec 26 kwietnia, 16:00
Wiewióra 55 (k), Guła 63
w pierwotnym terminie (19 listopada, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Sosnowiec 0-3 Rozbark Bytom
(wo)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-1 Slavia Ruda Śląska 19 listopada, 13:30
Psonka 26 (k), Szadkowski 77, Jarzyński 86 - Grabowski 7
Zieloni Żarki 8-0 Szombierki Bytom 19 listopada, 13:00
Cupiał 4, Lindner 28, 69, 82, Mużyłowski 33, 73, Zarzycki 36, G.Kopecki 49

Kolejka 19 - 12 kwietnia

Pauza: Sarmacja Będzin.
 
GKS Katowice 2-0 Zieloni Żarki 12 kwietnia, 18:00
Polczak 16, Wijas 20
Szombierki Bytom 0-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 12 kwietnia, 16:00
Dąbrowski 28, 78, A.Kukułka 50 (k), Kapias 70
Slavia Ruda Śląska 2-0 Czarni Sosnowiec 12 kwietnia, 17:00
Kudełko 12, Strzoda 80
Rozbark Bytom 0-1 MK Górnik Katowice 12 kwietnia, 16:00
Wesołowski 50
Sparta Lubliniec 1-4 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 kwietnia, 16:00 (120)
Wiewióra 36 (k) - Tyman 18, 28, F.Wolny 27, Wujek 71
KS Częstochowa 3-3 Carbo Gliwice 12 kwietnia, 16:00
Puchała 24, 32, Krężel 88 - Filipowicz 27, 65, Ptaszek 45
GKS Tychy '71 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 12 kwietnia, 16:00 (200)
Śląsk Świętochłowice 1-0 MKS Myszków 12 kwietnia, 16:00
Zioło 35 (k)

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Pauza: Zieloni Żarki.
 
Sarmacja Będzin 2-1 Śląsk Świętochłowice 19 kwietnia
Kohut 6, G.Koch 56 - Watola 7
MKS Myszków 2-5 GKS Tychy '71 19 kwietnia, 16:00
Kamiński 37, S.Stemplewski 88 - Charęza 20, 36, Słonina 28, Myszor 44, Kańtor 90
Górnik Wesoła (Mysłowice) 4-0 KS Częstochowa 19 kwietnia, 16:00
Opeldus 27, 58, 73, Leszczyński 53
Carbo Gliwice 2-1 Sparta Lubliniec 19 kwietnia, 16:00
Czaja 13, Pietrek 35 - Kiełb 67
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Rozbark Bytom 19 kwietnia, 16:00 (280)
Tyman 35, 85
MK Górnik Katowice 3-0 Slavia Ruda Śląska 19 kwietnia
Przybyła 35, Czyżo 76, Baucz 88
Czarni Sosnowiec 3-3 Szombierki Bytom 19 kwietnia, 16:00
Piotrowski 18, 90, Machnik 75 - Ogan 32, 70, 89
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-3 GKS Katowice
(wo)
nie odbył się ze względu na brak pozwolenia policji; gospodarz nie zgodził się grać na innym stadionie

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Pauza: Źródło Kromołów (Zawiercie).
 
Zieloni Żarki 1-2 Sarmacja Będzin 2 kwietnia, 16:00 (250)
Trepka 65 (k) - Sokół 54, Klata 63 (k)
GKS Katowice 3-0 Czarni Sosnowiec 1 kwietnia, 17:00 (5000)
Pasko 23, Sierka 59, Mielnik 86
Szombierki Bytom 1-1 MK Górnik Katowice 10 maja, 17:00
Ogan 81 - Domagała 44 (k)
Slavia Ruda Śląska 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 26 kwietnia, 17:00 (100)
Szasto 35 - F.Wolny 47
Rozbark Bytom 1-0 Carbo Gliwice 1 kwietnia, 16:00 (100)
Szymik 53 (k)
Sparta Lubliniec 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 1 kwietnia, 16:00 (200)
Kocur 61 - Witek 35 (k)
KS Częstochowa 0-1 MKS Myszków 1 kwietnia, 16:00 (300)
Rajca 58
GKS Tychy '71 0-0 Śląsk Świętochłowice 1 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Sarmacja Będzin 0-0 GKS Tychy '71 8 kwietnia, 16:00 (400)
Śląsk Świętochłowice 0-2 KS Częstochowa 8 kwietnia (300)
Puchała 60, Prusko 85
MKS Myszków 1-0 Sparta Lubliniec 8 kwietnia, 16:00 (500)
Czok 85
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Rozbark Bytom 8 kwietnia, 16:00 (400)
Adamczyk 10, Węgrzyn 69
Carbo Gliwice 2-2 Slavia Ruda Śląska 8 kwietnia, 11:00 (100)
Czaja 20 (k), Wysogląd 26 - Strzoda 80, Paździor 90
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-0 Szombierki Bytom 8 kwietnia, 16:00 (800)
F.Wolny 44 (k), T.Wolny 48, Białek 60 (k), Tyman 74
MK Górnik Katowice 0-3 GKS Katowice 17 maja, 17:00
(wo)
przełożony / na stadionie Grunwaldu Ruda Śląska / ostatecznie gospodarze odwołali mecz ze względu na brak zgody na organizację imprezy masowej
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 Zieloni Żarki 8 kwietnia, 16:00 (300)
Szadkowski 35, Zachara 37 - Szadkowski 20 (s)

Kolejka 23 - 15 kwietnia

Pauza: MK Górnik Katowice.
 
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-1 Sarmacja Będzin 15 kwietnia, 16:00 (300)
Kardaś 55
Zieloni Żarki 2-0 Czarni Sosnowiec 15 kwietnia, 16:00 (200)
Drobisz 34 (k), Oziębała 73
GKS Katowice 3-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 15 kwietnia, 11:00 (5000)
Pasko 41, Lasek 61, Mielnik 80 - Wujek 21, Plech 77
Szombierki Bytom 1-2 Carbo Gliwice 15 kwietnia, 11:00 (80)
Grzik 90 - Wysogląd 59, Pietrek 85
Slavia Ruda Śląska 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 kwietnia, 16:00 (400)
Rozbark Bytom 1-2 MKS Myszków 15 kwietnia, 16:00 (100)
Mikusz 78 - Gajecki 37, Czok 45
lub pierwsza bramka dla Myszkowa Majchrzaka
Sparta Lubliniec 1-0 Śląsk Świętochłowice 15 kwietnia, 16:00 (350)
Kroczek 90
KS Częstochowa 0-1 GKS Tychy '71 15 kwietnia, 16:00 (400)
Kuzak 90

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Pauza: ŁTS Łabędy (Gliwice).
 
Sarmacja Będzin 3-0 KS Częstochowa 22 kwietnia, 16:00
D.Koch 41, 79, Kozerański 89
GKS Tychy '71 2-1 Sparta Lubliniec 22 kwietnia, 16:00 (300)
Charęza 58, 68 - Kiełb 84
Śląsk Świętochłowice 2-1 Rozbark Bytom 22 kwietnia, 16:00
Sega 59, Watola 67 - Kaczmarczyk 14
MKS Myszków 2-0 Slavia Ruda Śląska 22 kwietnia, 16:00
Czok 5, 23
Górnik Wesoła (Mysłowice) 7-0 Szombierki Bytom 22 kwietnia, 16:00
Witek 36 (k), Derek 46, 53, 60, 65, 72, 80
Carbo Gliwice 0-3 GKS Katowice 22 kwietnia, 11:00
Zuga 12, 50, Sroka 73
MK Górnik Katowice 1-2 Zieloni Żarki 22 kwietnia, 11:00
Przybyła 72 - Dorobisz 28, Oziębała 73
Czarni Sosnowiec 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 22 kwietnia, 16:00
S.Zachnik 64

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Pauza: Carbo Gliwice.
 
Czarni Sosnowiec 1-3 Sarmacja Będzin 29 kwietnia, 16:00 (200)
Bąk 68 - Klata 27 (k), W.Nowak 42, Sokół 52
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 MK Górnik Katowice 29 kwietnia, 16:00 (150)
Jarzyński 11
Zieloni Żarki 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 29 kwietnia, 16:00 (100)
Mużyłowski 75, Oziębała 80
GKS Katowice 5-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 29 kwietnia, 18:30 (7500)
Wijas 20, 55, Pasko 34, 41, Zuga 48 - Wlazło 50
Szombierki Bytom 0-3 MKS Myszków 29 kwietnia, 16:00 (100)
S.Stemplewski 11, 50, Czok 38
Slavia Ruda Śląska 0-3 Śląsk Świętochłowice 17 maja, 17:00
Zioło 30, Szwedo 42, Friemark 90
Rozbark Bytom 2-1 GKS Tychy '71 29 kwietnia, 16:00 (200)
D.Domański 37, 66 (k) - Charęza 60
Sparta Lubliniec 2-1 KS Częstochowa 29 kwietnia, 16:00 (200)
Maksym 44, Halemba 64 - Puchała 29

Kolejka 26 - 3 maja

Pauza: Górnik Wesoła (Mysłowice).
 
Sarmacja Będzin 0-0 Sparta Lubliniec 3 maja, 17:00 (200)
KS Częstochowa 2-1 Rozbark Bytom 3 maja, 17:00 (100)
Puchała 45, Krężel 85 (k) - Dykta 74
GKS Tychy '71 2-0 Slavia Ruda Śląska 3 maja, 17:00 (100)
Myszor 65, 68
Śląsk Świętochłowice 3-0 Szombierki Bytom 3 maja, 17:00 (150)
Raba 13, Szwedo 33, Friemark 80
MKS Myszków 1-2 GKS Katowice 3 maja, 17:00 (1500)
Rajca 82 - H.Jaromin 29, Zuga 38
Carbo Gliwice 1-0 Zieloni Żarki 3 maja, 17:00 (100)
Czaja 73
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 3 maja, 17:00 (500)
MK Górnik Katowice 3-0 Czarni Sosnowiec 3 maja, 11:00 (100)
Orlik 20, Stranc 63, Przybyła 77

Kolejka 27 - 6-7 maja

Pauza: MKS Myszków.
 
Śląsk Świętochłowice 0-3 GKS Katowice 7 maja, 12:00 (1000)
H.Jaromin 14, 30, Pasko 55
MK Górnik Katowice 1-2 Sarmacja Będzin 6 maja, 11:00 (200)
Baucz 30 - Kardaś 17, D.Koch 63
Czarni Sosnowiec 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 6 maja, 17:00 (150)
Grunt 47 (k)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 5-1 Carbo Gliwice 6 maja, 17:00 (200)
Jarzyński 8, Psonka 26, 28 (k), Zachara 31, 63 - Stasiak 71
Zieloni Żarki 1-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 6 maja, 17:00 (150)
Lindner 12
Szombierki Bytom 0-6 GKS Tychy '71 7 maja, 17:00 (100)
Charęza 11, 20, 66, Kuzak 12, 86, Słonina 56
Slavia Ruda Śląska 0-4 KS Częstochowa 6 maja, 17:00 (150)
Prusko 11, Załucki 40, Krężel 76 (k), Warmuziński 89
Rozbark Bytom 4-2 Sparta Lubliniec 6 maja, 17:00 (100)
Wac 22, D.Domański 33, Wiśniewski 50, Galuch 85 - Guła 19, Czekański 32
lub druga bramka dla Rozbarku Bogackiego

Kolejka 28 - 13-14 maja

Pauza: Śląsk Świętochłowice.
 
Sarmacja Będzin 1-1 Rozbark Bytom 14 maja, 11:00
Nowak 38 - Dykta 81
lub o 17
Sparta Lubliniec 2-0 Slavia Ruda Śląska 13 maja, 17:00
Kiełb 74, Wiewióra 84
KS Częstochowa 5-0 Szombierki Bytom 13 maja, 17:00
Warmuziński 3, Prusko 7, 76, Andrzejewski 42, Kobus 58
GKS Tychy '71 0-3 GKS Katowice
(wo)
Gospodarze odwołali mecz ze względu na brak zgody na organizację imprezy masowej.
MKS Myszków 2-1 Zieloni Żarki 13 maja, 17:00
Majchrzak 52, Rajca 79 - Pajkos 89
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 13 maja, 17:00 (200)
Derek 34, 87, Rak 74 - Psonka 38 (k)
Carbo Gliwice 3-1 Czarni Sosnowiec 13 maja, 11:00
Wysogląd 28, Czaja 40 (k), Kołodziej 60 - Kulpa 88
lub bramka dla Czarnych Machnika
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-2 MK Górnik Katowice 13 maja, 17:00 (500)
F.Wolny 14, 38 - Przybyła 37, 72

Kolejka 29 - 20-21 maja

Pauza: GKS Tychy '71.
 
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 Sarmacja Będzin 20 maja, 11:00 (450)
Waluś 32 - Karwalski 7, Zdanowski 53 (k)
MK Górnik Katowice 4-0 Carbo Gliwice 20 maja, 11:00 (100)
Orlik 24, Bubrowski 31, Ł.Szczygieł 38, Domagała 48
Czarni Sosnowiec 2-3 Górnik Wesoła (Mysłowice) 20 maja, 17:00 (150)
Machnik 42, Bąk 47 (k) - Derek 37, Adamczyk 57 (k), Leszczyński 89
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 MKS Myszków 20 maja, 17:00 (300)
Psonka 57 (k), S.Zachnik 74 - Majchrzak 53
Zieloni Żarki 1-0 Śląsk Świętochłowice 20 maja, 17:00 (100)
Trepka 48 (k)
GKS Katowice 3-2 KS Częstochowa 20 maja, 17:00 (4700)
Sierka 25, Zuga 37, Pasko 80 - Maciejewski 2, Puchała 77
Szombierki Bytom 1-3 Sparta Lubliniec 17 maja, 17:00
Ogan 90 - Kroczek 20, Kocur 50, Guła 79
Slavia Ruda Śląska 0-1 Rozbark Bytom 20 maja, 17:00 (200)
Galuch 82

Kolejka 30 - 24 maja

Pauza: KS Częstochowa.
 
Sarmacja Będzin 3-1 Slavia Ruda Śląska 24 maja, 17:00
Gręda 8, D.Koch 68, 83 - Paździor 79
Rozbark Bytom 4-0 Szombierki Bytom 24 maja, 17:00
Dykta 12, 67, Iwan 87, Kaczmarczyk 89
Sparta Lubliniec 0-3 GKS Katowice 24 maja, 17:00
(wo)
gospodarze odwołali mecz ze względu na brak zgody na organizację imprezy masowej
GKS Tychy '71 3-0 Zieloni Żarki 24 maja, 17:00
Kopczyk 3, Charęza 37, Kuzak 80
Śląsk Świętochłowice 1-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 24 maja, 17:00
Lelek 79 - Kapias 27, Zachara 37, Dąbrowski 43, S.Zachnik 78
MKS Myszków 3-1 Czarni Sosnowiec 24 maja, 17:00
Czok 34, Majchrzak 66, Ruciński 87 - Szymański 8
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 MK Górnik Katowice 24 maja, 17:00
Witek 42 (k) - Ł.Szczygieł 23
lub bramka dla gospodarzy Derka
Carbo Gliwice 3-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 24 maja, 17:00 (80)
Wysogląd 2, Pietrek 43, Filipowicz 87 - Bieliński 43

Kolejka 31 - 30-31 maja

Pauza: Sparta Lubliniec.
 
Carbo Gliwice 1-2 Sarmacja Będzin 31 maja, 17:00 (100)
Guliński 45 - Gręda 62, Karwalski 71
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 31 maja, 17:00 (300)
Barański 81 - Żelazny 70
MK Górnik Katowice 3-1 MKS Myszków 31 maja, 17:00
Przybyła 10, 70, Orlik 75 - S.Stemplewski 78 (k)
bez udziału publiczności
Czarni Sosnowiec 0-4 Śląsk Świętochłowice 31 maja, 17:00 (100)
Szwedo 3, Lelek 64, Friemark 70, Grajkowski 80
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-5 GKS Tychy '71 31 maja, 17:00 (150)
Myszor 29, 55, 59, Charęza 71, Piszczek 80
Zieloni Żarki 0-0 KS Częstochowa 31 maja, 17:00 (100)
GKS Katowice 4-0 Rozbark Bytom 31 maja, 17:00 (2500)
Sierka 12, 25, Gielza 70, Sadowski 90
Szombierki Bytom 1-3 Slavia Ruda Śląska 31 maja, 17:00 (100)
Ogan 85 - Kudełko 3, 59 (k), Wujec 32

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Sarmacja Będzin 8-0 Szombierki Bytom 3 czerwca, 17:00
Karwalski 30, 40, 51, Gręda 36, Zdanowski 64, 65, 88 (k), Kohut 78
Slavia Ruda Śląska 0-3 GKS Katowice
(wo)
gospodarze wobec problemów z zatwierdzeniem obiektu do meczu zrezygnowali z gry
Sparta Lubliniec 2-0 Zieloni Żarki 3 czerwca, 17:00
Wiewióra 63 (k), Czekański 75
KS Częstochowa 4-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 3 czerwca, 17:00
Krężel 35 (k), Prusko 37, 72, Puchała 55 - Psonka 16, Szadkowski 61, S.Zachnik 68
GKS Tychy '71 8-0 Czarni Sosnowiec 3 czerwca, 17:00 (100)
Kuzak 15, 63, 75, Myszor 20, Charęza 27, 80, Kopczyk 29 (k), Słonina 87
Śląsk Świętochłowice 2-1 MK Górnik Katowice 3 czerwca, 17:00
Lelek 15, 29 - Domagała 1 (k)
MKS Myszków 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 3 czerwca, 17:00 (200)
S.Stemplewski 2 (k), Majchrzak 45
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-2 Carbo Gliwice 3 czerwca, 17:00
Witek 9 (k), Wlazło 32, Leszczyński 38 - Pietrek 26, Kowal 47

Kolejka 33 - 7 czerwca

Pauza: Slavia Ruda Śląska.
 
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-1 Sarmacja Będzin 7 czerwca, 17:00
Opeldus 36, 77, Chodor 62 - Serafin 65 (s)
Carbo Gliwice 2-2 MKS Myszków 7 czerwca, 17:00
Wysogląd 30, Stasiak 70 - Majcharzak 28, Sarzała 55
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Śląsk Świętochłowice 7 czerwca, 17:00
Raba 75
MK Górnik Katowice 2-2 GKS Tychy '71 7 czerwca, 17:00
Domagała 5 (k), Przybyła 15 - Myszor 43, Słonina 72
Czarni Sosnowiec 0-4 KS Częstochowa 7 czerwca, 17:00
Puchała 15, Zygier 57 (k), Kobus 71 (k), Andrzejewski 90
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-1 Sparta Lubliniec 7 czerwca, 17:00
Orzeszek 26
Zieloni Żarki 1-2 Rozbark Bytom 7 czerwca, 17:00
Pajkos 63 - Dykta 30, 88
GKS Katowice 9-0 Szombierki Bytom 7 czerwca, 17:00
Gielza 2, 83, 84, 86, Pasko 16, H.Jaromin 20, 71, Gawełczyk 78, Sierka 89

REKLAMA

Kolejka 34 - 10 czerwca

Pauza: Szombierki Bytom.
 
Sarmacja Będzin 0-2 GKS Katowice 10 czerwca, 17:00
Sadowski 45 (k), Zuga 53
mecz bez udziału publiczności
Slavia Ruda Śląska 3-2 Zieloni Żarki 10 czerwca, 17:00
Paździor 15 (k), Kudełko 68, Buchta 90 - Trepka 70, 89
lub pierwszy gol dla Zielonych Oziębały
Rozbark Bytom 4-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 10 czerwca, 17:00 (100)
Iwan 12, Dykta 44, Kaczmarczyk 48, Bogacki 81 - Jarzyński 86
Sparta Lubliniec 2-0 Czarni Sosnowiec 10 czerwca, 17:00
Kroczek 36 (k), Grandys 52
KS Częstochowa 3-2 MK Górnik Katowice 10 czerwca, 17:00
Prusko 42, Andrzejewski 54, Puchała 89 - Przybyła 44, Domagała 66 (k)
GKS Tychy '71 3-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 10 czerwca, 17:00 (200)
Odrobiński 5, Szopa 41, Charęza 90
Śląsk Świętochłowice 1-0 Carbo Gliwice 10 czerwca, 17:00
Sega 25
MKS Myszków 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 10 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (3)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

III liga 2005/2006 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2005/2006 (dolnośląska)
IV liga 2005/2006 (lubuska)
IV liga 2005/2006 (opolska)
IV liga 2005/2006 (śląska II)

Liga okręgowa 2005/2006 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice I)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice II)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice III)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas