[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Katowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pniówek Pawłowice Śląskie 30 73 22 7 1 78-16 12 3 0 33-6 10 4 1 45-10
2.  LKS Bełk 30 62 18 8 4 66-32 13 2 0 52-13 5 6 4 14-19
3.  Gwarek Ornontowice 30 51 15 6 9 70-48 12 0 3 44-17 3 6 6 26-31
4.  Nadwiślan Góra 30 48 13 9 8 59-41 11 4 0 40-11 2 5 8 19-30
5.  Urania Ruda Śląska 30 46 12 10 8 40-34 8 6 1 25-13 4 4 7 15-21
6.  Górnik Boguszowice (Rybnik) 30 42 11 9 10 57-51 9 5 1 35-17 2 4 9 22-34
7.  MKS Lędziny 30 41 10 11 9 45-46 7 6 2 27-19 3 5 7 18-27 2 4 1 1 0 3-2
8.  Krupiński Suszec 30 41 9 14 7 45-42 7 6 2 33-21 2 8 5 12-21 2 1 0 1 1 2-3
9.  GTS Bojszowy 30 37 10 7 13 48-47 9 2 4 34-14 1 5 9 14-33 2 3 1 0 1 2-1
10.  GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 37 10 7 13 28-59 8 5 2 16-9 2 2 11 12-50 2 3 1 0 1 1-2
11.  Unia Bieruń Stary (Bieruń) 30 35 10 5 15 33-46 6 3 6 21-21 4 2 9 12-25
12.  Orzeł Mokre (Mikołów) 30 34 9 7 14 49-59 7 3 5 32-26 2 4 9 17-33
13.  Sokół Wola 30 30 8 6 16 41-57 6 3 6 25-22 2 3 10 16-35
14.  Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 29 7 8 15 33-51 4 5 6 17-24 3 3 9 16-27 2 2 0 2 0 1-1
15.  Iskra Pszczyna 30 29 6 11 13 39-50 5 7 3 24-19 1 4 10 15-31 2 2 0 2 0 1-1
16.  Pogoń Imielin 30 20 5 5 20 30-82 4 5 6 18-33 1 0 14 12-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pniówek Pawłowice Śląskie    1-0 4-0 2-0 1-0 2-1 0-0 5-0 1-1 2-1 4-0 2-1 4-1 0-0 1-0 4-1 
 2 LKS Bełk1-0     2-2 4-0 4-2 2-0 4-2 2-0 6-1 4-1 1-1 6-0 2-0 3-0 4-0 7-4 
 3 Gwarek Ornontowice1-2 2-3     2-1 3-0* 4-2 2-0 5-2 4-2 6-0 3-1 0-1 2-1 3-1 4-1 3-0 
 4 Nadwiślan Góra2-2 1-1 1-0     3-1 3-1 4-0 1-1 3-1 5-0 1-1 4-1 3-0 3-2 1-0 5-0 
 5 Urania Ruda Śląska1-1 0-0 4-0 3-2     1-1 2-0 1-1 1-0 1-1 1-3 2-1 1-1 1-0 3-2 3-0 
 6 Górnik Boguszowice (Rybnik)0-3 3-0 2-2 2-2 3-2     4-2 0-0 3-0 6-1 1-0 1-1 4-3 2-0 1-1 3-0 
 7 MKS Lędziny0-4 1-1 2-2 2-2 1-1 1-3     2-1 0-0 3-0 3-0 3-0 2-1 2-0 2-2 3-2 
 8 Krupiński Suszec1-1 2-3 2-2 1-0 0-2 3-3 1-1     1-1 4-1 3-0 3-1 4-3 2-2 2-0 4-1 
 9 GTS Bojszowy1-2 5-0 3-0 2-2 2-0 4-1 4-1 0-0     2-0 0-1 0-3 5-0 2-3 1-0 3-1 
 10 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)0-0 0-0 1-4 2-1 0-0 1-0 0-1 0-0 1-0     1-0 3-1 0-0 1-0 5-2 1-0 
 11 Unia Bieruń Stary (Bieruń)1-6 1-1 3-2 4-2 0-1 2-0 0-1 0-0 1-2 4-1     1-0 1-2 2-0 1-1 0-2 
 12 Orzeł Mokre (Mikołów)0-5 0-1 1-2 0-2 1-1 3-0 1-6 2-2 5-2 8-1 2-0     2-2 2-0 2-1 3-1 
 13 Sokół Wola1-2 3-2 3-2 0-2 1-3 1-1 1-1 0-2 2-0 0-1 1-0 3-3     1-2 2-1 6-0 
 14 Ogrodnik Cielmice (Tychy)1-4 0-1 0-5 1-1 1-0 5-2 1-1 0-0 2-1 1-3 1-2 2-2 0-2     0-0 2-0 
 15 Iskra Pszczyna0-6 0-0 1-1 2-2 0-1 2-2 1-0 1-2 2-2 3-0 3-0 2-2 4-0 1-1     2-0 
 16 Pogoń Imielin0-7 0-1 2-2 3-0 1-1 0-5 2-2 2-1 1-1 1-1 0-3 1-0 1-0 2-5 2-4     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Nadwiślan Góra 5-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Urania Ruda Śląska 2-0 MKS Lędziny
LKS Bełk 2-0 Sokół Wola
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-2 Orzeł Mokre (Mikołów)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice 5-2 Krupiński Suszec
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Iskra Pszczyna
Pogoń Imielin 0-5 Górnik Boguszowice (Rybnik)

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-2 Iskra Pszczyna
Krupiński Suszec 3-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
GTS Bojszowy 3-0 Gwarek Ornontowice
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-5 Pniówek Pawłowice Śląskie
Pogoń Imielin 2-5 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Sokół Wola 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
MKS Lędziny 1-1 LKS Bełk
Nadwiślan Góra 3-1 Urania Ruda Śląska

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Urania Ruda Śląska 1-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
LKS Bełk 4-0 Nadwiślan Góra
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-2 MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-2 Sokół Wola
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-1 Pogoń Imielin
Gwarek Ornontowice 0-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 GTS Bojszowy
Iskra Pszczyna 1-2 Krupiński Suszec

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Krupiński Suszec 27 sierpnia, 17:00
GTS Bojszowy 1-0 Iskra Pszczyna 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 27 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 27 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Góra 3-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 27 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 0-0 LKS Bełk 27 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 3-0 Pogoń Imielin 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

LKS Bełk 4-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-2 Urania Ruda Śląska
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Nadwiślan Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 MKS Lędziny
Gwarek Ornontowice 2-1 Sokół Wola
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-2 Pogoń Imielin
Iskra Pszczyna 2-2 Orzeł Mokre (Mikołów)
Krupiński Suszec 1-1 GTS Bojszowy

Kolejka 6 - 10-11 września

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 GTS Bojszowy
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Krupiński Suszec 11 września, 11:30
Pogoń Imielin 2-4 Iskra Pszczyna
Sokół Wola 1-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Nadwiślan Góra 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie
Urania Ruda Śląska 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 10 września, 16:00
LKS Bełk 2-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Gwarek Ornontowice 2-0 MKS Lędziny 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Górnik Boguszowice (Rybnik) 6-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 września, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 LKS Bełk 17 września, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Urania Ruda Śląska 17 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 2-1 Nadwiślan Góra 17 września, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 MKS Lędziny 17 września, 11:00
Iskra Pszczyna 4-0 Sokół Wola 17 września, 16:00
Krupiński Suszec 4-1 Pogoń Imielin 17 września, 16:00
GTS Bojszowy 0-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 25 września, 11:00
Pogoń Imielin 1-1 GTS Bojszowy 24 września, 16:00
Sokół Wola 0-2 Krupiński Suszec 24 września, 16:00
MKS Lędziny 2-2 Iskra Pszczyna 24 września, 16:00
Nadwiślan Góra 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 25 września, 16:00
Urania Ruda Śląska 4-0 Gwarek Ornontowice 24 września, 16:00
LKS Bełk 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 24 września, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-3 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 października, 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 1 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 2-3 LKS Bełk 1 października, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 Urania Ruda Śląska 1 października, 15:00
Iskra Pszczyna 2-2 Nadwiślan Góra 1 października, 15:00
Krupiński Suszec 1-1 MKS Lędziny 1 października, 15:00
GTS Bojszowy 5-0 Sokół Wola 1 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Pogoń Imielin 2 października, 11:30

Kolejka 10 - 8-9 października

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Pogoń Imielin 9 października, 11:00
Sokół Wola 3-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 8 października, 15:00
MKS Lędziny 0-0 GTS Bojszowy 8 października, 15:00
Nadwiślan Góra 1-1 Krupiński Suszec 9 października, 15:00
Urania Ruda Śląska 3-2 Iskra Pszczyna 8 października, 15:00
LKS Bełk 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 8 października, 15:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-2 Gwarek Ornontowice 8 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 15 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 3-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 października, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 15 października, 15:00
Iskra Pszczyna 0-0 LKS Bełk 15 października, 15:00
Krupiński Suszec 0-2 Urania Ruda Śląska 15 października, 15:00
GTS Bojszowy 2-2 Nadwiślan Góra 15 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-6 MKS Lędziny 16 października, 11:30
Pogoń Imielin 1-0 Sokół Wola 15 października, 11:00

Kolejka 12 - 22-23 października

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Sokół Wola 23 października, 11:00
MKS Lędziny 3-2 Pogoń Imielin 22 października, 15:00
Nadwiślan Góra 4-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 23 października, 15:00
Urania Ruda Śląska 1-0 GTS Bojszowy 22 października, 15:00
LKS Bełk 2-0 Krupiński Suszec 22 października, 15:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Iskra Pszczyna 22 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 22 października, 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-0 Gwarek Ornontowice 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Gwarek Ornontowice 6-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29 października, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-6 Pniówek Pawłowice Śląskie 29 października, 15:00
Iskra Pszczyna 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 29 października, 15:00
Krupiński Suszec 3-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 29 października, 15:00
GTS Bojszowy 5-0 LKS Bełk 29 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-1 Urania Ruda Śląska 30 października, 11:30
Pogoń Imielin 3-0 Nadwiślan Góra 29 października, 15:00
Sokół Wola 1-1 MKS Lędziny 29 października, 15:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 MKS Lędziny 6 listopada, 11:00
Nadwiślan Góra 3-0 Sokół Wola 6 listopada, 13:30
Urania Ruda Śląska 3-0 Pogoń Imielin 5 listopada, 13:30
LKS Bełk 6-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 5 listopada, 13:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-0 GTS Bojszowy 5 listopada, 13:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-0 Krupiński Suszec 5 listopada, 13:30
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Iskra Pszczyna 5 listopada, 13:30
Gwarek Ornontowice 3-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 12 listopada, 13:30
Iskra Pszczyna 1-1 Gwarek Ornontowice 12 listopada, 13:30
Krupiński Suszec 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 listopada, 13:30
GTS Bojszowy 2-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 12 listopada, 13:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 13 listopada, 11:30
Pogoń Imielin 0-1 LKS Bełk 12 listopada, 13:30
Sokół Wola 1-3 Urania Ruda Śląska 12 listopada, 13:30
MKS Lędziny 2-2 Nadwiślan Góra 12 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-0 Pogoń Imielin 26 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie przerwany w II połowie przy stanie 0-0
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Nadwiślan Góra 26 kwietnia, 16:00
MKS Lędziny 1-1 Urania Ruda Śląska 26 kwietnia, 16:00
Sokół Wola 3-2 LKS Bełk 26 kwietnia, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
GTS Bojszowy 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 26 kwietnia, 16:00
Krupiński Suszec 2-2 Gwarek Ornontowice 26 kwietnia, 16:00
Iskra Pszczyna 3-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 19 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 12 kwietnia

Iskra Pszczyna 3-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 12 kwietnia, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Krupiński Suszec 12 kwietnia, 16:00
Gwarek Ornontowice 4-2 GTS Bojszowy 12 kwietnia, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 12 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 Pogoń Imielin 12 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-3 Sokół Wola 12 kwietnia, 16:00
LKS Bełk 4-2 MKS Lędziny 12 kwietnia, 16:00
Urania Ruda Śląska 3-2 Nadwiślan Góra 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Urania Ruda Śląska 10 maja
Nadwiślan Góra 1-1 LKS Bełk 3 maja, 17:00
MKS Lędziny 1-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 3 maja, 17:00
Sokół Wola 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 maja, 17:00
Pogoń Imielin 0-7 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 Gwarek Ornontowice 3 maja, 17:00
GTS Bojszowy 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3 maja, 17:00
Krupiński Suszec 2-0 Iskra Pszczyna 3 maja, 17:00
w Pszczynie

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Pogoń Imielin 2-2 Gwarek Ornontowice 1 kwietnia
Krupiński Suszec 4-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 kwietnia
Iskra Pszczyna 2-2 GTS Bojszowy 17 maja
przełożony
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 17 maja
przełożony
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-1 Sokół Wola 1 kwietnia
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 MKS Lędziny 17 maja
przełożony
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-2 Nadwiślan Góra 1 kwietnia, 16:00
LKS Bełk 4-2 Urania Ruda Śląska 17 maja
przełożony

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 LKS Bełk 9 kwietnia, 11:00
Urania Ruda Śląska 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 8 kwietnia, 16:00
Nadwiślan Góra 3-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 9 kwietnia, 16:00
MKS Lędziny 0-4 Pniówek Pawłowice Śląskie
Sokół Wola 3-2 Gwarek Ornontowice 8 kwietnia, 16:00
Pogoń Imielin 0-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Iskra Pszczyna 9 kwietnia, 11:30
GTS Bojszowy 0-0 Krupiński Suszec

Kolejka 21 - 15-16 kwietnia

MKS Lędziny 2-2 Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy 2-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Krupiński Suszec 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
Iskra Pszczyna 2-0 Pogoń Imielin
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Sokół Wola (300)
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Nadwiślan Góra 15 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 Urania Ruda Śląska 15 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-0 LKS Bełk 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 23 kwietnia, 11:00
LKS Bełk 3-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 22 kwietnia, 16:00
Urania Ruda Śląska 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 22 kwietnia, 16:00
Nadwiślan Góra 1-0 Gwarek Ornontowice 23 kwietnia, 16:00
MKS Lędziny 3-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 22 kwietnia, 16:00
Sokół Wola 2-1 Iskra Pszczyna 22 kwietnia, 16:00
Pogoń Imielin 2-1 Krupiński Suszec 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 5-2 GTS Bojszowy 23 kwietnia, 11:30

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

Orzeł Mokre (Mikołów) 8-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29 kwietnia, 17:00
GTS Bojszowy 3-1 Pogoń Imielin 29 kwietnia, 16:00
Krupiński Suszec 4-3 Sokół Wola 29 kwietnia, 16:00
Iskra Pszczyna 1-0 MKS Lędziny 29 kwietnia, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4-2 Nadwiślan Góra 29 kwietnia, 16:00
Gwarek Ornontowice 3-0 Urania Ruda Śląska 30 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-4
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 LKS Bełk 29 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 7 maja, 11:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 maja, 17:00
LKS Bełk 2-2 Gwarek Ornontowice 6 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 6 maja, 17:00
Nadwiślan Góra 1-0 Iskra Pszczyna 7 maja, 17:00
MKS Lędziny 2-1 Krupiński Suszec 6 maja, 17:00
Sokół Wola 2-0 GTS Bojszowy 6 maja, 17:00
Pogoń Imielin 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Pogoń Imielin 1-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Sokół Wola 14 maja, 11:30
GTS Bojszowy 4-1 MKS Lędziny 13 maja, 17:00
Krupiński Suszec 1-0 Nadwiślan Góra 13 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 0-1 Urania Ruda Śląska 13 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 LKS Bełk 13 maja, 17:00
Gwarek Ornontowice 4-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 13 maja, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 21 maja, 11:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-5 Gwarek Ornontowice 24 maja, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 20 maja, 17:00
LKS Bełk 4-0 Iskra Pszczyna 20 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-1 Krupiński Suszec 20 maja, 17:00
Nadwiślan Góra 3-1 GTS Bojszowy 21 maja, 17:00
MKS Lędziny 3-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 20 maja, 17:00
Sokół Wola 6-0 Pogoń Imielin 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Sokół Wola 0-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 27 maja, 17:00
Pogoń Imielin 2-2 MKS Lędziny 27 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-2 Nadwiślan Góra 28 maja, 11:30
GTS Bojszowy 2-0 Urania Ruda Śląska 27 maja, 17:00
Krupiński Suszec 2-3 LKS Bełk 28 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 27 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 27 maja, 17:00
Gwarek Ornontowice 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-4 Gwarek Ornontowice 1 czerwca, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 31 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-0 Iskra Pszczyna 31 maja, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-0 Krupiński Suszec 31 maja, 17:00
LKS Bełk 6-1 GTS Bojszowy 31 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 31 maja, 17:00
Nadwiślan Góra 5-0 Pogoń Imielin 31 maja
MKS Lędziny 2-1 Sokół Wola 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 3-4 czerwca

MKS Lędziny 3-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 czerwca, 17:00
Sokół Wola 0-2 Nadwiślan Góra 3 czerwca, 17:00
Pogoń Imielin 1-1 Urania Ruda Śląska 3 czerwca, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-1 LKS Bełk 3 czerwca, 17:00
GTS Bojszowy 4-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 3 czerwca, 17:00
Krupiński Suszec 2-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 czerwca, 17:00
Iskra Pszczyna 0-6 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 czerwca, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-2 Gwarek Ornontowice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 7 czerwca, 17:00
Gwarek Ornontowice 4-1 Iskra Pszczyna 7 czerwca, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 5-0 Krupiński Suszec 7 czerwca, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 GTS Bojszowy 7 czerwca, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 7 czerwca, 17:00
LKS Bełk 7-4 Pogoń Imielin 7 czerwca, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-1 Sokół Wola 7 czerwca, 17:00
Nadwiślan Góra 4-0 MKS Lędziny 7 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2005/2006 (śląska I)
IV liga 2005/2006 (śląska II)

Liga okręgowa 2005/2006 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2005/2006 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice II)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice III)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice IV)

Klasa A 2005/2006 (Tychy)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas