[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gazobudowa Zabrze 30 70 23 1 6 79-35 12 1 2 32-13 11 0 4 47-22
2.  Piast II Gliwice 30 64 20 4 6 78-36 12 2 1 48-12 8 2 5 30-24
3.  Concordia Knurów 30 56 16 8 6 50-23 12 2 1 32-10 4 6 5 18-13 4 8 2 2 0 4-2
4.  Bobrek Karb Bytom 30 56 18 2 10 61-34 11 2 2 38-10 7 0 8 23-24 4 7 2 1 1 6-4
5.  Orzeł Nakło Śląskie 30 56 17 5 8 55-29 10 3 2 35-10 7 2 6 20-19 4 1 0 1 3 3-7
6.  MOSiR Sparta Zabrze 30 50 16 2 12 53-33 9 0 6 27-18 7 2 6 26-15
7.  Przyszłość Ciochowice 30 48 13 9 8 56-37 8 4 3 30-17 5 5 5 26-20
8.  LKS 35 Gierałtowice 30 43 13 4 13 41-43 8 2 5 26-21 5 2 8 15-22
9.  Tempo Paniówki 30 42 12 6 12 39-36 6 4 5 17-14 6 2 7 22-22
10.  KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 40 11 7 12 47-48 5 5 5 24-18 6 2 7 23-30
11.  Odra Miasteczko Śląskie 30 35 9 8 13 35-47 6 4 5 20-20 3 4 8 15-27
12.  Polonia II Bytom 30 33 9 6 15 40-54 5 3 7 23-29 4 3 8 17-25
13.  Gwarek Tarnowskie Góry 30 32 8 8 14 44-51 5 3 7 29-24 3 5 7 15-27
14.  Drama Zbrosławice 30 21 5 6 19 22-71 5 3 7 19-33 0 3 12 3-38
15.  Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 30 20 5 5 20 30-94 5 2 8 21-35 0 3 12 9-59
16.  Sośnica Gliwice 30 11 2 5 23 23-82 0 3 12 10-38 2 2 11 13-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gazobudowa Zabrze    0-1 2-1 3-1 1-0 2-1 3-2 1-0 3-1 0-3* 2-0 1-0 2-2 6-0 3-0 3-1 
 2 Piast II Gliwice4-1     1-0 3-1 0-1 2-1 2-2 6-1 2-0 3-0 4-3 3-1 2-0 0-0 13-0 3-1 
 3 Concordia Knurów3-2 1-3     2-1 1-0 1-0 2-2 1-0 1-0 5-0 0-0 2-0 2-0 5-0 3-1 3-1 
 4 Bobrek Karb Bytom2-1 4-0 0-0     2-0 3-0 0-2 1-0 3-4 3-0 3-2 1-0 6-0 3-0* 1-1 6-0 
 5 Orzeł Nakło Śląskie5-0 2-0 1-1 2-3     1-0 2-0 1-1 1-0 5-1 4-1 0-1 1-1 3-0 3-1 4-0 
 6 MOSiR Sparta Zabrze1-4 0-1 1-2 1-0 1-0     0-2 4-1 2-3 0-1 2-1 3-1 3-0 4-1 3-1 2-0 
 7 Przyszłość Ciochowice1-2 5-2 0-0 3-0 1-1 2-1     2-0 1-1 1-6 4-1 5-2 0-1 0-0 4-0 1-0 
 8 LKS 35 Gierałtowice1-2 2-4 3-2 2-0 2-4 1-2 3-2     1-0 2-0 2-3 1-0 0-0 1-0 4-1 1-1 
 9 Tempo Paniówki1-2 0-3 0-0 0-1 1-1 0-0 0-3 2-0     1-2 2-0 2-0 2-0 2-1 1-1 3-0 
 10 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)2-3 3-3 0-2 2-0 3-0 1-1 0-0 0-1 2-1     0-0 2-3 0-0 2-0 4-0 3-4 
 11 Odra Miasteczko Śląskie1-2 0-4 2-0 0-1 1-2 1-2 0-0 2-2 2-1 3-2     2-2 1-1 1-0 2-1 2-0 
 12 Polonia II Bytom1-8 1-4 0-0 3-1 0-1 0-4 1-0 0-1 1-1 2-2 2-0     2-5 5-0 5-1 0-1 
 13 Gwarek Tarnowskie Góry0-5 2-0 0-0 1-3 1-2 0-3 3-5 0-1 0-1 1-0 1-1 1-1     4-0 6-0 9-2 
 14 Drama Zbrosławice0-7 0-0 2-1 1-3 1-4 0-6 2-1 1-6 2-3 1-1 0-1 0-0 1-0     6-0 2-0 
 15 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)0-5 3-1 1-3 1-5 4-2 1-2 0-3 1-0 1-4 1-2 0-0 2-4 3-2 1-0     2-2 
 16 Sośnica Gliwice0-3 1-4 0-6 0-3 0-2 0-3 2-2 0-1 0-2 2-3 1-2 0-2 2-3 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Przyszłość Ciochowice 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 6 sierpnia, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-3 Piast II Gliwice 6 sierpnia, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-4 Polonia II Bytom
Tempo Paniówki 0-0 MOSiR Sparta Zabrze 6 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 2-1 Concordia Knurów 7 września
Bobrek Karb Bytom 2-1 Gazobudowa Zabrze
Sośnica Gliwice 0-2 Orzeł Nakło Śląskie 6 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-2 LKS 35 Gierałtowice

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 LKS 35 Gierałtowice
Orzeł Nakło Śląskie 4-1 Odra Miasteczko Śląskie
Concordia Knurów 2-1 Bobrek Karb Bytom 13 sierpnia
MOSiR Sparta Zabrze 4-1 Drama Zbrosławice 13 sierpnia, 17:00
Polonia II Bytom 1-1 Tempo Paniówki
Piast II Gliwice 13-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 14 sierpnia, 11:00
Przyszłość Ciochowice 1-6 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Sośnica Gliwice 0-3 Gazobudowa Zabrze

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Przyszłość Ciochowice
Tempo Paniówki 0-3 Piast II Gliwice 21 sierpnia, 15:00
Drama Zbrosławice 0-0 Polonia II Bytom
Bobrek Karb Bytom 3-0 MOSiR Sparta Zabrze
Sośnica Gliwice 0-6 Concordia Knurów
Odra Miasteczko Śląskie 1-2 Gazobudowa Zabrze
LKS 35 Gierałtowice 2-4 Orzeł Nakło Śląskie

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Orzeł Nakło Śląskie
w Nakle Śląskim
Concordia Knurów 0-0 Odra Miasteczko Śląskie
MOSiR Sparta Zabrze 2-0 Sośnica Gliwice
Polonia II Bytom 3-1 Bobrek Karb Bytom
Piast II Gliwice 0-0 Drama Zbrosławice 28 sierpnia, 16:00
Przyszłość Ciochowice 1-1 Tempo Paniówki 27 sierpnia, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 4-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
LKS 35 Gierałtowice 1-2 Gazobudowa Zabrze 31 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Tempo Paniówki 1-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Drama Zbrosławice 2-1 Przyszłość Ciochowice
Bobrek Karb Bytom 4-0 Piast II Gliwice 3 września, 16:00
Sośnica Gliwice 0-2 Polonia II Bytom 3 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-2 MOSiR Sparta Zabrze
LKS 35 Gierałtowice 3-2 Concordia Knurów
Orzeł Nakło Śląskie 5-0 Gazobudowa Zabrze

Kolejka 6 - 10-11 września

Gwarek Tarnowskie Góry 0-5 Gazobudowa Zabrze
Concordia Knurów 1-0 Orzeł Nakło Śląskie
MOSiR Sparta Zabrze 4-1 LKS 35 Gierałtowice
Polonia II Bytom 2-0 Odra Miasteczko Śląskie
Piast II Gliwice 3-1 Sośnica Gliwice 10 września, 13:00
Przyszłość Ciochowice 3-0 Bobrek Karb Bytom
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Drama Zbrosławice
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-4 Tempo Paniówki

Kolejka 7 - 17-18 września

Tempo Paniówki 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry 18 września, 15:00
Drama Zbrosławice 6-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 17 września, 16:00
Bobrek Karb Bytom 3-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 17 września, 11:00
Sośnica Gliwice 2-2 Przyszłość Ciochowice 17 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-4 Piast II Gliwice 17 września, 16:00
LKS 35 Gierałtowice 1-0 Polonia II Bytom 17 września, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 17 września, 16:00
Gazobudowa Zabrze 2-1 Concordia Knurów 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Concordia Knurów 24 września, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-4 Gazobudowa Zabrze 24 września, 16:00
Polonia II Bytom 0-1 Orzeł Nakło Śląskie 24 września, 16:00
Piast II Gliwice 6-1 LKS 35 Gierałtowice 25 września, 16:00
Przyszłość Ciochowice 4-1 Odra Miasteczko Śląskie 24 września, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-4 Sośnica Gliwice 24 września, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-5 Bobrek Karb Bytom 24 września, 16:00
Tempo Paniówki 2-1 Drama Zbrosławice 25 września, 15:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Drama Zbrosławice 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 1 października, 15:00
Bobrek Karb Bytom 3-4 Tempo Paniówki 1 października, 11:00
Sośnica Gliwice 1-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1 października, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 3-2 Przyszłość Ciochowice 1 października, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-0 Piast II Gliwice 1 października, 15:00
Gazobudowa Zabrze 1-0 Polonia II Bytom 1 października, 15:00
Concordia Knurów 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Gwarek Tarnowskie Góry 0-3 MOSiR Sparta Zabrze 8 października, 15:00
Polonia II Bytom 0-0 Concordia Knurów 8 października, 15:00
Piast II Gliwice 4-1 Gazobudowa Zabrze 9 października, 11:00
Przyszłość Ciochowice 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 8 października, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 LKS 35 Gierałtowice 8 października, 15:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 Odra Miasteczko Śląskie 8 października, 15:00
Tempo Paniówki 3-0 Sośnica Gliwice 9 października, 15:00
Drama Zbrosławice 1-3 Bobrek Karb Bytom 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Bobrek Karb Bytom 6-0 Gwarek Tarnowskie Góry 15 października, 11:00
Sośnica Gliwice 1-1 Drama Zbrosławice 15 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-1 Tempo Paniówki 15 października, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 4-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 15 października, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 5-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 15 października, 12:00
Gazobudowa Zabrze 3-2 Przyszłość Ciochowice 15 października, 15:00
Concordia Knurów 1-3 Piast II Gliwice 15 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-1 Polonia II Bytom 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Polonia II Bytom 22 października, 15:00
Piast II Gliwice 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 23 października, 11:00
Przyszłość Ciochowice 0-0 Concordia Knurów 22 października, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-3 Gazobudowa Zabrze 22 października, 15:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 4-2 Orzeł Nakło Śląskie 22 października, 15:00
Tempo Paniówki 2-0 LKS 35 Gierałtowice 23 października, 15:00
Drama Zbrosławice 0-1 Odra Miasteczko Śląskie 22 października, 15:00
Bobrek Karb Bytom 6-0 Sośnica Gliwice 22 października, 11:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Sośnica Gliwice 2-3 Gwarek Tarnowskie Góry 29 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-1 Bobrek Karb Bytom 29 października, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 1-0 Drama Zbrosławice 29 października, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-0 Tempo Paniówki 29 października, 15:00
Gazobudowa Zabrze 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 29 października, 15:00
Concordia Knurów 5-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 29 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-2 Przyszłość Ciochowice 29 października, 15:00
Polonia II Bytom 1-4 Piast II Gliwice 29 października, 15:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Piast II Gliwice 5 listopada, 13:30
Przyszłość Ciochowice 5-2 Polonia II Bytom 5 listopada, 13:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 5 listopada, 13:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Concordia Knurów 6 listopada, 13:30
Tempo Paniówki 1-2 Gazobudowa Zabrze 6 listopada, 13:30
Drama Zbrosławice 1-4 Orzeł Nakło Śląskie 5 listopada, 13:30
Bobrek Karb Bytom 1-0 LKS 35 Gierałtowice 5 listopada, 11:00
Sośnica Gliwice 1-2 Odra Miasteczko Śląskie 5 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Odra Miasteczko Śląskie 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 12 listopada, 13:30
LKS 35 Gierałtowice 1-1 Sośnica Gliwice 12 listopada, 13:30
Orzeł Nakło Śląskie 2-3 Bobrek Karb Bytom 12 listopada, 13:30
Gazobudowa Zabrze 6-0 Drama Zbrosławice 12 listopada, 13:30
Concordia Knurów 1-0 Tempo Paniówki 12 listopada, 13:30
MOSiR Sparta Zabrze 3-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 12 listopada, 13:30
Polonia II Bytom 2-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 12 listopada, 13:30
Piast II Gliwice 2-2 Przyszłość Ciochowice 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Gwarek Tarnowskie Góry 3-5 Przyszłość Ciochowice 19 listopada, 13:30
Piast II Gliwice 3-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 20 listopada, 12:00
Polonia II Bytom 5-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
MOSiR Sparta Zabrze 2-3 Tempo Paniówki 19 listopada, 13:30
Concordia Knurów 5-0 Drama Zbrosławice 19 listopada, 13:30
Gazobudowa Zabrze 3-1 Bobrek Karb Bytom 19 listopada, 13:30
Orzeł Nakło Śląskie 4-0 Sośnica Gliwice 19 listopada, 13:30
LKS 35 Gierałtowice 2-3 Odra Miasteczko Śląskie 19 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 12 kwietnia

Gazobudowa Zabrze 3-1 Sośnica Gliwice 12 kwietnia, 16:00
LKS 35 Gierałtowice 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 12 kwietnia, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 12 kwietnia, 16:00
Bobrek Karb Bytom 0-0 Concordia Knurów 12 kwietnia, 16:00
Drama Zbrosławice 0-6 MOSiR Sparta Zabrze 12 kwietnia, 16:00
Tempo Paniówki 2-0 Polonia II Bytom 12 kwietnia, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 Piast II Gliwice 12 kwietnia, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-0 Przyszłość Ciochowice 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 4-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 3 maja, 17:00
Piast II Gliwice 2-0 Tempo Paniówki 3 maja, 16:00
Polonia II Bytom 5-0 Drama Zbrosławice 3 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Bobrek Karb Bytom 3 maja, 17:00
Concordia Knurów 3-1 Sośnica Gliwice 3 maja, 17:00
Gazobudowa Zabrze 2-0 Odra Miasteczko Śląskie 3 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 LKS 35 Gierałtowice 3 maja, 17:00

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Gazobudowa Zabrze 1-0 LKS 35 Gierałtowice 26 kwietnia
przełożony
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Miasteczko Śląskie 2-0 Concordia Knurów
Sośnica Gliwice 0-3 MOSiR Sparta Zabrze
Bobrek Karb Bytom 1-0 Polonia II Bytom 1 kwietnia, 11:00
Drama Zbrosławice 0-0 Piast II Gliwice 19 kwietnia
przełożony
Tempo Paniówki 0-3 Przyszłość Ciochowice
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 17 maja
przełożony

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Gwarek Tarnowskie Góry 6-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Tempo Paniówki
Przyszłość Ciochowice 0-0 Drama Zbrosławice
Piast II Gliwice 3-1 Bobrek Karb Bytom 9 kwietnia, 14:00
Polonia II Bytom 0-1 Sośnica Gliwice
MOSiR Sparta Zabrze 2-1 Odra Miasteczko Śląskie 8 kwietnia, 16:00
Concordia Knurów 1-0 LKS 35 Gierałtowice 8 kwietnia, 16:00
Gazobudowa Zabrze 1-0 Orzeł Nakło Śląskie

Kolejka 21 - 15-16 kwietnia

Gazobudowa Zabrze 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Concordia Knurów 15 kwietnia, 16:00
LKS 35 Gierałtowice 1-2 MOSiR Sparta Zabrze
Odra Miasteczko Śląskie 2-2 Polonia II Bytom
Sośnica Gliwice 1-4 Piast II Gliwice 15 kwietnia
Bobrek Karb Bytom 0-2 Przyszłość Ciochowice 15 kwietnia, 11:00
Drama Zbrosławice 1-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Tempo Paniówki 1-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Tempo Paniówki 22 kwietnia, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Drama Zbrosławice 22 kwietnia, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Bobrek Karb Bytom 22 kwietnia, 16:00
Przyszłość Ciochowice 1-0 Sośnica Gliwice 22 kwietnia, 16:00
Piast II Gliwice 4-3 Odra Miasteczko Śląskie 23 kwietnia, 16:00
Polonia II Bytom 0-1 LKS 35 Gierałtowice
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 22 kwietnia, 16:00
Concordia Knurów 3-2 Gazobudowa Zabrze 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

Concordia Knurów 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry 29 kwietnia, 16:00
Gazobudowa Zabrze 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 29 kwietnia, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-1 Polonia II Bytom 29 kwietnia, 16:00
LKS 35 Gierałtowice 2-4 Piast II Gliwice 29 kwietnia, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-0 Przyszłość Ciochowice 29 kwietnia, 16:00
Sośnica Gliwice 2-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 29 kwietnia, 16:00
Bobrek Karb Bytom 1-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 29 kwietnia, 11:00
Drama Zbrosławice 2-3 Tempo Paniówki 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Gwarek Tarnowskie Góry 4-0 Drama Zbrosławice 6 maja, 17:00
Tempo Paniówki 0-1 Bobrek Karb Bytom 7 maja, 15:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Sośnica Gliwice 6 maja, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-0 Odra Miasteczko Śląskie 6 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 2-0 LKS 35 Gierałtowice 6 maja, 17:00
Piast II Gliwice 0-1 Orzeł Nakło Śląskie 7 maja, 14:00
Polonia II Bytom 1-8 Gazobudowa Zabrze 6 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-2 Concordia Knurów 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

MOSiR Sparta Zabrze 3-0 Gwarek Tarnowskie Góry 13 maja, 17:00
Concordia Knurów 2-0 Polonia II Bytom 13 maja, 17:00
Gazobudowa Zabrze 0-1 Piast II Gliwice 13 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-0 Przyszłość Ciochowice 13 maja, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 2-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 13 maja, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 13 maja, 17:00
Sośnica Gliwice 0-2 Tempo Paniówki 13 maja, 17:00
Bobrek Karb Bytom 3-0 Drama Zbrosławice 13 maja, 11:00
(wo)

Kolejka 26 - 20-21 maja

Gwarek Tarnowskie Góry 1-3 Bobrek Karb Bytom 20 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 2-0 Sośnica Gliwice 20 maja, 17:00
Tempo Paniówki 2-0 Odra Miasteczko Śląskie 21 maja, 15:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 LKS 35 Gierałtowice 20 maja, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-0 Orzeł Nakło Śląskie 20 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 1-2 Gazobudowa Zabrze 20 maja, 17:00
Piast II Gliwice 1-0 Concordia Knurów 20 maja, 17:00
Polonia II Bytom 0-4 MOSiR Sparta Zabrze 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Polonia II Bytom 2-5 Gwarek Tarnowskie Góry 27 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-1 Piast II Gliwice 27 maja, 17:00
Concordia Knurów 2-2 Przyszłość Ciochowice 27 maja, 17:00
Gazobudowa Zabrze 0-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 27 maja, 17:00
(wo)
grał nieuprawniony zawodnik
Orzeł Nakło Śląskie 3-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 27 maja, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 1-0 Tempo Paniówki 27 maja, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-0 Drama Zbrosławice 27 maja, 17:00
Sośnica Gliwice 0-3 Bobrek Karb Bytom 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja

Gwarek Tarnowskie Góry 9-2 Sośnica Gliwice 31 maja, 17:00
Bobrek Karb Bytom 3-2 Odra Miasteczko Śląskie 31 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 1-6 LKS 35 Gierałtowice 31 maja, 17:00
Tempo Paniówki 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 31 maja, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-5 Gazobudowa Zabrze 31 maja, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Concordia Knurów 31 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 31 maja, 17:00
Piast II Gliwice 3-1 Polonia II Bytom 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 3-4 czerwca

Piast II Gliwice 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry 3 czerwca, 17:00
Polonia II Bytom 1-0 Przyszłość Ciochowice 3 czerwca, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3 czerwca, 17:00
Concordia Knurów 3-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 3 czerwca, 17:00
Gazobudowa Zabrze 3-1 Tempo Paniówki 3 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-0 Drama Zbrosławice 3 czerwca, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 2-0 Bobrek Karb Bytom 3 czerwca, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-0 Sośnica Gliwice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 7 czerwca, 17:00
Sośnica Gliwice 0-1 LKS 35 Gierałtowice 7 czerwca, 17:00
Bobrek Karb Bytom 2-0 Orzeł Nakło Śląskie 7 czerwca, 17:00
Drama Zbrosławice 0-7 Gazobudowa Zabrze 7 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 0-0 Concordia Knurów 7 czerwca, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 MOSiR Sparta Zabrze 7 czerwca, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-3 Polonia II Bytom 7 czerwca, 17:00
Przyszłość Ciochowice 5-2 Piast II Gliwice 7 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2005/2006 (śląska I)
IV liga 2005/2006 (śląska II)

Liga okręgowa 2005/2006 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2005/2006 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice I)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice II)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice III)

Klasa A 2005/2006 (Bytom)
Klasa A 2005/2006 (Zabrze)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas