[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwarek Zabrze 28 74 23 5 0 121-23 13 1 0 60-13 10 4 0 61-10
2.  Walka II Makoszowy (Zabrze) 28 65 21 2 5 82-40 10 2 2 49-20 11 0 3 33-20
3.  Jedność 32 Przyszowice 28 60 18 6 4 71-25 9 3 2 39-12 9 3 2 32-13
4.  Sokół Łany Wielkie 28 57 17 6 5 69-33 11 3 0 33-5 6 3 5 36-28
5.  Naprzód Żernica 28 50 15 5 8 68-42 7 2 5 40-25 8 3 3 28-17
6.  Zamkowiec Toszek 28 44 13 5 10 66-43 8 2 4 40-18 5 3 6 26-25
7.  Orzeł Stanica 28 40 11 7 10 51-45 6 3 5 29-24 5 4 5 22-21
8.  Czarni Pyskowice 28 36 10 6 12 46-59 6 4 4 24-24 4 2 8 22-35
9.  Victoria Pilchowice 28 30 8 6 14 52-87 6 4 4 33-40 2 2 10 19-47
10.  Gwiazda Chudów 28 29 7 8 13 32-53 5 4 5 21-21 2 4 8 11-32
11.  Młodość Rudno 28 28 8 4 16 33-53 7 2 5 24-17 1 2 11 9-36
12.  KS 94 Rachowice 28 25 7 4 17 44-62 5 3 6 24-25 2 1 11 20-37
13.  Społem Zabrze 28 24 6 6 16 37-58 4 3 7 17-22 2 3 9 20-36
14.  Tęcza Wielowieś 28 21 5 6 17 27-76 5 1 8 19-36 0 5 9 8-40
15.  Fortuna Gliwice 28 8 2 2 24 29-129 2 2 10 17-57 0 0 14 12-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Gwarek Zabrze    3-2 2-2 5-4 5-1 4-1 4-1 4-0 2-1 4-0 6-0 3-0 4-1 7-0 7-0 
 2 Walka II Makoszowy (Zabrze)0-4     1-4 8-2 2-0 3-0 0-0 5-1 1-1 3-2 5-0 3-2 3-1 6-0 9-3 
 3 Jedność 32 Przyszowice2-2 1-2     3-0* 0-0 1-3 1-0 4-1 4-1 2-0 3-0 5-0 5-1 1-1 7-1 
 4 Sokół Łany Wielkie1-1 4-0 2-0     1-1 2-1 1-0 3-0 4-0 1-1 1-0 2-1 4-0 4-0 3-0 
 5 Naprzód Żernica0-0 1-2 1-3 2-0     1-4 2-3 2-2 4-2 9-1 1-5 1-0 4-3 3-0 9-0 
 6 Zamkowiec Toszek1-2 1-3 1-2 2-2 3-1     5-2 4-0 9-3 0-1 1-0 5-0 1-1 3-0 4-1 
 7 Orzeł Stanica1-9 0-1 0-3 1-1 1-2 3-2     1-2 6-1 0-0 6-0 1-0 4-1 1-1 4-1 
 8 Czarni Pyskowice0-8 1-2 1-2 2-1 1-1 1-1 1-5     5-0 2-0 0-0 3-0 3-1 3-3 1-0 
 9 Victoria Pilchowice1-12 2-4 2-2 0-2 0-5 3-2 2-2 4-2     1-1 5-1 4-3 1-1 3-1 5-2 
 10 Gwiazda Chudów1-6 1-0 2-1 1-3 0-1 0-0 0-1 1-1 0-2     4-3 2-2 2-0 1-1 6-0 
 11 Młodość Rudno1-1 0-1 0-2 1-3 1-3 1-2 3-0 1-0 2-1 1-1     4-1 2-1 4-0 3-1 
 12 KS 94 Rachowice1-5 2-3 0-2 1-1 2-3 0-2 1-1 4-2 3-0 2-1 1-0     2-3 0-0 5-2 
 13 Społem Zabrze1-3 1-2 1-1 1-4 1-2 1-1 1-1 0-4 0-1 0-2 2-0 1-0     1-0 6-1 
 14 Tęcza Wielowieś0-5 3-7 0-3 0-2 0-5 4-1 0-1 1-4 3-2 3-1 1-0 0-4 1-1     3-0 
 15 Fortuna Gliwice0-3 0-4 0-5 1-11 0-3 1-6 0-5 1-3 4-4 4-0 0-0 3-7 0-5 3-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Tęcza Wielowieś.
 
Naprzód Żernica 1-0 KS 94 Rachowice
Młodość Rudno 1-1 Gwiazda Chudów
Fortuna Gliwice 1-6 Zamkowiec Toszek
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Sokół Łany Wielkie
(wo)
na boisku 2-2 - w zespole Sokoła występował nieuprawniony zawodnik
Victoria Pilchowice 2-4 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Czarni Pyskowice 3-1 Społem Zabrze
Gwarek Zabrze 4-1 Orzeł Stanica

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Victoria Pilchowice.
 
KS 94 Rachowice 1-1 Orzeł Stanica
Społem Zabrze 1-3 Gwarek Zabrze
Walka II Makoszowy (Zabrze) 5-1 Czarni Pyskowice
Sokół Łany Wielkie 4-0 Tęcza Wielowieś
Zamkowiec Toszek 1-2 Jedność 32 Przyszowice
Gwiazda Chudów 6-0 Fortuna Gliwice
Naprzód Żernica 1-5 Młodość Rudno

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Czarni Pyskowice.
 
Młodość Rudno 4-1 KS 94 Rachowice
Fortuna Gliwice 0-3 Naprzód Żernica
Jedność 32 Przyszowice 2-0 Gwiazda Chudów
Tęcza Wielowieś 4-1 Zamkowiec Toszek
Victoria Pilchowice 0-2 Sokół Łany Wielkie
Z uwagi na remont stadionu Victorii Pilchowice mecz rozegrano na boisku w Łanach Wielkich
Gwarek Zabrze 3-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Orzeł Stanica 4-1 Społem Zabrze

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Pauza: Gwarek Zabrze.
 
KS 94 Rachowice 2-3 Społem Zabrze
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-0 Orzeł Stanica
Sokół Łany Wielkie 3-0 Czarni Pyskowice
Zamkowiec Toszek 9-3 Victoria Pilchowice
Gwiazda Chudów 1-1 Tęcza Wielowieś
Naprzód Żernica 1-3 Jedność 32 Przyszowice
Młodość Rudno 3-1 Fortuna Gliwice

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: Orzeł Stanica.
 
Fortuna Gliwice 3-7 KS 94 Rachowice
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Młodość Rudno
Tęcza Wielowieś 0-5 Naprzód Żernica
Victoria Pilchowice 1-1 Gwiazda Chudów
Czarni Pyskowice 1-1 Zamkowiec Toszek
Gwarek Zabrze 5-4 Sokół Łany Wielkie
Społem Zabrze 1-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 6 - 10-11 września

Pauza: Społem Zabrze.
 
KS 94 Rachowice 2-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Sokół Łany Wielkie 1-0 Orzeł Stanica
Zamkowiec Toszek 1-2 Gwarek Zabrze
Gwiazda Chudów 1-1 Czarni Pyskowice
Naprzód Żernica 4-2 Victoria Pilchowice
Młodość Rudno 4-0 Tęcza Wielowieś
Fortuna Gliwice 0-5 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 7 - 17-18 września

Pauza: Walka II Makoszowy (Zabrze).
 
Jedność 32 Przyszowice 5-0 KS 94 Rachowice
Tęcza Wielowieś 3-0 Fortuna Gliwice
Victoria Pilchowice 5-1 Młodość Rudno
Czarni Pyskowice 1-1 Naprzód Żernica
Gwarek Zabrze 4-0 Gwiazda Chudów
Orzeł Stanica 3-2 Zamkowiec Toszek
Społem Zabrze 1-4 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 8 - 24-25 września

Pauza: KS 94 Rachowice.
 
Sokół Łany Wielkie 4-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Zamkowiec Toszek 1-1 Społem Zabrze
Gwiazda Chudów 0-1 Orzeł Stanica
Naprzód Żernica 0-0 Gwarek Zabrze
Młodość Rudno 1-0 Czarni Pyskowice
Fortuna Gliwice 4-4 Victoria Pilchowice
Jedność 32 Przyszowice 1-1 Tęcza Wielowieś

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Sokół Łany Wielkie.
 
Tęcza Wielowieś 0-4 KS 94 Rachowice
Victoria Pilchowice 2-2 Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice 1-0 Fortuna Gliwice
Gwarek Zabrze 6-0 Młodość Rudno
Orzeł Stanica 1-2 Naprzód Żernica
Społem Zabrze 0-2 Gwiazda Chudów
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-0 Zamkowiec Toszek

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Zamkowiec Toszek.
 
KS 94 Rachowice 1-1 Sokół Łany Wielkie
Gwiazda Chudów 1-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Naprzód Żernica 4-3 Społem Zabrze
Młodość Rudno 3-0 Orzeł Stanica
Fortuna Gliwice 0-3 Gwarek Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 4-1 Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś 3-2 Victoria Pilchowice

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: Gwiazda Chudów.
 
Victoria Pilchowice 4-3 KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice 3-3 Tęcza Wielowieś
Gwarek Zabrze 2-2 Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Stanica 4-1 Fortuna Gliwice
Społem Zabrze 2-0 Młodość Rudno
Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-0 Naprzód Żernica
Sokół Łany Wielkie 2-1 Zamkowiec Toszek

Kolejka 12 - 22-23 października

Pauza: Naprzód Żernica.
 
KS 94 Rachowice 0-2 Zamkowiec Toszek
Gwiazda Chudów 1-3 Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno 0-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Fortuna Gliwice 0-5 Społem Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 1-0 Orzeł Stanica
Tęcza Wielowieś 0-5 Gwarek Zabrze
Victoria Pilchowice 4-2 Czarni Pyskowice

Kolejka 13 - 29-30 października

Pauza: Młodość Rudno.
 
Czarni Pyskowice 3-0 KS 94 Rachowice
Gwarek Zabrze 2-1 Victoria Pilchowice
Orzeł Stanica 1-1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 1-1 Jedność 32 Przyszowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 9-3 Fortuna Gliwice
Sokół Łany Wielkie 1-1 Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek 0-1 Gwiazda Chudów

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pauza: Fortuna Gliwice.
 
KS 94 Rachowice 2-1 Gwiazda Chudów
Naprzód Żernica 1-4 Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno 1-3 Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Tęcza Wielowieś 1-1 Społem Zabrze
Victoria Pilchowice 2-2 Orzeł Stanica
Czarni Pyskowice 0-8 Gwarek Zabrze

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Pauza: Jedność 32 Przyszowice.
 
Gwarek Zabrze 3-0 KS 94 Rachowice
Orzeł Stanica 1-2 Czarni Pyskowice
Społem Zabrze 0-1 Victoria Pilchowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 6-0 Tęcza Wielowieś
Sokół Łany Wielkie 3-0 Fortuna Gliwice
Zamkowiec Toszek 1-0 Młodość Rudno
Gwiazda Chudów 0-1 Naprzód Żernica

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Pauza: Tęcza Wielowieś.
 
KS 94 Rachowice 2-3 Naprzód Żernica
Gwiazda Chudów 4-3 Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek 4-1 Fortuna Gliwice
Sokół Łany Wielkie 2-0 Jedność 32 Przyszowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-1 Victoria Pilchowice
Społem Zabrze 0-4 Czarni Pyskowice
Orzeł Stanica 1-9 Gwarek Zabrze

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Pauza: Victoria Pilchowice.
 
Orzeł Stanica 1-0 KS 94 Rachowice
Gwarek Zabrze 4-1 Społem Zabrze 13 kwietnia
Czarni Pyskowice 1-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Tęcza Wielowieś 0-2 Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 1-3 Zamkowiec Toszek
Fortuna Gliwice 4-0 Gwiazda Chudów
Młodość Rudno 1-3 Naprzód Żernica

Kolejka 18 - 17 maja

Pauza: Czarni Pyskowice.
 
KS 94 Rachowice 1-0 Młodość Rudno
Naprzód Żernica 9-0 Fortuna Gliwice
Gwiazda Chudów 2-1 Jedność 32 Przyszowice
Zamkowiec Toszek 3-0 Tęcza Wielowieś
Sokół Łany Wielkie 4-0 Victoria Pilchowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-4 Gwarek Zabrze
przełożony; na stadionie Gwarka
Społem Zabrze 1-1 Orzeł Stanica

Kolejka 19 - 24 maja

Pauza: Gwarek Zabrze.
 
Społem Zabrze 1-0 KS 94 Rachowice
Orzeł Stanica 0-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Czarni Pyskowice 2-1 Sokół Łany Wielkie
Victoria Pilchowice 3-2 Zamkowiec Toszek
Tęcza Wielowieś 3-1 Gwiazda Chudów
Jedność 32 Przyszowice 0-0 Naprzód Żernica
Fortuna Gliwice 0-0 Młodość Rudno

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Pauza: Orzeł Stanica.
 
KS 94 Rachowice 5-2 Fortuna Gliwice
Młodość Rudno 0-2 Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Żernica 3-0 Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów 0-2 Victoria Pilchowice
Zamkowiec Toszek 4-0 Czarni Pyskowice
Sokół Łany Wielkie 1-1 Gwarek Zabrze
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-1 Społem Zabrze

Kolejka 21 - 22 kwietnia

Pauza: Społem Zabrze.
 
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-2 KS 94 Rachowice
Orzeł Stanica 1-1 Sokół Łany Wielkie
Gwarek Zabrze 4-1 Zamkowiec Toszek
Czarni Pyskowice 2-0 Gwiazda Chudów
Victoria Pilchowice 0-5 Naprzód Żernica
Tęcza Wielowieś 1-0 Młodość Rudno
Jedność 32 Przyszowice 7-1 Fortuna Gliwice

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Pauza: Walka II Makoszowy (Zabrze).
 
KS 94 Rachowice 0-2 Jedność 32 Przyszowice
Fortuna Gliwice 3-1 Tęcza Wielowieś
Młodość Rudno 2-1 Victoria Pilchowice
Naprzód Żernica 2-2 Czarni Pyskowice
Gwiazda Chudów 1-6 Gwarek Zabrze
Zamkowiec Toszek 5-2 Orzeł Stanica
Sokół Łany Wielkie 4-0 Społem Zabrze

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: KS 94 Rachowice.
 
Walka II Makoszowy (Zabrze) 8-2 Sokół Łany Wielkie
Społem Zabrze 1-1 Zamkowiec Toszek
Orzeł Stanica 0-0 Gwiazda Chudów
Gwarek Zabrze 5-1 Naprzód Żernica
Czarni Pyskowice 0-0 Młodość Rudno
Victoria Pilchowice 5-2 Fortuna Gliwice
Tęcza Wielowieś 0-3 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 24 - 7 maja

Pauza: Sokół Łany Wielkie.
 
KS 94 Rachowice 0-0 Tęcza Wielowieś
Jedność 32 Przyszowice 4-1 Victoria Pilchowice
Fortuna Gliwice 1-3 Czarni Pyskowice
Młodość Rudno 1-1 Gwarek Zabrze
Naprzód Żernica 2-3 Orzeł Stanica
Gwiazda Chudów 2-0 Społem Zabrze
Zamkowiec Toszek 1-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 25 - 14 maja

Pauza: Zamkowiec Toszek.
 
Sokół Łany Wielkie 2-1 KS 94 Rachowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-2 Gwiazda Chudów
Społem Zabrze 1-2 Naprzód Żernica
Orzeł Stanica 6-0 Młodość Rudno
Gwarek Zabrze 7-0 Fortuna Gliwice
Czarni Pyskowice 1-2 Jedność 32 Przyszowice
Victoria Pilchowice 3-1 Tęcza Wielowieś 13 maja

Kolejka 26 - 21 maja

Pauza: Gwiazda Chudów.
 
KS 94 Rachowice 3-0 Victoria Pilchowice
Tęcza Wielowieś 1-4 Czarni Pyskowice
Jedność 32 Przyszowice 2-2 Gwarek Zabrze
Fortuna Gliwice 0-5 Orzeł Stanica
Młodość Rudno 2-1 Społem Zabrze
Naprzód Żernica 1-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Zamkowiec Toszek 2-2 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 27 - 27 maja

Pauza: Naprzód Żernica.
 
Zamkowiec Toszek 5-0 KS 94 Rachowice
Sokół Łany Wielkie 1-1 Gwiazda Chudów
Walka II Makoszowy (Zabrze) 5-0 Młodość Rudno
Społem Zabrze 6-1 Fortuna Gliwice 30 maja
Orzeł Stanica 0-3 Jedność 32 Przyszowice
Gwarek Zabrze 7-0 Tęcza Wielowieś
Czarni Pyskowice 5-0 Victoria Pilchowice

Kolejka 28 - 4 czerwca

Pauza: Młodość Rudno.
 
KS 94 Rachowice 4-2 Czarni Pyskowice
Victoria Pilchowice 1-12 Gwarek Zabrze
Tęcza Wielowieś 0-1 Orzeł Stanica
Jedność 32 Przyszowice 5-1 Społem Zabrze
Fortuna Gliwice 0-4 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Naprzód Żernica 2-0 Sokół Łany Wielkie
Gwiazda Chudów 0-0 Zamkowiec Toszek

Kolejka 29 - 11 czerwca

Pauza: Fortuna Gliwice.
 
Gwiazda Chudów 2-2 KS 94 Rachowice
Zamkowiec Toszek 3-1 Naprzód Żernica
Sokół Łany Wielkie 1-0 Młodość Rudno
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-4 Jedność 32 Przyszowice
Społem Zabrze 1-0 Tęcza Wielowieś
Orzeł Stanica 6-1 Victoria Pilchowice
Gwarek Zabrze 4-0 Czarni Pyskowice

Kolejka 30 - 18 czerwca

Pauza: Jedność 32 Przyszowice.
 
KS 94 Rachowice 1-5 Gwarek Zabrze
Czarni Pyskowice 1-5 Orzeł Stanica
Victoria Pilchowice 1-1 Społem Zabrze
Tęcza Wielowieś 3-7 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Fortuna Gliwice 1-11 Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno 1-2 Zamkowiec Toszek
Naprzód Żernica 9-1 Gwiazda Chudów

Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice IV)

Klasa A 2005/2006 (Bytom)

Klasa B 2005/2006 (Zabrze I)
Klasa B 2005/2006 (Zabrze II)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas