[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 30 70 22 4 4 66-17 11 3 1 32-7 11 1 3 34-10
2.  Orzeł Miedary 30 67 20 7 3 80-41 14 1 0 50-20 6 6 3 30-21
3.  Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 30 58 18 4 8 53-35 10 1 4 28-16 8 3 4 25-19
4.  Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 30 56 17 5 8 55-39 10 3 2 30-17 7 2 6 25-22
5.  Górnik Miechowice (Bytom) 30 55 16 7 7 68-36 10 4 1 46-18 6 3 6 22-18
6.  Sparta Tworóg 30 48 14 6 10 61-49 10 2 3 33-17 4 4 7 28-32
7.  Piast Ożarowice 30 45 13 6 11 37-29 9 1 5 22-13 4 5 6 15-16
8.  Bobrek Karb II Bytom 30 44 13 5 12 53-53 9 2 4 34-21 4 3 8 19-32
9.  LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 30 43 13 4 13 49-35 9 2 4 22-10 4 2 9 27-25
10.  Unia ¦wierklaniec 30 42 13 3 14 43-54 8 3 4 26-23 5 0 10 17-31
11.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 34 10 4 16 44-58 6 1 8 22-27 4 3 8 22-31
12.  Czarni Sucha Góra (Bytom) 30 31 9 4 17 48-67 5 2 8 27-32 4 2 9 21-35
13.  Orzeł Koty 30 28 8 4 18 43-77 6 4 5 33-30 2 0 13 10-47
14.  Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 30 26 7 5 18 50-81 5 3 7 29-33 2 2 11 21-48
15.  Tęcza Zendek 30 20 6 2 22 47-82 4 1 10 27-42 2 1 12 20-40
16.  Orzeł II Nakło ¦l±skie 30 16 4 4 22 26-70 3 4 8 13-23 1 0 14 13-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)    1-1 0-0 0-1 3-1 6-2 0-0 1-0 2-0 3-2 1-0 1-0 1-0 7-0 1-0 5-0 
 2 Orzeł Miedary1-0     3-1 2-1 1-1 6-2 3-1 2-0 4-2 2-0 5-4 6-1 6-1 2-1 4-3 3-2 
 3 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)1-2 3-2     1-0 0-2 2-0 1-0 2-2 3-0 1-2 0-2 3-0 2-0 4-1 3-2 2-1 
 4 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)0-3 1-1 3-0     1-4 1-1 2-1 0-0 2-1 1-0 3-0 3-1 3-1 5-3 2-1 3-0 
 5 Górnik Miechowice (Bytom)1-4 2-1 3-3 1-0     1-0 1-1 4-1 4-3 2-0 1-1 3-1 8-0 2-2 8-0 5-1 
 6 Sparta Tworóg1-0 1-3 0-1 2-2 3-0     0-1 2-1 1-0 2-0 3-2 3-3 4-0 4-1 4-2 3-1 
 7 Piast Ożarowice0-2 1-2 0-1 1-0 1-0 4-1     0-1 2-1 0-2 1-1 2-0 1-0 4-1 2-0 3-1 
 8 Bobrek Karb II Bytom0-2 2-2 2-3 2-1 0-3 2-1 2-1     1-1 5-1 6-0 2-1 4-1 4-0 0-4 2-0 
 9 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)3-0 0-1 1-2 1-1 1-0 1-2 1-0 1-2     1-0 2-0 1-1 4-1 2-0 2-0 1-0 
 10 Unia ¦wierklaniec0-5 2-2 3-2 1-2 1-1 2-2 0-3 0-1 2-1     2-1 3-1 1-0 2-1 5-0 2-1 
 11 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)0-2 2-1 0-0 1-2 0-2 0-9 1-0 1-3 1-2 0-1     3-0 3-1 1-2 4-1 5-1 
 12 Czarni Sucha Góra (Bytom)2-3 1-4 1-5 1-3 2-1 2-2 0-1 4-2 1-1 1-4 1-2     5-0 1-2 2-1 3-1 
 13 Orzeł Koty1-1 1-1 3-1 1-4 2-2 2-1 2-2 6-1 0-3 5-1 0-3 1-3     4-3 0-4 5-0 
 14 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)0-2 2-6 0-2 1-3 0-2 2-2 1-1 3-3 1-7 5-0 4-0 1-2 4-1     2-1 3-1 
 15 Tęcza Zendek0-7 2-2 0-1 7-4 1-2 0-1 0-1 4-1 0-5 2-1 0-4 3-5 1-2 5-3     2-3 
 16 Orzeł II Nakło ¦l±skie0-1 0-1 0-3* 0-1 2-1 1-2 2-2 2-1 1-0 1-3 2-2 0-2 0-2 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 3-0 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Tęcza Zendek 1-2 Górnik Miechowice (Bytom)
Bobrek Karb II Bytom 2-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Koty 0-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-2 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Sparta Tworóg 3-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Orzeł Miedary 3-1 Piast Ożarowice
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 1-2 Unia ¦wierklaniec (80)

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 0-0 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (130)
Unia ¦wierklaniec 2-2 Orzeł Miedary
Piast Ożarowice 4-1 Sparta Tworóg
Orzeł II Nakło ¦l±skie 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Czarni Sucha Góra (Bytom) 5-0 Orzeł Koty
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 2-1 Tęcza Zendek
Górnik Miechowice (Bytom) 4-3 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Górnik Miechowice (Bytom) 1-4 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 1-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Tęcza Zendek 0-4 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Bobrek Karb II Bytom 2-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Orzeł Koty 5-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-1 Piast Ożarowice
Sparta Tworóg 2-0 Unia ¦wierklaniec
Orzeł Miedary 3-1 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 17 sierpnia (70)

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 1-1 Orzeł Miedary
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 2-0 Sparta Tworóg (100)
Unia ¦wierklaniec 2-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Piast Ożarowice 1-0 Orzeł Koty
Orzeł II Nakło ¦l±skie 2-1 Bobrek Karb II Bytom
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-1 Tęcza Zendek
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 1-4 Górnik Miechowice (Bytom)

Kolejka 5 - 3-4 wrze¶nia

Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 0-3 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Górnik Miechowice (Bytom) 1-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 1-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Tęcza Zendek 2-3 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Bobrek Karb II Bytom 2-1 Piast Ożarowice (40)
Orzeł Koty 5-1 Unia ¦wierklaniec
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 0-2 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (100)
Sparta Tworóg 1-3 Orzeł Miedary

Kolejka 6 - 10-11 wrze¶nia

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 6-2 Sparta Tworóg
Orzeł Miedary 2-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 2-0 Orzeł Koty
Unia ¦wierklaniec 0-1 Bobrek Karb II Bytom
Piast Ożarowice 2-0 Tęcza Zendek
Orzeł II Nakło ¦l±skie 1-0 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 3-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 7 - 17-18 wrze¶nia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Mecz na boisku w D±brówce Wielkiej
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 3-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Górnik Miechowice (Bytom) 5-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 1-0 Piast Ożarowice
Tęcza Zendek 2-1 Unia ¦wierklaniec
Bobrek Karb II Bytom 2-3 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (60)
Orzeł Koty 1-1 Orzeł Miedary
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 2-2 Sparta Tworóg

Kolejka 8 - 24-25 wrze¶nia

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 7-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Sparta Tworóg 4-0 Orzeł Koty
Orzeł Miedary 2-0 Bobrek Karb II Bytom
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 3-2 Tęcza Zendek (85)
Unia ¦wierklaniec 2-1 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Piast Ożarowice 1-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 0-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 9 - 1-2 paĽdziernika

Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-3 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 2-1 Piast Ożarowice
Górnik Miechowice (Bytom) 2-0 Unia ¦wierklaniec
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 1-2 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (90)
Tęcza Zendek 2-2 Orzeł Miedary
Bobrek Karb II Bytom 2-1 Sparta Tworóg
Orzeł Koty 4-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 10 - 8-9 paĽdziernika

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 1-0 Orzeł Koty
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 3-3 Bobrek Karb II Bytom
Sparta Tworóg 4-2 Tęcza Zendek
Orzeł Miedary 4-2 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 0-2 Górnik Miechowice (Bytom) (80)
Unia ¦wierklaniec 1-2 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Piast Ożarowice 1-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 0-2 Czarni Sucha Góra (Bytom)

Kolejka 11 - 15-16 paĽdziernika

Orzeł II Nakło ¦l±skie 0-1 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-1 Piast Ożarowice
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Unia ¦wierklaniec
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 3-0 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Górnik Miechowice (Bytom) 2-1 Orzeł Miedary
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 1-2 Sparta Tworóg
Tęcza Zendek 5-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Bobrek Karb II Bytom 4-1 Orzeł Koty

Kolejka 12 - 22-23 paĽdziernika

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 1-0 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Koty 0-4 Tęcza Zendek
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-7 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Sparta Tworóg 3-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Orzeł Miedary 2-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Unia ¦wierklaniec 3-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Piast Ożarowice 3-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie

Kolejka 13 - 29-30 paĽdziernika

Piast Ożarowice 0-2 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 1-3 Unia ¦wierklaniec
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-5 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (100)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 1-1 Sparta Tworóg
Górnik Miechowice (Bytom) 2-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 4-1 Orzeł Koty
Tęcza Zendek 4-1 Bobrek Karb II Bytom

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 1-0 Tęcza Zendek
Bobrek Karb II Bytom 1-1 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Orzeł Koty 2-2 Górnik Miechowice (Bytom)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-3 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Sparta Tworóg 3-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Miedary 6-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 2-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Unia ¦wierklaniec 0-3 Piast Ożarowice

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Unia ¦wierklaniec 0-5 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Piast Ożarowice 0-1 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 0-1 Orzeł Miedary
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-2 Sparta Tworóg
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 3-1 Orzeł Koty
Górnik Miechowice (Bytom) 4-1 Bobrek Karb II Bytom
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 2-0 Tęcza Zendek

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 2-0 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Górnik Miechowice (Bytom) 8-0 Tęcza Zendek
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 0-0 Bobrek Karb II Bytom
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Orzeł Koty
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 1-2 Sparta Tworóg
Piast Ożarowice 1-2 Orzeł Miedary
Unia ¦wierklaniec 3-2 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 17 - 17 maja

Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 1-2 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Miedary 2-0 Unia ¦wierklaniec
Sparta Tworóg 0-1 Piast Ożarowice
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 3-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Orzeł Koty 1-3 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Bobrek Karb II Bytom 6-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Tęcza Zendek 7-4 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 1-0 Górnik Miechowice (Bytom)

Kolejka 18 - 31 maja

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 3-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 2-1 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4-1 Tęcza Zendek
Czarni Sucha Góra (Bytom) 4-2 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł II Nakło ¦l±skie 0-2 Orzeł Koty
Piast Ożarowice 4-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Unia ¦wierklaniec 2-2 Sparta Tworóg
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 3-2 Orzeł Miedary

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Orzeł Miedary 1-0 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Sparta Tworóg 0-1 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (110)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 5-0 Unia ¦wierklaniec
Orzeł Koty 2-2 Piast Ożarowice
Bobrek Karb II Bytom 2-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Tęcza Zendek 3-5 Czarni Sucha Góra (Bytom)
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 2-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Górnik Miechowice (Bytom) 1-0 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 0-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Górnik Miechowice (Bytom)
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-1 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 1-1 Tęcza Zendek 13 kwietnia, 16:00
Piast Ożarowice 0-1 Bobrek Karb II Bytom
Unia ¦wierklaniec 1-0 Orzeł Koty
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 4-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Miedary 6-2 Sparta Tworóg

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Sparta Tworóg 1-0 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 2-6 Orzeł Miedary
Orzeł Koty 3-1 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Bobrek Karb II Bytom 5-1 Unia ¦wierklaniec
Tęcza Zendek 0-1 Piast Ożarowice
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 1-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Górnik Miechowice (Bytom) 3-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 1-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-3 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 2-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Piast Ożarowice 2-1 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Unia ¦wierklaniec 5-0 Tęcza Zendek
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 2-2 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Miedary 6-1 Orzeł Koty
Sparta Tworóg 4-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 23 - 3 maja

Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 0-2 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Koty 2-1 Sparta Tworóg
Bobrek Karb II Bytom 2-2 Orzeł Miedary
Tęcza Zendek 0-1 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (100)
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 1-0 Unia ¦wierklaniec
Górnik Miechowice (Bytom) 1-1 Piast Ożarowice
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 3-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Czarni Sucha Góra (Bytom)

Kolejka 24 - 6-7 maja

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 1-0 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Piast Ożarowice 1-0 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Unia ¦wierklaniec 1-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 3-0 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) (130)
Orzeł Miedary 4-3 Tęcza Zendek
Sparta Tworóg 2-1 Bobrek Karb II Bytom
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 4-1 Orzeł Koty

Kolejka 25 - 13-14 maja

Orzeł Koty 1-1 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Bobrek Karb II Bytom 4-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Tęcza Zendek 0-1 Sparta Tworóg
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 0-1 Orzeł Miedary
Górnik Miechowice (Bytom) 3-3 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 1-0 Unia ¦wierklaniec
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Piast Ożarowice
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie

Kolejka 26 - 20-21 maja

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 5-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Piast Ożarowice 2-0 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Unia ¦wierklaniec 2-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 1-0 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Miedary 1-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Sparta Tworóg 1-0 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 2-1 Tęcza Zendek
Orzeł Koty 6-1 Bobrek Karb II Bytom

Kolejka 27 - 27-28 maja

Bobrek Karb II Bytom 0-2 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Tęcza Zendek 1-2 Orzeł Koty
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 2-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Górnik Miechowice (Bytom) 1-0 Sparta Tworóg
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 1-1 Orzeł Miedary
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 24 maja, 17:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-4 Unia ¦wierklaniec
Orzeł II Nakło ¦l±skie 2-2 Piast Ożarowice

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 0-0 Piast Ożarowice
Unia ¦wierklaniec 2-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 3-0 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Orzeł Miedary 5-4 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Sparta Tworóg 2-2 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 0-2 Górnik Miechowice (Bytom)
Orzeł Koty 0-3 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)
Bobrek Karb II Bytom 0-4 Tęcza Zendek

Kolejka 29 - 11 czerwca

Tęcza Zendek 0-7 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie) 1-2 Bobrek Karb II Bytom
Górnik Miechowice (Bytom) 8-0 Orzeł Koty
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 5-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-9 Sparta Tworóg
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-4 Orzeł Miedary
Orzeł II Nakło ¦l±skie 0-3 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
(wo)
Na boisku 4:2, ale w drużynie gospodarzy grało 2 nieuprawnionych zawodników
Piast Ożarowice 0-2 Unia ¦wierklaniec

Kolejka 30 - 18 czerwca

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 3-2 Unia ¦wierklaniec
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 1-0 Piast Ożarowice
Orzeł Miedary 3-2 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Sparta Tworóg 3-3 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 4-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Koty 1-4 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Bobrek Karb II Bytom 0-3 Górnik Miechowice (Bytom)
Tęcza Zendek 0-5 LKS Żyglin (Miasteczko ¦l±skie)

Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice IV)

Klasa A 2005/2006 (Zabrze)

Klasa B 2005/2006 (Bytom)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas