[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skałka Żabnica 30 76 24 4 2 83-23 14 0 1 49-10 10 4 1 34-13
2.  LKS Czaniec 30 69 21 6 3 85-26 10 4 1 48-14 11 2 2 37-12
3.  Sokół Zabrzeg 30 63 19 6 5 69-36 11 2 2 41-18 8 4 3 28-18
4.  LKS Bestwina 30 52 15 7 8 44-40 6 5 4 20-21 9 2 4 24-19
5.  Kuźnia Ustroń 30 49 14 7 9 62-48 8 2 5 28-26 6 5 4 34-22 2 2 0 2 0 3-3
6.  Rekord Bielsko-Biała 30 49 14 7 9 56-35 10 2 3 40-16 4 5 6 16-19 2 2 0 2 0 3-3
7.  Zapora Porąbka 30 48 13 9 8 48-34 5 6 4 17-14 8 3 4 31-20
8.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 41 11 8 11 48-40 5 4 6 24-15 6 4 5 24-25
9.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 40 11 7 12 36-38 7 3 5 20-18 4 4 7 16-20
10.  Wilamowiczanka Wilamowice 30 35 9 8 13 42-55 4 5 6 22-29 5 3 7 20-26 2 3 1 0 1 4-4
11.  Morcinek Kaczyce 30 35 9 8 13 29-42 6 5 4 16-14 3 3 9 13-28 2 3 1 0 1 4-4
12.  Orzeł Łękawica 30 27 8 3 19 29-63 4 2 9 14-28 4 1 10 15-35
13.  Koszarawa II Żywiec 30 25 7 4 19 25-55 5 3 7 18-21 2 1 12 7-34 2 6 2 0 0 3-0
14.  Przełom Kaniów 30 25 6 7 17 25-51 5 2 8 15-19 1 5 9 10-32 2 0 0 0 2 0-3
15.  Wyzwolenie Simoradz 30 24 6 6 18 44-72 4 4 7 23-28 2 2 11 21-44
16.  Soła Kobiernice 30 11 2 5 23 15-82 1 2 12 11-43 1 3 11 4-39
Koszarawa II Żywiec rozgrywa swoje spotkania na boisku Stali-Śrubiarnia Żywiec.
Podbeskidzie II Bielsko-Biała rozgrywa swoje spotkania na boisku Elektrostalu (d. Kontaktu) Czechowice-Dziedzice przy ulicy Bestwińskiej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Skałka Żabnica    1-2 3-1 3-0 4-1 3-1 2-1 4-2 2-1 1-0 7-1 6-0 2-0 1-0 4-0 6-0 
 2 LKS Czaniec3-2     1-1 2-2 4-4 1-0 1-2 2-1 2-0 6-0 4-0 8-1 4-1 5-0 5-0 0-0 
 3 Sokół Zabrzeg2-4 1-0     1-3 1-1 2-0 3-3 3-0* 1-0 3-2 3-1 7-2 4-0 5-0 3-2 2-0 
 4 LKS Bestwina0-3 0-3* 1-1     0-0 3-0 2-2 3-3 1-1 2-1 1-0 0-3* 2-1 2-0 2-3 1-0 
 5 Kuźnia Ustroń1-4 1-6 4-1 1-1     1-1 4-2 1-2 0-3* 1-3 1-0 1-0 2-0 3-0 4-3 3-0 
 6 Rekord Bielsko-Biała2-2 0-2 1-3 4-0 2-2     1-2 4-0 2-1 3-0 1-0 2-1 4-0 4-0 3-2 7-1 
 7 Zapora Porąbka1-1 0-0 1-1 1-3 1-0 0-1     1-1 1-0 1-2 1-1 1-2 3-0 0-0 4-2 1-0 
 8 MRKS Czechowice-Dziedzice0-3 0-1 0-3 0-1 1-2 2-0 0-1     1-1 1-1 3-1 0-0 3-0 1-1 3-0 9-0 
 9 Podbeskidzie II Bielsko-Biała2-2 5-3 1-4 1-0 0-3 0-0 1-0 0-1     0-4 0-1 1-0 1-0 0-0 6-0 2-0 
 10 Wilamowiczanka Wilamowice1-3 1-1 0-2 0-2 5-2 1-1 1-4 2-2 4-1     1-0 0-2 1-0 3-3 1-5 1-1 
 11 Morcinek Kaczyce0-0 0-2 1-2 2-0 0-0 0-2 0-0 1-3 3-2 4-3     2-0 2-0 1-0 0-0 0-0 
 12 Orzeł Łękawica0-1 0-2 0-3 2-4 0-4 0-2 1-0 1-1 1-2 2-0 0-3     1-1 1-3 4-2 1-0 
 13 Koszarawa II Żywiec0-3* 1-2 2-3 1-2 3-1 1-1 0-3 1-0 1-1 0-1 2-2 2-0     2-0 2-1 0-1 
 14 Przełom Kaniów1-2 0-1 1-0 1-2 0-2 3-2 1-3 0-2 0-1 1-1 3-1 2-0 0-1     0-0 2-1 
 15 Wyzwolenie Simoradz0-2 1-4 2-2 0-2 1-4 1-4 2-3 1-2 1-1 0-0 1-1 2-1 5-1 2-1     4-0 
 16 Soła Kobiernice0-2 1-8 0-1 0-2 0-8 1-1 1-5 1-4 0-1 1-2 0-1 1-3 0-2 2-2 3-1     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Wyzwolenie Simoradz 5-1 Koszarawa II Żywiec 6 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 2-1 Soła Kobiernice 6 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 1-1 Sokół Zabrzeg 6 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Rekord Bielsko-Biała 7 sierpnia, 17:00
na boisku Rekordu - Podbeskidzie II gospodarzem
Skałka Żabnica 4-1 Kuźnia Ustroń 7 sierpnia, 15:00
Morcinek Kaczyce 4-3 Wilamowiczanka Wilamowice 7 sierpnia, 17:00
Orzeł Łękawica 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 sierpnia, 17:00
LKS Czaniec 2-2 LKS Bestwina 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Koszarawa II Żywiec 1-2 LKS Bestwina 13 sierpnia, 13:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 LKS Czaniec 13 sierpnia, 15:00
na boisku Kontaktu
Wilamowiczanka Wilamowice 0-2 Orzeł Łękawica 13 sierpnia, 13:00
Kuźnia Ustroń 1-0 Morcinek Kaczyce 13 sierpnia, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Skałka Żabnica 13 sierpnia, 15:00
Sokół Zabrzeg 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 1-5 Zapora Porąbka 13 sierpnia, 15:00
Wyzwolenie Simoradz 2-1 Przełom Kaniów 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Przełom Kaniów 0-1 Koszarawa II Żywiec 15 sierpnia, 17:30
Zapora Porąbka 4-2 Wyzwolenie Simoradz 15 sierpnia, 17:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Soła Kobiernice 15 sierpnia, 17:30
Skałka Żabnica 3-1 Sokół Zabrzeg 15 sierpnia, 17:30
w Cięcinie
Morcinek Kaczyce 0-2 Rekord Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:30
Orzeł Łękawica 0-4 Kuźnia Ustroń 15 sierpnia, 17:30
LKS Czaniec 6-0 Wilamowiczanka Wilamowice 15 sierpnia, 17:30
LKS Bestwina 3-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Koszarawa II Żywiec 1-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-2 LKS Bestwina 20 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-6 LKS Czaniec 20 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Orzeł Łękawica 21 sierpnia, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-1 Morcinek Kaczyce 20 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 0-2 Skałka Żabnica 21 sierpnia, 17:00
Wyzwolenie Simoradz 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 1-3 Zapora Porąbka 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Zapora Porąbka 3-0 Koszarawa II Żywiec 27 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Przełom Kaniów 28 sierpnia, 17:00
Skałka Żabnica 4-0 Wyzwolenie Simoradz 28 sierpnia, 15:00
Morcinek Kaczyce 0-0 Soła Kobiernice 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Łękawica 0-3 Sokół Zabrzeg 27 sierpnia, 17:00
LKS Czaniec 1-0 Rekord Bielsko-Biała 27 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 0-0 Kuźnia Ustroń 28 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Wilamowiczanka Wilamowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Koszarawa II Żywiec 0-1 Wilamowiczanka Wilamowice 4 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 4-0 LKS Bestwina 4 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 1-0 LKS Czaniec 4 września, 16:00
Soła Kobiernice 1-3 Orzeł Łękawica 3 września, 16:00
Wyzwolenie Simoradz 1-1 Morcinek Kaczyce 4 września, 16:00
Przełom Kaniów 1-2 Skałka Żabnica 3 września, 16:00
Zapora Porąbka 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 września, 16:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 Koszarawa II Żywiec 10 września, 16:00
na boisku DKS Komorowice
Skałka Żabnica 2-1 Zapora Porąbka 11 września, 15:00
Morcinek Kaczyce 1-0 Przełom Kaniów 11 września, 16:00
Orzeł Łękawica 4-2 Wyzwolenie Simoradz 10 września, 16:00
LKS Czaniec 0-0 Soła Kobiernice 10 września, 16:00
LKS Bestwina 1-1 Sokół Zabrzeg 11 września, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 Rekord Bielsko-Biała 10 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 5-2 Kuźnia Ustroń 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Koszarawa II Żywiec 3-1 Kuźnia Ustroń 18 września, 16:00 (50)
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Wilamowiczanka Wilamowice 18 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 3-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 18 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Soła Kobiernice 0-2 LKS Bestwina 17 września, 16:00
Wyzwolenie Simoradz 1-4 LKS Czaniec 18 września, 16:00
Przełom Kaniów 2-0 Orzeł Łękawica 17 września, 16:00
Zapora Porąbka 1-1 Morcinek Kaczyce 17 września, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 Skałka Żabnica 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Skałka Żabnica 2-0 Koszarawa II Żywiec 25 września, 15:00
Morcinek Kaczyce 3-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 24 września, 16:00
Orzeł Łękawica 1-0 Zapora Porąbka 24 września, 16:00
LKS Czaniec 5-0 Przełom Kaniów 24 września, 16:00
LKS Bestwina 2-3 Wyzwolenie Simoradz 25 września, 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 9-0 Soła Kobiernice 24 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-2 Sokół Zabrzeg 24 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-1 Rekord Bielsko-Biała 14 września, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Koszarawa II Żywiec 1-1 Rekord Bielsko-Biała 2 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 1-1 Kuźnia Ustroń 2 października, 15:00
Soła Kobiernice 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 1 października, 15:00
Wyzwolenie Simoradz 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 października, 15:00
Przełom Kaniów 1-2 LKS Bestwina 1 października, 15:00
Zapora Porąbka 0-0 LKS Czaniec 2 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 Orzeł Łękawica 2 października, 15:00
Skałka Żabnica 7-1 Morcinek Kaczyce 2 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Morcinek Kaczyce 2-0 Koszarawa II Żywiec 8 października, 15:00
Orzeł Łękawica 0-1 Skałka Żabnica 8 października, 15:00
LKS Czaniec 2-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 października, 15:00
LKS Bestwina 2-2 Zapora Porąbka 9 października, 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Przełom Kaniów 8 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-5 Wyzwolenie Simoradz 8 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 3-0 Soła Kobiernice 8 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 1-3 Sokół Zabrzeg 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Koszarawa II Żywiec 2-3 Sokół Zabrzeg 16 października, 15:00
Soła Kobiernice 1-1 Rekord Bielsko-Biała 15 października, 15:00
Wyzwolenie Simoradz 1-4 Kuźnia Ustroń 16 października, 15:00
Przełom Kaniów 1-1 Wilamowiczanka Wilamowice 15 października, 15:00
Zapora Porąbka 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 LKS Bestwina 16 października, 15:00
Skałka Żabnica 1-2 LKS Czaniec 16 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 2-0 Orzeł Łękawica 16 października, 15:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Orzeł Łękawica 1-1 Koszarawa II Żywiec 22 października, 15:00
LKS Czaniec 4-0 Morcinek Kaczyce 22 października, 15:00
LKS Bestwina 0-3 Skałka Żabnica 23 października, 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-4 Zapora Porąbka 22 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Wyzwolenie Simoradz 23 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 2-0 Soła Kobiernice 23 października, 15:00
Przełom Kaniów 0-2 Kuźnia Ustroń 22 października, 15:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Koszarawa II Żywiec 0-1 Soła Kobiernice 30 października, 15:00
Wyzwolenie Simoradz 2-2 Sokół Zabrzeg 30 października, 15:00
Przełom Kaniów 3-2 Rekord Bielsko-Biała 29 października, 15:00
Zapora Porąbka 1-0 Kuźnia Ustroń 29 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-4 Wilamowiczanka Wilamowice 30 października, 14:00
Skałka Żabnica 4-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 2-0 LKS Bestwina 29 października, 15:00
Orzeł Łękawica 0-2 LKS Czaniec 29 października, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

LKS Czaniec 4-1 Koszarawa II Żywiec 5 listopada, 14:00
LKS Bestwina 0-3 Orzeł Łękawica 6 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 4-0 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Szymon Skęczek
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 Morcinek Kaczyce 5 listopada, 14:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-3 Skałka Żabnica 5 listopada, 14:00
Kuźnia Ustroń 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-0 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Ireneusz Miedziak
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Zapora Porąbka 5 listopada, 14:00
Sokół Zabrzeg 5-0 Przełom Kaniów 6 listopada, 14:00
Soła Kobiernice 3-1 Wyzwolenie Simoradz 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Koszarawa II Żywiec 2-1 Wyzwolenie Simoradz 11 listopada, 13:30
Soła Kobiernice 2-2 Przełom Kaniów 11 listopada, 13:30
Sokół Zabrzeg 3-3 Zapora Porąbka 11 listopada, 13:30
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 listopada, 13:30
Kuźnia Ustroń 1-4 Skałka Żabnica 11 listopada, 13:30
Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 Morcinek Kaczyce 26 kwietnia, 17:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-0 Orzeł Łękawica 11 listopada, 13:30
LKS Bestwina 0-3 LKS Czaniec 11 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 0-0 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Szymon Skęczek

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

LKS Bestwina 2-1 Koszarawa II Żywiec 26 kwietnia, 17:30
LKS Czaniec 2-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Łękawica 2-0 Wilamowiczanka Wilamowice 10 maja, 18:00
Morcinek Kaczyce 0-0 Kuźnia Ustroń 10 maja, 18:00
Skałka Żabnica 3-1 Rekord Bielsko-Biała 2 kwietnia, 15:00
w Węgierskiej Górce
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-4 Sokół Zabrzeg 1 kwietnia, 16:00
w Zabrzegu
Zapora Porąbka 1-0 Soła Kobiernice 2 kwietnia, 16:00
Przełom Kaniów 0-0 Wyzwolenie Simoradz 26 kwietnia, 17:30

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Koszarawa II Żywiec 2-0 Przełom Kaniów 9 kwietnia, 16:00
Wyzwolenie Simoradz 2-3 Zapora Porąbka 9 kwietnia, 16:00
Soła Kobiernice 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 kwietnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 2-4 Skałka Żabnica 8 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Morcinek Kaczyce 17 maja, 18:00
Kuźnia Ustroń 1-0 Orzeł Łękawica 8 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 LKS Czaniec 8 kwietnia, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 LKS Bestwina 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 15-17 kwietnia

MRKS Czechowice-Dziedzice 3-0 Koszarawa II Żywiec 15 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 2-1 Wilamowiczanka Wilamowice 17 kwietnia, 11:00
LKS Czaniec 4-4 Kuźnia Ustroń 15 kwietnia, 14:00
Orzeł Łękawica 0-2 Rekord Bielsko-Biała 17 kwietnia, 11:00
Morcinek Kaczyce 1-2 Sokół Zabrzeg 15 kwietnia, 14:00
Skałka Żabnica 6-0 Soła Kobiernice 15 kwietnia, 13:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6-0 Wyzwolenie Simoradz 17 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 0-0 Przełom Kaniów 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Koszarawa II Żywiec 0-3 Zapora Porąbka 23 kwietnia, 16:00
Przełom Kaniów 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 kwietnia, 16:00
Wyzwolenie Simoradz 0-2 Skałka Żabnica 23 kwietnia, 16:00
Soła Kobiernice 0-1 Morcinek Kaczyce 22 kwietnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 7-2 Orzeł Łękawica 22 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 0-2 LKS Czaniec 22 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-1 LKS Bestwina 22 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 Koszarawa II Żywiec 29 kwietnia, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-2 Kuźnia Ustroń 29 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 3-0 Rekord Bielsko-Biała 30 kwietnia, 11:00
LKS Czaniec 1-1 Sokół Zabrzeg 29 kwietnia, 16:00
Orzeł Łękawica 1-0 Soła Kobiernice 30 kwietnia, 11:00
Morcinek Kaczyce 0-0 Wyzwolenie Simoradz 30 kwietnia, 16:00
Skałka Żabnica 1-0 Przełom Kaniów 30 kwietnia, 13:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 Zapora Porąbka 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Koszarawa II Żywiec 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 maja, 16:00
Zapora Porąbka 1-1 Skałka Żabnica 3 maja, 16:00
Przełom Kaniów 3-1 Morcinek Kaczyce 3 maja, 16:00
Wyzwolenie Simoradz 2-1 Orzeł Łękawica 3 maja, 16:00
Soła Kobiernice 1-8 LKS Czaniec 3 maja, 16:00
Sokół Zabrzeg 1-3 LKS Bestwina 3 maja, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 4-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 maja, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-3 Wilamowiczanka Wilamowice 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Kuźnia Ustroń 2-0 Koszarawa II Żywiec 6 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Rekord Bielsko-Biała 6 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-3 Sokół Zabrzeg 6 maja, 17:00
LKS Bestwina 1-0 Soła Kobiernice 7 maja, 11:00
LKS Czaniec 5-0 Wyzwolenie Simoradz 6 maja, 17:00
Orzeł Łękawica 1-3 Przełom Kaniów 7 maja, 11:00
Morcinek Kaczyce 0-0 Zapora Porąbka 7 maja, 17:00
Skałka Żabnica 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 maja, 15:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Koszarawa II Żywiec 0-3 Skałka Żabnica 14 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1 w drużynie Koszarawy wystąpił Hojczyk Kamil niezgodnie z przepisami gry - udział w dwóch zawodach w jednym terminie
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 Morcinek Kaczyce 14 maja, 17:00
Zapora Porąbka 1-2 Orzeł Łękawica 13 maja, 17:00
Przełom Kaniów 0-1 LKS Czaniec 13 maja, 17:00
Wyzwolenie Simoradz 0-2 LKS Bestwina 14 maja, 17:00
Soła Kobiernice 1-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-2 Wilamowiczanka Wilamowice 13 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Kuźnia Ustroń 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Rekord Bielsko-Biała 4-0 Koszarawa II Żywiec 20 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 4-1 Sokół Zabrzeg 20 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Soła Kobiernice 20 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-0 Wyzwolenie Simoradz 20 maja, 17:00
LKS Bestwina 2-0 Przełom Kaniów 21 maja, 11:00
LKS Czaniec 1-2 Zapora Porąbka 20 maja, 17:00
Orzeł Łękawica 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 maja, 18:00
Morcinek Kaczyce 0-0 Skałka Żabnica 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Koszarawa II Żywiec 2-2 Morcinek Kaczyce 28 maja, 17:00
Skałka Żabnica 6-0 Orzeł Łękawica 28 maja, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-3 LKS Czaniec 27 maja, 17:00
na boisku LKS Czaniec
Zapora Porąbka 1-3 LKS Bestwina 27 maja, 17:00
Przełom Kaniów 0-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 27 maja, 17:00
Wyzwolenie Simoradz 0-0 Wilamowiczanka Wilamowice 28 maja, 17:00
Soła Kobiernice 0-8 Kuźnia Ustroń 27 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 2-0 Rekord Bielsko-Biała 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Sokół Zabrzeg 4-0 Koszarawa II Żywiec 4 czerwca, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 7-1 Soła Kobiernice 31 maja, 18:00
Kuźnia Ustroń 4-3 Wyzwolenie Simoradz 3 czerwca, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-3 Przełom Kaniów 3 czerwca, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Zapora Porąbka 3 czerwca, 17:00
LKS Bestwina 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 czerwca, 11:00
LKS Czaniec 3-2 Skałka Żabnica 3 czerwca, 17:00
Orzeł Łękawica 0-3 Morcinek Kaczyce 4 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Kuźnia Ustroń 3-0 Przełom Kaniów 10 czerwca, 17:00
Koszarawa II Żywiec 2-0 Orzeł Łękawica 11 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-2 LKS Czaniec 11 czerwca, 17:00
Skałka Żabnica 3-0 LKS Bestwina 11 czerwca, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 10 czerwca, 17:00
na boisku MRKS
Zapora Porąbka 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 11 czerwca, 17:00
Wyzwolenie Simoradz 1-4 Rekord Bielsko-Biała 11 czerwca, 17:00
Soła Kobiernice 0-1 Sokół Zabrzeg 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Soła Kobiernice 0-2 Koszarawa II Żywiec 15 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-2 Wyzwolenie Simoradz 15 czerwca, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 4-0 Przełom Kaniów 15 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń 4-2 Zapora Porąbka 15 czerwca, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 4-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 czerwca, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-3 Skałka Żabnica 15 czerwca, 17:00
LKS Bestwina 1-0 Morcinek Kaczyce 15 czerwca, 17:00
LKS Czaniec 8-1 Orzeł Łękawica 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Koszarawa II Żywiec 1-2 LKS Czaniec 18 czerwca, 17:00
Orzeł Łękawica 2-4 LKS Bestwina 18 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce 1-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 18 czerwca, 17:00
Skałka Żabnica 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 18 czerwca, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-3 Kuźnia Ustroń 7 czerwca, 18:00
Zapora Porąbka 0-1 Rekord Bielsko-Biała 18 czerwca, 13:00
Przełom Kaniów 1-0 Sokół Zabrzeg 18 czerwca, 17:00
Wyzwolenie Simoradz 4-0 Soła Kobiernice 18 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2005/2006 (śląska II)

Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice I)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice II)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice III)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice IV)

Klasa A 2005/2006 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2005/2006 (Skoczów)
Klasa A 2005/2006 (Żywiec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas