[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drzewiarz Jasienica 24 59 18 5 1 85-21 8 4 0 48-8 10 1 1 37-13
2.  Spójnia Landek 24 56 17 5 2 93-27 10 2 0 59-11 7 3 2 34-16
3.  Sokół Buczkowice 24 51 16 3 5 83-30 10 1 1 50-10 6 2 4 33-20
4.  Pionier Pisarzowice 24 48 14 6 4 59-38 9 1 2 34-16 5 5 2 25-22 2 6 2 0 0 5-1
5.  Żar Międzybrodzie Bialskie 24 48 15 3 6 62-38 9 0 3 31-20 6 3 3 31-18 2 0 0 0 2 1-5
6.  Orzeł Kozy 24 41 12 5 7 60-32 6 2 4 32-15 6 3 3 28-17
7.  Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 24 32 8 8 8 37-49 5 5 2 18-18 3 3 6 19-31
8.  LKS Mazańcowice 24 29 8 5 11 39-62 5 3 4 26-30 3 2 7 13-32
9.  GLKS Wilkowice 24 22 6 4 14 27-47 4 2 6 15-18 2 2 8 12-29
10.  Sokół Hecznarowice 24 19 5 4 15 35-67 4 3 5 24-23 1 1 10 11-44
11.  Zamek Grodziec Śląski 24 16 5 1 18 30-79 4 1 7 18-33 1 0 11 12-46
12.  KS Bestwinka 24 10 3 1 20 25-80 2 0 10 16-39 1 1 10 9-41 2 3 1 0 1 6-4
13.  Czarni Jaworze 24 10 2 4 18 21-86 1 3 8 12-32 1 1 10 9-54 2 3 1 0 1 4-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Drzewiarz Jasienica    0-0 1-1 5-0 3-2 3-3 2-0 8-0 2-1 7-0 3-0 1-1 13-0 
 2 Spójnia Landek3-0     3-2 2-2 4-0 2-2 4-0 5-1 3-1 7-1 9-0 8-1 9-1 
 3 Sokół Buczkowice1-2 4-1     2-1 3-3 3-0 6-1 1-0 5-1 9-0 6-1 6-0 4-0 
 4 Pionier Pisarzowice1-1 1-4 3-2     3-1 2-0 2-0 2-3 6-1 3-0 4-3 2-0 5-1 
 5 Żar Międzybrodzie Bialskie2-3 0-7 3-1 0-2     3-1 5-2 2-1 3-0 2-0 4-3 2-0 5-0 
 6 Orzeł Kozy1-4 3-3 2-3 2-2 0-1     1-2 6-0 2-0 1-0 6-0 3-0 5-0 
 7 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)1-5 1-0 2-2 2-2 1-1 0-3     0-0 2-2 2-1 3-1 2-1 2-0 
 8 LKS Mazańcowice0-5 0-5 3-2 4-4 0-6 0-2 2-2     1-0 2-2 4-0 7-0 3-2 
 9 GLKS Wilkowice2-3 2-5 0-3 1-2 0-0 1-2 2-0 0-2     4-1 1-0 2-0 0-0 
 10 Sokół Hecznarowice1-3 3-3 0-3 1-2 3-4 0-0 2-2 2-1 0-2     3-1 5-1 4-1 
 11 Zamek Grodziec Śląski0-4 1-2 0-5 2-5 1-6 2-4 2-2 4-1 2-0 0-2     2-1 2-1 
 12 KS Bestwinka1-2 1-2 1-5 0-2 0-6 1-7 2-5 1-3 1-2 3-1 3-1     2-3 
 13 Czarni Jaworze0-5 0-2 2-4 1-1 0-1 0-4 1-3 1-1 2-2 4-3 0-2 1-4     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Spójnia Landek.
 
Drzewiarz Jasienica 3-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 13 sierpnia, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 KS Bestwinka 14 sierpnia, 11:00
LKS Mazańcowice 0-2 Orzeł Kozy 14 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 3-1 Zamek Grodziec Śląski 14 sierpnia, 17:00
Sokół Buczkowice 4-0 Czarni Jaworze 14 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 1-2 Pionier Pisarzowice 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Sokół Buczkowice.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-2 Pionier Pisarzowice 21 sierpnia, 17:00
Czarni Jaworze 2-2 GLKS Wilkowice 21 sierpnia, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 1-2 Spójnia Landek 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 1-0 Sokół Hecznarowice 20 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 1-3 LKS Mazańcowice 21 sierpnia, 15:00
Drzewiarz Jasienica 2-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 28 sierpnia, 17:00
LKS Mazańcowice 0-5 Drzewiarz Jasienica 28 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 5-1 KS Bestwinka 28 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 2-2 Orzeł Kozy 28 sierpnia, 15:00
Sokół Buczkowice 6-1 Zamek Grodziec Śląski 28 sierpnia, 17:00
Pionier Pisarzowice 5-1 Czarni Jaworze 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Pionier Pisarzowice.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 5-0 Czarni Jaworze 4 września, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 2-0 GLKS Wilkowice 3 września, 16:00
Orzeł Kozy 2-3 Sokół Buczkowice 3 września, 16:00
KS Bestwinka 1-2 Spójnia Landek 4 września, 15:00
Drzewiarz Jasienica 7-0 Sokół Hecznarowice 3 września, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-0 LKS Mazańcowice 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Czarni Jaworze.
 
LKS Mazańcowice 0-6 Żar Międzybrodzie Bialskie 11 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 2-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 11 września, 16:00
Spójnia Landek 3-0 Drzewiarz Jasienica 11 września, 15:00
Sokół Buczkowice 6-0 KS Bestwinka 11 września, 16:00
GLKS Wilkowice 1-2 Orzeł Kozy 11 września, 11:00
Pionier Pisarzowice 4-3 Zamek Grodziec Śląski 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-18 września

Pauza: Żar Międzybrodzie Bialskie.
 
Zamek Grodziec Śląski 2-1 Czarni Jaworze 17 września, 16:00
Orzeł Kozy 2-2 Pionier Pisarzowice 16 września, 16:30
KS Bestwinka 1-2 GLKS Wilkowice 18 września, 15:00
Drzewiarz Jasienica 1-1 Sokół Buczkowice 17 września, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-0 Spójnia Landek 18 września, 16:00
LKS Mazańcowice 2-2 Sokół Hecznarowice 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-25 września

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Sokół Hecznarowice 3-4 Żar Międzybrodzie Bialskie 25 września, 16:00
Spójnia Landek 5-1 LKS Mazańcowice 25 września, 15:00
Sokół Buczkowice 6-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 25 września, 16:00
GLKS Wilkowice 2-3 Drzewiarz Jasienica 23 września, 16:30
Pionier Pisarzowice 2-0 KS Bestwinka 25 września, 11:00
Czarni Jaworze 0-4 Orzeł Kozy 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Orzeł Kozy.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 4-3 Zamek Grodziec Śląski 2 października, 15:00
KS Bestwinka 2-3 Czarni Jaworze 2 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 5-0 Pionier Pisarzowice 1 października, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-2 GLKS Wilkowice 2 października, 15:00
LKS Mazańcowice 3-2 Sokół Buczkowice 2 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 3-3 Spójnia Landek 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: KS Bestwinka.
 
Spójnia Landek 4-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 9 października, 15:00
Sokół Buczkowice 9-0 Sokół Hecznarowice 9 października, 15:00
GLKS Wilkowice 0-2 LKS Mazańcowice 9 października, 11:00
Pionier Pisarzowice 2-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 9 października, 15:00
Czarni Jaworze 0-5 Drzewiarz Jasienica 9 października, 14:00
Zamek Grodziec Śląski 2-4 Orzeł Kozy 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Drzewiarz Jasienica.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-1 Orzeł Kozy 16 października, 15:00
KS Bestwinka 3-1 Zamek Grodziec Śląski 16 października, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-0 Czarni Jaworze 16 października, 15:00
LKS Mazańcowice 4-4 Pionier Pisarzowice 16 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 0-2 GLKS Wilkowice 16 października, 15:00
Spójnia Landek 3-2 Sokół Buczkowice 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Zapora Wapienica (Bielsko-Biała).
 
Sokół Buczkowice 3-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 23 października, 15:00
GLKS Wilkowice 2-5 Spójnia Landek 23 października, 11:00
Pionier Pisarzowice 3-0 Sokół Hecznarowice 23 października, 15:00
Czarni Jaworze 1-1 LKS Mazańcowice 23 października, 14:00
Zamek Grodziec Śląski 0-4 Drzewiarz Jasienica 22 października, 15:00
Orzeł Kozy 3-0 KS Bestwinka 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-0 KS Bestwinka 30 października, 14:00
Drzewiarz Jasienica 3-3 Orzeł Kozy 29 października, 14:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-1 Zamek Grodziec Śląski 30 października, 14:00
Sokół Hecznarowice 4-1 Czarni Jaworze 30 października, 14:00
Spójnia Landek 2-2 Pionier Pisarzowice 29 października, 14:00
Sokół Buczkowice 5-1 GLKS Wilkowice 29 października, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Sokół Hecznarowice.
 
GLKS Wilkowice 0-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 6 listopada, 11:00
Pionier Pisarzowice 3-2 Sokół Buczkowice 6 listopada, 13:30
Czarni Jaworze 0-2 Spójnia Landek 6 listopada, 13:00
Zamek Grodziec Śląski 4-1 LKS Mazańcowice 5 listopada, 13:30
Orzeł Kozy 1-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 5 listopada, 13:30
KS Bestwinka 1-2 Drzewiarz Jasienica 6 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Pauza: Spójnia Landek.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-3 Drzewiarz Jasienica 11 listopada, 13:30
KS Bestwinka 2-5 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 11 listopada, 13:30
Orzeł Kozy 6-0 LKS Mazańcowice 12 listopada, 13:30
Zamek Grodziec Śląski 0-2 Sokół Hecznarowice 11 listopada, 13:30
Czarni Jaworze 2-4 Sokół Buczkowice 11 listopada, 11:00
Pionier Pisarzowice 6-1 GLKS Wilkowice 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Pauza: Sokół Buczkowice.
 
Pionier Pisarzowice 3-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 26 kwietnia, 17:00
GLKS Wilkowice 0-0 Czarni Jaworze 9 kwietnia, 11:00
Spójnia Landek 9-0 Zamek Grodziec Śląski 9 kwietnia, 16:00
Sokół Hecznarowice 0-0 Orzeł Kozy 9 kwietnia, 16:00
LKS Mazańcowice 7-0 KS Bestwinka 17 maja, 17:30
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-5 Drzewiarz Jasienica 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 15-17 kwietnia

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 5-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 17 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Jasienica 8-0 LKS Mazańcowice 15 kwietnia, 16:00
KS Bestwinka 3-1 Sokół Hecznarowice 17 kwietnia, 15:00
Orzeł Kozy 3-3 Spójnia Landek 17 kwietnia, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 0-5 Sokół Buczkowice 15 kwietnia, 11:00
Czarni Jaworze 1-1 Pionier Pisarzowice 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Pauza: Pionier Pisarzowice.
 
Czarni Jaworze 0-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 23 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 1-0 Zamek Grodziec Śląski 23 kwietnia, 11:00
Sokół Buczkowice 3-0 Orzeł Kozy 23 kwietnia, 16:00
Spójnia Landek 8-1 KS Bestwinka 23 kwietnia, 16:00
Sokół Hecznarowice 1-3 Drzewiarz Jasienica 23 kwietnia, 16:00
LKS Mazańcowice 2-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Czarni Jaworze.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 LKS Mazańcowice 30 kwietnia, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 Sokół Hecznarowice 30 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Jasienica 0-0 Spójnia Landek 29 kwietnia, 16:00
KS Bestwinka 1-5 Sokół Buczkowice 30 kwietnia, 15:00
Orzeł Kozy 2-0 GLKS Wilkowice 29 kwietnia, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 2-5 Pionier Pisarzowice 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Żar Międzybrodzie Bialskie.
 
Czarni Jaworze 0-2 Zamek Grodziec Śląski 3 maja, 16:00
Pionier Pisarzowice 2-0 Orzeł Kozy 3 maja, 16:00
GLKS Wilkowice 2-0 KS Bestwinka 3 maja, 16:00
Sokół Buczkowice 1-2 Drzewiarz Jasienica 3 maja, 16:00
Spójnia Landek 4-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3 maja, 16:00
Sokół Hecznarowice 2-1 LKS Mazańcowice 3 maja, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-0 Sokół Hecznarowice 7 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 0-5 Spójnia Landek 7 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-2 Sokół Buczkowice 7 maja, 17:00
Drzewiarz Jasienica 2-1 GLKS Wilkowice 6 maja, 17:00
KS Bestwinka 0-2 Pionier Pisarzowice 7 maja, 15:00
Orzeł Kozy 5-0 Czarni Jaworze 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Orzeł Kozy.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-6 Żar Międzybrodzie Bialskie 14 maja, 11:00
Czarni Jaworze 1-4 KS Bestwinka 14 maja, 17:00
Pionier Pisarzowice 1-1 Drzewiarz Jasienica 13 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 2-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 14 maja, 11:00
Sokół Buczkowice 1-0 LKS Mazańcowice 14 maja, 17:00
Spójnia Landek 7-1 Sokół Hecznarowice 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: KS Bestwinka.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-7 Spójnia Landek 21 maja, 17:00
Sokół Hecznarowice 0-3 Sokół Buczkowice 21 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 1-0 GLKS Wilkowice 21 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-2 Pionier Pisarzowice 21 maja, 17:00
Drzewiarz Jasienica 13-0 Czarni Jaworze 20 maja, 16:00
Orzeł Kozy 6-0 Zamek Grodziec Śląski 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Drzewiarz Jasienica.
 
Orzeł Kozy 0-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 27 maja, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 2-1 KS Bestwinka 28 maja, 11:00
Czarni Jaworze 1-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 28 maja, 17:00
Pionier Pisarzowice 2-3 LKS Mazańcowice 28 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 4-1 Sokół Hecznarowice 28 maja, 11:00
Sokół Buczkowice 4-1 Spójnia Landek 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Zapora Wapienica (Bielsko-Biała).
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-1 Sokół Buczkowice 4 czerwca, 17:00
Spójnia Landek 3-1 GLKS Wilkowice 4 czerwca, 17:00
Sokół Hecznarowice 1-2 Pionier Pisarzowice 3 czerwca, 17:00
LKS Mazańcowice 3-2 Czarni Jaworze 4 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica 3-0 Zamek Grodziec Śląski 3 czerwca, 17:00
KS Bestwinka 1-7 Orzeł Kozy 4 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
KS Bestwinka 0-6 Żar Międzybrodzie Bialskie 11 czerwca, 17:00
Orzeł Kozy 1-4 Drzewiarz Jasienica 11 czerwca, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 2-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 11 czerwca, 17:00
Czarni Jaworze 4-3 Sokół Hecznarowice 11 czerwca, 17:00
Pionier Pisarzowice 1-4 Spójnia Landek 11 czerwca, 17:00
GLKS Wilkowice 0-3 Sokół Buczkowice 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Sokół Hecznarowice.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-0 GLKS Wilkowice 15 czerwca, 17:00
Sokół Buczkowice 2-1 Pionier Pisarzowice 15 czerwca, 17:00
Spójnia Landek 9-1 Czarni Jaworze 15 czerwca, 17:00
LKS Mazańcowice 4-0 Zamek Grodziec Śląski 15 czerwca, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-3 Orzeł Kozy 15 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica 1-1 KS Bestwinka 15 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2005/2006 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2005/2006 (Skoczów)
Klasa A 2005/2006 (Żywiec)

Klasa B 2005/2006 (Bielsko-Biała)

Autor: Marek Stroński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas