[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Skoczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cukrownik Chybie 26 58 17 7 2 76-19 9 2 2 46-10 8 5 0 30-9
2.  Victoria Hażlach 26 52 16 4 6 62-41 8 1 4 33-22 8 3 2 29-19
3.  Tempo Puńców 26 47 15 2 9 57-56 8 0 5 28-25 7 2 4 29-31
4.  KS Wisła 26 46 13 7 6 69-42 8 2 3 45-19 5 5 3 24-23
5.  Beskid Brenna 26 43 13 4 9 50-44 9 2 2 32-18 4 2 7 18-26
6.  Wisła Strumień 26 42 12 6 8 72-60 9 3 1 45-17 3 3 7 27-43
7.  LKS Kończyce Małe 26 41 12 5 9 52-38 5 3 5 24-17 7 2 4 28-21
8.  Orzeł Zabłocie 26 33 9 6 11 49-43 4 1 8 23-25 5 5 3 26-18 2 4 1 1 0 3-2
9.  KS Nierodzim (Ustroń) 26 33 9 6 11 40-39 5 3 5 25-21 4 3 6 15-18 2 1 0 1 1 2-3
10.  Błyskawica Drogomyśl 26 27 7 6 13 40-52 4 4 5 20-23 3 2 8 20-29 2 3 1 0 1 5-3
11.  Spójnia Zebrzydowice 26 27 8 3 15 43-71 4 3 6 28-31 4 0 9 15-40 2 3 1 0 1 3-5
12.  Błyskawica Kończyce Wielkie 26 25 8 1 17 42-81 6 0 7 24-29 2 1 10 18-52 2 3 1 0 1 7-6
13.  Trójwieś Istebna 26 25 7 4 15 47-80 4 4 5 30-32 3 0 10 17-48 2 3 1 0 1 6-7
14.  Olza Pogwizdów 26 13 2 7 17 43-76 0 6 7 20-30 2 1 10 23-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Cukrownik Chybie    0-0 10-0 4-0 2-0 8-0 0-3* 1-0 1-2 2-2 5-0 8-1 1-0 4-2 
 2 Victoria Hażlach1-6     0-4 2-2 1-3 4-1 1-0 2-0 2-0 0-2 3-0 7-1 6-2 4-1 
 3 Tempo Puńców0-2 1-0     3-2 2-1 4-2 1-3 0-3* 2-1 4-2 2-3 1-4 4-0 4-2 
 4 KS Wisła1-1 1-2 1-4     5-0 4-3 2-2 2-5 1-0 3-0 3-1 6-0 10-0 6-1 
 5 Beskid Brenna3-3 1-2 5-4 2-0     2-1 1-1 1-3 3-2 1-0 3-0* 2-0 3-2 5-0 
 6 Wisła Strumień1-2 3-3 5-0 1-1 4-2     4-2 2-1 3-3 4-1 9-1 2-0 4-0 3-1 
 7 LKS Kończyce Małe0-1 1-2 0-3 1-3 0-2 2-2     2-2 1-1 2-0 4-0 3-0 7-1 1-0 
 8 Orzeł Zabłocie0-0 3-0* 2-3 1-2 2-0 3-4 1-2     1-0 2-4 2-1 2-3 1-2 3-4 
 9 KS Nierodzim (Ustroń)0-3 1-1 0-1 2-2 1-2 2-0 2-1 2-2     3-1 0-2 6-0 4-2 2-4 
 10 Błyskawica Drogomyśl0-3 1-3 1-1 1-4 1-3 1-1 2-5 0-0 0-0     4-0 6-2 1-0 2-1 
 11 Spójnia Zebrzydowice2-2 1-5 1-5 0-0 3-1 7-2 2-3 2-4 1-2 3-1     2-1 2-3 2-2 
 12 Błyskawica Kończyce Wielkie0-5 2-3 3-0* 1-2 3-2 2-3 1-2 1-3 2-0 0-4 2-1     4-2 3-2 
 13 Trójwieś Istebna1-1 2-5 2-2 2-3 0-0 2-6 3-0* 1-1 0-2 4-2 2-4 4-3     7-3 
 14 Olza Pogwizdów0-1 2-3 1-2 3-3 2-2 2-2 1-4 2-2 1-2 1-1 1-2 3-3 1-3     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Trójwieś Istebna 3-0 LKS Kończyce Małe
(wo)
na boisku 2-3
Victoria Hażlach 0-2 Błyskawica Drogomyśl
Wisła Strumień 1-2 Cukrownik Chybie
Tempo Puńców 2-3 Spójnia Zebrzydowice
KS Wisła 2-5 Orzeł Zabłocie
Olza Pogwizdów 3-3 Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid Brenna 3-2 KS Nierodzim (Ustroń)

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

LKS Kończyce Małe 1-1 KS Nierodzim (Ustroń)
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-2 Beskid Brenna
Orzeł Zabłocie 3-4 Olza Pogwizdów 5-6 listopada
przełożony
Spójnia Zebrzydowice 0-0 KS Wisła
Cukrownik Chybie 10-0 Tempo Puńców
Błyskawica Drogomyśl 1-1 Wisła Strumień
Trójwieś Istebna 2-5 Victoria Hażlach

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Victoria Hażlach 1-0 LKS Kończyce Małe
Wisła Strumień 4-0 Trójwieś Istebna
Tempo Puńców 4-2 Błyskawica Drogomyśl
KS Wisła 1-1 Cukrownik Chybie
Olza Pogwizdów 1-2 Spójnia Zebrzydowice
Beskid Brenna 1-3 Orzeł Zabłocie
KS Nierodzim (Ustroń) 6-0 Błyskawica Kończyce Wielkie

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

LKS Kończyce Małe 3-0 Błyskawica Kończyce Wielkie
Orzeł Zabłocie 1-0 KS Nierodzim (Ustroń)
Spójnia Zebrzydowice 3-1 Beskid Brenna
lub 4-1
Cukrownik Chybie 4-2 Olza Pogwizdów
Błyskawica Drogomyśl 1-4 KS Wisła
Trójwieś Istebna 2-2 Tempo Puńców
Victoria Hażlach 4-1 Wisła Strumień

Kolejka 5 - 3-4 września

Wisła Strumień 4-2 LKS Kończyce Małe
Tempo Puńców 1-0 Victoria Hażlach
KS Wisła 10-0 Trójwieś Istebna
Olza Pogwizdów 1-1 Błyskawica Drogomyśl
Beskid Brenna 3-3 Cukrownik Chybie
KS Nierodzim (Ustroń) 0-2 Spójnia Zebrzydowice
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-3 Orzeł Zabłocie

Kolejka 6 - 10-11 września

LKS Kończyce Małe 2-2 Orzeł Zabłocie
Spójnia Zebrzydowice 2-1 Błyskawica Kończyce Wielkie
Cukrownik Chybie 1-2 KS Nierodzim (Ustroń)
Błyskawica Drogomyśl 1-3 Beskid Brenna
Trójwieś Istebna 7-3 Olza Pogwizdów
Victoria Hażlach 2-2 KS Wisła
Wisła Strumień 5-0 Tempo Puńców

Kolejka 7 - 17-18 września

Tempo Puńców 1-3 LKS Kończyce Małe
KS Wisła 4-3 Wisła Strumień
Olza Pogwizdów 2-3 Victoria Hażlach
Beskid Brenna 3-2 Trójwieś Istebna
KS Nierodzim (Ustroń) 3-1 Błyskawica Drogomyśl
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-5 Cukrownik Chybie
Orzeł Zabłocie 2-1 Spójnia Zebrzydowice

Kolejka 8 - 24-25 września

LKS Kończyce Małe 4-0 Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie 1-0 Orzeł Zabłocie
Błyskawica Drogomyśl 6-2 Błyskawica Kończyce Wielkie
Trójwieś Istebna 0-2 KS Nierodzim (Ustroń)
Victoria Hażlach 1-3 Beskid Brenna
Wisła Strumień 3-1 Olza Pogwizdów
Tempo Puńców 3-2 KS Wisła

Kolejka 9 - 1-2 października

KS Wisła 2-2 LKS Kończyce Małe
Olza Pogwizdów 1-2 Tempo Puńców
Beskid Brenna 2-1 Wisła Strumień
KS Nierodzim (Ustroń) 1-1 Victoria Hażlach
Błyskawica Kończyce Wielkie 4-2 Trójwieś Istebna
Orzeł Zabłocie 2-4 Błyskawica Drogomyśl
Spójnia Zebrzydowice 2-2 Cukrownik Chybie

Kolejka 10 - 8-9 października

LKS Kończyce Małe 0-1 Cukrownik Chybie
Błyskawica Drogomyśl 4-0 Spójnia Zebrzydowice
Trójwieś Istebna 1-1 Orzeł Zabłocie
Victoria Hażlach 7-1 Błyskawica Kończyce Wielkie
Wisła Strumień 3-3 KS Nierodzim (Ustroń)
Tempo Puńców 2-1 Beskid Brenna
KS Wisła 6-1 Olza Pogwizdów

Kolejka 11 - 15-16 października

Olza Pogwizdów 1-4 LKS Kończyce Małe
KS Nierodzim (Ustroń) 0-1 Tempo Puńców
Błyskawica Kończyce Wielkie 2-3 Wisła Strumień
Orzeł Zabłocie 3-0 Victoria Hażlach
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 2-3, sędzia zakończył zawody w obawie o własne bezpieczeństwo
Spójnia Zebrzydowice 2-3 Trójwieś Istebna
Cukrownik Chybie 2-2 Błyskawica Drogomyśl
KS Wisła 5-0 Beskid Brenna

Kolejka 12 - 22-23 października

LKS Kończyce Małe 2-0 Błyskawica Drogomyśl
Trójwieś Istebna 1-1 Cukrownik Chybie
Victoria Hażlach 3-0 Spójnia Zebrzydowice
Wisła Strumień 2-1 Orzeł Zabłocie
Tempo Puńców 1-4 Błyskawica Kończyce Wielkie
KS Wisła 1-0 KS Nierodzim (Ustroń)
Olza Pogwizdów 2-2 Beskid Brenna

Kolejka 13 - 29-30 października

Beskid Brenna 1-1 LKS Kończyce Małe
KS Nierodzim (Ustroń) 2-4 Olza Pogwizdów
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-2 KS Wisła
Orzeł Zabłocie 2-3 Tempo Puńców
Spójnia Zebrzydowice 7-2 Wisła Strumień
Cukrownik Chybie 0-0 Victoria Hażlach
Błyskawica Drogomyśl 1-0 Trójwieś Istebna

Kolejka 14 - 3 maja

LKS Kończyce Małe 7-1 Trójwieś Istebna
Błyskawica Drogomyśl 1-3 Victoria Hażlach
Cukrownik Chybie 8-0 Wisła Strumień 1 kwietnia
Spójnia Zebrzydowice 1-5 Tempo Puńców
Orzeł Zabłocie 1-2 KS Wisła
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-2 Olza Pogwizdów
KS Nierodzim (Ustroń) 1-2 Beskid Brenna

Kolejka 15 - 9 kwietnia

KS Nierodzim (Ustroń) 2-1 LKS Kończyce Małe
Beskid Brenna 2-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 26 kwietnia
Olza Pogwizdów 2-2 Orzeł Zabłocie
KS Wisła 3-1 Spójnia Zebrzydowice
Tempo Puńców 0-2 Cukrownik Chybie
Wisła Strumień 4-1 Błyskawica Drogomyśl
Victoria Hażlach 6-2 Trójwieś Istebna

Kolejka 16 - 17 kwietnia

LKS Kończyce Małe 1-2 Victoria Hażlach
Trójwieś Istebna 2-6 Wisła Strumień 26 kwietnia
Błyskawica Drogomyśl 1-1 Tempo Puńców
Cukrownik Chybie 4-0 KS Wisła
Spójnia Zebrzydowice 2-2 Olza Pogwizdów
Orzeł Zabłocie 2-0 Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie 2-0 KS Nierodzim (Ustroń)

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Błyskawica Kończyce Wielkie 1-2 LKS Kończyce Małe
KS Nierodzim (Ustroń) 2-2 Orzeł Zabłocie
Beskid Brenna 3-0 Spójnia Zebrzydowice
(wo)
na boisku 0-1, w drużynie Spójni wystąpił nieuprawniony zawodnik
Olza Pogwizdów 0-1 Cukrownik Chybie
KS Wisła 3-0 Błyskawica Drogomyśl
Tempo Puńców 4-0 Trójwieś Istebna
Wisła Strumień 3-3 Victoria Hażlach

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

LKS Kończyce Małe 2-2 Wisła Strumień
Victoria Hażlach 0-4 Tempo Puńców
Trójwieś Istebna 2-3 KS Wisła
Błyskawica Drogomyśl 2-1 Olza Pogwizdów
Cukrownik Chybie 2-0 Beskid Brenna
Spójnia Zebrzydowice 1-2 KS Nierodzim (Ustroń)
Orzeł Zabłocie 2-3 Błyskawica Kończyce Wielkie

Kolejka 19 - 7 maja

Orzeł Zabłocie 1-2 LKS Kończyce Małe
Błyskawica Kończyce Wielkie 2-1 Spójnia Zebrzydowice
KS Nierodzim (Ustroń) 0-3 Cukrownik Chybie
Beskid Brenna 1-0 Błyskawica Drogomyśl
Olza Pogwizdów 1-3 Trójwieś Istebna
KS Wisła 1-2 Victoria Hażlach
Tempo Puńców 4-2 Wisła Strumień

Kolejka 20 - 14 maja

LKS Kończyce Małe 0-3 Tempo Puńców
Wisła Strumień 1-1 KS Wisła
Victoria Hażlach 4-1 Olza Pogwizdów
Trójwieś Istebna 0-0 Beskid Brenna
Błyskawica Drogomyśl 0-0 KS Nierodzim (Ustroń)
Cukrownik Chybie 8-1 Błyskawica Kończyce Wielkie
Spójnia Zebrzydowice 2-4 Orzeł Zabłocie

Kolejka 21 - 21 maja

Spójnia Zebrzydowice 2-3 LKS Kończyce Małe
Orzeł Zabłocie 0-0 Cukrownik Chybie
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-4 Błyskawica Drogomyśl
KS Nierodzim (Ustroń) 4-2 Trójwieś Istebna
Beskid Brenna 1-2 Victoria Hażlach
Olza Pogwizdów 2-2 Wisła Strumień
KS Wisła 1-4 Tempo Puńców

Kolejka 22 - 28 maja

LKS Kończyce Małe 1-3 KS Wisła
Tempo Puńców 4-2 Olza Pogwizdów
Wisła Strumień 4-2 Beskid Brenna
Victoria Hażlach 2-0 KS Nierodzim (Ustroń)
Trójwieś Istebna 4-3 Błyskawica Kończyce Wielkie
Błyskawica Drogomyśl 0-0 Orzeł Zabłocie
Cukrownik Chybie 5-0 Spójnia Zebrzydowice

Kolejka 23 - 4 czerwca

Cukrownik Chybie 0-3 LKS Kończyce Małe
(wo)
na boisku 5-1
Spójnia Zebrzydowice 3-1 Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Zabłocie 1-2 Trójwieś Istebna
Błyskawica Kończyce Wielkie 2-3 Victoria Hażlach
KS Nierodzim (Ustroń) 2-0 Wisła Strumień
Beskid Brenna 5-4 Tempo Puńców
Olza Pogwizdów 3-3 KS Wisła

Kolejka 24 - 11 czerwca

Beskid Brenna 2-0 KS Wisła
LKS Kończyce Małe 1-0 Olza Pogwizdów
Tempo Puńców 2-1 KS Nierodzim (Ustroń)
Wisła Strumień 2-0 Błyskawica Kończyce Wielkie
Victoria Hażlach 2-0 Orzeł Zabłocie
Trójwieś Istebna 2-4 Spójnia Zebrzydowice
Błyskawica Drogomyśl 0-3 Cukrownik Chybie

Kolejka 25 - 15 czerwca

Błyskawica Drogomyśl 2-5 LKS Kończyce Małe
Cukrownik Chybie 1-0 Trójwieś Istebna
Spójnia Zebrzydowice 1-5 Victoria Hażlach
Orzeł Zabłocie 3-4 Wisła Strumień
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-0 Tempo Puńców
(wo)
na boisku 0-2
KS Nierodzim (Ustroń) 2-2 KS Wisła
Beskid Brenna 5-0 Olza Pogwizdów

Kolejka 26 - 18 czerwca

LKS Kończyce Małe 0-2 Beskid Brenna
Olza Pogwizdów 1-2 KS Nierodzim (Ustroń)
KS Wisła 6-0 Błyskawica Kończyce Wielkie
Tempo Puńców 0-3 Orzeł Zabłocie
(wo)
na boisku 5-1
Wisła Strumień 9-1 Spójnia Zebrzydowice
Victoria Hażlach 1-6 Cukrownik Chybie
Trójwieś Istebna 4-2 Błyskawica Drogomyśl

Liga okręgowa 2005/2006 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2005/2006 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2005/2006 (Żywiec)

Klasa B 2005/2006 (Skoczów)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas