[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Milenium Wojkowice 28 60 19 3 6 55-26 11 2 1 30-8 8 1 5 25-18
2.  Wawel Wirek (Ruda Śląska) 28 55 17 4 7 73-30 11 0 3 50-11 6 4 4 23-19 2 6 2 0 0 5-2
3.  Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 28 55 17 4 7 56-33 13 0 1 30-10 4 4 6 26-23 2 0 0 0 2 2-5
4.  Wyzwolenie Chorzów 28 54 16 6 6 55-37 11 2 1 35-16 5 4 5 20-21
5.  MKS Siemianowice Śląskie 28 46 13 7 8 57-37 8 4 2 33-16 5 3 6 24-21
6.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 28 44 12 8 8 37-24 8 4 2 21-7 4 4 6 16-17 2 3 1 0 1 2-2
7.  Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 28 44 12 8 8 52-43 8 5 1 36-17 4 3 7 16-26 2 3 1 0 1 2-2
8.  Górnik Jaworzno 28 43 13 4 11 53-49 8 3 3 38-24 5 1 8 15-25
9.  Podlesianka Katowice 28 39 11 6 11 43-39 8 3 3 26-17 3 3 8 17-22
10.  AKS Niwka Sosnowiec 28 30 8 6 14 37-40 6 2 6 24-15 2 4 8 13-25
11.  Kolejarz 24 Katowice 28 28 5 13 10 23-41 4 8 2 12-10 1 5 8 11-31
12.  Błękitni Sarnów 28 27 7 6 15 30-59 5 4 5 20-24 2 2 10 10-35
13.  Unia Dąbrowa Górnicza 28 26 7 5 16 30-59 5 1 8 16-24 2 4 8 14-35
14.  Szczakowianka II Jaworzno 28 25 6 7 15 36-57 4 4 6 18-25 2 3 9 18-32
15.  Zapora Przeczyce 28 9 2 3 23 25-88 1 3 10 16-33 1 0 13 9-55
MKS Sławków wycofał się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Milenium Wojkowice    0-0 1-0 1-3 1-0 3-1 1-1 1-0 2-0 2-0 5-1 2-0 5-0 3-2 3-0 
 2 Wawel Wirek (Ruda Śląska)2-3     2-1 3-1 0-1 5-1 4-0 3-1 3-0 2-1 2-0 4-1 7-0 0-1 13-0 
 3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)1-0 1-3     2-1 2-1 1-0 2-0 3-0 1-0 3-0 3-2 2-0 3-1 3-2 3-0 
 4 Wyzwolenie Chorzów2-1 3-2 1-0     1-1 2-1 3-3 4-1 0-1 4-1 4-1 3-0 2-1 4-3 2-0 
 5 MKS Siemianowice Śląskie2-2 2-4 4-2 3-0     0-2 3-0 3-0 1-1 1-1 2-2 6-1 1-0 3-0 2-1 
 6 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)1-2 1-0 0-0 0-0 1-1     2-0 0-1 4-2 2-0 1-0 1-0 1-1 2-0 5-0 
 7 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3-1 3-3 2-2 2-2 2-0 2-0     1-0 1-1 2-1 2-2 7-0 3-0 2-5 4-0 
 8 Górnik Jaworzno2-5 2-3 4-3 4-1 3-0 0-0 6-3     2-1 1-1 4-0 2-3 3-0 2-2 3-2 
 9 Podlesianka Katowice2-1 2-1 3-3 1-0 2-4 1-1 1-3 5-1     2-0 0-0 1-0 1-2 1-0 4-1 
 10 AKS Niwka Sosnowiec0-1 0-1 1-2 0-1 2-1 0-3 3-1 0-1 2-0     1-1 2-1 1-1 7-0 5-1 
 11 Kolejarz 24 Katowice2-0 2-2 0-0 0-0 2-2 0-0 0-0 0-3 0-3 0-0     0-0 3-0* 1-0 2-0 
 12 Błękitni Sarnów1-3 1-0 1-4 1-1 1-5 0-0 0-2 3-1 2-1 2-4 4-0     2-2 0-0 2-1 
 13 Unia Dąbrowa Górnicza0-1 0-1 1-3 1-2 2-1 0-3* 1-0 0-1 1-5 3-2 3-1 1-1     2-1 1-2 
 14 Szczakowianka II Jaworzno0-3 1-1 1-0 1-5 1-4 2-0 0-1 0-3* 2-2 1-1 0-0 3-1 0-3     6-1 
 15 Zapora Przeczyce0-2 1-2 2-6 2-3 1-3 1-4 0-2 2-2 1-0 0-1 0-1 1-2 3-3 2-2     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Pauza: Zagłębiak Dąbrowa Górnicza.
 
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 MKS Siemianowice Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza 2-1 Szczakowianka II Jaworzno
Błękitni Sarnów 2-1 Zapora Przeczyce
Podlesianka Katowice 0-0 Kolejarz 24 Katowice
AKS Niwka Sosnowiec 0-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-1 Wyzwolenie Chorzów
Milenium Wojkowice 1-0 Górnik Jaworzno

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Pauza: Szczakowianka II Jaworzno.
 
MKS Siemianowice Śląskie 3-0 Górnik Jaworzno
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Milenium Wojkowice 13 sierpnia, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
Kolejarz 24 Katowice 0-0 AKS Niwka Sosnowiec
Zapora Przeczyce 1-0 Podlesianka Katowice
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 7-0 Błękitni Sarnów
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Unia Dąbrowa Górnicza

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Pauza: Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza).
 
Unia Dąbrowa Górnicza 2-1 MKS Siemianowice Śląskie
Błękitni Sarnów 0-0 Szczakowianka II Jaworzno
Podlesianka Katowice 1-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec 5-1 Zapora Przeczyce
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-0 Kolejarz 24 Katowice
Milenium Wojkowice 3-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Górnik Jaworzno 4-1 Wyzwolenie Chorzów

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pauza: Unia Dąbrowa Górnicza.
 
MKS Siemianowice Śląskie 3-0 Wyzwolenie Chorzów
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-1 Górnik Jaworzno
Kolejarz 24 Katowice 2-0 Milenium Wojkowice
Zapora Przeczyce 1-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-1 AKS Niwka Sosnowiec
Szczakowianka II Jaworzno 2-2 Podlesianka Katowice
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Błękitni Sarnów

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: MKS Siemianowice Śląskie.
 
Błękitni Sarnów 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza
Podlesianka Katowice 3-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3 września, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 7-0 Szczakowianka II Jaworzno
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Milenium Wojkowice 3-0 Zapora Przeczyce
Górnik Jaworzno 4-0 Kolejarz 24 Katowice
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

Kolejka 6 - 10-11 września

Pauza: Błękitni Sarnów.
 
MKS Siemianowice Śląskie 0-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Kolejarz 24 Katowice 0-0 Wyzwolenie Chorzów
Zapora Przeczyce 2-2 Górnik Jaworzno
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-1 Milenium Wojkowice
Szczakowianka II Jaworzno 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 AKS Niwka Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza 1-5 Podlesianka Katowice

Kolejka 7 - 17-18 września

Pauza: Podlesianka Katowice.
 
Błękitni Sarnów 1-5 MKS Siemianowice Śląskie 17 września, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 17 września, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 17 września, 16:00
Milenium Wojkowice 3-2 Szczakowianka II Jaworzno 17 września, 16:00
Górnik Jaworzno 6-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17 września, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 2-0 Zapora Przeczyce 18 września, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-0 Kolejarz 24 Katowice 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Pauza: AKS Niwka Sosnowiec.
 
MKS Siemianowice Śląskie 2-2 Kolejarz 24 Katowice 24 września, 16:30
Zapora Przeczyce 1-4 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 24 września, 16:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-2 Wyzwolenie Chorzów 24 września, 16:00
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 Górnik Jaworzno 25 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Milenium Wojkowice 24 września, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 24 września, 16:00
Błękitni Sarnów 2-1 Podlesianka Katowice 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Wawel Wirek (Ruda Śląska).
 
Podlesianka Katowice 2-4 MKS Siemianowice Śląskie 1 października, 15:00
AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Błękitni Sarnów 1 października, 15:00
Milenium Wojkowice 5-0 Unia Dąbrowa Górnicza 1 października, 15:00
Górnik Jaworzno 4-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 4-3 Szczakowianka II Jaworzno 1 października, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 października, 15:00
Kolejarz 24 Katowice 2-0 Zapora Przeczyce 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Milenium Wojkowice.
 
MKS Siemianowice Śląskie 2-1 Zapora Przeczyce 8 października, 15:30
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-2 Kolejarz 24 Katowice 8 października, 15:00
Szczakowianka II Jaworzno 2-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Wyzwolenie Chorzów 8 października, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Górnik Jaworzno 8 października, 15:00
Błękitni Sarnów 1-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 8 października, 15:00
Podlesianka Katowice 2-0 AKS Niwka Sosnowiec 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: Górnik Jaworzno.
 
AKS Niwka Sosnowiec 2-1 MKS Siemianowice Śląskie 15 października, 15:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-0 Podlesianka Katowice 15 października, 15:00
Milenium Wojkowice 2-0 Błękitni Sarnów 15 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 15 października, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 15 października, 15:00
Kolejarz 24 Katowice 1-0 Szczakowianka II Jaworzno 15 października, 15:00
Zapora Przeczyce 0-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Pauza: Wyzwolenie Chorzów.
 
MKS Siemianowice Śląskie 3-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 22 października, 15:00
Szczakowianka II Jaworzno 6-1 Zapora Przeczyce 23 października, 11:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Kolejarz 24 Katowice 22 października, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 22 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-4
Błękitni Sarnów 3-1 Górnik Jaworzno 22 października, 15:00
Podlesianka Katowice 2-1 Milenium Wojkowice 22 października, 15:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Pauza: Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-1 MKS Siemianowice Śląskie 29 października, 15:00
Milenium Wojkowice 2-0 AKS Niwka Sosnowiec 29 października, 15:00
Górnik Jaworzno 2-1 Podlesianka Katowice 29 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 3-0 Błękitni Sarnów 29 października, 15:00
Kolejarz 24 Katowice 3-0 Unia Dąbrowa Górnicza 29 października, 15:00
(wo)
na boisku 1:2
Zapora Przeczyce 2-6 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 29 października, 15:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-5 Szczakowianka II Jaworzno 29 października, 15:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pauza: Kolejarz 24 Katowice.
 
MKS Siemianowice Śląskie 3-0 Szczakowianka II Jaworzno 5 listopada, 13:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 5 listopada, 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 Zapora Przeczyce 5 listopada, 13:30
Błękitni Sarnów 0-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5 listopada, 13:30
Podlesianka Katowice 1-0 Wyzwolenie Chorzów 5 listopada, 13:30
AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Górnik Jaworzno 5 listopada, 13:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-3 Milenium Wojkowice 5 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Pauza: Zapora Przeczyce.
 
Milenium Wojkowice 1-0 MKS Siemianowice Śląskie 12 listopada, 13:30
Górnik Jaworzno 2-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 12 listopada, 13:30
Wyzwolenie Chorzów 4-1 AKS Niwka Sosnowiec 12 listopada, 13:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-2 Podlesianka Katowice 12 listopada, 13:30
Kolejarz 24 Katowice 0-0 Błękitni Sarnów 12 listopada, 13:30
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-0 Unia Dąbrowa Górnicza 12 listopada, 13:30
Szczakowianka II Jaworzno 1-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 13 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Pauza: Zagłębiak Dąbrowa Górnicza.
 
MKS Siemianowice Śląskie 4-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 19 listopada, 13:30
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza 20 listopada, 11:00
Zapora Przeczyce 1-2 Błękitni Sarnów 26 kwietnia, 16:00
Kolejarz 24 Katowice 0-3 Podlesianka Katowice 26 kwietnia, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 AKS Niwka Sosnowiec 19 listopada, 13:30
Wyzwolenie Chorzów 3-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 19 listopada, 13:30
Górnik Jaworzno 2-5 Milenium Wojkowice 19 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 12 kwietnia

Pauza: Szczakowianka II Jaworzno.
 
Górnik Jaworzno 3-0 MKS Siemianowice Śląskie 12 kwietnia, 16:00
Milenium Wojkowice 1-3 Wyzwolenie Chorzów 12 kwietnia, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 12 kwietnia, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Kolejarz 24 Katowice 12 kwietnia, 16:00
Podlesianka Katowice 4-1 Zapora Przeczyce 12 kwietnia, 16:00
Błękitni Sarnów 0-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 12 kwietnia, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza).
 
MKS Siemianowice Śląskie 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 3 maja, 17:00
Szczakowianka II Jaworzno 3-1 Błękitni Sarnów 3 maja, 17:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-1 Podlesianka Katowice 3 maja, 17:00
Zapora Przeczyce 0-1 AKS Niwka Sosnowiec 3 maja, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Milenium Wojkowice 3 maja, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 4-1 Górnik Jaworzno 3 maja, 17:00

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Pauza: Unia Dąbrowa Górnicza.
 
Wyzwolenie Chorzów 1-1 MKS Siemianowice Śląskie 17 maja
przełożony
Górnik Jaworzno 0-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1 kwietnia
Milenium Wojkowice 5-1 Kolejarz 24 Katowice 17 maja
przełożony
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 13-0 Zapora Przeczyce 10 maja
przełożony
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 26 kwietnia
przełożony
Podlesianka Katowice 1-0 Szczakowianka II Jaworzno
Błękitni Sarnów 1-4 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 10 maja
przełożony

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Pauza: MKS Siemianowice Śląskie.
 
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 Błękitni Sarnów
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Podlesianka Katowice 8 kwietnia, 16:00
Szczakowianka II Jaworzno 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 9 kwietnia, 11:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
Zapora Przeczyce 0-2 Milenium Wojkowice
Kolejarz 24 Katowice 0-3 Górnik Jaworzno 8 kwietnia, 13:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 Wyzwolenie Chorzów 8 kwietnia

Kolejka 21 - 15-16 kwietnia

Pauza: Błękitni Sarnów.
 
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 MKS Siemianowice Śląskie 15 kwietnia, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 4-1 Kolejarz 24 Katowice 15 kwietnia, 16:00
Górnik Jaworzno 3-2 Zapora Przeczyce 15 kwietnia, 16:00
Milenium Wojkowice 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-1 Szczakowianka II Jaworzno 15 kwietnia
AKS Niwka Sosnowiec 1-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 15 kwietnia, 16:00
Podlesianka Katowice 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Pauza: Podlesianka Katowice.
 
MKS Siemianowice Śląskie 6-1 Błękitni Sarnów 22 kwietnia, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-2 AKS Niwka Sosnowiec 22 kwietnia, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 22 kwietnia, 16:00
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 Milenium Wojkowice 23 kwietnia, 11:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-0 Górnik Jaworzno 22 kwietnia, 16:00
Zapora Przeczyce 2-3 Wyzwolenie Chorzów 22 kwietnia, 16:00
Kolejarz 24 Katowice 0-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

Pauza: AKS Niwka Sosnowiec.
 
Kolejarz 24 Katowice 2-2 MKS Siemianowice Śląskie 29 kwietnia, 13:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5-0 Zapora Przeczyce 29 kwietnia, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 3-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 29 kwietnia, 16:00
Górnik Jaworzno 2-2 Szczakowianka II Jaworzno 29 kwietnia, 16:00
Milenium Wojkowice 1-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 29 kwietnia, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 7-0 Unia Dąbrowa Górnicza 29 kwietnia, 16:00
Podlesianka Katowice 1-0 Błękitni Sarnów 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Pauza: Wawel Wirek (Ruda Śląska).
 
MKS Siemianowice Śląskie 1-1 Podlesianka Katowice 6 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 2-4 AKS Niwka Sosnowiec 6 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Milenium Wojkowice 6 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Górnik Jaworzno 6 maja, 17:00
Szczakowianka II Jaworzno 1-5 Wyzwolenie Chorzów 7 maja, 11:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 6 maja, 17:00
Zapora Przeczyce 0-1 Kolejarz 24 Katowice 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Pauza: Milenium Wojkowice.
 
Zapora Przeczyce 1-3 MKS Siemianowice Śląskie 13 maja, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 0-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 13 maja, 13:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Szczakowianka II Jaworzno 13 maja, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 1-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 24 maja, 17:30
Górnik Jaworzno 3-0 Unia Dąbrowa Górnicza 13 maja, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-1 Błękitni Sarnów 13 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 2-0 Podlesianka Katowice 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Pauza: Górnik Jaworzno.
 
MKS Siemianowice Śląskie 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 20 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 2-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 20 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 1-3 Milenium Wojkowice 20 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 Wyzwolenie Chorzów 20 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 20 maja, 17:00
Szczakowianka II Jaworzno 0-0 Kolejarz 24 Katowice 21 maja, 11:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 4-0 Zapora Przeczyce 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Pauza: Wyzwolenie Chorzów.
 
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-0 MKS Siemianowice Śląskie 27 maja, 17:00
Zapora Przeczyce 2-2 Szczakowianka II Jaworzno 27 maja, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 27 maja, 13:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 27 maja, 17:00
Górnik Jaworzno 2-3 Błękitni Sarnów 27 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 2-0 Podlesianka Katowice 27 maja, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 AKS Niwka Sosnowiec 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja

Pauza: Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
MKS Siemianowice Śląskie 2-4 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 31 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Milenium Wojkowice 31 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 5-1 Górnik Jaworzno 31 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 1-1 Wyzwolenie Chorzów 31 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 Kolejarz 24 Katowice 31 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Zapora Przeczyce 31 maja, 17:00
Szczakowianka II Jaworzno 0-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 3 czerwca

Pauza: Kolejarz 24 Katowice.
 
Szczakowianka II Jaworzno 1-4 MKS Siemianowice Śląskie 3 czerwca, 17:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3 czerwca, 17:00
Zapora Przeczyce 3-3 Unia Dąbrowa Górnicza 3 czerwca, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-0 Błękitni Sarnów 3 czerwca, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 0-1 Podlesianka Katowice 3 czerwca, 17:00
Górnik Jaworzno 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 3 czerwca, 17:00
Milenium Wojkowice 0-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

Pauza: Zapora Przeczyce.
 
MKS Siemianowice Śląskie 2-2 Milenium Wojkowice
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-1 Górnik Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Wyzwolenie Chorzów
Podlesianka Katowice 1-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Błękitni Sarnów 4-0 Kolejarz 24 Katowice
Unia Dąbrowa Górnicza 1-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Szczakowianka II Jaworzno

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2005/2006 (śląska I)
IV liga 2005/2006 (śląska II)

Liga okręgowa 2005/2006 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2005/2006 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice I)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice III)
Liga okręgowa 2005/2006 (Katowice IV)

Klasa A 2005/2006 (Katowice)
Klasa A 2005/2006 (Sosnowiec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas