[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2010/2011, grupa: dolnośląsko-lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry Głogów 28 60 19 3 6 66-19 11 1 2 38-6 8 2 4 28-13
2.  Ilanka Rzepin 28 55 16 7 5 40-23 7 5 2 20-13 9 2 3 20-10
3.  Pogoń Świebodzin 28 50 14 8 6 55-38 9 3 2 30-13 5 5 4 25-25
4.  Lechia Dzierżoniów 28 49 15 4 9 53-38 10 0 4 30-16 5 4 5 23-22
5.  Promień Żary 28 48 14 6 8 44-36 9 2 3 25-13 5 4 5 19-23
6.  Polonia Trzebnica 28 46 13 7 8 52-44 9 1 4 26-21 4 6 4 26-23
7.  Polonia/Sparta Świdnica 28 43 12 7 9 47-44 9 4 1 26-13 3 3 8 21-31
8.  Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 28 41 12 5 11 45-42 7 4 3 25-18 5 1 8 20-24
9.  Orzeł Międzyrzecz 28 39 10 9 9 42-37 5 6 3 20-13 5 3 6 22-24
10.  MKS Oława 28 37 10 7 11 34-36 6 6 2 18-13 4 1 9 16-23 2 3 1 0 1 5-3
11.  Arka Nowa Sól 28 37 10 7 11 41-46 7 3 4 25-19 3 4 7 16-27 2 3 1 0 1 3-5
12.  Celuloza Kostrzyn nad Odrą 28 31 9 4 15 37-44 7 2 5 23-20 2 2 10 14-24
13.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 18 4 6 18 31-64 4 2 8 21-29 0 4 10 10-35 2 4 1 1 0 6-1
14.  Twardy Świętoszów 28 18 4 6 18 30-55 4 2 8 25-28 0 4 10 5-27 2 1 0 1 1 1-6
15.  Czarni Witnica 28 12 2 6 20 21-72 2 5 7 18-33 0 1 13 3-39
Pogoń Oleśnica wycofała się z rozgrywek po 7. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
Pogoń Skwierzyna i Spójnia Ośno Lubuskie zrezygnowały z awansu do III ligi po sezonie, w związku z czym dodatkowo utrzymały się Orzeł Ząbkowice Śląskie i Twardy Świętoszów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Chrobry Głogów    0-1 4-1 6-0 1-2 1-1 4-1 1-0 2-0 1-0 5-0 1-0 4-0 5-0 3-0 
 2 Ilanka Rzepin2-1     1-1 1-1 3-1 0-3 2-2 4-0 0-3 0-0 1-0 2-0 3-1 1-0 0-0 
 3 Pogoń Świebodzin1-4 0-0     2-1 0-1 3-0 3-1 5-2 1-1 3-0* 4-2 4-1 2-0 0-0 2-0 
 4 Lechia Dzierżoniów1-2 2-0 4-1     1-2 3-1 1-2 2-1 3-1 2-1 2-3 3-0 3-2 1-0 2-0 
 5 Promień Żary1-0 0-2 3-0 1-2     1-0 3-1 2-1 1-3 3-1 1-0 1-1 2-2 2-0 4-0 
 6 Polonia Trzebnica2-1 3-1 2-2 1-3 2-1     2-1 0-1 5-2 2-1 0-1 0-5 2-1 2-0 3-1 
 7 Polonia/Sparta Świdnica2-1 0-3 1-1 2-1 2-2 4-2     1-1 2-0 1-0 0-0 3-2 4-0 3-0 1-0 
 8 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie0-4 2-1 0-3 2-1 3-0 1-1 1-0     4-3 1-2 2-2 2-0 1-1 0-0 6-0 
 9 Orzeł Międzyrzecz1-2 0-1 1-2 1-1 1-1 2-2 0-0 2-1     2-1 1-1 0-0 5-0 2-1 2-0 
 10 MKS Oława0-4 0-0 1-1 1-1 1-1 0-0 3-1 1-2 1-1     4-1 1-0 2-0 1-0 2-1 
 11 Arka Nowa Sól0-2 0-2 0-3 2-1 1-0 3-3 5-2 4-1 1-3 2-1     1-0 0-0 1-1 5-0 
 12 Celuloza Kostrzyn nad Odrą1-3 0-2 1-2 0-0 3-4 1-1 1-0 1-0 2-1 1-2 3-1     4-2 3-2 2-0 
 13 Orzeł Ząbkowice Śląskie0-2 2-3 4-2 1-2 1-1 0-3 2-5 0-5* 0-1 0-2 1-1 2-1     5-0 3-1 
 14 Twardy Świętoszów1-1 1-2 0-3 2-4 3-1 2-5 3-4 0-1 1-2 3-0* 3-2 1-2 1-1     4-0 
 15 Czarni Witnica1-1 0-2 3-3 0-5 1-2 2-4 1-1 1-4 1-1 2-5 0-2 3-2 2-0 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 sierpnia, 17:00 (150)
Robert Budzałek 2, Artur Anioł 10, 15, 45 - Damian Okrojek 65 (k), 77 (k)
Arka Nowa Sól 1-0 Promień Żary 14 sierpnia, 17:00 (150)
Remigiusz Smolin 90
Czarni Witnica x-x Pogoń Oleśnica 14 sierpnia, 20:00 (250)
Piotr Przywitowski 43 - Arkadiusz Smyczyński 17, Krzysztof Molka 64, Krzysztof Michalewski 69 (k), 72, Paweł Łodyga 88
było 1-5, anulowany
Polonia/Sparta Świdnica 2-1 Chrobry Głogów 15 sierpnia, 15:00
Kamil Śmiałowski 34, Adrian Sobczyk 76 - Patryk Sypień 28
bez udziału publiczności
Orzeł Międzyrzecz 2-2 Polonia Trzebnica 14 sierpnia, 17:00 (200)
Paweł Cygan 17, Tomasz Ruminkiewicz 22 - Edwin Kuszyk 61, Przemysław Stasiak 63
Lechia Dzierżoniów 2-1 MKS Oława 14 sierpnia, 14:00 (900)
Michał Masłowski 34, Filip Barski 90 - Arkadiusz Synówka 61
Twardy Świętoszów 1-2 Ilanka Rzepin 14 sierpnia, 17:00 (230)
Jakub Kocur 70 - Marcin Warcholak 15, Piotr Grabarczyk 90
w Osiecznicy
Pogoń Świebodzin 5-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 14 sierpnia, 13:00 (70)
Bogumił Maik 29, Marcin Adamczewski 45 (k), Maciej Monczyn 56, Tomasz Pawlak 61, 83 - Arkadiusz Pawlak 31, 39

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-5 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 18 sierpnia, 17:30 (300)
(wo)
Konrad Hajdamowicz 3, Przemysław Madej 72 - Marek Kowalczyk 44, Piotr Janusz 52, Damian Szczepaniak 63, Przemysław Dudzic 85, Sławomir Rosiecki 90
na boisku 2-5; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Paweł Pukacz
Ilanka Rzepin 1-1 Pogoń Świebodzin 18 sierpnia, 17:30 (350)
Mateusz Nowaczewski 24 - Marcin Adamczewski 90 (k)
Polonia Trzebnica 1-3 Lechia Dzierżoniów 18 sierpnia, 17:30 (130)
Sławomir Kołodziej 29 (k) - Michał Masłowski 11, 74, Mateusz Kuriata 53 (k)
w Łozinie
Chrobry Głogów 2-0 Orzeł Międzyrzecz 18 sierpnia, 17:30 (800)
Mateusz Machaj 44, Konrad Kaczmarek 49
Pogoń Oleśnica x-x Polonia/Sparta Świdnica 18 sierpnia, 17:30 (150)
Paweł Łodyga 55, Krzysztof Bezak 69 - Krzysztof Goździejewski 9, 21, 42
było 2-3, anulowany
Promień Żary 4-0 Czarni Witnica 18 sierpnia, 17:30 (250)
Łukasz Czyżyk 30, 61, 85, Jarosław Gad 69
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-1 Arka Nowa Sól 18 sierpnia, 17:30 (200)
Robert Budzałek 12, 88, Artur Anioł 31 - Krzysztof Wierzbicki 14
Twardy Świętoszów 3-0 MKS Oława
(wo)
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:30) w Osiecznicy nie odbył się z powodu zawieszenia licencji MKS-u

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Arka Nowa Sól 0-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 sierpnia, 17:00 (150)
Czarni Witnica 3-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 21 sierpnia, 11:00 (250)
Krzysztof Grzybowski 2, Karol Zakryszko 30, 55 - Artur Anioł 21, Robert Budzałek 72
Polonia/Sparta Świdnica 2-2 Promień Żary 21 sierpnia, 17:00 (150)
Krzysztof Goździejewski 49 (k), Kamil Śmiałowski 53 - Łukasz Czyżyk 37, 63
Orzeł Międzyrzecz x-x Pogoń Oleśnica 21 sierpnia, 17:00 (250)
Tomasz Iwanowski 45, Rafał Weyer 60, Paweł Cygan 70 - Artur Koziara 75 (k)
było 3-1, anulowany
Lechia Dzierżoniów 1-2 Chrobry Głogów 21 sierpnia, 17:00 (1050)
Mariusz Paszkowski 9 - Mateusz Machaj 24, Łukasz Ochmański 79
Twardy Świętoszów 2-5 Polonia Trzebnica 21 sierpnia, 17:00 (200)
Łukasz Rudyk 27, 70 - Sławomir Kołodziej 41 (k), Przemysław Stasiak 58, 83, 90, Jacek Mądrzejewski 72
w Osiecznicy
Pogoń Świebodzin 3-0 MKS Oława
(wo)
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) nie odbył się z powodu zawieszenia licencji MKS-u
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 Ilanka Rzepin 21 sierpnia, 17:45 (140)
Damian Szczepaniak 77, 88 - Mateusz Nowaczewski 1
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu kłopotów z dojazdem gości

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-3 Ilanka Rzepin 28 sierpnia, 17:00 (250)
Przemysław Madej 44, Bartłomiej Drozdowski 65 - Przemysław Madej 20 (s), Mateusz Nowaczewski 55, Christian Nnamani 83
Polonia Trzebnica 2-2 Pogoń Świebodzin 28 sierpnia, 17:00 (100)
Szymon Jaskułowski 10, Sławomir Kołodziej 14 - Tomasz Cenin 44, Tomasz Pawlak 66
w Łozinie
Chrobry Głogów 5-0 Twardy Świętoszów 28 sierpnia, 17:30 (1000)
Karol Fryzowicz 19, Łukasz Ochmański 34, Mateusz Machaj 55 (k), Konrad Kaczmarek 67, Mateusz Niedźwiedź 80
Pogoń Oleśnica x-x Lechia Dzierżoniów 28 sierpnia, 17:00 (125)
Paweł Łodyga 55 - Michał Masłowski 3, 6, Mariusz Paszkowski 9
było 1-3, anulowany
Promień Żary 1-3 Orzeł Międzyrzecz 28 sierpnia, 17:00 (300)
Łukasz Czyżyk 27 - Paweł Cygan 15, Łukasz Kołodyński 37, Mateusz Toporkiewicz 80
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 Polonia/Sparta Świdnica 28 sierpnia, 17:00 (350)
Michał Rajkiewicz 65 (k)
Arka Nowa Sól 5-0 Czarni Witnica 28 sierpnia, 17:00 (150)
Radosław Druciak 23, 42, Wojciech Jurak 53, Piotr Dykta 61, Mateusz Domański 78
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-2 MKS Oława 28 sierpnia, 11:00 (50)
Przemysław Nuckowski 11 - Arkadiusz Synówka 26, Jakub Małecki 89

Kolejka 5 - 1 września

Czarni Witnica 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 września, 17:00 (150)
Tomasz Sempowicz 38 (k), Sławomir Bednarczyk 80
Polonia/Sparta Świdnica 0-0 Arka Nowa Sól 1 września, 17:00 (200)
Orzeł Międzyrzecz 0-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 września, 17:00 (300)
Lechia Dzierżoniów 1-2 Promień Żary 1 września, 17:00 (450)
Krzysztof Pietrzykowski 84 - Gracjan Arkuszewski 56, 79
Twardy Świętoszów - Pogoń Oleśnica 1 września, 17:00
Artur Koziara 60
w Osiecznicy, było 0-1, anulowany
Pogoń Świebodzin 1-4 Chrobry Głogów 1 września, 17:00 (300)
Dariusz Nazar 72 - Mateusz Hałambiec 15, Mateusz Machaj 62, Mateusz Herbuś 68, Mateusz Niedźwiedź 79
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 Polonia Trzebnica 1 września, 17:00 (70)
Adam Samiec 30 - Daniel Gryzło 71
Ilanka Rzepin 0-0 MKS Oława 1 września, 17:00 (280)

Kolejka 6 - 4-5 września

Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 MKS Oława 4 września, 17:00 (150)
Jakub Małecki 17, 35
Polonia Trzebnica 3-1 Ilanka Rzepin 4 września, 17:00 (100)
Szymon Jaskułowski 18, Jakub Jakóbczyk 43, Jacek Mądrzejewski 74 - Michał Grobelny 67
w Łozinie
Chrobry Głogów 1-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4 września, 17:30 (800)
Mateusz Herbuś 30
Pogoń Oleśnica x-x Pogoń Świebodzin 4 września, 17:00
Grzegorz Graf 87 - Norbert Wasilewski 23, Marcin Adamczewski 57 (k)
było 1-2, anulowany
Promień Żary 2-0 Twardy Świętoszów 4 września, 17:00 (200)
Jarosław Gad 40, Łukasz Czyżyk 47
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-0 Lechia Dzierżoniów 4 września, 17:00 (170)
Arka Nowa Sól 1-3 Orzeł Międzyrzecz 4 września, 17:00 (250)
Radosław Druciak 31 - Łukasz Kołodyński 9 (k), Mateusz Toporkiewicz 25, 65
Czarni Witnica 1-1 Polonia/Sparta Świdnica 4 września, 19:30 (200)
Marcin Smoczyk 20 (s) - Krzysztof Goździejewski 63

Kolejka 7 - 11-12 września

Polonia/Sparta Świdnica 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 września, 16:00 (300)
Adrian Szymczak 47 (s), Krzysztof Goździejewski 58, Adrian Sobczyk 60, Maciej Bielski 62
Orzeł Międzyrzecz 2-0 Czarni Witnica 11 września, 16:00 (350)
Andrzej Charciarek 71, Adrian Kochanek 75
Lechia Dzierżoniów 2-3 Arka Nowa Sól 11 września, 17:00 (800)
Łukasz Deneka 15, Mateusz Kuriata 48 (k) - Michał Kumczyk 37, Łukasz Kałużny 49, Krzysztof Pietrzykowski 59 (s)
Twardy Świętoszów 1-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 11 września, 16:00 (100)
Kamil Ganczarek 52 - Robert Budzałek 38, 86
w Osiecznicy
Pogoń Świebodzin 0-1 Promień Żary 12 września, 16:00 (170)
Jarosław Gad 9
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie x-x Pogoń Oleśnica 11 września, 15:00 (50)
Damian Szczepaniak 3, Maciej Sepetowski 62 (s) - Krzysztof Molka 56
było 2-1, anulowany
Ilanka Rzepin 2-1 Chrobry Głogów 11 września, 16:00 (700)
Christian Nnamani 4, 27 - Krzysztof Kotlarski 43
MKS Oława 0-0 Polonia Trzebnica 11 września, 16:00 (400)

Kolejka 8 - 18-19 września

Pauza: Ilanka Rzepin.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-3 Polonia Trzebnica 18 września, 16:00 (200)
Szymon Jaskułowski 59, 90, Sławomir Kołodziej 78
Chrobry Głogów 1-0 MKS Oława 18 września, 15:00 (800)
Konrad Kaczmarek 45
Promień Żary 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 18 września, 17:00 (250)
Maciej Kwiatkowski 48, Daniel Gałach 74 - Piotr Janusz 9
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-2 Pogoń Świebodzin 18 września, 16:00 (200)
Robert Budzałek 30 - Marcin Adamczewski 38 (k), Kamil Kruszyński 90
Arka Nowa Sól 1-1 Twardy Świętoszów 18 września, 16:00 (200)
Krzysztof Wierzbicki 34 - Daniel Szkarapat 54
Czarni Witnica 0-5 Lechia Dzierżoniów 18 września, 19:30 (100)
Krzysztof Pietrzykowski 11, Piotr Przywitowski 16 (s), Mateusz Kuriata 67 (k), Sebastian Sadliński 82, Łukasz Deneka 87
Polonia/Sparta Świdnica 2-0 Orzeł Międzyrzecz 18 września, 15:00 (300)
Adrian Sobczyk 58, 67

Kolejka 9 - 25-26 września

Pauza: MKS Oława.
 
Orzeł Międzyrzecz 5-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 września, 16:00 (350)
Marcin Iwan 9, Marcin Siuda 15, Henryk Kurdykowski 30, 49, Paweł Cygan 74
Lechia Dzierżoniów 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 25 września, 16:00 (1150)
Mariusz Paszkowski 67 - Kamil Śmiałowski 66, Krzysztof Goździejewski 78 (k)
Twardy Świętoszów 4-0 Czarni Witnica 25 września, 15:00 (120)
Daniel Szkarapat 25, Janusz Szkarapat 60 (k), Łukasz Rudyk 70, Sławomir Iskrzak 85
w Osiecznicy
Pogoń Świebodzin 4-2 Arka Nowa Sól 25 września, 15:00 (200)
Marcin Adamczewski 8 (k), 53 (k), Bartosz Knop 67, 75 - Wojciech Jurak 23, Radosław Druciak 90
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 25 września, 15:00 (40)
Damian Celuch 15, Piotr Janusz 48
Ilanka Rzepin 3-1 Promień Żary 25 września, 15:00 (600)
Kamil Sylwestrzak 20, Christian Nnamani 58, Bartosz Kasik 88 - Łukasz Świdkiewicz 77
Polonia Trzebnica 2-1 Chrobry Głogów 25 września, 16:00
Sławomir Kołodziej 23 (k), Bogdan Gul 59 - Konrad Kaczmarek 6
bez udziału publiczności

Kolejka 10 - 2-3 października

Pauza: Polonia Trzebnica.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Chrobry Głogów 2 października, 16:00 (250)
Łukasz Ochmański 4, 63
Promień Żary 3-1 MKS Oława 2 października, 11:00 (350)
Daniel Gałach 8, Łukasz Czyżyk 46, 70 - Maciej Zapał 5
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-2 Ilanka Rzepin 2 października, 15:00 (300)
Michał Grobelny 32, Christian Nnamani 57
Arka Nowa Sól 4-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 października, 15:00 (200)
Tomasz Rozynek 14, Radosław Druciak 22, 83, Filip Kamiński 84 - Adam Samiec 20
Czarni Witnica 3-3 Pogoń Świebodzin 2 października, 16:00 (200)
Sławomir Bednarczyk 7, Michał Zakryszko 61, 90 - Marcin Adamczewski 55, 76, Adam Sankiewicz 80
Polonia/Sparta Świdnica 3-0 Twardy Świętoszów 2 października, 15:00 (300)
Kamil Śmiałowski 20, Krzysztof Goździejewski 38, Adrian Sobczyk 72
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Lechia Dzierżoniów 2 października, 16:00 (450)
Mateusz Toporkiewicz 90 - Sebastian Sadliński 61

Kolejka 11 - 9-10 października

Pauza: Chrobry Głogów.
 
Lechia Dzierżoniów 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 października, 15:00 (600)
Krzysztof Pietrzykowski 15, 17, 42 - Piotr Kupiec 52, Bartłomiej Cebula 61
Twardy Świętoszów 1-2 Orzeł Międzyrzecz 9 października, 14:00 (150)
Łukasz Rudyk 39 - Mateusz Toporkiewicz 21, 53
w Osiecznicy
Pogoń Świebodzin 3-1 Polonia/Sparta Świdnica 9 października, 13:00 (250)
Tomasz Cenin 33, Marcin Adamczewski 85 (k), 90 (k) - Kamil Śmiałowski 10
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6-0 Czarni Witnica 9 października, 14:00 (100)
Damian Celuch 9, Piotr Janusz 26, 39, Przemysław Nuckowski 61, Przemysław Dudzic 65, Sylwester Kurek 79
Ilanka Rzepin 1-0 Arka Nowa Sól 9 października, 15:00 (350)
Kamil Sylwestrzak 8
MKS Oława 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 9 października, 14:00 (300)
Mateusz Czajka 4
dwiema żółtymi kartkami i w konsekwencji czerwoną został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Łukasz Dorniak
Polonia Trzebnica 2-1 Promień Żary 9 października, 15:00 (150)
Edwin Kuszyk 24, Szymon Jaskułowski 37 - Krzysztof Suchecki 54 (s)

Kolejka 12 - 16-17 października

Pauza: Orzeł Ząbkowice Śląskie.
 
Promień Żary 1-0 Chrobry Głogów 16 października, 11:00 (800)
Dariusz Bryjak 49
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-1 Polonia Trzebnica 16 października, 14:00 (50)
Damian Kuśnierczak 90 - Daniel Gryzło 73
Arka Nowa Sól 2-1 MKS Oława 16 października, 14:00 (150)
Krzysztof Wierzbicki 1, Łukasz Kałużny 29 - Maciej Zapał 82
Czarni Witnica 0-2 Ilanka Rzepin 16 października, 15:00 (50)
Bartosz Kasik 47, Marcin Warcholak 70
Polonia/Sparta Świdnica 1-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 16 października, 14:00 (300)
Przemysław Kotlarz 90 - Przemysław Nuckowski 72
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Pogoń Świebodzin 16 października, 15:00 (250)
Tomasz Iwanowski 80 - Tomasz Pawlak 44, Bartosz Knop 60
Lechia Dzierżoniów 1-0 Twardy Świętoszów 16 października, 15:00 (300)
Krzysztof Pietrzykowski 54

Kolejka 13 - 23-24 października

Pauza: Promień Żary.
 
Twardy Świętoszów 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 października, 14:00 (50)
Dawid Kotelnicki 17 - Tomasz Dziekański 60
w Osiecznicy
Pogoń Świebodzin 2-1 Lechia Dzierżoniów 23 października, 13:00 (200)
Michał Żywucki 24, Marcin Adamczewski 70 - Mateusz Kuriata 77
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-3 Orzeł Międzyrzecz 23 października, 14:00 (100)
Ireneusz Kowalski 56, Piotr Janusz 73, Marek Kowalczyk 78, Damian Celuch 90 - Mateusz Toporkiewicz 9, Krzysztof Stojanowski 23, Marek Kuźmińczuk 33
Ilanka Rzepin 2-2 Polonia/Sparta Świdnica 23 października, 15:00 (250)
Christian Nnamani 58, 75 - Dawid Hajłasz 17, Grzegorz Borowy 36
MKS Oława 2-1 Czarni Witnica 23 października, 14:15 (300)
Krzysztof Konon 25, Jakub Małecki 71 - Maciej Sędziak 56
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Polonia Trzebnica 0-1 Arka Nowa Sól 23 października, 12:00 (80)
Adam Pojnar 80
Chrobry Głogów 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 23 października, 14:00 (700)
Michał Bukraba 65

Kolejka 14 - 30-31 października

Pauza: Celuloza Kostrzyn nad Odrą.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Promień Żary 30 października, 14:00 (150)
Konrad Hajdamowicz 55 - Andrzej Siciński 53
Arka Nowa Sól 0-2 Chrobry Głogów 30 października, 11:00 (1000)
Łukasz Ochmański 78, Krzysztof Molka 89
Czarni Witnica 2-4 Polonia Trzebnica 30 października, 14:00 (100)
Maciej Sędziak 17, Kamil Kwiatkowski 61 - Szymon Jaskułowski 24, 52, 90, Jakub Jakóbczyk 83
Polonia/Sparta Świdnica 1-0 MKS Oława 30 października, 14:00
Marcin Smoczyk 73
bez udziału publiczności
Orzeł Międzyrzecz 0-1 Ilanka Rzepin 30 października, 14:00 (300)
Mateusz Nowaczewski 45
Lechia Dzierżoniów 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 października, 14:00 (450)
Mariusz Paszkowski 35, Mateusz Kuriata 41 - Adam Samiec 77
Twardy Świętoszów 0-3 Pogoń Świebodzin 30 października, 13:00 (70)
Dariusz Nazar 14, Tomasz Pawlak 63, 76
w Osiecznicy

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Pauza: Arka Nowa Sól.
 
Pogoń Świebodzin 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 listopada, 13:00 (120)
Tomasz Pawlak 20, Robert Stachowiak 80
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-0 Twardy Świętoszów 6 listopada, 13:00 (60)
Ilanka Rzepin 1-1 Lechia Dzierżoniów 6 listopada, 14:00 (250)
Adam Popkowski 29 - Mariusz Paszkowski 11
MKS Oława 1-1 Orzeł Międzyrzecz 6 listopada, 13:00 (130)
Jakub Kalinowski 74 - Henryk Kurdykowski 57
Polonia Trzebnica 2-1 Polonia/Sparta Świdnica 6 listopada, 14:00 (80)
Szymon Jaskułowski 21, Edwin Kuszyk 36 - Wojciech Ciołek 75
w Łozinie
Chrobry Głogów 3-0 Czarni Witnica 6 listopada, 13:30 (400)
Krzysztof Molka 13, Mateusz Machaj 76, Łukasz Ochmański 90
Promień Żary 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6 listopada, 11:00 (250)
Dariusz Bryjak 30 - Robert Budzałek 2

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Czarni Witnica.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 11 listopada, 13:00 (150)
Piotr Kupiec 15, Tomasz Dziekański 58 - Przemysław Madej 59 (s)
Promień Żary 1-0 Arka Nowa Sól 11 listopada, 12:00 (300)
Dariusz Bryjak 69
Chrobry Głogów 4-1 Polonia/Sparta Świdnica 11 listopada, 12:00 (600)
Mateusz Hałambiec 14, 83, Łukasz Ochmański 44, Paweł Woźniak 79 - Krzysztof Goździejewski 89
Polonia Trzebnica 5-2 Orzeł Międzyrzecz 11 listopada, 12:00 (70)
Sławomir Kołodziej 26, 78, 80, Przemysław Stasiak 53, Szymon Jaskułowski 70 - Andrzej Charciarek 58, Paweł Gurgul 90
w Łozinie
MKS Oława 1-1 Lechia Dzierżoniów 11 listopada, 13:00 (350)
Mateusz Poważny 84 - Hubert Górski 90
Ilanka Rzepin 1-0 Twardy Świętoszów 11 listopada, 11:00 (250)
Konrad Plucner 3
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-3 Pogoń Świebodzin 11 listopada, 12:00 (80)
Marcin Adamczewski 49 (k), Tomasz Pawlak 68, Michał Żywucki 81

Kolejka 17 - 14 listopada

Pauza: Polonia/Sparta Świdnica.
 
MKS Oława 1-0 Twardy Świętoszów 14 listopada, 13:00 (300)
Michał Sikorski 61
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 listopada, 12:00 (100)
Adam Samiec 68 - Kamil Witkowski 88
Pogoń Świebodzin 0-0 Ilanka Rzepin 14 listopada, 12:00 (250)
Lechia Dzierżoniów 3-1 Polonia Trzebnica 14 listopada, 12:00 (500)
Sebastian Sadliński 8, Łukasz Deneka 42, Kamil Kuska 61 - Szymon Jaskułowski 21
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Chrobry Głogów 14 listopada, 12:00 (700)
Andrzej Charciarek 34 - Mateusz Machaj 16, 42
Czarni Witnica 1-2 Promień Żary 14 listopada, 12:00 (150)
Tomasz Sempowicz 43 - Łukasz Świdkiewicz 9 (k), Dariusz Bryjak 70
Arka Nowa Sól 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 14 listopada, 12:00 (200)
Krzysztof Wierzbicki 85 (k)

Kolejka 18 - 19-20 marca

Pauza: Orzeł Międzyrzecz.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Arka Nowa Sól 19 marca, 15:00 (150)
Jakub Wróbel 35 - Łukasz Szuszkiewicz 23
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-0 Czarni Witnica 12 kwietnia, 17:00 (150)
Artur Anioł 1, Robert Budzałek 75
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Żary 3-1 Polonia/Sparta Świdnica 19 marca, 15:00 (250)
Daniel Gałach 18, Mariusz Hanclich 22, Łukasz Świdkiewicz 40 (k) - Dariusz Filipczak 72 (k)
Chrobry Głogów 6-0 Lechia Dzierżoniów 19 marca, 15:30 (1200)
Konrad Kaczmarek 14, Mateusz Niedźwiedź 32, Przemysław Stasiak 42, Mateusz Machaj 45, Michał Michalec 80, Michał Bukraba 90
Polonia Trzebnica 2-0 Twardy Świętoszów 19 marca, 11:00 (100)
Sławomir Kołodziej 47 (k), Szymon Jaskułowski 73
w Łozinie
MKS Oława 1-1 Pogoń Świebodzin 19 marca, 14:00 (300)
Dawid Lipiński 49 - Tomasz Puncewicz 28
Ilanka Rzepin 4-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 19 marca, 14:00 (300)
Konrad Plucner 24, Christian Nnamani 54, 56, 67

Kolejka 19 - 26-27 marca

Pauza: Lechia Dzierżoniów.
 
MKS Oława 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 26 marca, 14:00 (200)
Jakub Małecki 84 - Przemysław Nuckowski 20, Marek Kowalczyk 33
Ilanka Rzepin 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 26 marca, 14:15 (200)
Kamil Sylwestrzak 52, Christian Nnamani 60, Maciej Tomkowiak 82 - Norbert Guła 88
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Pogoń Świebodzin 3-0 Polonia Trzebnica 26 marca, 13:00 (200)
Filip Kiliński 14, Tomasz Pawlak 48, Bartosz Knop 72
Twardy Świętoszów 1-1 Chrobry Głogów 26 marca, 15:00
Piotr Chlabicz 90 - Mateusz Machaj 24
w Osiecznicy / bez udziału publiczności
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Promień Żary 26 marca, 16:00 (200)
Mateusz Toporkiewicz 70 - Gracjan Arkuszewski 5
Polonia/Sparta Świdnica 3-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 26 marca, 14:00 (150)
Krzysztof Goździejewski 25, Mariusz Miętkiewicz 65, Patryk Marszałek 87 - Artur Anioł 27, Paweł Hojka 76
Czarni Witnica 0-2 Arka Nowa Sól 26 marca, 15:00 (200)
Radosław Druciak 27, Mateusz Domański 90

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Pauza: Twardy Świętoszów.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Czarni Witnica 2 kwietnia, 16:00 (450)
Piotr Kupiec 9, Karol Zakryszko 40 (s), Andrzej Wiszowaty 80 - Wojciech Orzechowski 74
Arka Nowa Sól 5-2 Polonia/Sparta Świdnica 2 kwietnia, 16:00 (300)
Radosław Druciak 4, 81, Tomasz Rozynek 35, Łukasz Szuszkiewicz 44, Wojciech Jurak 90 - Marcin Smoczyk 82, Kamil Śmiałowski 89
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-1 Orzeł Międzyrzecz 2 kwietnia, 15:00
Damian Kuśnierczak 50, Marek Gruszka 86 - Mateusz Toporkiewicz 3
Promień Żary 1-2 Lechia Dzierżoniów 2 kwietnia, 15:00 (400)
Gracjan Arkuszewski 44 - Krzysztof Pietrzykowski 43, Paweł Słonecki 89
po meczu czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany zawodnik gości - Kamil Kuska
Chrobry Głogów 4-1 Pogoń Świebodzin 2 kwietnia, 17:00 (1400)
Krzysztof Kotlarski 24, Mateusz Machaj 76 (k), Łukasz Ochmański 84, 90 - Filip Kiliński 35
Polonia Trzebnica 0-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 kwietnia, 11:00 (300)
Adam Samiec 90
w Łozinie
MKS Oława 0-0 Ilanka Rzepin 2 kwietnia, 16:00 (300)

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Pauza: Pogoń Świebodzin.
 
MKS Oława 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 kwietnia, 16:00 (600)
Łukasz Staroń 61, Krzysztof Gancarczyk 86
Ilanka Rzepin 0-3 Polonia Trzebnica 9 kwietnia, 15:00 (200)
Szymon Jaskułowski 4, Jacek Mądrzejewski 32, Daniel Gryzło 89
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-4 Chrobry Głogów 9 kwietnia, 15:00
Przemysław Stasiak 29, Mateusz Machaj 37, 57 (k), Michał Michalec 67
bez udziału publiczności
Twardy Świętoszów 3-1 Promień Żary 9 kwietnia, 15:00 (120)
Piotr Chlabicz 11, Łukasz Czyżyk 25 (s), Janusz Szkarapat 90 - Andrzej Siciński 55
w Osiecznicy
Lechia Dzierżoniów 3-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 9 kwietnia, 16:00 (400)
Kamil Kuska 12, Hubert Górski 68, Mariusz Paszkowski 70
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Arka Nowa Sól 9 kwietnia, 16:00 (250)
Paweł Cygan 81 - Tomasz Rozynek 12
Polonia/Sparta Świdnica 1-0 Czarni Witnica 18 maja, 17:00
Dariusz Filipczak 87 (k)
w pierwotnym terminie (3 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Pauza: Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-5 Polonia/Sparta Świdnica 16 kwietnia, 16:00 (400)
Bartłomiej Cebula 31, Piotr Woźniak 33 (k) - Dariusz Filipczak 14, 35 (k), 76, Norbert Pierzga 52, Dawid Hajłasz 89
Czarni Witnica 1-1 Orzeł Międzyrzecz 16 kwietnia, 17:00
Maciej Sędziak 45 - Paweł Cygan 41
Arka Nowa Sól 2-1 Lechia Dzierżoniów 16 kwietnia, 16:00 (300)
Mateusz Domański 72, Wojciech Jurak 73 - Kamil Kuska 63
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-2 Twardy Świętoszów 16 kwietnia, 16:00 (200)
Robert Budzałek 9, Dawid Jankowski 83 (k), Artur Anioł 90 - Piotr Dzięgleski 65, 76
Promień Żary 3-0 Pogoń Świebodzin 16 kwietnia, 14:00
Daniel Gałach 67, 80, Łukasz Czyżyk 90
Chrobry Głogów 0-1 Ilanka Rzepin 16 kwietnia, 17:00 (1300)
Christian Nnamani 52
Polonia Trzebnica 2-1 MKS Oława 16 kwietnia, 11:00 (300)
Sławomir Kołodziej 37, Jakub Jakóbczyk 52 - Dawid Lipiński 64
w Łozinie

Kolejka 23 - 23 kwietnia

Pauza: Ilanka Rzepin.
 
Polonia Trzebnica 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 kwietnia, 11:00 (300)
Tomasz Szczepek 36 (s), Sławomir Kołodziej 88 - Aleksander Gadziński 84
w Łozinie
MKS Oława 0-4 Chrobry Głogów 23 kwietnia, 16:00 (1200)
Łukasz Ochmański 7, Mateusz Machaj 20, Przemysław Stasiak 38, Arkadiusz Waszkowiak 84
w Głogowie; MKS gospodarzem
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Promień Żary 23 kwietnia, 15:00 (300)
Piotr Janusz 15, 56, Ireneusz Kowalski 52
Pogoń Świebodzin 4-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 23 kwietnia, 15:00 (150)
Tomasz Pawlak 35, 78, Bartosz Świrszcz 40, Tomasz Cenin 90 - Robert Budzałek 69
Twardy Świętoszów 3-2 Arka Nowa Sól 23 kwietnia, 11:00 (150)
Janusz Szkarapat 55 (k), Sebastian Tylutki 65, Piotr Dzięgleski 80 - Tomasz Rozynek 16, 33
w Osiecznicy
Lechia Dzierżoniów 2-0 Czarni Witnica 23 kwietnia, 17:00 (700)
Kamil Juraszek 53, Krzysztof Pietrzykowski 89
Orzeł Międzyrzecz 0-0 Polonia/Sparta Świdnica 23 kwietnia, 16:00 (250)

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: MKS Oława.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Orzeł Międzyrzecz 30 kwietnia, 17:00 (200)
Paweł Gurgul 39
Polonia/Sparta Świdnica 2-1 Lechia Dzierżoniów 30 kwietnia, 16:00
Dariusz Filipczak 78, Maciej Bielski 86 - Michał Masłowski 32
bez udziału publiczności
Czarni Witnica 1-1 Twardy Świętoszów 30 kwietnia, 17:00 (100)
Stanley Ojiego 38 - Łukasz Rudyk 88
Arka Nowa Sól 0-3 Pogoń Świebodzin 29 kwietnia, 17:00
Tomasz Pawlak 3 (k), 49, Tomasz Cenin 18
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 kwietnia, 16:00 (150)
Dawid Jankowski 20 (k)
Promień Żary 0-2 Ilanka Rzepin 30 kwietnia, 14:00 (300)
Bartosz Kubacki 45, Bartosz Kasik 86
Chrobry Głogów 1-1 Polonia Trzebnica 30 kwietnia, 17:30 (1000)
Paweł Ochota 73 - Szymon Jaskułowski 90

Kolejka 25 - 7-8 maja

Pauza: Polonia Trzebnica.
 
Chrobry Głogów 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 maja, 17:30 (900)
Łukasz Ochmański 12, Paweł Ochota 30, Mateusz Machaj 41, Mateusz Hałambiec 79
MKS Oława 1-1 Promień Żary 7 maja, 16:00 (300)
Łukasz Staroń 47 - Mariusz Hanclich 90
Ilanka Rzepin 2-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 7 maja, 16:00 (300)
Christian Nnamani 58, Maciej Tomkowiak 79
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-2 Arka Nowa Sól 7 maja, 16:00 (100)
Przemysław Nuckowski 8, Ireneusz Kowalski 34 - Krzysztof Wierzbicki 18, Marcin Szulik 45
Pogoń Świebodzin 2-0 Czarni Witnica 7 maja, 16:00 (200)
Michał Żywucki 41, Filip Kiliński 52
Twardy Świętoszów 3-4 Polonia/Sparta Świdnica 7 maja, 16:00 (200)
Piotr Dzięgleski 30, 75, Daniel Szkarapat 80 - Mariusz Miętkiewicz 63, Dariusz Filipczak 65 (k), Wojciech Szuba 88, Ernest Balicki 90
Lechia Dzierżoniów 3-1 Orzeł Międzyrzecz 7 maja, 17:00 (700)
Kamil Kuska 12, Krzysztof Pietrzykowski 15, Michał Masłowski 57 - Mateusz Toporkiewicz 27

Kolejka 26 - 14-15 maja

Pauza: Chrobry Głogów.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Lechia Dzierżoniów 14 maja, 17:00 (300)
Piotr Woźniak 31 (k) - Mateusz Chołuj 16, Tobiasz Kuźniewski 37 (k)
Orzeł Międzyrzecz 2-1 Twardy Świętoszów 14 maja, 16:00 (250)
Damian Szałas 19, Mateusz Toporkiewicz 78 - Janusz Szkarapat 71 (k)
Polonia/Sparta Świdnica 1-1 Pogoń Świebodzin 14 maja, 17:00 (200)
Dariusz Filipczak 83 (k) - Bartosz Knop 20
Czarni Witnica 1-4 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 14 maja, 17:00 (50)
Krzysztof Grzybowski 71 - Ireneusz Kowalski 23, 27 (k), Kamil Mierzwa 69, Damian Celuch 89
Arka Nowa Sól 0-2 Ilanka Rzepin 14 maja, 13:00 (400)
Christian Nnamani 55, Kabir Ojikutu 67
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-2 MKS Oława 14 maja, 12:00 (200)
Roland Heppner 53 - Arkadiusz Synówka 36, Marek Sobczak 85 (s)
Promień Żary 1-0 Polonia Trzebnica 14 maja, 16:00 (400)
Daniel Gałach 55

Kolejka 27 - 21-22 maja

Pauza: Orzeł Ząbkowice Śląskie.
 
Chrobry Głogów 1-2 Promień Żary 21 maja, 17:30 (950)
Przemysław Stasiak 52 - Daniel Gałach 18, Bartosz Kosman 90
Polonia Trzebnica 0-5 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 21 maja, 14:00 (100)
Artur Anioł 1, 75, 79, Tomasz Krogulewski 7, Robert Budzałek 64
w Łozinie
MKS Oława 4-1 Arka Nowa Sól 21 maja, 17:00 (400)
Paweł Błaszczak 18, Łukasz Staroń 40, 49, Mateusz Poważny 59 - Łukasz Chmielewski 10
Ilanka Rzepin 0-0 Czarni Witnica 21 maja, 13:00 (300)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-0 Polonia/Sparta Świdnica 21 maja, 16:00 (200)
Adam Samiec 71
Pogoń Świebodzin 1-1 Orzeł Międzyrzecz 20 maja, 17:00
Michał Żywucki 65 - Damian Szałas 26
Twardy Świętoszów 2-4 Lechia Dzierżoniów 21 maja, 17:00 (100)
Łukasz Rudyk 45, 90 - Mariusz Paszkowski 11, 24, Tobiasz Kuźniewski 29, Michał Masłowski 90
w Osiecznicy

Kolejka 28 - 28-29 maja

Pauza: Promień Żary.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 Twardy Świętoszów 28 maja, 17:00 (170)
Krzysztof Czachor 6, Przemysław Madej 51, Piotr Woźniak 57, Łukasz Deneka 78, Mateusz Szwarga 85
Lechia Dzierżoniów 4-1 Pogoń Świebodzin 24 maja, 17:00 (300)
Tobiasz Kuźniewski 21 (k), Michał Masłowski 46, Krzysztof Pietrzykowski 66 (k), 78 - Tomasz Pawlak 60
Orzeł Międzyrzecz 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 28 maja, 16:00 (300)
Paweł Cygan 1, Tomasz Ruminkiewicz 65 - Piotr Janusz 33
Polonia/Sparta Świdnica 0-3 Ilanka Rzepin 28 maja, 17:00 (300)
Michał Grobelny 46, Christian Nnamani 54, Maciej Wołodczenko 64
Czarni Witnica 2-5 MKS Oława 28 maja, 17:00 (100)
Krzysztof Grzybowski 10, 60 - Jakub Kalinowski 62, Andrzej Gancarczyk 73, Łukasz Staroń 80, Mateusz Poważny 88, Krzysztof Gancarczyk 89
Arka Nowa Sól 3-3 Polonia Trzebnica 28 maja, 17:00 (400)
Tomasz Rozynek 36, 84, Adrian Teodorczyk 52 (s) - Marcin Bobik 10, Jacek Mądrzejewski 25, Tomasz Horwat 58
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-3 Chrobry Głogów 28 maja, 17:00 (300)
Dawid Jankowski 59 (k) - Michał Michalec 49, Mateusz Machaj 52, Konrad Kaczmarek 69

Kolejka 29 - 4 czerwca

Pauza: Celuloza Kostrzyn nad Odrą.
 
Promień Żary 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 czerwca, 16:00 (350)
Mariusz Hanclich 11, Filip Piskuła 67 - Bartłomiej Cebula 3, 87
Chrobry Głogów 5-0 Arka Nowa Sól 4 czerwca, 16:00 (900)
Łukasz Ochmański 20, 90, Przemysław Stasiak 23, Bartosz Machaj 38, Konrad Kaczmarek 80
Polonia Trzebnica 3-1 Czarni Witnica 4 czerwca, 16:00 (200)
Jacek Mądrzejewski 31, Szymon Jaskułowski 51, Mateusz Marcinkowski 79 - Maciej Sędziak 7
w Łozinie
MKS Oława 3-1 Polonia/Sparta Świdnica 4 czerwca, 16:00 (350)
Łukasz Staroń 13, Krzysztof Gancarczyk 55 (k), Paweł Błaszczak 90 - Dariusz Filipczak 62 (k)
Ilanka Rzepin 0-3 Orzeł Międzyrzecz 4 czerwca, 16:00 (300)
Tomasz Ruminkiewicz 20, Damian Budnik 74, Damian Szałas 90
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 Lechia Dzierżoniów 4 czerwca, 16:00 (150)
Przemysław Nuckowski 80, Piotr Jawny 87 - Krzysztof Pietrzykowski 21
żółta kartka Michała Masłowskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Pogoń Świebodzin 0-0 Twardy Świętoszów 4 czerwca, 16:00 (150)

Kolejka 30 - 11 czerwca

Pauza: Arka Nowa Sól.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-2 Pogoń Świebodzin 11 czerwca, 16:00 (250)
Piotr Woźniak 26, 75, Bartłomiej Cebula 82, Norbert Guła 84 - Kamil Kruszyński 25, Bartosz Knop 65
Twardy Świętoszów 0-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 11 czerwca, 16:00 (100)
Piotr Jawny 75
w Osiecznicy
Lechia Dzierżoniów 2-0 Ilanka Rzepin 11 czerwca, 16:00 (500)
Paweł Słonecki 67, Krzysztof Pietrzykowski 90
Orzeł Międzyrzecz 2-1 MKS Oława 11 czerwca, 16:00 (300)
Paweł Cygan 50, Rafał Weyer 90 - Łukasz Staroń 73
Polonia/Sparta Świdnica 4-2 Polonia Trzebnica 8 czerwca, 17:30 (200)
Dariusz Filipczak 47, Mateusz Salamon 53, Krzysztof Goździejewski 75, Mariusz Miętkiewicz 81 - Mateusz Marcinkowski 44, Szymon Jaskułowski 90
Czarni Witnica 1-1 Chrobry Głogów 11 czerwca, 16:00 (150)
Karol Dębski 53 (k) - Mateusz Machaj 51
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-4 Promień Żary 11 czerwca, 16:00
Dawid Jankowski 58 (k), Michał Rajkiewicz 83 (k), Robert Budzałek 87 - Daniel Gałach 6, 40, Michał Rajkiewicz 23 (s), Bartosz Kosman 38

II liga 2010/2011 (zachodnia)

III liga 2010/2011 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2010/2011 (opolsko-śląska)
III liga 2010/2011 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2010/2011 (dolnośląska)
IV liga 2010/2011 (lubuska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas