[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2010/2011, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Skwierzyna 30 65 21 2 7 65-26 11 1 3 32-15 10 1 4 33-11
2.  Spójnia Ośno Lubuskie 30 61 18 7 5 73-44 12 3 0 51-22 6 4 5 22-22
3.  Odra Bytom Odrzański 30 51 15 6 9 65-54 7 4 4 26-21 8 2 5 39-33
4.  Sprotavia Szprotawa 30 50 13 11 6 46-26 8 6 1 28-12 5 5 5 18-14 2 4 1 1 0 2-0
5.  Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 50 13 11 6 53-29 5 7 3 28-11 8 4 3 25-18 2 1 0 1 1 0-2
6.  ŁKS Łęknica 30 48 14 6 10 53-46 8 4 3 26-18 6 2 7 27-28
7.  Korona Kożuchów 30 44 12 8 10 51-49 9 3 3 32-20 3 5 7 19-29
8.  Vitrosilicon-Intra Iłowa 30 42 12 6 12 38-33 9 3 3 23-9 3 3 9 15-24
9.  Błękitni Lubno 30 40 10 10 10 40-50 6 3 6 19-26 4 7 4 21-24 4 6 1 3 0 3-2
10.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 40 10 10 10 33-39 8 3 4 19-13 2 7 6 14-26 4 5 1 2 1 2-3
11.  Sparta Grabik 30 40 11 7 12 62-58 6 4 5 38-27 5 3 7 24-31 4 4 1 1 2 5-5
12.  Tęcza Krosno Odrzańskie 30 38 12 2 16 38-54 9 1 5 24-14 3 1 11 14-40
13.  Piast Czerwieńsk 30 34 10 4 16 50-50 7 0 8 28-28 3 4 8 22-22
14.  Warta Słońsk 30 29 7 8 15 30-53 5 6 4 19-19 2 2 11 11-34
15.  Błękitni Dobiegniew 30 24 6 6 18 29-64 5 3 7 17-27 1 3 11 12-37
16.  Carina Gubin 30 11 3 2 25 24-75 2 2 11 18-40 1 0 14 6-35
Pogoń Skwierzyna i Spójnia Ośno Lubuskie zrezygnowały z awansu do III ligi.
ŁKS Łęknica wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Tęcza Krosno Odrzańskie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Skwierzyna    1-1 3-1 1-0 4-3 0-1 4-2 1-0 5-1 0-1 2-1 3-0 0-2 3-0 2-1 3-1 
 2 Spójnia Ośno Lubuskie4-1     4-4 2-1 2-2 5-3 3-0 4-2 2-2 5-4 6-1 5-0 1-0 2-1 1-0 5-1 
 3 Odra Bytom Odrzański0-3 4-1     3-2 1-2 0-4 1-3 0-0 1-1 2-2 3-3 3-0 2-0 1-0 3-0* 2-0 
 4 Sprotavia Szprotawa0-2 0-0 5-0     2-0 2-1 2-2 0-0 1-0 3-1 4-2 3-1 1-1 1-1 1-1 3-0 
 5 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)0-1 2-2 1-2 0-0     1-1 1-1 4-0 0-2 1-1 1-1 5-0 0-0 8-0 2-0 2-0 
 6 ŁKS Łęknica1-0 1-2 3-2 1-3 2-2     1-0 1-1 2-2 0-0 0-4 2-1 2-0 2-0 7-1 1-0 
 7 Korona Kożuchów0-4 2-2 2-3 1-0 1-1 4-2     2-0 1-1 4-0 0-1 3-1 3-2 2-1 2-1 5-1 
 8 Vitrosilicon-Intra Iłowa1-0 1-0 3-1 1-1 0-0 0-3 3-0*     2-0 3-0 0-1 4-0 2-1 1-2 0-0 2-0 
 9 Błękitni Lubno0-4 3-2 1-2 1-1 0-1 1-2 1-1 2-1     0-0 1-0 1-4 0-4 3-2 3-1 2-1 
 10 Łucznik Strzelce Krajeńskie2-2 0-1 3-3 0-2 0-1 1-0 0-1 2-1 0-0     2-0 2-0 3-1 1-0 2-1 1-0 
 11 Sparta Grabik0-3 1-2 3-6 0-0 1-2 5-2 4-1 1-3 2-2 3-0*     3-3 3-3 4-0 4-0 4-0 
 12 Tęcza Krosno Odrzańskie2-0 3-1 2-0 0-1 0-2 3-0 2-1 1-3 2-2 1-0 1-2     1-0 2-0 4-0 0-2 
 13 Piast Czerwieńsk0-1 1-2 1-2 1-0 0-4 2-4 3-2 2-1 3-1 2-3 4-2 1-2     3-0 3-4 2-0 
 14 Warta Słońsk0-3 2-1 0-1 1-1 2-3 2-2 1-1 1-0 1-3 1-1 2-0 2-0 2-2     1-1 1-0 
 15 Błękitni Dobiegniew0-5 1-2 1-5 1-3 0-2 2-1 1-1 2-0 1-2 0-0 2-2 2-0 2-1 0-3     2-0 
 16 Carina Gubin1-4 0-3 1-7 1-3 3-0 0-1 2-3 1-3 1-2 1-1 3-4 1-2 0-5 1-1 2-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Carina Gubin 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 14 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 3-1 Odra Bytom Odrzański 14 sierpnia, 18:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-2 Sparta Grabik 18 sierpnia, 17:30
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 14 sierpnia, 17:00
ŁKS Łęknica 1-0 Korona Kożuchów 14 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubno 3-2 Warta Słońsk 14 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Sprotavia Szprotawa 14 sierpnia, 14:00
Błękitni Dobiegniew 2-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 21 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Błękitni Dobiegniew 21 sierpnia, 17:00
Warta Słońsk 2-2 Piast Czerwieńsk 21 sierpnia, 17:00
Korona Kożuchów 1-1 Błękitni Lubno 21 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 5-3 ŁKS Łęknica 21 sierpnia, 15:00
Sparta Grabik 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21 sierpnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 21 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 1-4 Pogoń Skwierzyna 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pogoń Skwierzyna 0-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 25 sierpnia, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-2 Carina Gubin 25 sierpnia, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Odra Bytom Odrzański 25 sierpnia, 17:00
ŁKS Łęknica 0-4 Sparta Grabik 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubno 3-2 Spójnia Ośno Lubuskie 25 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 3-2 Korona Kożuchów 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Dobiegniew 0-3 Warta Słońsk 25 sierpnia, 17:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-1 Sprotavia Szprotawa 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-2 Sprotavia Szprotawa 28 sierpnia, 17:00
Warta Słońsk 1-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 28 sierpnia, 17:00
Korona Kożuchów 2-1 Błękitni Dobiegniew 28 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Piast Czerwieńsk 28 sierpnia, 17:00
Sparta Grabik 2-2 Błękitni Lubno 28 sierpnia, 15:00
Odra Bytom Odrzański 0-4 ŁKS Łęknica 28 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 3-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 28 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 września, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-1 Pogoń Skwierzyna 4 września, 14:00
ŁKS Łęknica 1-0 Carina Gubin 4 września, 17:00
Błękitni Lubno 1-2 Odra Bytom Odrzański 4 września, 17:00
Piast Czerwieńsk 4-2 Sparta Grabik 4 września, 14:00
Błękitni Dobiegniew 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 4 września, 16:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 3-0 Korona Kożuchów 4 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sprotavia Szprotawa 1-1 Warta Słońsk 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Warta Słońsk 11 września, 16:00
Korona Kożuchów 1-0 Sprotavia Szprotawa 11 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4-2 Vitrosilicon-Intra Iłowa 11 września, 16:00
Sparta Grabik 4-0 Błękitni Dobiegniew 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (11 września, 16:00) nie odbył się - goście nie dojechali z powodu awarii autobusu
Odra Bytom Odrzański 2-0 Piast Czerwieńsk 11 września, 16:00
Carina Gubin 1-2 Błękitni Lubno 12 września, 13:00
Pogoń Skwierzyna 0-1 ŁKS Łęknica 11 września, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 września, 14:00
ŁKS Łęknica 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 18 września, 17:00
Błękitni Lubno 0-4 Pogoń Skwierzyna 18 września, 16:30
Piast Czerwieńsk 2-0 Carina Gubin 18 września, 16:00
Błękitni Dobiegniew 1-5 Odra Bytom Odrzański 18 września, 16:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 0-1 Sparta Grabik 18 września, 11:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Spójnia Ośno Lubuskie 18 września, 16:00
Warta Słońsk 1-1 Korona Kożuchów 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Korona Kożuchów 25 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Warta Słońsk 25 września, 15:00
Sparta Grabik 0-0 Sprotavia Szprotawa 25 września, 16:00
Odra Bytom Odrzański 0-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 25 września, 11:00
Carina Gubin 2-1 Błękitni Dobiegniew 25 września, 16:00
Pogoń Skwierzyna 0-2 Piast Czerwieńsk 25 września, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-2 Błękitni Lubno 25 września, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-1 ŁKS Łęknica 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

ŁKS Łęknica 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 października, 16:00
Błękitni Lubno 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 października, 15:00
Piast Czerwieńsk 1-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 0-5 Pogoń Skwierzyna 2 października, 16:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 2-0 Carina Gubin 2 października, 16:00
Sprotavia Szprotawa 5-0 Odra Bytom Odrzański 2 października, 16:00
Warta Słońsk 2-0 Sparta Grabik 2 października, 15:00
Korona Kożuchów 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Spójnia Ośno Lubuskie 9 października, 15:00
Sparta Grabik 4-1 Korona Kożuchów 9 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 1-0 Warta Słońsk 9 października, 11:00
Carina Gubin 1-3 Sprotavia Szprotawa 9 października, 16:00
Pogoń Skwierzyna 1-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 9 października, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-0 Błękitni Dobiegniew 9 października, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-0 Piast Czerwieńsk 9 października, 15:00
ŁKS Łęknica 2-2 Błękitni Lubno 9 października, 16:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Błękitni Lubno 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 16 października, 15:00
Piast Czerwieńsk 2-4 ŁKS Łęknica 16 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 0-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 16 października, 16:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 16 października, 16:00
Sprotavia Szprotawa 0-2 Pogoń Skwierzyna 17 października, 15:00
Warta Słońsk 1-0 Carina Gubin 16 października, 15:00
Korona Kożuchów 2-3 Odra Bytom Odrzański 16 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 6-1 Sparta Grabik 16 października, 14:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-0 Sparta Grabik 23 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 4-1 Spójnia Ośno Lubuskie 23 października, 14:00
Carina Gubin 2-3 Korona Kożuchów 23 października, 16:00
Pogoń Skwierzyna 3-0 Warta Słońsk 23 października, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-1 Sprotavia Szprotawa 23 października, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 23 października, 14:00
ŁKS Łęknica 7-1 Błękitni Dobiegniew 23 października, 15:00
Błękitni Lubno 0-4 Piast Czerwieńsk 23 października, 14:30

Kolejka 13 - 30-31 października

Piast Czerwieńsk 2-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 października, 14:00
Błękitni Dobiegniew 1-2 Błękitni Lubno 30 października, 15:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 0-3 ŁKS Łęknica 30 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 października, 14:00
Warta Słońsk 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 października, 14:00
Korona Kożuchów 0-4 Pogoń Skwierzyna 30 października, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 5-1 Carina Gubin 30 października, 14:00
Sparta Grabik 3-6 Odra Bytom Odrzański 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Łucznik Strzelce Krajeńskie 3-3 Odra Bytom Odrzański 6 listopada, 14:00
Carina Gubin 3-4 Sparta Grabik 6 listopada, 14:00
Pogoń Skwierzyna 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 6 listopada, 13:30
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Korona Kożuchów 6 listopada, 13:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 8-0 Warta Słońsk 6 listopada, 13:00
ŁKS Łęknica 1-3 Sprotavia Szprotawa 6 listopada, 14:00
Błękitni Lubno 2-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 6 listopada, 14:00
Piast Czerwieńsk 3-4 Błękitni Dobiegniew 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Błękitni Dobiegniew 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 13 listopada, 13:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 2-1 Piast Czerwieńsk 13 listopada, 14:00
Sprotavia Szprotawa 1-0 Błękitni Lubno 13 listopada, 13:00
Warta Słońsk 2-2 ŁKS Łęknica 13 listopada, 13:00
Korona Kożuchów 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 13 listopada, 13:00
Spójnia Ośno Lubuskie 5-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 13 listopada, 13:00
Sparta Grabik 0-3 Pogoń Skwierzyna 20 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Bytom Odrzański 2-0 Carina Gubin 13 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 12-13 marca

Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Carina Gubin 12 marca, 14:00
Odra Bytom Odrzański 0-3 Pogoń Skwierzyna 12 marca, 14:00
Sparta Grabik 3-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 marca, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 12 marca, 13:00
Korona Kożuchów 4-2 ŁKS Łęknica 12 marca, 14:00
Warta Słońsk 1-3 Błękitni Lubno 12 marca, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Piast Czerwieńsk 3 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (12 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska
Vitrosilicon-Intra Iłowa 0-0 Błękitni Dobiegniew 12 marca, 14:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Vitrosilicon-Intra Iłowa 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 marca, 14:00
Błękitni Dobiegniew 1-3 Sprotavia Szprotawa 19 marca, 15:00
Piast Czerwieńsk 3-0 Warta Słońsk 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (13 kwietnia, 17:00) odwołany na prośbę gości
Błękitni Lubno 1-1 Korona Kożuchów 19 marca, 15:00
ŁKS Łęknica 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 19 marca, 15:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Sparta Grabik 19 marca, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 Odra Bytom Odrzański 19 marca, 13:00
Pogoń Skwierzyna 3-1 Carina Gubin 19 marca, 13:00

Kolejka 18 - 26-27 marca

Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-2 Pogoń Skwierzyna 26 marca, 14:00
Carina Gubin 1-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 26 marca, 14:00
Odra Bytom Odrzański 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 26 marca, 15:00
Sparta Grabik 5-2 ŁKS Łęknica 26 marca, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-2 Błękitni Lubno 26 marca, 14:00
Korona Kożuchów 3-2 Piast Czerwieńsk 26 marca, 14:00
Warta Słońsk 1-1 Błękitni Dobiegniew 26 marca, 15:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 26 marca, 14:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Sprotavia Szprotawa 3-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 kwietnia, 15:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-2 Warta Słońsk 2 kwietnia, 15:00
Błękitni Dobiegniew 1-1 Korona Kożuchów 2 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 2 kwietnia, 14:00
Błękitni Lubno 1-0 Sparta Grabik 2 kwietnia, 16:00
ŁKS Łęknica 3-2 Odra Bytom Odrzański 2 kwietnia, 15:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-0 Carina Gubin 2 kwietnia, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 Pogoń Skwierzyna 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 9 kwietnia, 16:00
Pogoń Skwierzyna 4-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 9 kwietnia, 14:00
Carina Gubin 0-1 ŁKS Łęknica 9 kwietnia, 14:00
Odra Bytom Odrzański 1-1 Błękitni Lubno 9 kwietnia, 16:00
Sparta Grabik 3-3 Piast Czerwieńsk 9 kwietnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Błękitni Dobiegniew 9 kwietnia, 14:00
Korona Kożuchów 2-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 9 kwietnia, 15:00
Warta Słońsk 1-1 Sprotavia Szprotawa 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Warta Słońsk 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 16 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 2-2 Korona Kożuchów 16 kwietnia, 13:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 16 kwietnia, 16:00
Błękitni Dobiegniew 2-2 Sparta Grabik 16 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-2 Odra Bytom Odrzański 16 kwietnia, 14:00
Błękitni Lubno 2-1 Carina Gubin 16 kwietnia, 16:00
ŁKS Łęknica 1-0 Pogoń Skwierzyna 16 kwietnia, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23 kwietnia

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 23 kwietnia, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 ŁKS Łęknica 23 kwietnia, 15:00
Pogoń Skwierzyna 5-1 Błękitni Lubno 23 kwietnia, 15:00
Carina Gubin 0-5 Piast Czerwieńsk 23 kwietnia, 14:00
Odra Bytom Odrzański 3-0 Błękitni Dobiegniew 23 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Grabik 1-3 Vitrosilicon-Intra Iłowa 23 kwietnia, 13:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Sprotavia Szprotawa 23 kwietnia, 14:00
Korona Kożuchów 2-1 Warta Słońsk 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Korona Kożuchów 4-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 kwietnia, 16:00
Warta Słońsk 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 30 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 4-2 Sparta Grabik 30 kwietnia, 13:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 3-1 Odra Bytom Odrzański 30 kwietnia, 16:00
Błękitni Dobiegniew 2-0 Carina Gubin 30 kwietnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 0-1 Pogoń Skwierzyna 30 kwietnia, 14:00
Błękitni Lubno 1-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 kwietnia, 16:00
ŁKS Łęknica 2-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 ŁKS Łęknica 7 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-2 Błękitni Lubno 7 maja, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Piast Czerwieńsk 7 maja, 15:00
Pogoń Skwierzyna 2-1 Błękitni Dobiegniew 7 maja, 16:00
Carina Gubin 1-3 Vitrosilicon-Intra Iłowa 7 maja, 16:00
Odra Bytom Odrzański 3-2 Sprotavia Szprotawa 7 maja, 11:00
Sparta Grabik 4-0 Warta Słońsk 7 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Korona Kożuchów 7 maja, 15:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Spójnia Ośno Lubuskie 5-4 Łucznik Strzelce Krajeńskie 14 maja, 15:00
Korona Kożuchów 0-1 Sparta Grabik 14 maja, 16:00
Warta Słońsk 0-1 Odra Bytom Odrzański 14 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 3-0 Carina Gubin 14 maja, 16:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-0 Pogoń Skwierzyna 14 maja, 17:00
Błękitni Dobiegniew 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 14 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 0-4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 11 maja, 17:30
Błękitni Lubno 1-2 ŁKS Łęknica 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-0 Błękitni Lubno 21 maja, 17:00
ŁKS Łęknica 2-0 Piast Czerwieńsk 21 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-0 Błękitni Dobiegniew 21 maja, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Vitrosilicon-Intra Iłowa 21 maja, 15:00
Pogoń Skwierzyna 1-0 Sprotavia Szprotawa 21 maja, 16:00
Carina Gubin 1-1 Warta Słońsk 21 maja, 16:00
Odra Bytom Odrzański 1-3 Korona Kożuchów 21 maja, 17:00
Sparta Grabik 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Sparta Grabik 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 28 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Spójnia Ośno Lubuskie 4-4 Odra Bytom Odrzański 28 maja, 16:00
Korona Kożuchów 5-1 Carina Gubin 28 maja, 16:00
Warta Słońsk 0-3 Pogoń Skwierzyna 28 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 3-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 27 maja, 18:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 0-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 28 maja, 17:00
Błękitni Dobiegniew 2-1 ŁKS Łęknica 28 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 3-1 Błękitni Lubno 28 maja, 14:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Łucznik Strzelce Krajeńskie 3-1 Piast Czerwieńsk 4 czerwca, 17:00
Błękitni Lubno 3-1 Błękitni Dobiegniew 4 czerwca, 17:00
ŁKS Łęknica 1-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 4 czerwca, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-0 Sprotavia Szprotawa 4 czerwca, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 Warta Słońsk 4 czerwca, 15:00
Pogoń Skwierzyna 4-2 Korona Kożuchów 4 czerwca, 14:00
Carina Gubin 0-3 Spójnia Ośno Lubuskie 4 czerwca, 17:00
Odra Bytom Odrzański 3-3 Sparta Grabik 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Odra Bytom Odrzański 2-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 11 czerwca, 16:00
Sparta Grabik 4-0 Carina Gubin 11 czerwca, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4-1 Pogoń Skwierzyna 11 czerwca, 16:00
Korona Kożuchów 3-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 czerwca, 16:00
Warta Słońsk 2-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 11 czerwca, 16:00
Sprotavia Szprotawa 2-1 ŁKS Łęknica 11 czerwca, 16:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 2-0 Błękitni Lubno 11 czerwca, 16:00
Błękitni Dobiegniew 2-1 Piast Czerwieńsk 11 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-1 Błękitni Dobiegniew 18 czerwca, 16:00
Piast Czerwieńsk 2-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 18 czerwca, 16:00
Błękitni Lubno 1-1 Sprotavia Szprotawa 18 czerwca, 16:00
ŁKS Łęknica 2-0 Warta Słońsk 18 czerwca, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Korona Kożuchów 18 czerwca, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Spójnia Ośno Lubuskie 18 czerwca, 16:00
Pogoń Skwierzyna 2-1 Sparta Grabik 18 czerwca, 16:00
Carina Gubin 1-7 Odra Bytom Odrzański 18 czerwca, 16:00

III liga 2010/2011 (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2010/2011 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Zielona Góra)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas