[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 30 90 30 0 0 114-12 15 0 0 54-5 15 0 0 60-7
2.  Dąb Przybyszów 30 67 21 4 5 87-34 9 3 3 41-21 12 1 2 46-13
3.  Formacja Port 2000 Mostki 30 64 20 4 6 116-43 9 2 4 67-23 11 2 2 49-20
4.  Tramp Osiecznica 30 49 13 10 7 52-35 7 3 5 31-21 6 7 2 21-14
5.  Błękitni Toporów 30 48 14 6 10 84-57 10 2 3 51-21 4 4 7 33-36
6.  UKP Zielona Góra 30 47 13 8 9 55-52 6 6 3 28-24 7 2 6 27-28
7.  Syrena Zbąszynek 30 43 13 4 13 56-56 10 1 4 38-25 3 3 9 18-31
8.  Budowlani Lubsko 30 41 12 5 13 74-64 7 3 5 38-25 5 2 8 36-39
9.  Start Płoty 30 39 11 6 13 48-59 9 3 3 32-18 2 3 10 16-41
10.  Łużyczanka Lipinki Łużyckie 30 36 11 3 16 52-80 8 2 5 35-31 3 1 11 17-49
11.  Bizon Wilkowo 30 33 10 3 17 53-92 6 2 7 28-35 4 1 10 25-57 2 3 1 0 1 4-4
12.  Zenit Ługów 30 33 9 6 15 40-50 4 3 8 14-21 5 3 7 26-29 2 3 1 0 1 4-4
13.  Czarni Rudno 30 30 8 6 16 42-80 4 3 8 20-36 4 3 8 22-44
14.  TS Przylep 30 25 6 7 17 40-71 2 3 10 21-45 4 4 7 19-26
15.  Alfa Jaromirowice 30 24 7 3 20 54-95 4 1 10 33-45 3 2 10 21-50
16.  Orzeł Szlichtyngowa 30 13 4 1 25 42-129 4 1 10 29-53 0 0 15 13-76
Lechia II Zielona Góra występuje pod nazwą UKP Zielona Góra.
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański zrezygnowali z awansu do IV ligi.
KP Tomaszowo zrezygnował z awansu do klasy okręgowej, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Łużyczanka Lipinki Łużyckie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański    3-1 6-0 1-0 1-0 2-0 3-2 2-0 4-0 3-0 5-0 4-0 8-0 2-1 7-1 3-0 
 2 Dąb Przybyszów0-4     1-2 4-0 1-1 1-2 2-1 3-1 1-1 5-1 6-3 4-1 5-2 2-2 3-0 3-0* 
 3 Formacja Port 2000 Mostki1-4 0-5     0-1 6-0 1-2 6-0 5-2 2-2 13-0 7-0 0-0 5-0 4-2 9-4 8-1 
 4 Tramp Osiecznica0-4 1-1 2-4     2-1 2-1 1-3 4-1 2-1 3-0 0-1 0-0 0-0 0-2 2-1 12-1 
 5 Błękitni Toporów1-4 0-2 2-1 2-2     1-2 1-0 7-0 4-0 3-2 7-2 2-2 4-1 6-1 7-1 4-1 
 6 UKP Zielona Góra0-3* 0-7 2-2 0-0 1-1     2-2 1-1 5-1 2-0 3-2 1-2 3-0 1-1 3-0 4-2 
 7 Syrena Zbąszynek0-3 0-2 1-8 2-2 1-5 4-1     2-0 3-0 4-2 5-1 1-0 3-0* 1-0 3-1 8-0 
 8 Budowlani Lubsko1-3 3-5 1-4 0-0 5-0 1-1 3-0     3-0 2-0 7-2 1-2 3-4 1-0 3-3 4-1 
 9 Start Płoty0-3 1-4 0-1 2-2 3-2 3-0* 3-0 2-1     1-1 4-1 3-1 3-2 0-0 4-0 3-0* 
 10 Łużyczanka Lipinki Łużyckie1-7 1-2 1-4 1-1 4-1 4-1 2-0 2-2 4-2     3-1 4-3 1-3 0-2 4-2 3-0 
 11 Bizon Wilkowo1-5 0-2 1-5 1-5 2-2 0-2 0-3 6-2 0-3 6-4     3-0* 3-1 0-0 2-0 3-1 
 12 Zenit Ługów0-3 1-2 0-2 0-0 1-1 2-4 1-0 0-3 2-0 0-1 4-1     0-1 1-3 0-0 2-0 
 13 Czarni Rudno1-6 0-5 2-2 0-2 0-4 1-2 3-2 0-3 1-1 1-0 0-0 2-4     2-1 2-3 5-1 
 14 TS Przylep0-6 1-3 0-7 0-1 2-0 2-2 2-2 1-6 1-3 0-3 1-2 0-4 2-2     0-1 9-3 
 15 Alfa Jaromirowice0-3 2-1 1-3 1-2 4-6 1-6 0-0 2-7 6-0 1-2 2-3 1-6 1-3 6-1     5-2 
 16 Orzeł Szlichtyngowa1-2 0-4 0-4 0-3 3-9 3-1 2-3 2-7 3-2 5-1 3-6 3-1 3-3 0-3 1-4     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Syrena Zbąszynek 3-1 Alfa Jaromirowice 18 sierpnia, 17:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-1 Dąb Przybyszów 14 sierpnia, 17:00
Start Płoty 3-2 Czarni Rudno 14 sierpnia, 13:00
TS Przylep 2-2 UKP Zielona Góra 1 września, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) odwołany
Bizon Wilkowo 3-0 Zenit Ługów 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-4, w drużynie gości nie było wystarczającej liczby zawodników młodzieżowych
Formacja Port 2000 Mostki 8-1 Orzeł Szlichtyngowa 14 sierpnia, 14:00
Błękitni Toporów 7-0 Budowlani Lubsko 14 sierpnia, 17:00
Tramp Osiecznica 3-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Alfa Jaromirowice 2-7 Budowlani Lubsko 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-9 Błękitni Toporów 22 sierpnia, 17:00
Zenit Ługów 0-2 Formacja Port 2000 Mostki 22 sierpnia, 17:00
UKP Zielona Góra 3-2 Bizon Wilkowo 22 sierpnia, 17:00
Czarni Rudno 2-1 TS Przylep 21 sierpnia, 16:00
Dąb Przybyszów 1-1 Start Płoty 21 sierpnia, 17:00
Tramp Osiecznica 0-4 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 21 sierpnia, 14:00
Syrena Zbąszynek 4-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-2 Alfa Jaromirowice 25 sierpnia, 17:30
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-2 Syrena Zbąszynek 25 sierpnia, 17:30
Start Płoty 2-2 Tramp Osiecznica 25 sierpnia, 17:30
TS Przylep 1-3 Dąb Przybyszów 25 sierpnia, 17:30
Bizon Wilkowo 3-1 Czarni Rudno 25 sierpnia, 17:30
Formacja Port 2000 Mostki 1-2 UKP Zielona Góra 25 sierpnia, 17:30
Błękitni Toporów 2-2 Zenit Ługów 25 sierpnia, 17:30
Budowlani Lubsko 4-1 Orzeł Szlichtyngowa 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Alfa Jaromirowice 5-2 Orzeł Szlichtyngowa 29 sierpnia, 17:00
Zenit Ługów 0-3 Budowlani Lubsko 28 sierpnia, 17:00
UKP Zielona Góra 1-1 Błękitni Toporów 29 sierpnia, 17:00
Czarni Rudno 2-2 Formacja Port 2000 Mostki 29 sierpnia, 16:00
Dąb Przybyszów 6-3 Bizon Wilkowo 28 sierpnia, 17:00
Tramp Osiecznica 0-2 TS Przylep 29 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 3-0 Start Płoty 29 sierpnia, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-7 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 7-1 Alfa Jaromirowice 4 września, 16:00
Start Płoty 1-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4 września, 17:00
TS Przylep 2-2 Syrena Zbąszynek 4 września, 17:00
Bizon Wilkowo 1-5 Tramp Osiecznica 4 września, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 0-5 Dąb Przybyszów 4 września, 14:00
Błękitni Toporów 4-1 Czarni Rudno 4 września, 16:00
Budowlani Lubsko 1-1 UKP Zielona Góra 4 września, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-1 Zenit Ługów 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Alfa Jaromirowice 1-6 Zenit Ługów 12 września, 17:00
UKP Zielona Góra 4-2 Orzeł Szlichtyngowa 11 września, 11:00
Czarni Rudno 0-3 Budowlani Lubsko 11 września, 17:00
Dąb Przybyszów 1-1 Błękitni Toporów 11 września, 16:00
Tramp Osiecznica 2-4 Formacja Port 2000 Mostki 12 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 5-1 Bizon Wilkowo 12 września, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-2 TS Przylep 11 września, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 4-0 Start Płoty 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Start Płoty 4-0 Alfa Jaromirowice 18 września, 16:00
TS Przylep 0-6 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 18 września, 16:00
Bizon Wilkowo 6-4 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 18 września, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki 6-0 Syrena Zbąszynek 18 września, 16:00
Błękitni Toporów 2-2 Tramp Osiecznica 18 września, 16:00
Budowlani Lubsko 3-5 Dąb Przybyszów 18 września, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-3 Czarni Rudno 19 września, 16:00
Zenit Ługów 2-4 UKP Zielona Góra 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Alfa Jaromirowice 1-6 UKP Zielona Góra 26 września, 16:00
Czarni Rudno 2-4 Zenit Ługów 25 września, 16:00
Dąb Przybyszów 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 25 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Tramp Osiecznica 4-1 Budowlani Lubsko 26 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 1-5 Błękitni Toporów 26 września, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-4 Formacja Port 2000 Mostki 25 września, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 5-0 Bizon Wilkowo 25 września, 16:00
Start Płoty 0-0 TS Przylep 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

TS Przylep 0-1 Alfa Jaromirowice 2 października, 16:00
Bizon Wilkowo 0-3 Start Płoty 2 października, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki 1-4 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2 października, 11:00
Błękitni Toporów 3-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2 października, 15:00
Budowlani Lubsko 3-0 Syrena Zbąszynek 2 października, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-3 Tramp Osiecznica 3 października, 15:00
Zenit Ługów 1-2 Dąb Przybyszów 3 października, 16:00
UKP Zielona Góra 3-0 Czarni Rudno 2 października, 11:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Alfa Jaromirowice 1-3 Czarni Rudno 10 października, 16:00
Dąb Przybyszów 1-2 UKP Zielona Góra 9 października, 15:00
Tramp Osiecznica 0-0 Zenit Ługów 10 października, 16:00
Syrena Zbąszynek 8-0 Orzeł Szlichtyngowa 10 października, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-2 Budowlani Lubsko 9 października, 15:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-0 Błękitni Toporów 9 października, 14:00
Start Płoty 0-1 Formacja Port 2000 Mostki 9 października, 16:00
TS Przylep 1-2 Bizon Wilkowo 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Bizon Wilkowo 2-0 Alfa Jaromirowice 16 października, 15:00
Formacja Port 2000 Mostki 4-2 TS Przylep 16 października, 15:00
Błękitni Toporów 4-0 Start Płoty 16 października, 15:00
Budowlani Lubsko 1-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 16 października, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 5-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 17 października, 15:00
Zenit Ługów 1-0 Syrena Zbąszynek 17 października, 15:00
UKP Zielona Góra 0-0 Tramp Osiecznica 16 października, 11:00
Czarni Rudno 0-5 Dąb Przybyszów 16 października, 16:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Alfa Jaromirowice 2-1 Dąb Przybyszów 24 października, 15:00
Tramp Osiecznica 0-0 Czarni Rudno 24 października, 15:00
Syrena Zbąszynek 4-1 UKP Zielona Góra 24 października, 15:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-3 Zenit Ługów 23 października, 15:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 23 października, 14:00
Start Płoty 2-1 Budowlani Lubsko 23 października, 15:00
TS Przylep 2-0 Błękitni Toporów 23 października, 15:00
Bizon Wilkowo 1-5 Formacja Port 2000 Mostki 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Formacja Port 2000 Mostki 9-4 Alfa Jaromirowice 30 października, 15:00
Błękitni Toporów 7-2 Bizon Wilkowo 30 października, 14:00
Budowlani Lubsko 1-0 TS Przylep 30 października, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-2 Start Płoty 31 października, 14:00
Zenit Ługów 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 31 października, 14:00
UKP Zielona Góra 2-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 30 października, 11:00
Czarni Rudno 3-2 Syrena Zbąszynek 30 października, 15:00
Dąb Przybyszów 4-0 Tramp Osiecznica 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Alfa Jaromirowice 1-2 Tramp Osiecznica 7 listopada, 14:00
Syrena Zbąszynek 0-2 Dąb Przybyszów 7 listopada, 14:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-3 Czarni Rudno 6 listopada, 14:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-0 UKP Zielona Góra 6 listopada, 13:00
Start Płoty 3-1 Zenit Ługów 6 listopada, 14:00
TS Przylep 9-3 Orzeł Szlichtyngowa 6 listopada, 14:00
Bizon Wilkowo 6-2 Budowlani Lubsko 7 listopada, 13:00
Formacja Port 2000 Mostki 6-0 Błękitni Toporów 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Błękitni Toporów 7-1 Alfa Jaromirowice 13 listopada, 13:00
Budowlani Lubsko 1-4 Formacja Port 2000 Mostki 5 marca, 14:00
w pierwotnym (13 listopada, 14:00) i w drugim terminie (22 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / przełożony na wiosnę 2011
Orzeł Szlichtyngowa 3-6 Bizon Wilkowo 14 listopada, 13:00
Zenit Ługów 1-3 TS Przylep 13 listopada, 13:00
UKP Zielona Góra 5-1 Start Płoty 13 listopada, 11:00
Czarni Rudno 1-6 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 14 listopada, 13:00
Dąb Przybyszów 5-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 13 listopada, 13:00
Tramp Osiecznica 1-3 Syrena Zbąszynek 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 marca

Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-1 Tramp Osiecznica 12 marca, 14:00
Alfa Jaromirowice 0-0 Syrena Zbąszynek 13 marca, 13:00
Dąb Przybyszów 0-4 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 12 marca, 14:00
Czarni Rudno 1-1 Start Płoty 13 marca, 12:00
UKP Zielona Góra 1-1 TS Przylep 12 marca, 10:00
Zenit Ługów 4-1 Bizon Wilkowo 13 marca, 13:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-4 Formacja Port 2000 Mostki 13 marca, 14:00
Budowlani Lubsko 5-0 Błękitni Toporów 12 marca, 14:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Budowlani Lubsko 3-3 Alfa Jaromirowice 19 marca, 14:00
Błękitni Toporów 4-1 Orzeł Szlichtyngowa 19 marca, 14:00
Formacja Port 2000 Mostki 0-0 Zenit Ługów 30 marca, 16:30
w pierwotnym terminie (19 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bizon Wilkowo 0-2 UKP Zielona Góra 20 marca, 13:00
TS Przylep 2-2 Czarni Rudno 19 marca, 14:00
Start Płoty 1-4 Dąb Przybyszów 30 marca, 16:30
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-0 Tramp Osiecznica 30 marca, 16:30
w pierwotnym terminie (19 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-0 Syrena Zbąszynek 19 marca, 14:00

Kolejka 18 - 26-27 marca

Alfa Jaromirowice 1-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 27 marca, 15:00
Syrena Zbąszynek 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 27 marca, 14:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
Tramp Osiecznica 2-1 Start Płoty 26 marca, 14:00
Dąb Przybyszów 2-2 TS Przylep 26 marca, 15:00
Czarni Rudno 0-0 Bizon Wilkowo 27 marca, 12:00
UKP Zielona Góra 2-2 Formacja Port 2000 Mostki 26 marca, 11:00
Zenit Ługów 1-1 Błękitni Toporów 27 marca, 13:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-7 Budowlani Lubsko 27 marca, 14:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Orzeł Szlichtyngowa 1-4 Alfa Jaromirowice 3 kwietnia, 14:00
Budowlani Lubsko 1-2 Zenit Ługów 2 kwietnia, 15:00
Błękitni Toporów 1-2 UKP Zielona Góra 2 kwietnia, 15:00
Formacja Port 2000 Mostki 5-0 Czarni Rudno 2 kwietnia, 11:00
Bizon Wilkowo 0-2 Dąb Przybyszów 2 kwietnia, 15:00
TS Przylep 0-1 Tramp Osiecznica 2 kwietnia, 15:00
Start Płoty 3-0 Syrena Zbąszynek 2 kwietnia, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Alfa Jaromirowice 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 10 kwietnia, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-2 Start Płoty 9 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-0 TS Przylep 10 kwietnia, 16:00
Tramp Osiecznica 0-1 Bizon Wilkowo 9 kwietnia, 15:00
Dąb Przybyszów 1-2 Formacja Port 2000 Mostki 9 kwietnia, 15:00
Czarni Rudno 0-4 Błękitni Toporów 10 kwietnia, 12:00
UKP Zielona Góra 1-1 Budowlani Lubsko 9 kwietnia, 11:00
Zenit Ługów 2-0 Orzeł Szlichtyngowa 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Zenit Ługów 0-0 Alfa Jaromirowice 17 kwietnia, 16:00
w Świebodzinie
Orzeł Szlichtyngowa 3-1 UKP Zielona Góra 17 kwietnia, 15:00
Budowlani Lubsko 3-4 Czarni Rudno 16 kwietnia, 16:00
Błękitni Toporów 0-2 Dąb Przybyszów 16 kwietnia, 15:00
Formacja Port 2000 Mostki 0-1 Tramp Osiecznica 16 kwietnia, 11:00
Bizon Wilkowo 0-3 Syrena Zbąszynek 16 kwietnia, 16:00
w Świebodzinie
TS Przylep 0-3 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 16 kwietnia, 15:00
Start Płoty 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23 kwietnia

Alfa Jaromirowice 6-0 Start Płoty 23 kwietnia, 13:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 TS Przylep 23 kwietnia, 14:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-1 Bizon Wilkowo 23 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-8 Formacja Port 2000 Mostki 23 kwietnia, 17:00
Tramp Osiecznica 2-1 Błękitni Toporów 23 kwietnia, 15:00
Dąb Przybyszów 3-1 Budowlani Lubsko 23 kwietnia, 16:00
Czarni Rudno 5-1 Orzeł Szlichtyngowa 23 kwietnia, 12:00
UKP Zielona Góra 1-2 Zenit Ługów 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

UKP Zielona Góra 3-0 Alfa Jaromirowice 1 maja, 11:00
Zenit Ługów 0-1 Czarni Rudno 1 maja, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-4 Dąb Przybyszów 1 maja, 16:00
Budowlani Lubsko 0-0 Tramp Osiecznica 30 kwietnia, 17:00
Błękitni Toporów 1-0 Syrena Zbąszynek 30 kwietnia, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki 13-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 30 kwietnia, 11:00
Bizon Wilkowo 1-5 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 30 kwietnia, 16:00
TS Przylep 1-3 Start Płoty 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Alfa Jaromirowice 6-1 TS Przylep 8 maja, 17:00
Start Płoty 4-1 Bizon Wilkowo 7 maja, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 6-0 Formacja Port 2000 Mostki 7 maja, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-1 Błękitni Toporów 7 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 2-0 Budowlani Lubsko 8 maja, 17:00
Tramp Osiecznica 12-1 Orzeł Szlichtyngowa 7 maja, 16:00
Dąb Przybyszów 4-1 Zenit Ługów 7 maja, 16:00
Czarni Rudno 1-2 UKP Zielona Góra 7 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Czarni Rudno 2-3 Alfa Jaromirowice 14 maja, 12:00
UKP Zielona Góra 0-7 Dąb Przybyszów 14 maja, 11:00
Zenit Ługów 0-0 Tramp Osiecznica 15 maja, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-3 Syrena Zbąszynek 15 maja, 16:00
Budowlani Lubsko 2-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 14 maja, 17:00
Błękitni Toporów 1-4 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 14 maja, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 2-2 Start Płoty 14 maja, 11:00
Bizon Wilkowo 0-0 TS Przylep 14 maja, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Alfa Jaromirowice 2-3 Bizon Wilkowo 22 maja, 17:00
TS Przylep 0-7 Formacja Port 2000 Mostki 21 maja, 17:00
Start Płoty 3-2 Błękitni Toporów 21 maja, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-0 Budowlani Lubsko 21 maja, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 21 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 1-0 Zenit Ługów 22 maja, 17:00
Tramp Osiecznica 2-1 UKP Zielona Góra 21 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 5-2 Czarni Rudno 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Dąb Przybyszów 3-0 Alfa Jaromirowice 28 maja, 17:00
Czarni Rudno 0-2 Tramp Osiecznica 29 maja, 12:00
UKP Zielona Góra 2-2 Syrena Zbąszynek 29 maja, 17:00
Zenit Ługów 0-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 28 maja, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-2 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 29 maja, 16:00
Budowlani Lubsko 3-0 Start Płoty 28 maja, 17:00
Błękitni Toporów 6-1 TS Przylep 28 maja, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 7-0 Bizon Wilkowo 28 maja, 11:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Alfa Jaromirowice 1-3 Formacja Port 2000 Mostki 5 czerwca, 17:00
Bizon Wilkowo 2-2 Błękitni Toporów 5 czerwca, 17:00
TS Przylep 1-6 Budowlani Lubsko 4 czerwca, 13:00
Start Płoty 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 4 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 4-0 Zenit Ługów 4 czerwca, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-1 UKP Zielona Góra 4 czerwca, 16:00
Syrena Zbąszynek 3-0 Czarni Rudno 5 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Tramp Osiecznica 1-1 Dąb Przybyszów 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Tramp Osiecznica 2-1 Alfa Jaromirowice 12 czerwca, 17:00
Dąb Przybyszów 2-1 Syrena Zbąszynek 12 czerwca, 17:00
Czarni Rudno 1-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 12 czerwca, 17:00
UKP Zielona Góra 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 12 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Zenit Ługów 2-0 Start Płoty 12 czerwca, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-3 TS Przylep 12 czerwca, 17:00
Budowlani Lubsko 7-2 Bizon Wilkowo 12 czerwca, 17:00
Błękitni Toporów 2-1 Formacja Port 2000 Mostki 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Alfa Jaromirowice 4-6 Błękitni Toporów 19 czerwca, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 5-2 Budowlani Lubsko 19 czerwca, 17:00
Bizon Wilkowo 3-1 Orzeł Szlichtyngowa 19 czerwca, 17:00
TS Przylep 0-4 Zenit Ługów 19 czerwca, 17:00
Start Płoty 3-0 UKP Zielona Góra 19 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 8-0 Czarni Rudno 19 czerwca, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-2 Dąb Przybyszów 19 czerwca, 17:00
Syrena Zbąszynek 2-2 Tramp Osiecznica 19 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (lubuska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2010/2011 (Zielona Góra I)
Klasa A 2010/2011 (Zielona Góra II)
Klasa A 2010/2011 (Zielona Góra III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas