[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Vitrosilicon-Intra Iłowa Klub Sportowy Vitrosilicon-Intra Iłowa
Data założenia: 19 sierpnia 2005
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Żagańska 27 (klub), 68-120 Iłowa, Piaskowa 1a (stadion), Iłowa
telefon: (68) 360-07-32
WWW: http://kibicepiastvitro.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Iłowej
pojemność - 900 miejsc (732 siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 78 m
Prezes: Zygmunt Kułacz
Trener: Wojciech Drożdż (od 10 lipca 2007), Artur Sobczyk (od 2 listopada 2010)


Sukcesy

14. miejsce w III lidze - 2009/10
 
Kadra


Bramkarze: Rafał Golba (17.11.76, Chrobry Nowogrodziec, J -> Czarni Lwówek Śląski), Damian Łotocki (09.08.93, juniorzy), Manuel Kowalski (01.04.83), Łukasz Stepokura (12.01.89, W, Chrobry Głogów).
Obrońcy: Sebastian Jędrzejewski (02.10.82, J -> Orzeł Konin Żagański), Krzysztof Pluta (23.01.86), Jarosław Kasperczak (07.04.79), Andrzej Bagiński (26.10.88), Mariusz Wysoczan (23.10.80), Marek Jabłoński (24.02.89), Kamil Nems (05.07.91, W, Budowlani Gozdnica), Rafał Szadkowski (16.11.94, W, juniorzy).
Pomocnicy: Kasper Żołnowski (08.04.93), Łukasz Jenczyk (26.08.86, KS Tymbark, J -> Nysa Zgorzelec), Marcin Jakubik (25.04.80, J), Jacek Drożdż (17.07.89), Marcin Świrlik (27.03.84), Jakub Kowalski (13.12.91, juniorzy), Łukasz Lewandowski (03.10.87, Zawisza Serby, J), Mateusz Żebrowski (12.08.87), Łukasz Dobroliński (05.05.94, W, juniorzy), Damian Erdman (25.08.86, W, Sparta Miodnica), Maciej Koseła (26.07.90, W, Victoria Ruszów), Maksymilian Sieczka (24.04.91, W, Twardy Świętoszów), Mateusz Sosiński (26.01.94, W, juniorzy), Bartosz Brzezicki (19.12.91, J -> Victoria Ruszów).
Napastnicy: Jarosław Kargol (12.05.93, LSPM Zielona Góra), Grzegorz Rakowski (02.12.92), Łukasz Szuszkiewicz (09.11.86, J -> Arka Nowa Sól), Krzysztof Procyszyn (15.04.83, W, Orzeł Konin Żagański), Jacek Stasiun (23.12.83).
 
Uwagi

• Nazwy: (2005) KS [Klub Sportowy] Vitrosilicon -> (sierpień 2009) KS [Klub Sportowy] Vitrosilicon-Intra.
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22 2022/23
Rozgrywki z udziałem
   2005/06 - Klasa B 2005/2006, grupa: Żary II
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Zielona Góra III
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Zielona Góra
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubuski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: lubuska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: lubuska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: lubuska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: lubuska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: lubuska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: lubuska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: lubuska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Zielona Góra
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Zielona Góra
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Zielona Góra
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2019/20 - IV liga 2019/2020, grupa: lubuska
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Lubuski ZPN
   2020/21 - Jako IV liga 2020/2021, grupa: lubuska
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2021/22 - Jako IV liga 2021/2022, grupa: lubuska
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Lubuski ZPN
   2022/23 - Jako IV liga 2022/2023, grupa: lubuska
   2022/23 - Puchar Polski 2022/2023, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

 

Napisz do nas