[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

I runda - 20 września

Vitrosilicon Iłowa 3-0 Tupliczanka Tuplice 20 września, 17:00
(wo)
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-4 Promień Żary 20 września, 17:00
pd.
Sparta Grabik 4-1 Delta Sieniawa Żarska 20 września, 17:00
Iskra Małomice 0-3 Sprotavia Szprotawa 20 września, 17:00
ŁKS Łęknica 3-1 Błękitni Olbrachtów 20 września, 17:00
Amator Bobrowniki 0-1 Zjednoczeni Lubrza 20 września, 17:00
pd.
Garbarnia Leszno Górne 1-2 MKS Nowe Miasteczko 20 września, 17:00
KP Tomaszowo 0-1 Czarni Żagań 20 września, 17:00
pd.
Pogrom Pożarów 6-1 Polmo Kożuchów 20 września, 17:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-4 Unia Kunice (Żary) 20 września, 17:00
Orzeł Konin Żagański 1-2 Stal Jasień 20 września, 17:00
Czarni Rudno 1-4 Odra Bytom Odrzański 20 września, 17:00
Błękitni Lubięcin 4-5 Syrena Zbąszynek 20 września, 17:00
pd.
Avia Siedlnica 1-7 Pogoń Wschowa 20 września, 17:00
Tramp Osiecznica 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 20 września, 17:00
Alfa Jaromirowice 1-5 Carina Gubin 20 września, 17:00
pd.

II runda - 11 października

Vitrosilicon Iłowa 2-1 Czarni Żagań 11 października, 15:30
pd.
Sparta Grabik 3-2 Promień Żary 11 października, 15:30
Pogrom Pożarów 2-0 Lechia II Zielona Góra 11 października, 15:30
Victoria Szczaniec 6-1 Medyk Cibórz 11 października, 15:30
Sokół Kalsk 2-4 Piast Parkovia Trzebiechów 11 października, 15:30
Odra Bytom Odrzański 0-3 MKS Nowe Miasteczko 11 października, 15:30
Motor Koło 1-6 Sprotavia Szprotawa 11 października, 15:30
w Grodziszczu
Dąb Przybyszów 3-4 Pogoń Wschowa 11 października, 15:30
w Sławie
Piast Czerwieńsk 0-3 Błękitni Toporów 11 października, 15:30
Błękitni Kotowice 0-7 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 października, 15:30
Meteor Jordanowo 2-6 Zjednoczeni Lubrza 11 października, 15:30
Energetyk Dychów 0-2 Błękitni Świdnica 11 października, 15:30
Hamar Górzyn 3-5 Stal Jasień 11 października, 15:30
Obra Trzciel 1-2 Syrena Zbąszynek 11 października, 15:30
Nafta Rybaki 2-1 Sparta Nietkowice 11 października, 15:30
Relaks Grabice 0-4 Carina Gubin 11 października, 15:30
w Chlebowie
ŁKS Łęknica 0-4 Unia Kunice (Żary) 11 października, 15:30

III runda - 18 listopada

Sparta Grabik 2-6 Arka Nowa Sól 25 listopada, 12:00
pd.
przełożony ze względu na ligowy mecz Arki; lub o 11:00
Nafta Rybaki 1-2 Carina Gubin 18 listopada, 11:00
Pogrom Pożarów 3-0 Błękitni Świdnica
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Szczaniec 0-2 Zjednoczeni Lubrza 18 listopada, 11:00
Stal Jasień 2-5 Tęcza Krosno Odrzańskie 18 listopada, 11:00
Syrena Zbąszynek 0-11 Lechia Zielona Góra 26 listopada, 11:00
przełożony ze względu na ligowy mecz Lechii
Pogoń Wschowa 2-1 MKS Nowe Miasteczko 18 listopada, 11:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-5 Unia Kunice (Żary) 18 listopada, 11:00
Błękitni Toporów 3-4 Pogoń Świebodzin 18 listopada, 11:00
Vitrosilicon Iłowa 1-1 Sprotavia Szprotawa 18 listopada, 11:00
pd. k. 2-4

Puchar Polski 2006/2007 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas