[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 6 września

Tor-Bud Baczyna 2-3 Kasztelania Santok 6 września, 17:00
Galaktica Dzierżów 3-1 Warta Wawrów 6 września, 17:00
Bizon Bieganów 4-2 Juwenia Boczów 6 września, 17:00
FC Kłodawa 13 2-1 Złote Piaski Dzierżów 6 września, 17:00
Leśnik Lemierzyce - Pogoń Krzeszyce 6 września, 17:00
wynik nieznany - awansowała Pogoń Krzeszyce
GKS Bledzew 5-0 Budowlani Murzynowo 6 września, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 5-2 Zryw Głęboczek 6 września, 17:00
Uran Trzebicz 2-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 6 września, 17:00
Arka Mierzęcin 5-3 Helios Brzoza 6 września, 17:00

II runda - 20 września

Kasztelania Santok 0-6 Orzeł Międzyrzecz 20 września, 17:00
Galaktica Dzierżów 2-3 SHR Wojcieszyce 20 września, 17:00
Bizon Bieganów 0-3 Polonia Słubice 20 września, 17:00
FC Kłodawa 13 0-5 GKP Gorzów Wielkopolski 20 września, 17:00
GKS Bledzew 1-4 Pogoń Skwierzyna 20 września, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 0-4 Łucznik Strzelce Krajeńskie 20 września, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-6 Błękitni Dobiegniew 20 września, 17:00
Arka Mierzęcin 3-0 Błyskawica Gościmiec 20 września, 17:00
(wo)
Błyskawica wycofała się z rozgrywek
Pogoń Krzeszyce 1-4 Czarni Witnica 20 września, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Kosmos 78 Rudnica 20 września, 17:00
KS Nowiny Wielkie 1-2 Błękitni Lubno 20 września, 17:00
Zorza Kowalów 1-0 Ilanka II Rzepin 20 września, 17:00
Sokół Gościm 2-8 Lubuszanin Drezdenko 20 września, 17:00
Róża Różanki 1-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 20 września, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-4 Warta Słońsk 20 września, 17:00
Stal Sulęcin 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 20 września, 17:00
Muszelka Ogardy 0-3 LZS Bobrówko 20 września, 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 Odra Górzyca 20 września, 17:00
As Pieski 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 20 września, 17:00
Iskra Janczewo 3-1 Delta Stare Polichno 20 września, 17:00
Toroma Torzym 3-2 Syrena Cybinka 20 września, 17:00

III runda - 3-4 października

Pogoń Skwierzyna 1-2 Czarni Witnica 3 października, 16:00
Kosmos 78 Rudnica 0-5 Orzeł Międzyrzecz 4 października, 16:00
w Krzeszycach
Błękitni Lubno 3-5 SHR Wojcieszyce 4 października, 16:00
Zorza Kowalów 2-5 Polonia Słubice 4 października, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 0-5 Ilanka Rzepin 4 października, 16:00
Leśnik Rąpin 0-2 Lubuszanin Drezdenko 4 października, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-6 GKP Gorzów Wielkopolski 4 października, 16:00
Stal Sulęcin 3-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4 października, 16:00
LZS Bobrówko 0-4 Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 października, 16:00
Arka Mierzęcin 5-3 Błękitni Dobiegniew 4 października, 16:00
Iskra Janczewo 1-5 Zjednoczeni Przytoczna 4 października, 16:00
Warta Słońsk 2-1 Toroma Torzym 4 października, 16:00

IV runda - 18 października
Zwycięzcy zakwalifikowali się do 1/8 finału rozgrywek wojewódzkich LZPN.

Stal Sulęcin 0-7 Polonia Słubice 18 października, 15:30
Lubuszanin Drezdenko 0-3 GKP Gorzów Wielkopolski
(wo)
z powodu braku środków finansowych na odpowiednie zabezpieczenie meczu gospodarze zrezygnowali z jego organizacji i tym samym z gry
Zjednoczeni Przytoczna 0-3 Czarni Witnica 18 października, 15:30
SHR Wojcieszyce 2-1 Orzeł Międzyrzecz 18 października, 15:30
Warta Słońsk 0-1 Ilanka Rzepin 18 października, 15:30
Arka Mierzęcin 0-7 Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 października, 15:30

Puchar Polski 2006/2007 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas