[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2015/2016, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Falubaz Zielona Góra 30 68 20 8 2 70-22 11 3 1 35-11 9 5 1 35-11
2.  Santos Świebodzin 30 64 20 4 6 65-31 11 1 3 35-15 9 3 3 30-16
3.  Arka Nowa Sól 30 58 18 4 8 57-30 10 3 2 34-12 8 1 6 23-18
4.  Spójnia Ośno Lubuskie 30 53 16 5 9 46-25 11 2 2 28-8 5 3 7 18-17
5.  Dąb Przybyszów 30 50 14 8 8 49-34 10 2 3 30-11 4 6 5 19-23
6.  Lubuszanin Drezdenko 30 48 14 6 10 51-37 7 5 3 31-16 7 1 7 20-21 2 3 1 0 1 6-5
7.  Czarni Witnica 30 48 15 3 12 52-36 8 1 6 23-16 7 2 6 29-20 2 3 1 0 1 5-6
8.  Syrena Zbąszynek 30 47 14 5 11 56-42 8 4 3 37-17 6 1 8 19-25
9.  Sprotavia Szprotawa 30 43 13 4 13 48-41 10 2 3 30-14 3 2 10 18-27
10.  Odra Bytom Odrzański 30 40 12 4 14 47-45 7 1 7 24-19 5 3 7 23-26
11.  Tęcza Krosno Odrzańskie 30 39 11 6 13 46-51 7 3 5 29-24 4 3 8 17-27
12.  Stal Sulęcin 30 34 10 4 16 31-49 6 2 7 16-25 4 2 9 15-24
13.  KP Piast Iłowa 30 33 10 3 17 44-66 6 2 7 23-28 4 1 10 21-38
14.  Promień Żary 30 32 7 11 12 30-40 5 6 4 17-14 2 5 8 13-26
15.  Kasztelania Santok 30 9 2 3 25 27-112 0 3 12 11-53 2 0 13 16-59
16.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 13 3 4 23 8-66 1 1 13 4-37 2 3 10 4-29
Łucznik Strzelce Krajeńskie wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Falubaz Zielona Góra    0-0 2-1 1-1 3-1 3-0 2-0 1-1 4-2 2-1 2-1 1-3 2-0 3-0 8-0 1-0 
 2 Santos Świebodzin4-2     1-0 2-2 3-4 4-1 1-2 1-3 3-0 3-0 2-0 2-0 3-1 1-0 2-0 3-0* 
 3 Arka Nowa Sól2-2 0-2     1-0 1-1 2-0 3-1 2-0 4-1 1-0 4-0 6-0 3-1 1-1 3-1 1-2 
 4 Spójnia Ośno Lubuskie1-1 0-2 1-3     2-0 2-0 1-0 2-0 3-0 3-0 3-0 0-0 2-1 2-1 3-0 3-0* 
 5 Dąb Przybyszów0-1 1-2 3-0 1-0     3-1 1-1 4-0 2-1 1-1 2-1 0-2 3-1 1-0 5-0 3-0* 
 6 Lubuszanin Drezdenko1-1 2-2 0-3 2-1 0-0     5-2 1-2 1-1 2-1 1-1 1-0 0-1 6-0 6-1 3-0* 
 7 Czarni Witnica0-1 1-2 0-1 3-1 0-0 3-1     1-0 1-0 4-3 1-2 1-0 1-2 2-1 5-1 0-1 
 8 Syrena Zbąszynek1-1 0-1 4-1 4-2 1-1 0-3 0-2     3-2 2-2 4-0 1-0 7-1 3-0 6-0 1-1 
 9 Sprotavia Szprotawa1-2 2-1 0-1 2-1 2-2 2-0 2-0 2-1     0-2 2-0 2-1 3-1 1-1 6-1 3-0 
 10 Odra Bytom Odrzański0-4 2-0 1-2 1-0 4-0 1-2 1-2 1-3 0-1     3-3 2-0 2-0 1-2 2-0 3-0* 
 11 Tęcza Krosno Odrzańskie0-5 2-0 1-0 0-1 2-3 0-3 1-1 3-0 0-0 1-2     4-2 6-4 1-1 5-2 3-0* 
 12 Stal Sulęcin1-1 3-5 1-0 0-2 0-3 0-1 0-3 1-0 2-1 1-3 0-2     2-1 1-0 4-3 0-0 
 13 KP Piast Iłowa0-4 1-2 0-1 0-4 1-0 0-2 2-4 5-0 2-1 3-2 2-1 1-1     2-2 1-4 3-0* 
 14 Promień Żary0-2 1-1 2-2 0-0 1-1 0-0 1-0 0-2 2-0 1-2 1-1 1-0 2-3     3-0 2-0 
 15 Kasztelania Santok0-5 0-6 2-5 0-1 1-2 1-4 0-8 1-4 0-5 1-3 0-4 2-3 2-2 1-1     0-0 
 16 Łucznik Strzelce Krajeńskie0-3* 1-4 0-3* 0-2 2-1 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-1 0-3* 0-2 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie 0-5 Falubaz Zielona Góra 15 sierpnia, 16:00
Kasztelania Santok 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 15 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 Stal Sulęcin 15 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 3-1 Lubuszanin Drezdenko 16 sierpnia, 16:00
KP Piast Iłowa 2-1 Sprotavia Szprotawa 15 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 0-1 Santos Świebodzin 15 sierpnia, 18:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
Odra Bytom Odrzański 1-2 Arka Nowa Sól 15 sierpnia, 11:00
Promień Żary 1-1 Dąb Przybyszów 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Falubaz Zielona Góra 3-1 Dąb Przybyszów 22 sierpnia, 17:00
Arka Nowa Sól 1-1 Promień Żary 22 sierpnia, 15:00
Santos Świebodzin 3-0 Odra Bytom Odrzański 22 sierpnia, 14:00
Sprotavia Szprotawa 2-1 Syrena Zbąszynek 22 sierpnia, 12:00
Lubuszanin Drezdenko 0-1 KP Piast Iłowa 22 sierpnia, 16:00
Stal Sulęcin 0-3 Czarni Witnica 22 sierpnia, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-2 Spójnia Ośno Lubuskie 22 sierpnia, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 5-2 Kasztelania Santok 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Kasztelania Santok 0-5 Falubaz Zielona Góra 29 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 29 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 0-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 28 sierpnia, 18:30
KP Piast Iłowa 1-1 Stal Sulęcin 29 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 0-3 Lubuszanin Drezdenko 29 sierpnia, 17:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
Odra Bytom Odrzański 0-1 Sprotavia Szprotawa 29 sierpnia, 17:00
Promień Żary 1-1 Santos Świebodzin 29 sierpnia, 18:00
Dąb Przybyszów 3-0 Arka Nowa Sól 29 sierpnia, 17:00
w Sławie

Kolejka 4 - 5-6 września

Falubaz Zielona Góra 2-1 Arka Nowa Sól 5 września, 17:00
Santos Świebodzin 3-4 Dąb Przybyszów 5 września, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Promień Żary 5 września, 14:00
Lubuszanin Drezdenko 2-1 Odra Bytom Odrzański 5 września, 16:00
Stal Sulęcin 1-0 Syrena Zbąszynek 5 września, 12:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-2 KP Piast Iłowa 5 września, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Czarni Witnica 5 września, 17:00
Kasztelania Santok 0-1 Spójnia Ośno Lubuskie 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Falubaz Zielona Góra 12 września, 16:00
Czarni Witnica 5-1 Kasztelania Santok 13 września, 16:00
KP Piast Iłowa 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 września, 17:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 12 września, 17:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
Odra Bytom Odrzański 2-0 Stal Sulęcin 12 września, 14:00
Promień Żary 0-0 Lubuszanin Drezdenko 12 września, 17:00
Dąb Przybyszów 2-1 Sprotavia Szprotawa 12 września, 16:00
w Sławie
Arka Nowa Sól 0-2 Santos Świebodzin 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Falubaz Zielona Góra 0-0 Santos Świebodzin 19 września, 11:00
Sprotavia Szprotawa 0-1 Arka Nowa Sól 19 września, 11:00
Lubuszanin Drezdenko 0-0 Dąb Przybyszów 19 września, 11:00
Stal Sulęcin 1-0 Promień Żary 19 września, 14:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Odra Bytom Odrzański 19 września, 16:30
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Syrena Zbąszynek 19 września, 16:00
Kasztelania Santok 2-2 KP Piast Iłowa 19 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Czarni Witnica 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Czarni Witnica 0-1 Falubaz Zielona Góra 26 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 6-0 Kasztelania Santok 21 listopada, 11:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej / w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany
Odra Bytom Odrzański 3-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 26 września, 15:30
Promień Żary 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 września, 16:00
Dąb Przybyszów 0-2 Stal Sulęcin 26 września, 16:00
w Sławie
Arka Nowa Sól 2-0 Lubuszanin Drezdenko 26 września, 13:00
Santos Świebodzin 3-0 Sprotavia Szprotawa 26 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 KP Piast Iłowa 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Falubaz Zielona Góra 4-2 Sprotavia Szprotawa 3 października, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 2-2 Santos Świebodzin 3 października, 15:00
Stal Sulęcin 1-0 Arka Nowa Sól 3 października, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-1 Dąb Przybyszów 3 października, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Promień Żary 3 października, 16:00
Kasztelania Santok 1-3 Odra Bytom Odrzański 3 października, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Syrena Zbąszynek 3 października, 15:00
Czarni Witnica 1-2 KP Piast Iłowa 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

KP Piast Iłowa 0-4 Falubaz Zielona Góra 10 października, 15:00
Syrena Zbąszynek 0-2 Czarni Witnica 10 października, 15:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
Odra Bytom Odrzański 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 10 października, 15:00
Promień Żary 3-0 Kasztelania Santok 10 października, 16:00
Dąb Przybyszów 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 10 października, 15:00
w Sławie
Arka Nowa Sól 1-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 10 października, 15:00
Santos Świebodzin 2-0 Stal Sulęcin 10 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 2-0 Lubuszanin Drezdenko 10 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Falubaz Zielona Góra 3-0 Lubuszanin Drezdenko 17 października, 15:00
Stal Sulęcin 2-1 Sprotavia Szprotawa 17 października, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-4 Santos Świebodzin 17 października, 15:30
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Arka Nowa Sól 17 października, 15:00
Kasztelania Santok 1-2 Dąb Przybyszów 17 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Promień Żary 17 października, 14:00
Czarni Witnica 4-3 Odra Bytom Odrzański 17 października, 15:00
KP Piast Iłowa 5-0 Syrena Zbąszynek 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Syrena Zbąszynek 1-1 Falubaz Zielona Góra 24 października, 15:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
Odra Bytom Odrzański 2-0 KP Piast Iłowa 24 października, 15:00
Promień Żary 1-0 Czarni Witnica 24 października, 15:00
Dąb Przybyszów 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 24 października, 14:00
w Sławie
Arka Nowa Sól 3-1 Kasztelania Santok 24 października, 14:00
Santos Świebodzin 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 24 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 24 października, 12:00
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Stal Sulęcin 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 31 października

Falubaz Zielona Góra 1-3 Stal Sulęcin 31 października, 14:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-2 Lubuszanin Drezdenko 31 października, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-0 Sprotavia Szprotawa 31 października, 13:00
Kasztelania Santok 0-6 Santos Świebodzin 31 października, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-3 Arka Nowa Sól 31 października, 13:00
Czarni Witnica 0-0 Dąb Przybyszów 31 października, 14:00
KP Piast Iłowa 2-2 Promień Żary 31 października, 14:00
Syrena Zbąszynek 2-2 Odra Bytom Odrzański 31 października, 12:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Odra Bytom Odrzański 0-4 Falubaz Zielona Góra 7 listopada, 13:00
Promień Żary 0-2 Syrena Zbąszynek 7 listopada, 13:00
Dąb Przybyszów 3-1 KP Piast Iłowa 7 listopada, 13:00
w Sławie
Arka Nowa Sól 3-1 Czarni Witnica 7 listopada, 14:00
Santos Świebodzin 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 21 listopada, 13:00
Sprotavia Szprotawa 6-1 Kasztelania Santok 7 listopada, 13:00
Lubuszanin Drezdenko 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 7 listopada, 11:00
Stal Sulęcin 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 7 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Falubaz Zielona Góra 1-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 11 listopada, 13:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-2 Stal Sulęcin 11 listopada, 13:00
Kasztelania Santok 1-4 Lubuszanin Drezdenko 11 listopada, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Sprotavia Szprotawa 11 listopada, 13:00
Czarni Witnica 1-2 Santos Świebodzin 11 listopada, 13:00
KP Piast Iłowa 0-1 Arka Nowa Sól 11 listopada, 13:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Dąb Przybyszów 11 listopada, 11:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
Odra Bytom Odrzański 1-2 Promień Żary 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Promień Żary 0-2 Falubaz Zielona Góra 14 listopada, 13:00
Dąb Przybyszów 1-1 Odra Bytom Odrzański 14 listopada, 13:00
w Sławie
Arka Nowa Sól 2-0 Syrena Zbąszynek 14 listopada, 13:00
Santos Świebodzin 3-1 KP Piast Iłowa 14 listopada, 13:00
Sprotavia Szprotawa 2-0 Czarni Witnica 14 listopada, 13:00
Lubuszanin Drezdenko 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 14 listopada, 14:00
Stal Sulęcin 4-3 Kasztelania Santok 14 listopada, 13:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 14 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 12-13 marca

Falubaz Zielona Góra 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 marca, 14:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Kasztelania Santok
(wo)
Stal Sulęcin 0-2 Spójnia Ośno Lubuskie 12 marca, 15:00
w Lubniewicach
Lubuszanin Drezdenko 5-2 Czarni Witnica 12 marca, 14:00
Sprotavia Szprotawa 3-1 KP Piast Iłowa 12 marca, 15:00
Santos Świebodzin 1-3 Syrena Zbąszynek 12 marca, 14:00
Arka Nowa Sól 1-0 Odra Bytom Odrzański 13 marca, 12:00
Dąb Przybyszów 1-0 Promień Żary 12 marca, 15:00
w Sławie

Kolejka 17 - 19-20 marca

Dąb Przybyszów 0-1 Falubaz Zielona Góra 19 marca, 16:00
w Sławie
Promień Żary 2-2 Arka Nowa Sól 19 marca, 15:00
Odra Bytom Odrzański 2-0 Santos Świebodzin 19 marca, 14:00
Syrena Zbąszynek 3-2 Sprotavia Szprotawa 19 marca, 15:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
KP Piast Iłowa 0-2 Lubuszanin Drezdenko 19 marca, 15:00
Czarni Witnica 1-0 Stal Sulęcin 19 marca, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
(wo)
Kasztelania Santok 0-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 marca, 14:00

Kolejka 18 - 26-27 marca

Falubaz Zielona Góra 8-0 Kasztelania Santok 26 marca, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-1 Spójnia Ośno Lubuskie 26 marca, 13:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Czarni Witnica
(wo)
Stal Sulęcin 2-1 KP Piast Iłowa 26 marca, 14:00
w Lubniewicach
Lubuszanin Drezdenko 1-2 Syrena Zbąszynek 26 marca, 13:00
Sprotavia Szprotawa 0-2 Odra Bytom Odrzański 26 marca, 15:00
Santos Świebodzin 1-0 Promień Żary 26 marca, 16:00
Arka Nowa Sól 1-1 Dąb Przybyszów 26 marca, 13:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Arka Nowa Sól 2-2 Falubaz Zielona Góra 2 kwietnia, 15:00
Dąb Przybyszów 1-2 Santos Świebodzin 2 kwietnia, 16:00
w Sławie
Promień Żary 2-0 Sprotavia Szprotawa 2 kwietnia, 16:00
Odra Bytom Odrzański 1-2 Lubuszanin Drezdenko 2 kwietnia, 11:00
Syrena Zbąszynek 1-0 Stal Sulęcin 2 kwietnia, 16:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
KP Piast Iłowa 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
(wo)
Czarni Witnica 1-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 kwietnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Kasztelania Santok 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Falubaz Zielona Góra 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 9 kwietnia, 14:30
Kasztelania Santok 0-8 Czarni Witnica 9 kwietnia, 12:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 6-4 KP Piast Iłowa 9 kwietnia, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Syrena Zbąszynek
(wo)
Stal Sulęcin 1-3 Odra Bytom Odrzański 9 kwietnia, 14:00
w Lubniewicach
Lubuszanin Drezdenko 6-0 Promień Żary 9 kwietnia, 15:00
Sprotavia Szprotawa 2-2 Dąb Przybyszów 9 kwietnia, 13:00
Santos Świebodzin 1-0 Arka Nowa Sól 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Santos Świebodzin 4-2 Falubaz Zielona Góra 16 kwietnia, 16:00
Arka Nowa Sól 4-1 Sprotavia Szprotawa 16 kwietnia, 16:00
Dąb Przybyszów 3-1 Lubuszanin Drezdenko 16 kwietnia, 16:00
w Sławie
Promień Żary 1-0 Stal Sulęcin 16 kwietnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
(wo)
Syrena Zbąszynek 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 16 kwietnia, 17:00
KP Piast Iłowa 1-4 Kasztelania Santok 16 kwietnia, 13:00
Czarni Witnica 3-1 Spójnia Ośno Lubuskie 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

KP Piast Iłowa 0-4 Spójnia Ośno Lubuskie 23 kwietnia, 13:00
Falubaz Zielona Góra 2-0 Czarni Witnica 23 kwietnia, 17:00
Kasztelania Santok 1-4 Syrena Zbąszynek 23 kwietnia, 15:30
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-2 Odra Bytom Odrzański 23 kwietnia, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Promień Żary
(wo)
Stal Sulęcin 0-3 Dąb Przybyszów 23 kwietnia, 14:00
w Lubniewicach
Lubuszanin Drezdenko 0-3 Arka Nowa Sól 23 kwietnia, 15:00
Sprotavia Szprotawa 2-1 Santos Świebodzin 22 kwietnia, 18:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Sprotavia Szprotawa 1-2 Falubaz Zielona Góra 30 kwietnia, 16:00
Santos Świebodzin 4-1 Lubuszanin Drezdenko 30 kwietnia, 12:30
Arka Nowa Sól 6-0 Stal Sulęcin 30 kwietnia, 16:00
Dąb Przybyszów 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
(wo)
Promień Żary 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 kwietnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 2-0 Kasztelania Santok 30 kwietnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 4-2 Spójnia Ośno Lubuskie 30 kwietnia, 17:00
w Dąbrówce Wielkopolskiej
KP Piast Iłowa 2-4 Czarni Witnica 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Falubaz Zielona Góra 2-0 KP Piast Iłowa 7 maja, 17:00
Czarni Witnica 1-0 Syrena Zbąszynek 7 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Odra Bytom Odrzański 7 maja, 17:00
Kasztelania Santok 1-1 Promień Żary 8 maja, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-3 Dąb Przybyszów 8 maja, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Arka Nowa Sól
(wo)
Stal Sulęcin 3-5 Santos Świebodzin 6 maja, 18:00
w Lubniewicach
Lubuszanin Drezdenko 1-1 Sprotavia Szprotawa 7 maja, 11:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Lubuszanin Drezdenko 1-1 Falubaz Zielona Góra 14 maja, 16:00
Sprotavia Szprotawa 2-1 Stal Sulęcin 14 maja, 16:00
Santos Świebodzin 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
(wo)
Arka Nowa Sól 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 14 maja, 12:00
Dąb Przybyszów 5-0 Kasztelania Santok 14 maja, 11:00
w Sławie
Promień Żary 0-0 Spójnia Ośno Lubuskie 14 maja, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-2 Czarni Witnica 14 maja, 17:00
Syrena Zbąszynek 7-1 KP Piast Iłowa 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Falubaz Zielona Góra 1-1 Syrena Zbąszynek 21 maja, 17:00
KP Piast Iłowa 3-2 Odra Bytom Odrzański 21 maja, 17:00
Czarni Witnica 2-1 Promień Żary 21 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Dąb Przybyszów 21 maja, 17:00
Kasztelania Santok 2-5 Arka Nowa Sól 21 maja, 11:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 Santos Świebodzin 21 maja, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Sprotavia Szprotawa
(wo)
Stal Sulęcin 0-1 Lubuszanin Drezdenko 21 maja, 14:00

Kolejka 27 - 25 maja

Stal Sulęcin 1-1 Falubaz Zielona Góra 24 maja, 18:00
Lubuszanin Drezdenko 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
(wo)
Sprotavia Szprotawa 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 25 maja, 18:00
Santos Świebodzin 2-0 Kasztelania Santok 25 maja, 18:00
Arka Nowa Sól 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 25 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 1-1 Czarni Witnica 25 maja, 18:00
Promień Żary 2-3 KP Piast Iłowa 25 maja, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-3 Syrena Zbąszynek 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Falubaz Zielona Góra 2-1 Odra Bytom Odrzański 28 maja, 17:00
Syrena Zbąszynek 3-0 Promień Żary 28 maja, 17:00
KP Piast Iłowa 1-0 Dąb Przybyszów 28 maja, 17:00
Czarni Witnica 0-1 Arka Nowa Sól 28 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-2 Santos Świebodzin 28 maja, 17:00
Kasztelania Santok 0-5 Sprotavia Szprotawa 28 maja, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-3 Lubuszanin Drezdenko 28 maja, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Stal Sulęcin
(wo)

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Falubaz Zielona Góra
(wo)
Stal Sulęcin 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 czerwca, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 6-1 Kasztelania Santok 4 czerwca, 17:00
Sprotavia Szprotawa 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 4 czerwca, 17:00
Santos Świebodzin 1-2 Czarni Witnica 2 czerwca, 18:30
Arka Nowa Sól 3-1 KP Piast Iłowa 4 czerwca, 17:00
Dąb Przybyszów 4-0 Syrena Zbąszynek 4 czerwca, 17:00
Promień Żary 1-2 Odra Bytom Odrzański 4 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Falubaz Zielona Góra 3-0 Promień Żary 11 czerwca, 17:00
Odra Bytom Odrzański 4-0 Dąb Przybyszów 11 czerwca, 17:00
Syrena Zbąszynek 4-1 Arka Nowa Sól 11 czerwca, 17:00
KP Piast Iłowa 1-2 Santos Świebodzin 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 17:00) odwołany
Czarni Witnica 1-0 Sprotavia Szprotawa 11 czerwca, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Lubuszanin Drezdenko 11 czerwca, 15:00
Kasztelania Santok 2-3 Stal Sulęcin 11 czerwca, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
(wo)

Baraż o mistrzostwo III ligi (dolnośląsko-lubuska)

III liga 2015/2016 (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2015/2016 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Zielona Góra)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas