[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2015/2016, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Kowary 30 80 26 2 2 77-16 13 1 1 35-6 13 1 1 42-10
2.  Sokół Wielka Lipa 30 76 24 4 2 99-26 13 2 0 58-16 11 2 2 41-10
3.  Orkan Szczedrzykowice 30 62 18 8 4 85-33 10 3 2 45-14 8 5 2 40-19
4.  Pogoń Oleśnica 30 52 15 7 8 61-52 8 3 4 36-27 7 4 4 25-25
5.  GKS Kobierzyce 30 50 15 5 10 78-37 9 2 4 52-21 6 3 6 26-16
6.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 49 14 7 9 59-47 9 3 3 34-20 5 4 6 25-27
7.  Chrobry II Głogów 30 44 13 5 12 59-52 7 3 5 29-22 6 2 7 30-30
8.  Bielawianka Bielawa 30 42 11 9 10 41-42 8 3 4 25-19 3 6 6 16-23
9.  Granica Bogatynia 30 41 13 2 15 62-69 9 2 4 40-30 4 0 11 22-39
10.  AKS Strzegom 30 36 10 6 14 36-47 7 4 4 19-16 3 2 10 17-31 2 3 1 0 1 2-2
11.  Piast Nowa Ruda 30 36 11 3 16 46-66 5 2 8 19-29 6 1 8 27-37 2 3 1 0 1 2-2
12.  Lotnik Jeżów Sudecki 30 32 8 8 14 52-68 5 3 7 30-36 3 5 7 22-32
13.  Zjednoczeni Żarów 30 28 9 1 20 40-83 4 1 10 22-33 5 0 10 18-50
14.  Polonia Trzebnica 30 26 7 5 18 47-83 6 3 6 28-27 1 2 12 19-56
15.  Włókniarz Mirsk 30 25 6 7 17 41-71 5 4 6 23-28 1 3 11 18-43
16.  BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 1 0 1 29 13-104 0 1 14 8-49 0 0 15 5-55
LZS Stary Śleszów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
BKS Bobrzanie Bolesławiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Olimpia Kowary    2-0 0-0 2-1 1-0 3-0 1-2 1-0 1-0 2-1 3-0 2-1 4-0 7-1 3-0 3-0* 
 2 Sokół Wielka Lipa2-1     5-0 7-1 0-0 2-1 4-3 3-1 6-1 7-2 3-3 4-1 3-0 4-1 5-1 3-0* 
 3 Orkan Szczedrzykowice0-3 2-2     2-3 4-0 2-0 1-0 1-1 3-0 2-1 3-0 3-0 8-0 4-2 1-1 9-1 
 4 Pogoń Oleśnica1-4 1-5 1-7     2-2 1-1 4-1 2-1 5-0 4-1 2-3 0-0 3-0 4-1 3-1 3-0* 
 5 GKS Kobierzyce0-2 0-0 2-2 1-2     3-1 5-2 6-0 2-3 2-0 3-4 2-0 4-1 13-2 5-1 4-1 
 6 Orzeł Ząbkowice Śląskie0-2 2-1 1-1 2-4 1-0     3-4 2-0 2-0 0-0 3-0 2-1 4-1 5-2 4-4 3-0* 
 7 Chrobry II Głogów0-1 0-1 2-2 2-3 1-0 1-3     2-2 5-2 1-0 3-0 3-3 1-2 3-1 3-2 2-0 
 8 Bielawianka Bielawa1-3 1-3 1-1 0-0 1-2 3-2 0-2     3-2 2-0 3-1 2-2 1-0 2-0 1-0 4-1 
 9 Granica Bogatynia0-4 0-2 0-6 2-1 1-1 1-4 1-0 1-0     2-1 5-3 7-3 9-1 4-0 2-2 5-2 
 10 AKS Strzegom1-3 0-2 0-2 1-0 1-0 1-1 1-1 1-1 4-2     2-0 0-0 1-4 1-0 2-0 3-0* 
 11 Piast Nowa Ruda0-3 1-6 2-0 0-0 0-3 1-3 2-4 1-2 2-1 2-0     1-2 0-3 2-2 1-0 4-0 
 12 Lotnik Jeżów Sudecki2-4 1-3 2-3 1-1 1-6 0-2 4-2 1-1 2-1 4-1 1-4     2-3 2-2 4-3 3-0* 
 13 Zjednoczeni Żarów0-4 0-1 1-4 1-3 0-3 2-3 0-4 1-3 3-2 2-2 0-1 2-3     1-0 6-0 3-0* 
 14 Polonia Trzebnica1-1 0-3 1-3 1-1 0-6 4-1 2-0 1-1 1-3 0-3* 1-4 3-0 8-0     2-1 3-0* 
 15 Włókniarz Mirsk0-4 0-3 1-6 1-2 3-0 3-3 1-1 0-0 0-2 1-2 4-2 1-1 2-0 3-2     3-0* 
 16 BKS Bobrzanie Bolesławiec2-3 0-9 0-3* 2-3 0-3* 0-0 1-4 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-5 0-3* 1-3 1-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Lotnik Jeżów Sudecki 2-3 Zjednoczeni Żarów 16 sierpnia, 11:00 (250)
Chrobry II Głogów 2-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 16 sierpnia, 11:00 (150)
Piast Nowa Ruda 2-0 Orkan Szczedrzykowice 15 sierpnia, 11:00 (500)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Granica Bogatynia 15 sierpnia, 11:00 (150)
GKS Kobierzyce 5-1 Włókniarz Mirsk 16 sierpnia, 15:00 (150)
Polonia Trzebnica 0-3 AKS Strzegom 15 sierpnia, 17:00 (150)
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Bielawianka Bielawa 1-3 Olimpia Kowary 15 sierpnia, 17:00 (150)
Sokół Wielka Lipa 7-1 Pogoń Oleśnica 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Zjednoczeni Żarów 0-4 Olimpia Kowary 22 sierpnia, 17:00 (250)
AKS Strzegom 1-1 Bielawianka Bielawa 23 sierpnia, 17:00 (250)
Włókniarz Mirsk 3-2 Polonia Trzebnica 22 sierpnia, 17:00 (250)
Granica Bogatynia 1-1 GKS Kobierzyce 22 sierpnia, 17:00 (200)
Sokół Wielka Lipa 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 22 sierpnia, 13:00 (100)
Orkan Szczedrzykowice 2-3 Pogoń Oleśnica 23 sierpnia, 17:00 (250)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-2 Piast Nowa Ruda 22 sierpnia, 18:00 (150)
Lotnik Jeżów Sudecki 4-2 Chrobry II Głogów 22 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Chrobry II Głogów 1-2 Zjednoczeni Żarów 26 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 1-2 Lotnik Jeżów Sudecki 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Orkan Szczedrzykowice 26 sierpnia, 17:00
GKS Kobierzyce 0-0 Sokół Wielka Lipa 26 sierpnia, 18:00
Polonia Trzebnica 1-3 Granica Bogatynia 26 sierpnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 1-0 Włókniarz Mirsk 26 sierpnia, 17:00
Olimpia Kowary 2-1 AKS Strzegom 26 sierpnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-3 Pogoń Oleśnica 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Zjednoczeni Żarów 2-2 AKS Strzegom 30 sierpnia, 17:00 (600)
Włókniarz Mirsk 0-4 Olimpia Kowary 29 sierpnia, 17:00
Granica Bogatynia 1-0 Bielawianka Bielawa 29 sierpnia, 17:00 (200)
Sokół Wielka Lipa 4-1 Polonia Trzebnica 30 sierpnia, 13:00 (150)
Orkan Szczedrzykowice 4-0 GKS Kobierzyce 30 sierpnia, 17:00 (200)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 września, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-1 Pogoń Oleśnica 30 sierpnia, 11:00
Chrobry II Głogów 3-0 Piast Nowa Ruda 29 sierpnia, 11:00 (100)

Kolejka 5 - 5-6 września

Piast Nowa Ruda 0-3 Zjednoczeni Żarów 5 września, 16:00 (200)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Lotnik Jeżów Sudecki 5 września, 16:00 (200)
GKS Kobierzyce 4-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 5 września, 16:00 (200)
Polonia Trzebnica 1-3 Orkan Szczedrzykowice 5 września, 17:00 (100)
Bielawianka Bielawa 1-3 Sokół Wielka Lipa 5 września, 16:00 (100)
Olimpia Kowary 1-0 Granica Bogatynia 5 września, 17:00
AKS Strzegom 2-0 Włókniarz Mirsk 6 września, 16:00
Chrobry II Głogów 2-3 Pogoń Oleśnica 5 września, 13:30 (100)

Kolejka 6 - 12-13 września

Zjednoczeni Żarów 6-0 Włókniarz Mirsk 13 września, 14:00
Granica Bogatynia 2-1 AKS Strzegom 12 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 2-1 Olimpia Kowary 12 września, 13:00
Orkan Szczedrzykowice 1-1 Bielawianka Bielawa 13 września, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-3 Polonia Trzebnica 12 września, 17:00 (100)
Lotnik Jeżów Sudecki 1-6 GKS Kobierzyce 12 września, 16:00
Chrobry II Głogów 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 września, 11:00 (100)
Piast Nowa Ruda 0-0 Pogoń Oleśnica 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Piast Nowa Ruda 19 września, 16:00
GKS Kobierzyce 5-2 Chrobry II Głogów 19 września, 16:00
Polonia Trzebnica 3-0 Lotnik Jeżów Sudecki 19 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 4-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 19 września, 16:00
Olimpia Kowary 0-0 Orkan Szczedrzykowice 19 września, 16:00
AKS Strzegom 0-2 Sokół Wielka Lipa 20 września, 16:00
Włókniarz Mirsk 0-2 Granica Bogatynia 19 września, 17:00
Zjednoczeni Żarów 1-3 Pogoń Oleśnica 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Zjednoczeni Żarów 3-2 Granica Bogatynia 27 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 5-1 Włókniarz Mirsk 26 września, 13:00 (100)
Orkan Szczedrzykowice 2-1 AKS Strzegom 27 września, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-3 Olimpia Kowary 26 września, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-1 Bielawianka Bielawa 26 września, 16:00
Chrobry II Głogów 3-1 Polonia Trzebnica 26 września, 11:00 (100)
Piast Nowa Ruda 0-3 GKS Kobierzyce 26 września, 16:00 (150)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-4 Pogoń Oleśnica 26 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-1 Zjednoczeni Żarów 3 października, 15:00 (150)
GKS Kobierzyce 1-2 Pogoń Oleśnica 3 października, 15:00
Polonia Trzebnica 1-4 Piast Nowa Ruda 4 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 0-2 Chrobry II Głogów 3 października, 15:00
Olimpia Kowary 2-1 Lotnik Jeżów Sudecki 3 października, 16:00 (300)
AKS Strzegom 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 3 października, 15:00 (150)
(wo)
na boisku 1-0
Włókniarz Mirsk 1-6 Orkan Szczedrzykowice 3 października, 16:00 (150)
Granica Bogatynia 0-2 Sokół Wielka Lipa 3 października, 15:00 (200)

Kolejka 10 - 10-11 października

Zjednoczeni Żarów 0-1 Sokół Wielka Lipa 11 października, 12:00
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Granica Bogatynia 11 października, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-2 Włókniarz Mirsk 10 października, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 4-1 AKS Strzegom 10 października, 15:00
Chrobry II Głogów 0-1 Olimpia Kowary 11 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-2 Bielawianka Bielawa 10 października, 16:00
Pogoń Oleśnica 4-1 Polonia Trzebnica 10 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 GKS Kobierzyce 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

GKS Kobierzyce 4-1 Zjednoczeni Żarów 17 października, 15:00
Polonia Trzebnica 4-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 0-0 Pogoń Oleśnica 17 października, 15:00
Olimpia Kowary 3-0 Piast Nowa Ruda 17 października, 15:00
AKS Strzegom 1-1 Chrobry II Głogów 17 października, 15:00
Włókniarz Mirsk 1-1 Lotnik Jeżów Sudecki 17 października, 15:00
Granica Bogatynia 5-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 17 października, 15:00
Sokół Wielka Lipa 5-0 Orkan Szczedrzykowice 17 października, 13:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Zjednoczeni Żarów 1-4 Orkan Szczedrzykowice 25 października, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-9 Sokół Wielka Lipa 24 października, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-1 Granica Bogatynia 24 października, 15:00
Chrobry II Głogów 3-2 Włókniarz Mirsk 25 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 2-0 AKS Strzegom 24 października, 15:00 (200)
Pogoń Oleśnica 1-4 Olimpia Kowary 24 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Bielawianka Bielawa 24 października, 15:00 (150)
GKS Kobierzyce 13-2 Polonia Trzebnica 24 października, 15:00 (250)

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Polonia Trzebnica 8-0 Zjednoczeni Żarów 7 listopada, 14:00 (100)
Bielawianka Bielawa 1-2 GKS Kobierzyce 7 listopada, 14:00 (100)
Olimpia Kowary 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 listopada, 14:00
AKS Strzegom 1-0 Pogoń Oleśnica 7 listopada, 14:00 (100)
Włókniarz Mirsk 4-2 Piast Nowa Ruda 7 listopada, 14:00 (200)
Granica Bogatynia 1-0 Chrobry II Głogów 7 listopada, 14:00
Sokół Wielka Lipa 4-1 Lotnik Jeżów Sudecki 7 listopada, 13:00
Orkan Szczedrzykowice 9-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Zjednoczeni Żarów 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 11 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Lotnik Jeżów Sudecki 2-3 Orkan Szczedrzykowice 11 listopada, 13:00
Chrobry II Głogów 0-1 Sokół Wielka Lipa 11 listopada, 12:00
Piast Nowa Ruda 2-1 Granica Bogatynia 11 listopada, 14:00
Pogoń Oleśnica 3-1 Włókniarz Mirsk 11 listopada, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 AKS Strzegom 11 listopada, 13:00
GKS Kobierzyce 0-2 Olimpia Kowary 11 listopada, 14:00
Polonia Trzebnica 1-1 Bielawianka Bielawa 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Bielawianka Bielawa 1-0 Zjednoczeni Żarów 14 listopada, 14:00 (100)
Olimpia Kowary 7-1 Polonia Trzebnica 14 listopada, 14:00
AKS Strzegom 1-0 GKS Kobierzyce 14 listopada, 13:30 (100)
Włókniarz Mirsk 3-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 listopada, 14:00 (150)
Granica Bogatynia 2-1 Pogoń Oleśnica 14 listopada, 14:00 (100)
Sokół Wielka Lipa 3-3 Piast Nowa Ruda 14 listopada, 13:00 (100)
Orkan Szczedrzykowice 1-0 Chrobry II Głogów 14 listopada, 13:00 (100)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-5 Lotnik Jeżów Sudecki 15 listopada, 13:00 (20)

Kolejka 16 - 21-22 listopada

Pogoń Oleśnica 1-5 Sokół Wielka Lipa 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu remontu stadionu / w drugim terminie (3 maja, 16:00) przerwany w 21. minucie z powodu złych warunków atmosferycznych / w trzecim terminie dokończony
Zjednoczeni Żarów 2-3 Lotnik Jeżów Sudecki 22 listopada, 13:00 (100)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-4 Chrobry II Głogów 22 listopada, 13:00 (50)
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Piast Nowa Ruda 21 listopada, 13:00 (100)
Granica Bogatynia 1-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 listopada, 11:50 (100)
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Włókniarz Mirsk 3-0 GKS Kobierzyce 21 listopada, 13:00 (150)
AKS Strzegom 1-0 Polonia Trzebnica 22 listopada, 13:00 (100)
Olimpia Kowary 1-0 Bielawianka Bielawa 21 listopada, 13:00 (150)

Kolejka 17 - 28-29 listopada

Olimpia Kowary 4-0 Zjednoczeni Żarów 28 listopada, 13:00
Bielawianka Bielawa 2-0 AKS Strzegom 6 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (12 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Trzebnica 2-1 Włókniarz Mirsk 28 listopada, 13:00 (100)
GKS Kobierzyce 2-3 Granica Bogatynia 28 listopada, 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Sokół Wielka Lipa 25 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (12 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Oleśnica 1-7 Orkan Szczedrzykowice 11 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (12 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Nowa Ruda 4-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 28 listopada, 13:00
Chrobry II Głogów 3-3 Lotnik Jeżów Sudecki 28 listopada, 13:00 (50)

Kolejka 18 - 19-20 marca

Pogoń Oleśnica 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
(wo)
Zjednoczeni Żarów 0-4 Chrobry II Głogów 20 marca, 12:00 (100)
Lotnik Jeżów Sudecki 1-4 Piast Nowa Ruda 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Szczedrzykowice 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 marca, 15:00 (100)
Sokół Wielka Lipa 0-0 GKS Kobierzyce 19 marca, 13:00
Granica Bogatynia 4-0 Polonia Trzebnica 19 marca, 15:00
Włókniarz Mirsk 0-0 Bielawianka Bielawa 19 marca, 15:00
AKS Strzegom 1-3 Olimpia Kowary 4 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu niedokończonego remontu stadionu gospodarzy

Kolejka 19 - 26 marca

AKS Strzegom 1-4 Zjednoczeni Żarów 26 marca, 15:00 (500)
Olimpia Kowary 3-0 Włókniarz Mirsk 26 marca, 15:00
Bielawianka Bielawa 3-2 Granica Bogatynia 26 marca, 15:00 (150)
Polonia Trzebnica 0-3 Sokół Wielka Lipa 26 marca, 11:00 (150)
GKS Kobierzyce 2-2 Orkan Szczedrzykowice 26 marca, 12:00 (100)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
(wo)
Pogoń Oleśnica 0-0 Lotnik Jeżów Sudecki 26 marca, 15:00
Piast Nowa Ruda 2-4 Chrobry II Głogów 26 marca, 11:00 (300)

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Pogoń Oleśnica 4-1 Chrobry II Głogów 2 kwietnia, 16:00 (150)
Zjednoczeni Żarów 0-1 Piast Nowa Ruda 2 kwietnia, 17:00 (300)
Lotnik Jeżów Sudecki 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 kwietnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-3 GKS Kobierzyce
(wo)
Orkan Szczedrzykowice 4-2 Polonia Trzebnica 3 kwietnia, 16:00
Sokół Wielka Lipa 3-1 Bielawianka Bielawa 2 kwietnia, 13:00 (100)
Granica Bogatynia 0-4 Olimpia Kowary 2 kwietnia, 17:00
Włókniarz Mirsk 1-2 AKS Strzegom 2 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Włókniarz Mirsk 2-0 Zjednoczeni Żarów 9 kwietnia, 16:00
AKS Strzegom 4-2 Granica Bogatynia 9 kwietnia, 17:00
Olimpia Kowary 2-0 Sokół Wielka Lipa 9 kwietnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 1-1 Orkan Szczedrzykowice 9 kwietnia, 17:00
Polonia Trzebnica 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
(wo)
GKS Kobierzyce 2-0 Lotnik Jeżów Sudecki 9 kwietnia, 15:00 (200)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-4 Chrobry II Głogów 9 kwietnia, 16:00
Pogoń Oleśnica 2-3 Piast Nowa Ruda 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Pogoń Oleśnica 3-0 Zjednoczeni Żarów 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Nowa Ruda 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 kwietnia, 17:00
Chrobry II Głogów 1-0 GKS Kobierzyce 17 kwietnia, 11:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-2 Polonia Trzebnica 16 kwietnia, 11:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-3 Bielawianka Bielawa
(wo)
Orkan Szczedrzykowice 0-3 Olimpia Kowary 17 kwietnia, 16:00 (250)
Sokół Wielka Lipa 7-2 AKS Strzegom 16 kwietnia, 15:00
Granica Bogatynia 2-2 Włókniarz Mirsk 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Pogoń Oleśnica 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 kwietnia, 16:00 (150)
Granica Bogatynia 9-1 Zjednoczeni Żarów 23 kwietnia, 17:00 (150)
Włókniarz Mirsk 0-3 Sokół Wielka Lipa 23 kwietnia, 16:00 (150)
AKS Strzegom 0-2 Orkan Szczedrzykowice 23 kwietnia, 17:00 (150)
Olimpia Kowary 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
(wo)
Bielawianka Bielawa 2-2 Lotnik Jeżów Sudecki 23 kwietnia, 17:00
Polonia Trzebnica 2-0 Chrobry II Głogów 23 kwietnia, 17:00 (100)
GKS Kobierzyce 3-4 Piast Nowa Ruda 23 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Zjednoczeni Żarów 2-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 maja, 17:00
Pogoń Oleśnica 2-2 GKS Kobierzyce 30 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-2 Polonia Trzebnica 30 kwietnia, 17:00
Chrobry II Głogów 2-2 Bielawianka Bielawa 30 kwietnia, 15:00 (50)
na bocznym boisku
Lotnik Jeżów Sudecki 2-4 Olimpia Kowary 30 kwietnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-3 AKS Strzegom
(wo)
Orkan Szczedrzykowice 1-1 Włókniarz Mirsk 30 kwietnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 6-1 Granica Bogatynia 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 25 - 7-8 maja

Sokół Wielka Lipa 3-0 Zjednoczeni Żarów 7 maja, 13:00 (50)
Granica Bogatynia 0-6 Orkan Szczedrzykowice 7 maja, 17:00 (150)
Włókniarz Mirsk 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
(wo)
AKS Strzegom 0-0 Lotnik Jeżów Sudecki 7 maja, 17:00
Olimpia Kowary 1-2 Chrobry II Głogów 7 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 3-1 Piast Nowa Ruda 7 maja, 17:00 (300)
Polonia Trzebnica 1-1 Pogoń Oleśnica 7 maja, 17:00 (150)
GKS Kobierzyce 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 maja, 16:00 (150)

Kolejka 26 - 14-15 maja

Zjednoczeni Żarów 0-3 GKS Kobierzyce 14 maja, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-2 Polonia Trzebnica 14 maja, 16:00
Pogoń Oleśnica 2-1 Bielawianka Bielawa 14 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-3 Olimpia Kowary 14 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 1-0 AKS Strzegom 14 maja, 15:00
na bocznym boisku
Lotnik Jeżów Sudecki 4-3 Włókniarz Mirsk 14 maja, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-3 Granica Bogatynia
(wo)
Orkan Szczedrzykowice 2-2 Sokół Wielka Lipa 15 maja, 15:00

Kolejka 27 - 21-22 maja

Orkan Szczedrzykowice 8-0 Zjednoczeni Żarów 21 maja, 17:00 (150)
Sokół Wielka Lipa 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
(wo)
Granica Bogatynia 7-3 Lotnik Jeżów Sudecki 21 maja, 17:00
Włókniarz Mirsk 1-1 Chrobry II Głogów 21 maja, 17:00 (150)
AKS Strzegom 2-0 Piast Nowa Ruda 21 maja, 17:00 (200)
Olimpia Kowary 2-1 Pogoń Oleśnica 21 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 maja, 17:00 (150)
Polonia Trzebnica 0-6 GKS Kobierzyce 22 maja, 11:00 (150)

Kolejka 28 - 28-29 maja

Zjednoczeni Żarów 1-0 Polonia Trzebnica 29 maja, 17:00
GKS Kobierzyce 6-0 Bielawianka Bielawa 28 maja, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Olimpia Kowary 28 maja, 16:00
Pogoń Oleśnica 4-1 AKS Strzegom 28 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 1-0 Włókniarz Mirsk 28 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 5-2 Granica Bogatynia 28 maja, 11:00 (50)
Lotnik Jeżów Sudecki 1-3 Sokół Wielka Lipa 28 maja, 12:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-3 Orkan Szczedrzykowice
(wo)

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-3 Zjednoczeni Żarów
(wo)
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Lotnik Jeżów Sudecki 4 czerwca, 17:00 (150)
Sokół Wielka Lipa 4-3 Chrobry II Głogów 4 czerwca, 17:00 (50)
Granica Bogatynia 5-3 Piast Nowa Ruda 4 czerwca, 17:00 (200)
Włókniarz Mirsk 1-2 Pogoń Oleśnica 4 czerwca, 17:00 (250)
AKS Strzegom 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 czerwca, 17:00 (300)
Olimpia Kowary 1-0 GKS Kobierzyce 4 czerwca, 17:00 (700)
Bielawianka Bielawa 2-0 Polonia Trzebnica 4 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Zjednoczeni Żarów 1-3 Bielawianka Bielawa 11 czerwca, 17:00
Polonia Trzebnica 1-1 Olimpia Kowary 11 czerwca, 17:00
GKS Kobierzyce 2-0 AKS Strzegom 11 czerwca, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-4 Włókniarz Mirsk 11 czerwca, 17:00
Pogoń Oleśnica 5-0 Granica Bogatynia 11 czerwca, 17:00
w Goszczu
Piast Nowa Ruda 1-6 Sokół Wielka Lipa 11 czerwca, 17:00
Chrobry II Głogów 2-2 Orkan Szczedrzykowice 11 czerwca, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
(wo)

Baraż o mistrzostwo III ligi (dolnośląsko-lubuska)
Baraże o udział w IV lidze (dolnośląska)

III liga 2015/2016 (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2015/2016 (lubuska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Legnica)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Wrocław)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas